• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Lauri -neboj oblečky se neztratí. A i kdyby to bylo miminku malé, můžeš to prodat nebo někomu darovat, kdo bude mít prdátko malé. Ale jestli jsi drobek, tak to určo využijete :dizzy_face: takže se nenech zastrašit a nakupuj, dle svého uvážení :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
ja jsem se na nt srceening neobjednavala ale asi mi to dělali z te krve co mi brali 28.12.
14. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
a ještě jsem slyšela, že ten NT screnning není povinný a pak mi zase jedna holka tvrdila že je povinný, tak nevím........
zolik: díky, taky si myslím......................

daee: tak pak poreferuj.................... :grinning:
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky,gratuluju ke krásným kontrolám :grinning:
už bych tu svou taky chtěla mít za sebou a doufám že to bude OK
včera večer u televize jsem se začala smát a šíleně mě zabolelo v obou bocích jakoby u třísel,pak už to bylo dobrý a trochu pobolívalo vlevo v boku,tak snad to nic není a třeba si mimís zvětšuje domeček
jinak,mě moc špatně nebývá,jen ráno mám divnej žaludek,někdy se to spraví po tvaroháčku,někdy ne a na oběd si dávám to na co mám chuť,i když toho moc není :wink:
Maso teď moc nejím,někdy mi smrdí a vůbec na něho nemám chuť,ale bonbonky Tutti Frutti jsou uplně nejlepší,mňam
14. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
ashlee,můžeš mi prosím do IP poslat odkaz kde sis koupila ten těhu pás,já bych chtěla taky takovej a tenhle není moc drahej.
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Lauri - NT není povinný :wink:

Maki - v těch tříslech to mívám sem tam také :wink: tak je to určo v pohodě
14. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
makinecka, koupila jsem ho na netu originalnitehotenskamoda.cz, maji tam i trika,tuniky
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
děkuju a tobě je už dobře nebo ti ani nebylo moc zle,
14. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
JEŽIŠ :grinning::grinning::grinning: tak září 2010 je hustýýýýýý :grinning::grinning::grinning: Vlbec si nedovedu představit, že bychom tady byly tak netolerantní..každá je přece jiná a má jiný názory...no to je teda maso...
14. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
tak ja nevim co vybereme za jmeno pro holku manželovi se libí jmeno sabina a nebo simona.chtěla jsem anetu ale tak se jmenuje sestřenice.
14. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
taky si myslím a asi by mě nebavilo moc dlouho tam chodit,tady je to takový perfektní,rozumíme si a společně ze radujeme atd.
14. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
zolik: moc díky, já si to myslela, ale ta moje kámoška mě přesvědčuje, že je povinný i v prvním i ve druhém trimestru. ale to je fuk, já na to chci jít....................tak uvidím, za hodku mám volat té doktorce........

ashlee: ten pás je pěkný, kolik stál? holky, já stejně pořád nechápu k čemu ten pás slouží a jak se nosí..............................
14. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Koukala jsem na porodní plán té housky ( nebo jak je ta přezdívka na září 2010 ), a docela si navymejšleli... Doktor nezasahovat, neholit, zásadně nenastřihnout hráz, pupečník nechat dotepat a pak přestřihne tatínek, zásadně odmítá rodit na křesle... No její porod musela být slušná kovbojka :grinning:
14. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
laurinka,stal 350kč,ja jsem si to koupila abych měla břiško v teple.
14. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
anie: myslíš tu hupczu???? no ona má matku dulu, tak to bude asi tím.................................a kde má ten plán - v albíčku? se musím taky mrknout......................
ashlee: a to se jako dává na oblečení nebo jak? asi vypadám jak debil, ale já to fakt nevím............................. a to je super cena teda.........................a poštovné ještě co? to mě na někteých věcech štve, že se nedají běžně koupit v obchodě a tím pádem se musí objednávat z netu....................
14. led 2010 v 15:01  • Odpověz
jj ten pás je aby nebylo holé bříško,může se to nosit když jsou krátké trička jak naroste bříško,jen si to natáhneš na bříško a nikde ti nevylézá a máš ho celý zakrytý
14. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ty pásy jsou nádherný...no, tak už vím, co mám chtít k narozkám :grinning:
14. led 2010 v 15:06  • Odpověz
připadá mi to dost praktický, protože si nedovedu představit, že bych musela změnit úplně šatník..a já myslím, že my budeme bříškatí hodně...včera jsem byla u kámošky, co má rodit a smála se mi, že už mi taky začíná břicho :grinning:...jí taky začínalo už od 3.měsíce být vidět...
14. led 2010 v 15:07  • Odpověz
maki: to je super, takže teoreticky se nemusí kupovat moc těhu triček? stačí dát pás a je vyřešeno................
to musím taky pořídit, ale zatím ne, břicho nemám..........................
14. led 2010 v 15:07  • Odpověz
lauri:
Jj, album.
14. led 2010 v 15:12  • Odpověz
mě se právě ten pás taky moc líbí a myslím že je praktický,já taky nechci kupovat těhu trička,jen kalhoty a ten pás si vždycky hodím na ty trika co mám,bude to vypadat pěkně a sloužit k dobré věci :grinning:
já vůbec nevím jestli budu mít velký nebo malý břicho,ale zdá se mi že se postupně začínám nafukovat,ale já sem sama o sobě dost silná,páč sem nenažraná :grinning: ale teď moc nejím,nemám nějak moc chutě,akorát ráno papám ten tvaroháček to mi po ránu chutná,při představě že bych měla snist rohlik se salámem,nebo sýrem se mi vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
laurinka,tam maji pět velikosti tech těhu pasu, ja mam M 80-110(to je druha nejmenší velikost)nejmenší je 75-105cm.
14. led 2010 v 15:19  • Odpověz
mě se spíš asi 2 kila podařili shubnout,protože jím míň než předtím,měla sem větší chutě když sem těhotná nebyla :sweat_smile:
14. led 2010 v 15:21  • Odpověz
holky...a jak mám poznat, jakou velikost mám koupit? :frowning2:
14. led 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
ja jsem taky nemohla skoro nic jezt,jen zeleninu a ovoce a ted už je to dobry.

ptala jsem se dr. jestli mužu cvičit na stepru a řikal že jo.tak zase začnu cvičit.ale ne moc.
cvičim na tom velkym míči.
14. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky poradite mi nekdo? kdyz se objevi ovulacni krvaceni, nastane ovulace pred nebo pri tom krvaceni?
14. led 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
daschiki, ja jsem koupila to m a je mi to velky.ale určitě brzo doroste bříško :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Ashlee a jakou barvičku sis koupila? :slight_smile: Já jsem docela drobná...trička mívám S nebo M...ale ty uplejší většinou S...tak právě váhám...kterou velikost..ale asi spíš to M...
14. led 2010 v 15:59  • Odpověz
bluem...to asi už k ovu došlo...protože ta krev znamená, že už praskl ten folikul a vajíčko už putuje...teda podle mého názoru..nevím jistě
14. led 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
daschiki, mam modry,mam foto v albu
14. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.