• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
no teda - snad je Maci taky jen v nákupní euforii, nebo nás napíná :unamused:

jdu malou vykoupat ale budu po chvilkách nakukovat
13. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Nazdárek holky moje milé,
taky jsem byla na nákupu, ale mimískovi zatím nic nekoupila. Ultrazvuk dobrý, mimi má 2,7mm a jsem 5+4, tak si myslím, že v normě. Srdíčko už začínalo blikat, ale dle dr. jsem ještě dost na začátku, tak si mě pro jistotu pozvala na příští středu znovu, ať vidí jak mimiško roste a jak krásně jede to srdíčko.
13. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Jo a fotečku mám, vyfotím ji a pak vložím do alba, až tam bude, napíšu sem.
13. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Maciiiiiiiiiiiiiii - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no to je fakt nádhera, srdíčko takhle brzo. A jako bonus další UZ pro sichr. NO čupr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na fotečku se těším
13. led 2010 v 19:18  • Odpověz
maci: no super, gratuluju, a vidím, že to odpovídá, moje mimi má čtyři milimetry a jsem 6plus1, takže to odpovídá........oběma.....
ty jo ale ty tam chodíš každý týden, to je zajímavé........
my dneska srdíčko poslouchali a bylo to překrásný,.,,,,,,,,,,,,,,,,
13. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Laurinko u mojí doktorky je to normální, že si zve maminky do té doby než má úplnou jistotu, že je všechno v pořádku. A to srdíčko ještě nebylo úplně dobře vidět, tak prot jdu pro jistotu znova.
Fotečka vložená, ale špatně se to fotilo, zítra ji vyfotím při denním světle, to snad bude lepší.
13. led 2010 v 19:43  • Odpověz
maci: fotečka pěkná........................
no tak jasný, hlavně at má dr. a tím pádem i ty jistotu..........................a držím palce, určitě bude vše v pořádku.........

holky, budete používat látkovky nebo papírové plenky?
já si založila diskusi září 2010 a ted mě tam jedna ženská začala napadat, jak jsem blbá, že nedbám na ekologii a moje dítě bude neplodné, protože nebudu používat látkovky. a ještě jí a ještě jedné strašně vadí, že už kupuju miminku oblečení, tak já tam snad přestanu chodit, fakt nechápu, kdyby to šlo, vyhodím je z tama, ta jedna má už dítě, tak má pocit, že ví vše nejlíp a pořád mě jen poučuje a shazuje.......................fakt děs......
13. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Maciol - krásný flíček :dizzy_face: :dizzy_face:

Lauri - no jo některé maminky už mají pocit, že snědly všechnu moudrost světa. Já jsem taky asi blbá matka, používám klasické papírové pleny. A dítě jí ve dvou letech normální stravu až na pár vyjímek. No nevím. Ale nemůžu si pomoct hold někomu neporučíš :wink:
13. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Holky, to je švanda, máte krásný fotečky, ale já na nich nic nevidím :grinning: :grinning:

Jinak lauri, pokuď nebudeme muset mít kvůli kyčlím široký balení, tak chci určitě papírový plenky. A k tomu nakupování - taky mi to sice přijde brzo, ale je to věc každýho a rozhodně ti kvůli tomu nebudu nedávat nebop tak, kde bysme pak byli, že..
13. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Lauri, promiň úplně jsem Ti zapomněla pogratulovat k super kontrole. Jen tak dál.
13. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
maciol - gatulace k flíčkovi....dneska máme zase den dobrých zpráv :slight_smile: :slight_smile:

Lauri: mě podobným útočným způsobem přemlouvala pro používání látkovek známá, ale znejistěla mě jen na chvíli. My látkovky používat nebudeme. Snažíme se žít ekologicky, ale v plínkách to porušíme (protože na ty papírové ekologické prostě nemáme). Když si představím tu námahu navíc (praní, věšení, skládání a pořád dokola... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nebo když někam pojedem, jak bych to sbalila s sebou?
Chápu důvody mamin, co se pro látkovky rozhodnou, ale já do nich nejdu a nesmysly o nepolodnosti dětí, co měly papírový plíny vůbec nebudu komentovat....to by mě akorát vytočilo :angry:
13. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
A Lauri: já dneska jela domů přes Tesco a koupila jsem jednu soupravičku (150,-) a jedno body (asi 35,-) pro mýválka...bodýčko máme stejné...to s tlapičkama :wink:. Ale už to tam měli hodně přebrané. Těším se na neděli...to konečně podniknu první nájezd na obchody. :grinning:
13. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Lauri, tak jsem tam vlezla, abych tě podpořila, ale po přečtení posledních dvou stránek jsem zase pěkně vycouvala.. Tam bych se akorát zbytečně hádala...
13. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
anieanne. to nemá cenu tam psát, ta holka je naprosto šílená - už se mě zastaly ostatní a pěkně se do ní navezly......................já si myslím že sem k vám chodím dlouho a doufám, že žádnou z vás svými názory neštvu - ale tam, ta pořád potřebuje poučovat, ale to je fuk, kašlu na to................jen jsem si potřebovala postěžovat..................
daee: jé, tak to je super s tím body, no vidíš.....................

a s tím nakupováním - já souhlasím s názorem, že je to brzo, ale já si prostě nemůžu pomoct, manža se mě dokonce dneska ptal, kdy to budeme říkat lidem........................jsem mu řekla, že ještě musí počkat........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
daee: máš překrásného psa, jak se jmenuje ta rasa, nemůžu si vzpomenout - ale moc pěkný................. :wink:
anie: už jsem si tě taky přidala , tak mě pak potvrd........ :wink:
13. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Lauri: já nakonec na Koňovi chodím jen sem, do ostatních diskuzí se zapojuju jen málokdy...tady jsem od začátku a jsme tu všechny v pohodě.
V diskuzi Čeven 2010 se moc nechytám, nestíhám dočítat, holky jsou tak nějak dál, všechno už probraly...já jsem radši tady s Vámi i když jsem taková napřed :frowning2:, i když vlastně Sven a Didi jsou na tom podobně...

A k tomu nakupování...když Ti to dělá radost, nakupuj, vykašli se na všechny předsudky a pověry, že se to nemá. Na rovinu, něco se může pokazit když doma budeš mít plnou skříň hadříků stejně jako když nebudeš mít doma ani chrastítko...jak se rozhodneš je jenom na tom, jak se ty sama budeš cítit víc v pohodě. Prodat nebo rozdat nakoupené věci můžeš vždycky a naopak nakoupit všechno zvlládneš během týdne...
Takže klíďo nakupuj, dělej si radost, užívej si to...a stejně tak to oznamování okolí...

Já ustupuju pod tlakem mého milovaného, který se sem dobývá už deset minut a chce hrát nějakou šílenou hru...gambler :grinning: . Takže dobrou noc holky :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
daee: moc děkuju za pěkný příspěvek, hezky napsáno...........................
13. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Pááni, lauri je kočkáááá :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahoj holky...jůůůů já bych si Vás taky chtěla přidat na Facebooku :slight_smile:

maci - moc velká gratulace!!!! :slight_smile: Dneska dobré zprávy

Jess - já Tě chápu ani nevíš jak...jsem stejná...nerada se hádám s lidma, neumím to a nakonec se vždycky ještě cítím provinile já...tak nějak mě mrzí, když si o mě někdo myslí něco špatného, protože vědomě jsem nikdy nikomu nechtěla ublížit...jenže časem mě manžel a mí kamarádi naučili, že prostě opravdus e nezavděčím všem...někomu bude vadit, že se třeba často směju...jinýmu bude vadit, že se na jeho vkus směju málo...chápeš...prostě lidi jsou různí a s někým si sedneš víc, s někým míň...prostě...je to její smůla, když to vidí takhle...a taky mě rozčiluje, že se cítí jak frajerka, dkyž ti to píše přes Facebook..ale proč ti to teda neřekla do očí? Přátele by si měli věci vyříkat a ne za zády dělat ústrky...kašli an ni, zjevně za to nestála

Lauri..až bdue chvilka, tak schválně nakouknu, co to tam máte za exotku :grinning:

K těm plínkám...já jsem uvažovala to kombinovat...koupit pár těch plíneček látkových...a prostě když bude klidnější den, tak dávat látkové, když bdue spěch, tak šup šup papírovky...ale ještě nevím..u nás je problém ty finance...tak uvidíme...

jo a holky...manža mi to zakázal říkat, ale myslím, že Vám můžu..dneska jsme zarezervovali byt :grinning:...jsem tak šťastná..je krásnej! a levnej...

a představte si!!!! Nevím, co se stalo, ale manža mi říkal, že si proghlížel na internetu domky...a že bychom mohli třeba jak bude už bytík malej, jít bydlet do domku...chceme klidně i ze dřeva...věříme tomu materiálu hodně a je to levnější..náš známej má dřevěnej a jinej už nikdy nechce...:slight_smile: ale já hlavně byla nadšená, že by manža fakt normálně chtěl ten domek!!! Však vzpomínáte, co jsem vám sem psala!!! Tak třeba se fakt dočkáma bdueme mít i ty dva hafany...a zahrádku...jééé holky, já mám radost
13. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Das, tak to je super :slight_smile: Držím palečky, aby vše vyšlo podle plánu, a domeček jednou určitě bude, uvidíš :wink: Co potom bude za pesany ? Jinak, písni mi do IP nick a já si tě na FB najdu :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
jo a holky...nelekněte se, já jsem si vás přidala od Laurinky na Facebooku...teda doufám, že jsem si nepřidala někoho jinýho :grinning:...ale buď jsem odvodila z jména, nebo máte stejné profilové fotky...:slight_smile: tak doufám, že se nezlobíte...
13. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Anie...já mám doma šarpeje (teda u našich) a i dkyž je to bobánek, tak už bych nechtěla...měl chudák docela zdravotní problémy...vlastně pořád má...i dkyž s kůží překvapivě ani ne..spíš ouška a teďka epilepsie a tak...

Já bych strašně chtěla bernskýho salašnickýho psa...to je má nejoblíbenější rasa...já zbožňuju velký psy...no a k němu třeba labradora nebo tak...já jsem velká pejskařka...:slight_smile:
13. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
anie: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem kočka? :grinning: :grinning: :grinning:

daschiki: naši mají dřevostavbu a my taky budeme stavit ji - teda v budoucnu, bydlela jsem v tom a bomba....................
13. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Das:
Taky zbožňuju velký psy. Berňáci jsou nádherní, taky se mi líbí. Mívala jsem ovčandu, byla skvělá. Tchánovci mají dva slovenské čuvače, psa a fenu, takže taky telátka, hlavně ten pes - je stejně velkej jako stůl. No a teď stavíme u manžela babičky, a ta má taky fenu čuvače. Jinak můj sen je anglický bulteriér - sice na můj vkus malé plemeno, ale uchvátilo mě. Známá má modrou německou dogu, taky něco úžasnýho :slight_smile:
Vlastně, jestli sis našla na FB i mě, tak se mrkni do fotogalerie, mám tam fotky z procházky s telátkama :wink:
13. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
maci- tak parada moc gratuluji teda :slight_smile:to je parada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jholky me konecne zas jede konik
13. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Anie - jojo, já jsem si tě přidávala, ale ještě sis mě asi nepotvrdila...manžel miluje čuvače...tak on, jako Slovák...je na to plemeno hrdý :grinning:...přesně psy, co píšeš, mám strašně ráda...tady ty dogy a tak...prostě velký psy :slight_smile:

Já mám na Facebooku mezi fotkama i to naše krásný pomuchlaný ustaraný šarpejátko :slight_smile:, tak mrkni...je to můj miláček
13. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
daschki .-)ahoky :slight_smile:a co ty?,a tehu???kdy ze jdes k dr??nebo uz to mas za sebou??
13. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
mony, já byla 5.1., bylo srdíčko a byli jsme 6+1 podle ultrazvuku, 5mm..mám fotečku v albíku...no a na kontrolku jdu 4.2. a 17.2. už na NT screening...za dvě hoďky mi přehoupne tady na Koníkovi 9tt :slight_smile::slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Das:
Koukala jsem =) Známá měla šarpeje, nejdřív barvu jako máš ty, později nějakého tmavého.. Ale vím, že s tím prvním měli problém s tou kůží..
U čuvače je sranda, že ač jedno plemeno, tak je každý úplně jiný. Máme v rodině tři, a každý je jiný. Pes veliký, mohutný, s dlouhými chlupy a neuvěřitelný milovník všech a všeho, jedna fena vysoká, hubená, chlupy poměrně krátké, a hrozně ustrašená, no a fena u babičky je menší, ale robustní, taková chlupatá koule, a lidí se nebojí - spíš se je pokouší sežrat. Takovej náš trhač, bohužel už párkrát opravdu ošklivě kousla. Ale na nás jako svou smečku nedá dopustit, bezmezně nás miluje, hlavně dědu, a teď mě =) Nikdo se k ní nesmí ani přiblížit, když žere, akorát já jí to žrádlo můžu brát přímo z tlamy, a ještě u toho mele ocasem :grinning:
13. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jinak holky, co už víte moje příjmení...už chápete, proč nechci jméno pro chlapečka Robert? :grinning: Přitom Barunka ale nezní tak rušivě, že? :grinning:
13. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.