• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno děvčata. Pro chlapy jsou vitamíny Selezin. Ale myslím, že v tomto ranném stádiu snažení bych to do nich nějak násilně necpala, pokud s tím nepřijdou sami. Ať si chudáci nepřipadají jak pokusní králíci :slight_smile: .
Ashlee - teda ty jsi ale netrpělivka takhle brzo testovat... :slight_smile:. Moc ti přeju, ať tam ta druhá čárka zůstane a ať sílí. A i kdyby to nevyšlo, tak se přeci nic neděje a jedeme dál :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
ahoj baby dobre ranko :slight_smile: snad ste si poriadne pospali :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno holky,
teď jsem Vás dočetla, vy jste toho napovídaly :grinning:
Ashlee - moc gratuluji a ať druhá čárka pěkně sílí :dizzy_face:.
9. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
beruska31 a zuzka: Holky, jak jste na to vy?
9. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
DObre rano vsem!
Sven: Ja to do manzilka necpu, on je asi jedna z tech par vyjimek, co se nabidl sam! :dizzy_face: Tak jsem moc rada. Celkove totiz vsichni kolem nas se leci a nemuzou otehotnet. Je jich opravdu hodne a v 80% je problem u chlapa. Tak se asi trosku boji a chce to brat zrovna preventivne. A za to jsem hrozne rada. :slight_smile:
Ashlee, moc moc gratuluju!! Snad se vsechny brzy dockame.. :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
luca83 - tak to je asi fakt vzácná výjimka :slight_smile: - máš šikovného chlapáka :slight_smile: .
9. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
luca to mas pravdu chlapi su v tomo hrozny nic nechcu ja tiez priatela nenutim nic brat ale uvazujem o tom ked sa staram o seba tak aj on by uz nieco mohol brat ale problemova som v rodine ja
9. říj 2009 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: ale to nikdy nevis jiste.. Znam pripady,kdy se lecila hodne dlouho holka a jak se dala "dohromady",tak zjistili, ze byl na tom spatne i manzel. Takze kdyby bral preventivne uz driv vitaminy, mohlo se jim zadarit o dost driv. Pak je zacal brat a za 3 mesice byla tehule. Hodne mu to zlepsilo spg. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky, přeju hezké ráno všem

avally: no tak já jsem zatím na tom tak, že zatím MS nedorazila, ale zároven ten včerejší test dvě čárky neukázal, už mě pobolívá břicho třetí den. Předminulý měsíc jsem měla delší cyklus než těch 28, tak myslím, že se malinko zdrží a ms přijde.
9. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
daee, ashlee: ještě jedna zvědavá otázka :grinning: Když jste si dělaly ten test, ta druhá čárka se Vám objevila hned nebo až po těch 3 minutách?
9. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
no tak to aby som zasla do lekarni a nieco mu kupila no normalne si ma vystrasila
9. říj 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
avally: a jak jseš na tom ty s testováním? Cítíš nějaké příznaky?
9. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
zuzka: a dneska nezkusíš test? Já už mám příznaky jako vždy mívám před MS :unamused:
9. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
zuzka: pokud nedozazí MS, zkusím testovat zítra :wink:
9. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
holky myslite ze tie ovu testy su lespie alebo radsej meranie BT-tot som este neskusala
9. říj 2009 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz
avally: nene, dnes test zkoušet nebudu, když včera jasně vyšla jedna čárka. Taky se cítím, jako před MS, takže to asi opět nevyjde. Tak držím palečky, aby tam byly dvě čárky:slight_smile:
9. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
zuzka: děkuji, také Tobě držím palečky :wink:. Jestli to nevyjde teď, tak snad příští měsíc...
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
nathali: já s tím zatím nemám zkušenosti, ale pokud teď dorazí MS, příští cyklus bych chtěla zkusit OVU testy...
9. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj ahoj :slight_smile:, vítám opět nově příchozí.

Ashlee: gratulujuuuu....!!! Ať // jenom sílí. To se ti tedy ty dvě čárky ukázaly hooodně brzy. Nechceš přihodit testík do alba? (jsem zvědavá.... :slight_smile: )

Avally: mně se // při prvním testování objevily až po chvilce, řekněme po těch třech minutách. Když jsem testovala podruhé s ranní močí, tak už rychleji, ale pořád teda nebyly stejně silné. Testnu zase zítra a uvidíme, jestli už to bude pořádná tučná čára :grinning:

Zuzi - souhlas testni až zítra...dala bych tomu víc, než 24 hodin

A obě holky - Avally a Zuzi - já furt držím palce a nepustím :slight_smile:. Dokud opravdu nemenstruujete, je všechno možné
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
nathali: to jsem nechtela! V zadnem pripade jsem te nechtela vystrasit! Jen jsem tim chtela rict, ze i takove pripady jsou.... Proto manzel se rozhodl pro vitaminky, protoze opravdu asi 5 nasich kamaradu maji zdravotni problemy a vzdycky na strane chlapa, tak se asi boji a chce je brat hned. Ono jen prece ty vitaminy nepusobi hned, ale az po nejakych cca 2 mesicich brani a vic...

A BT jsem zkousela i ovulacni testy. Jeden mesic byly nastejno uplne ve stejny den. Ale druhy mesic mi test ukazal jiny den nez BT.
Rozdil je v tom, ze u BT poznas ovulaci az zpetne, zatimco ovulacni test ti ji ukaze 24 hodin predem. Takze nejlepsi je asi kombinace. Ale ovulacni testy jsou drahe. Ja je kupovala pres jednu holku tady na konikovi, protoze je ma o hodne levnejsi nez v lekarnach, tak pokud by jste nektera chtela kontakt, tak pisnete do IP. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
nathali - je to asi srovnatelné - měření dá trošku víc práce (ale není to žádná trága, já osobně žádné omezení necítím), ovu testy lezou zas do peněz - nestačí jeden, musí se jich na každý cyklus koupit víc a pokud máš ovu nepravidelně - tak ne vždy se musíš trefit kdy vlastně testovat. A taky je tam omezení - neměla bys pár hodin před testem pít (aby byla moč koncentrovaná), měla bys testovat zhruba ve stejnou denní dobu - oproti těhu testům je lepší odpoledne. a i tak nemušíš se zrovna trefit. Jedinou výhodu kterou vidím oproti měření BT je to, že díky ovu testům víš dopředu, že bude ovulka, kdežto z měření to zjistíš zpětně, že byla - takže měření je běh na delší trať. Měřím dlouho, ovu testy jsem zkoušela jen jeden měsíc - spíš jen tak pro kontrolu, zda to bude souhlasit s měřením.
Já osobně myslím, že ovu testy hodně svádí k tomu, aby pak bylo milování na povel. Ale samozřejmě záleží na každém jedinci, jak to ustojí. Někdo je "šílená snažilka" i bez ovu testů, na někoho to nemusí mít žádný vliv. Já to mám tak, že stejně jako měření beru to jako experiment, zda tělo funguje, ne jako prostředek k tomu, že budeme muset mít sex, aby bylo dítě. Osobně bych se asi partnerovii moc nesvěřovala kdy bude ovu, aby si nepřipadal jen jak dárce sperma - a co si budem povídat - ono tohle téma pro chlapy je hooodně křehké. Ale to je můj názor při mé současné životní situaci a nemusí to mít ostatní stejně (já za pár měsíců budu taky třeba mluvit jinak :slight_smile: . Takže nechť si každý dělá to, jak cítí, že je to pro něj nejlepší :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Nath: já určitě radši OVU testy....první cyklus jsem investovala do pěti a začala testovat už 12DC, abych OVU určitě nepropásla. A // byly přesně 15DC. Další cyklus už jsem vyplýtvala jen dva OVU testy, protože jsem začala až od 14DC a hned 15DC ráno zase byly //. Čili podle mě, pokud je OVU trošku pravidelná, tak není potřeba postupně těch testíků dělat moc. Jeden cyklus zjistíš, který den OVU bývá (vyplýtváš asi více testů, aby ti neutekla, ale zase pak už víš, kdy zhruba to bude a tačí jeden-dva testíky). Když je test pozitivní, znamená to,ž e OVU bude do 24-48 hodin zhruba - takže hurá na tulení (podle mě je pak dobré, když už zhruba víš, kdy OVU bude, tulit se taky tak den-dva předem (ony ty spermijky tam chvíli čekat vydrží).

S BT nemám zkušenost, ale moc hezky tady o tom měření psala Sven....i dávala odkaz na web http://merenibt.xf.cz/, kde je detailně a srozumitelně popsáno.

Hlavní rozdíl je, že OVU testy ti ukážou, že ovulace BUDE, kdežto podle BT poznáš ovulaci až když BYLA (na druhou stranu zkušené měřičky poznají podle svého grafu, kdy ovu bude docela přesně...)
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
daee: dnes si asi testy kupovat nebudu, aby mě to nelákalo, dělat si testy dříve. Možná ho koupím zítra dopoledne a pokud menstruace nedorazí, tak budu testovat asi v neděli ráno. Spíš se bojím, aby vůbec nějaká ms dorazila, když to nebude těhu, protože minulý cyklus už byla hodně slabá a jen tři dny, tak se bojím, aby se ukázala.

Jinak se musím rozloučit, protože díky koníkovi zanedbávám práci a já jsem placená podle smluv a když žádné neudělám, tak nemám penízky a dnes je už 9 října a za tenhle měsíc nemám skoro nic. Tak se tu mějte , já se zase ozvu.
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
luca ale mas pravdu kamoska chcela mimco a nejak sa im nedarilio az po pol roku to vyslo a to boli vraj zdravy no neviem ale je lepsie ked su obaja zasobovany vitaminmi :slight_smile:
ovu testy idu do penazi a ja zas nechcem byt ta sialena snazilka ako opisala sven taka som uz bola :slight_smile: a na nervy som sla aj sama sebe tak to asi necham tak nech sa s tym telo nejak popere :slight_smile: a ked budem tehu tak mi to povie lekar kaslem uz ja na to a uz nic nekupujem ziadne testy iba ma to znervoznuje a hej chlapi su nachylnejsi videla som to na priatelovy a ja si to milovanie chcem uzit a nie stale myslet na to ze snad to teraz vijde a ja by som nato myslela
9. říj 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás zase zdravím a přeji Vám pěkný den.
Ashlee: moc gratuluji :slight_smile: a průběžně piš nové info, jak čárkra sílí atd. Jsme moc zvědavé...
Ještě k těm vitamínům pro chlapy: nám doktorka doporučila, koupit čistě vitamín E, že je speciálně na kvalitu spermatu (ale ještě jsme ho nekupovali).
Avally a Zuzi: jsem zvědavá za Vás, tak dejte brzy vědět :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Zuzi...tak rychle sjednávat smlouvu za smlouvou, ať máš vyděláno a můžeš si povídat na Koníkovi :slight_smile:.
A s testováním souhlas, vyčkej, nic tím nezkazíš, buď dorazí MS a nebo bude větší šance, že už se // ukážou ....
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Nath: já brala Calibrum Babyplan (jedno balení) a teď jen listovku a ještě než jsem našla //, chtěla jsem příteli vnutit taky nějaké vitamíny (on byl silný kuřák, ale už rok nekouří a zdravé stravě taky moc nedá, jen teda hodně sportuje) a vůbec je nechtěl, že si nebude cpát do těla zbytečně jakékoliv prášky, že je to zbytečné atd. vůbec jsem ho k tomu nemohla přimět....luca - ten tvůj chlap je super, že k tomu takto přistupuje, že s tím přišel sám.
9. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
daee ved prave on tiez fajci a kedze je stale na cestach tak ani moc zdravo neje neviem ci sa mi nevysmeje ale skusim to :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
baby tak ja bezim pomaly do prace len so seba este urobi cloveka :slight_smile: ale este sa tu dnes ukazem nejak na vecer :slight_smile:papa a pekny den vsetkym :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky.....
dneska máme s manžílkem odpočinkový den......přijede kámoška a pak budem asi koukat na filmíky.....venku je hnusný vítr, tak budem v teplíčku......ideální počasí na snažilkování, ale to by mi musela nejdřív dojít MS a pak až se může něco dít..... :unamused:
9. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.