• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Anie - manželova bývalá přítelkyně měla taky čuvače...a on říkal, že to byl ostrej pes (spíš fena)...jen na rodinu ne - přesně jak říkáš..manžela k sobě pustila až po půl roce...až ho začala jakoby brát za člena rodiny..
13. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
daschki vlasne jo .-) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jo 9tt .-)ja porad nevim , jdu az v pondeli :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Das:
Tak Marek, a bude to rovnou mediální hvězda =)
13. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
holky no já miluju čuvače, bernáky a retrívry..............................strašně moc.......................no my máme kocoura doma teda a psa až ve svým baráku, a to si ještě počkáme, až ho postavíme........................
13. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
lauri:
No my sice domeček budeme mít už v létě, ale zase už tam je ta babičky Bella, takže vlastní pes zatím padá. Ona ostatní zvířata moc nesnese, sice když by spolu byli od štěněte, tak by ho přijmout mohla, ale co kdyby ne ? To by pak bylo neštěstí pro všechny...
13. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
hjolky mi amme jokšíračku .-)miluju mlaý plemena :slight_smile:velký moc nemusím :frowning2:jen na zahradě s emi líbí
13. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Marek taky nezní tak hrozně...to se mi docela líbí...mně se nejvíc líbí k našemu jménu Barbora....bla bla bla :slight_smile: (to zní jak reportérka :grinning: To by určitě bylo nějaký úspěšný dítě :grinning: s takovým jménem) nebo Eliška...a pro kluka ten Tomáš nebo Lukáš...přece jen, co dkyby dítě ráčkovalo? Už tak máme drnčivý příjmení :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
mona:
Já zase ty malý moc nemusím. Teda líbí se mi, to ano, ale nechtěla bych je. Máme dva potkany, a když někdo venčí třeba čivavu, tak vždycky prohlašuju, že bych mohla připnout na vodítko naše myšata a bylo by to stejný :grinning:
13. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
no..já taky malý moc ne :slight_smile:..sice jsou určitě lepší na to pomazlení, protože ten náš je PAN PES :grinning: Ten se moc mazlit nechce...ale když pak taková velká obluda projeví k tobě náklonost...to je prostě něco nádhernýho...je to trošku adrenalin :grinning: že tak velký zvíře ti může projevovat lásku a nesežrat tě u toho :grinning: Navíc se cítím bezpečněji..malé pejsky musí spíš člověk hlídat, aby je někdo nezašlápl...ale velkej tě už ochrání...(i když znám případy, kdy to zvládl líp i jezevčík..a to naše tele by možná zůstalo čučet co se děje :grinning:...ale asi mu křivdím...když chodíme po tmě na vycházky, tak vrčí na chlapy, co se mu nelíbí..) :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
jinak Orchi, až teď dočítám, že nebudeš moct dojít :frowning2: ach jo, to mě mrzí :frowning2::frowning2:
13. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
já miluju ty obry obrovský, jak to má mohutné tlapy a obrovskou tlamu a hunatý kožich.....................
ale ti prcci se mi líbí jako u někoho že si je můžu pohladit a tak, ale doma bych je nechtěla, většina co mají kámošky jsou strašní nerváci.............
13. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
holky, já mizím spát, dneska toho už na mě bylo hodně..............................

jsem ráda, že vás mám na facebooku............tak zítra, paa a dobrou. :slight_smile:
13. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
holky, já taky utíkám..už se mi zavírají oči...tak dobrou noc :slight_smile:
13. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Jestli se jako netěhulka můžu vyjádřit k plenkám, tak já bych byla spíš pro látkovky, případně občas dát papírovou. Já jsem poměrně dost ekologicky zaměřená. Ale nepůjde to z jednoho praktického důvodu - nemám je kde sušit. Nemáme balkon, v obýváku mít sušáky nechci, jsem ve 4. patře bez výtahu a do sklepa kvůli tomu každý den běhat nemůžu - to bych měla jako brát caparta dolů pokaždé?

Co se týká domácích mazlíčků, tak mi prošel zatím jen křeček - Felix, protože manžel psa do bytu nechce. Ale až bude ten domeček, tak ho mám slíbeného :wink:

Jinak, moc děkuju za podporu s tou mou kolegyní, ještě teď na to pořád musím myslet.
13. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
Jess - pokud jsi na tom jako já, tak na to budeš myslet asi ještě dlouho...protože se trápíš a užíráš a přemýšlíš, jestlis fakt neudělala něco blbě a tak...znám to moc dobře...já měla dvě kamarádky...s kterýma jsem vycestovala na dovolenou do zahraničí a tam se dost věcí ukázalo...neustále mě ponižovaly, za něco kritizovaly (že ať pořád neděkuju, když mi nabídnou něco k jídlu, jakou mám vyzváněcí melodii telefonu a budíku, proč na svoji vlastní kameru, s kterou jsem se celou dobu tahala jen já a zabírala mi půlku příručního zavazadla, točím to, co točím...)...prostě se "sraly" do věcí, do kterým jim nic nebylo...chovaly se jak dvě namyšlený husy...takže jsem pak zbytek té dovolené více méně strávila v přítomnosti telefonu a psala pořád s manželem a svými opravdu pravými kamarády, kteří mě utěšovali a říkali, ať je neposlouchám a snažím si to užít... Pak jsme se vrátily do ČR a ony se už neozvaly..já teda taky ne...Prostě byl mezi náma vztek a už jsme si to nikdy nevyříkaly...já jsem se po té dovolené cítila fakt hrozně a prostě jsem neměla sílu a ani snahu a chuť to přátelství obnovovat a nechávat se dál ponižovat...to naše kamarádství prostě skončilo takhle nešťastně...Ony mě asi ještě pomluvily...můžu Ti říct, že mi pořád v hlavě běhá, co jsem udělala špatně...nebo jestli je to má vina...prostě to ale tak někdy je...člověk se vyvíjí...a najednou zjistí, že mu někteří lidi už nesedí...a že má jiný priority, jiný hodnoty, jiný názory... Já se tím trápím dodnes...ale já jsem teda extrém...já jsem fakt přecitlivělej tvor...Takže je jasný, že Tě to trápí a myslíš na to...Víš, tys ale udělala cos mohla...napsalas jí hezky, zachovala sis tvář...a víc udělat nemůžeš, to už by ses ponižovala. Pokud je ta holka aspoň trochu normální, tak věř, že na to myslí taky a taky ji to možná trápí...že ti to napsala...a tak...ale kašli na to...pak přibudou děti, všechen zájem se přesune na ně...a pak třeba jednou tu kámošku potkáš i s dětma na ulici a zjistíš, že jste si najednou parádně pokecaly...prostě že už jste každá jinde...ale zase trošku blíž sobě, protože máte obě rodinu...Víš jak to myslím? Netrap se teď pro něco, co bude za pár let kapka v moři...kdyby za to stála, vyříkáte si to hned...to nejlepší přátele dělají...teď se zaměř na to, že možná brzy bude z Tebe těhulka...a že budeš mít rodinu...a pak si uvědomíš, že je Ti ona úplně ukradená, protože jsou v životě mnohem cennější věci...a že seš obklopená lidma, co Tě mají rádi...Neposuzuj sebe podle názoru jednoho člověka...Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem...takže se usměj...hoď to za hlavu...a dál se pěkně s mužíčkem snažte o mimíse...:slight_smile:
14. led 2010 v 07:08  • Odpověz
jéééé já mám už 9. týden!!! :grinning: to je krááása :slight_smile:
14. led 2010 v 07:18  • Odpověz
Jess:
Jelikož je svoboda projevu, můžeš vyjádřit úplně ke všemu :slight_smile: Jak už jsem psala, pokuď nebudu muset dávat široké balení, jsem pro papírovky. A to z prostého důvodu - jsem líná. Papírovky jsou rychlejší, pohodlnější, skladnější...
14. led 2010 v 07:20  • Odpověz
Jináč, mě poránu zase chytla nějaká prdlost, tak jsem smaázla z alba fotku nafouknutýho obr břicha, a vyfotila se teď po ránu - prd platný, furt nafouklý břicho :grinning:
14. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Krááásné ránko všem :slight_smile:

tak sjem si na FB potvrdila Dashiki a zažádala o potvrzení Anie (kdybys netušila kdo jsem :wink: ) a koukám, že včera jste řešily pejsky....tak já mám když tak pro zájemce v profilu našeho koníka....jednu fotku.
Souhlas, že projev náklonnosti od velkýho psa je super, když on přijde a opře se plnou vahou (z lásky, aby se přitulil) slabší postavy mají co dělat. Ale je to strašně nááááročný plemeno....chce běhat běhat a běhat.... :rolling_eyes:
14. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Dashi - to s tím domečkem je super, vidíš, tak jsi byla na 1000% jistá, že manže do domečku nepůjde a hele....to jsou mi zvraty :wink:
A ještě jsem Ti chtěla napsat, že Barborka je krásný jméno, ale k Tvému příjmení bych trošku váhala ho dát....kdyby chuděrka ráčkovala, tak to má hoooodně blbý, ale zase je to "BB"...stejné iniciály...takové zvučné a zapamatovatelné jméno...
14. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Daee:
Vy máte výmara ! A to se jako chlubíš, abys mě nasrštvala, jo :grinning: Miluju výmara, chci výmara, ale bohužel bych nebyla schopná dát mu veškerou péči... Je to nejvíc neutahatelný zvíře, se kterým jsem se kdy setkala. Pravda, do mého života výrazně zasáhli jen dva, ale oba byli osobnosti s velkým O...
14. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Anie: zájemcům zapůjčíme psa na libovolně dlouhou dobu, aby se z touhy po výmarovi vyléčil :grinning: :grinning: :grinning: , je to fakt náročnej pes. Podobný plemeno už nikdy, i když je to krasavec, pes seznamovací (chlapi tě oslovujou sami :wink:, ale to už teď jaksi nevyužiju) a největší dobrák pes, jakýho znám.
Kdyby ses chtěla podívat na víc fotek, tak mrkni sem:

http://www.hafici.cz/profily/detail/12050/
14. led 2010 v 08:11  • Odpověz
dashi - moc děkuju, vim přesně, co myslíš. Budu se snažit tím nezabývat. Teda, ty tvoje kamočky, to muselz být kravky.... No nic, teď máš kamarádky lepší, cuž? :wink:
14. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Daee:
Kdybys nebyla až z Brna, tak si piš, že bych ti ho přišla poňufat. Právě že vím, jak náročný je to plemeno, proto ho nikdy nebudu mít... Ale jsou úžasní. Ten jeden z těch dvou, co mi prošli životem, chodí skoro denně do lesa - jedo majitel je myslivec, takže pes chodí na hony, ke krmelcům a podobně, takže se celkem vyřádí, k tomu klasické procházky a tak. Toho druhého si slečna pořídila do bytu, chodívala jsem ho venčit. Hodnej, poslušnej, ale jakmile se dostal ven, byl z něj magor. Lítal, lítal, lítal, bylo na něm vidět, jak mu byt nesvědčí. Myslím, že mu ten malej prostor a nedostatek pohybu vlezl na mozek..
My potřebujeme psa, který s námi v klidu zvládne dlouhou procházku, stejně tak aby mu jindy nevadila jen krátká návštěva sousední louky...
14. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Anie: já jsem moc zvědavá, jak se postaví k prckovi, jestli bude žárli a bude zlej (to si u něho vůbec nedovedu představit ale) a nebo ho vezme dobře. Třeba se těším až prcek poleze a co na to Argo :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Daee:
Tak snad ho přijme, spíš si myslím, že si z kočáru udělá osobní majetek a bude ho hlídat :slight_smile: Já jsem zvědavá na ty naše tři telátka, hlavně na toho nejmladšího ( a největšího a nejprdlejšího ), jak bude na prcka reagovat...
14. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Asi když ten pes hned od začátku pochopí a bude mít hranice, že i když je prcek menší, není to hračka a je to člen rodiny, tak ho přijme.....
Já tu musím ze včerejška dočíst, co Vy máte za tři (!!! týýýjo) velký psy :slight_smile:

Zrovna mi přišly poštou lahvičky pro prtě....Avent startovní sada.... :slight_smile:
14. led 2010 v 08:42  • Odpověz
dobré ránko berušky,

teda vy jste toho včera nadrbaly, že nemám šanci ani dočíst.

Lauri - nedalo mi to a včera jsem dočetla asi 2 stránky tématu září 2010 a na to že jste teprve na kraji, tak tam máte opravdu napjaté vztahy. Ani se nedivím, že se tam necítíš fajn :frowning2: :frowning2: Věřím, že paní chce žít správný život, dodražovat aby vše bylo bio a žít tak i v souladu s přírodou a životním prostředím,ale opravdu není nutné, pokud to tak ostatní necítí, do toho nutit ostatní maminky a zbytečně je o tom přesvědčovat :wink: Já si myslím, že každá se řídíme svým instinktem a děláme a budeme dělat pro své dítě to nejlepší co je v našich silách. I když děláme chyby ...i z těch se přece učíme a jsou nám přínosem. :slight_smile:

Daee - jůůůj tak už nakupuješ? :dizzy_face: :dizzy_face: výbavičku. Mě držel strach, tak jsem asi do 20 tt nic nekupovala, ale bylo to i těma špatnýma tripplama, ale pak jsem to taky rozjela. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky...já vám napsala zas tolik vzkazíkůůůů a měn se to celý smázlo :frowning2: To bylo zas mouder :grinning: a vy se to nedozvíte, protože se mi to necche přepisovat...:grinning:

Tak jen rychle k Daee - pesan je ohromnej, akorát nevím, jestli s tím naším pakem budou kamoši...on je už takovej hodně pasivní :grinning: on tak brát ty vycházky zlehka...pomalu, žádnej stres, pěkně čuchat a pomalinku si chodit...:grinning: Tak Argošek by byl asi dobrý rošambo pro toho našeho starýho bracha :grinning: Takže asi vycházka jen Tvůj pesan a mimina :grinning:

Jess - Tobě jsem psala, že máš pravdu, mám teď úžasné přátele...já je teda měla vždy, ale neviděla jsem je pro jiné...já jsem dost otevřená a komunikativní a ve třídě jsem bývala vždycky oblíbená a tudíž ve středu mezi tím "jádrem", jestli mi rozumíš...jenže jsem neviděla, že to jádro je plný povrchních blbců...takže místo toho, abych se věnovala 2 holkám, s kterýma jsme teď kámošky na život a na smrt a vídáváme se i s jejich klukama...a ještě s mýma kamarádama z Líšně (utvořili jsme skvělou partiu - seznámili se na naší svatbě), tak jsem byla hloupá a celej gympl kamarádila a byla nešťastná mezi lidma, co se pořád jen pomlouvali...
No a teď jsem šťastná, protože máme úžasný přátele..jezdíváme spolu an dvoči...třeba na chatu mýho manži do Slovenskýho ráje a tak...a vždycky vyrážíme do Tater na túry...večer do hospůdky...prostě hrozně jsme si všichni sedli...Takže člověk někdy roní slzy pro zpackaný přátelství a nakonec zjistí, že mu ten člověk jen udělal službu :slight_smile:
14. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Daee:
Slovenští čuvači :slight_smile: Nejsou přímo naši, dva mají tchánovci a jednoho babička ( sousední domy ), ale my na tom pozemku taky stavíme, takže s nima budeme denně v kontaktu, hlavně s tou babičky.
14. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.