• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
laurinka :_)určitě :slight_smile:a jak jde těhulkování??už roste pupíček??? :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
mona: no trochu jo................vždycky večer vyskočí, manža na to dneska nevěřícně koukal..............................
a přibrala jsem už kilo, jak jsem hodně jedla popslední dobou, ale je to fajn, protože pokud by mi mělo bývat takto blbě, tak to bych asi moc nepřibrala..................
14. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
laurinka :slight_smile:jen pribirej moje gyndarka rika ze chce jako u prvniho tehu kdyz jsme byla :slight_smile:tak mi rialkla ze chce abych pribrala aspon 10kg ze at se miminko ma :slight_smile: pro ni je to tech 10kg aporad me honila ktomu , nemam rada tehulky ktery si drzi linii a nebo kdyz hubnou :frowning2: pro to dite to neni dobre prave :frowning2:ak jen tak dal :slight_smile:to je paarda :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
holky potřebuji poradit.Udělal se mi v ustech aft .Nevite jak se jmenuje ta fialova vodička?
14. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Sven: hlásím, že já mám zhruba 2kg nahoře :wink: a každopádně v pátém měsíci na to snad máme nárok, ne? :grinning: Kdybys viděla ty těhule, co jsem měla dneska na kurzu...ve stejné fázi jako já a pupíky jako hrom....já jsem tam nejplacatější.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
ashle, sakra no to kdyybch si ted vzpomela skara :frowning2:

daee je tak gratuluji ke 2 kilečkům :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
ashlee: no my tomu říkáme fialka a v lékárně ví co chceme.............violet se tomu říká.................
mona. no tak já se linií fakt držet nebudu, hubená jsem dost, ale chci přibrat, těším se na to............ale někdo přibere třicet kilo, někdo ani těch deset ne, moje mamka přibrala se mnou šest kilo a s bráchou devět a byli jsme donošení, vyvinutí a zdraví. my máme takové malé postavičky...................tak uvidíme........................
já se cpu pořád, ale vždycky jsem to tak dělala, jen mám prostě v genech být štíhlá a mám rychlý metabolismus, takže jím porce jak dělník ze stavby a nepřiberu.............................ale má to svoje daně, např. malé prsa..............a někdy musím nakupovat v dětském................ale neva mi to.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
laurinka,neni to na předpis ta vodička?
14. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
ashlee: no neměla by být, určitě ne, my to máme klasicky doma v lékárničce, a normálně se to kupuje..............ale řekni jim v té lékárně, že jsi těhu a na co to chceš - pro jistotu. když jsou v těhu nevhodné kapky nebo mastička do očí, tak bych se radši zeptala u všeho.......................
14. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
laurinka ty me teda ted štveš :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se podívám na stole na ležící rohlík...ani si nekousnu bacha...a mám kilo na hoře :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: piju jen vodu a i z tý já tloustnu :angry: :angry: zta mě neštvi :grinning: :grinning: :grinning: sakra chci to mít jak ty kurna :slight_smile: :frowning2: :frowning2:
14. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
jinak se tomu říká genciána
14. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
mona: no víš, já myslím že každý chce to co nemá,
já jenom dneska k večeři snědla čtyři rohlíky, přesnídávku a pribináka, a ted se chystám na tvarohové koláčky.
Ale mě to zase štve takto s prominutím žrát, pořád mám hlad, pořád musím něco vymýšlet a kdybych chtěla přibrat, tak nemám šanci. :grinning: :grinning: :grinning: a ručičky mám tenoučké jak malé děcko, a manžovi kolegové v práci mi říkají maličká, tak to se teda necítím moc dobře, i když si dělají srandu................... :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
laurinko no ale teda jako tiše závidím fakt :frowning2: :frowning2: já toto sníst no sežrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mám minimálně 5 kilo nahoře ale to jako vážně a na mě jde hned kilo vidět právě :grinning: ale já to ted moc nechapu jsme pribaral trochu to jo ale mam porad nafoukly bricho jako des, :astonished: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: já abych tak trochu vypada musím se fakt hodne moc kroti, ale ted teda jsme ztloustla hoden :frowning2: :frowning2: púrotoze sem si rekla planujeme dite tak co s enajim a porad sme si to takhle rikala az sem fakt ztloustla :frowning2:
14. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
mona: no jo, ale já měla před pár rokama o deset kilo víc a zhubnout to nešlo vůbec, pak jsem zhubla aniž bych chtěla zase těch deset kilo dolů, a když jsem držela tenkrát dietu, tak jsem ještě přibírala.,.....takže musím jíst hodně, no každý to má jinak................................
a cvičení nebo tak, to mě taky nebere......................se spíš divím, že nekynu, pořád jen ležím na gauči, všude jezdíme autem a pořád jíme. jsem na sebe zvědavá, až budu lítat s kočárkem po městě, jak budu vypadat, ...............

když mi bylo tak šestnáct, najednou jsem přibrala, měla jsem takové nafouklejší břicho a na svou výšku šílené stehna, no a celulitidu, jako fakt hrůza. no a pak to samo zmizelo, takže prostě já to neovlivním, žiju pořád stejně....................ale ted budu ráda, když přiberu, kvůli miminku.................myslím že dolů to pak půjde samo................

a ty ted taky nic neřeš, jsi těhulka, tak žádné hubnutí....................... :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Mizím spát, po dnešku toho mám se svým žaludkem fakt dost, už je mi sice dobře, akorát si dávám třetí lízátko .- fakt výbornoucké...........ale já jsem na tady to strašně citlivá, kdybych zvracela, léčím se z toho ještě dva dny, tak doufám, že zítra mi bude líp..................

dobrou noc kočky...................paa :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Holčiny, mám dotaz. Že mě různě bolí a píchá břicho už jsem si zvykla, ale poslední dobou mě občas zabolí "tam" dole, jakoby uvnitř. Hodně holek to v pozdějším stádiu připisije rozestupování kyčlí ( nebo pánve nebo co se to roztahuje ), ale na to je přece ještě hrozně brzo, ne ? Nemáte to nějaká taky ?
15. led 2010 v 07:18  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........28.6.2010.......chlapeček..................??
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010..........nevíme...................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............simona/filip,alexandr
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009
monaberuska 23let...........6.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 40DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 39DC (poslední cyklus 48 dní)
rowennka........20 let................2 snažení / 25DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /24DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /15DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 13DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /12DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 10DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 8DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 7DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 33 dní)

KONTROLY:

LEDEN
15. - Charlott - ultrazvuk na NT screening
20. - Maciol - kontrolní ultazvuk pro jistotu správného vývoje a růstu
21. - Jinjin - srdíčko
22. - Avally - první kontrola
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR
2. - Daee - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
11. - Laurinka - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening

SRAZÍK BRNO 16.1.2010 ve 14 hodin:

Daschiki
Jessica
Daee
Jinjin

Pěkné ránečko všem,
Dneska budeme držet palečky Charlott a těšit se na krásné zprávičky.
15. led 2010 v 07:26  • Odpověz
ahojte...asi ste na mna minule pri aktualizacii zabudli...nevadi...tak ked to budete aktualizovat opat ...dnes 3DC a dostala som to po 35 diky...prajem vam vsetkym pekny den :slight_smile:
15. led 2010 v 07:31  • Odpověz
Pěkné ráno holky.... :slight_smile:

Já jsem dnes zahájila den "úspěšně"...ťukla jsem při parkování auto :frowning2:. Nevím čím to, ale prostě normálně parkuju bez problémů, ale dneska jsem to nemohla trefit ani na desátý pokus....no jestli mě někdo sledoval, tak se bavil, co tam za tím volantem sedí za šikulu.
Po x pokusech jsem to vzdala, popojela k jinému místu, zacouvala....a ťukla si světlo o zábradlí...no kráva fakt :frowning2: , mám na něm jen prasklinku, žádnou díru nebo tak, ale strašně mě to štveeeeeeee :frowning2:
15. led 2010 v 08:03  • Odpověz
no, kde se dneska všechny touláte??? :slight_smile:
15. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Daee:
Prý touláte, jsem tu dneska byla první :grinning: Ale cesta do práce mi trvá skoro hodinu a půl, takže než se zase dostanu k pc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to otrava..
Jinak, koupila jsem si dneska ty těhu blíza, jedno s rovnou v tramvaji vybalila, a fakt celkem pomohlo. Teda teď už mi je zase nic moc, ale v tu chvíli super.
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky, já dočítala, moc Vás nestíhám :frowning2: Jsme na tom s Jessi podobně. Ale dneska mám času víc :slight_smile:

Ashlee: taky jsem víc začala sedat na míč :slight_smile: A na afty parádně funguje Corsodyl (je to vodička na záněty dásní, volně prodejné)

Laurinka: ty už máš o 5cm víc?! Tý jo! No, já raděj teď obvod svého pasu neměřím, dost jsem na podzim přibrala, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama - taky se už cítím zase větší :astonished:

Dae: kurzík se Ti určitě zalíbí, seznámíš se, to bude dobré - musíš dvě tři lekce zatnout zuby a vydržet tam i když to není nic moc.
Jinak k tomu parkování - mám doma knížku o těhu a tam píšou, že máme mít horší koordinaci a dávat na silnici pozor :grinning: Nic si z toho nedělej - nárazníky jsou od toho, aby se s nima naráželo, ne :wink:

Anieanne: mě břicho pořád trochu bolí jako před MS, včera dokonce i po jemným pohlazení píchalo :confounded: A už mě píchlo i "tam" Snad to je ok.
15. led 2010 v 09:43  • Odpověz
A špatně je mi čím dál víc. Večer jsem málem blinkla a ráno nevím, co do sebe nacpat, aby mi to nezvedlo kufr. Jenže mám pořád hlad :/ To je kombinace, hlad a nevono, fuj.
15. led 2010 v 09:45  • Odpověz
jin:
Tak tu bolest břicha už ani nějak nevnímám, prostě k tomu patří, tak jsem si zvykla, ale "tam" mě to trochu vyděsilo, je to dost nepříjemný, a fakt mi to přijde brzo, když se tak má začít dít až po 20tt. Ale uklidňuje mě, že se to nestává jen mě..

ashlee:
Mě na afty pomáhá Mundisal Gel ( myslím, že se to tak píše ), akorát nevím, jestli se smí i v těhu. Já si ho teda včera mázla... Ale víc ti určitě řeknou v lékárně.

daee:
My nemít na autě park asistenta, tak už z něj asi taky máme obouchánka :grinning: Dokuď jsme měli auto bez něj, tak pohoda, ale teď jsem si na něj tak zvykla, že mám problémy s jiným autem zaparkovat. Lenost :grinning:
15. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Laurinka - ano, bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to dle mého dáno tím, jak mám teď ten kašel, tak se prostě z kašle dávím a zvedá se mi žaludek (to se mi dělo i před těhu), takže teď ten žaludek je takový náchylnější, takže občas pustí něco ven :slight_smile:. Ale není to tak hrozné, co se týče množství, spíš jen šťávy a nebo trošku. Horší je spíš to, že nevím kdy do přijde. Takže jsem ráda, že jsem teď doma. Včera jsem si na sebe stříkla voňavku a tak se zakuckala, že jsem viděla snídani ještě jednou :slight_smile:. Ale musím říct, že to zvracení bylo takové rychlé a hned byl klid, to moje dávení "nasucho" je mnohem horší, to se mi klepou nohy, slzy v očích, divně po těle a pak mě ještě bolí žaludek.
A to, že to ve 12 tt končí je mýtus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou holky, co problijou celé těhu, jsou holky, co neblijou ani jednou. Prostě co kus, to originál :slight_smile: . Tím tě nechci ovšem děsit. Sice je to opruz, ale vím, že bych na tom mohla být mnohem, mnohem hůř. Jsou případy zvracení třeba 15x za den s tím, že pak ta holčina skončí v nemocnici na kapačkách total dehydrovaná. Takže to moje "zle" je vlastně brnkačka :slight_smile:
Jinak se omlouvám za detailní popis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 09:54  • Odpověz
holky mě to břicho popichuje, pobolívá a popotahuje různě...už to neřeším, to bych musela být vyděšená nonstop. Občas to píchne na jedné straně, občas zatahá na druhé a někdy i zespodu "tam zevnitř"...tak je to asi normální, můžem být všechny v klidu....mimi si tam (u každé z nás trochu jinak) vyboxovává prostor :grinning:.

Jo a hooodně pozitivní zážitek ze včerejšího kurzu bylo sezení na míči.....naprostá a úžasná úleva spodku i zad...ten si určitě musím pořídit!!!
15. led 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dík za rady.zkusim se zeptat v lěkarně co maji pro těhotne na afty.
Aft v puse jsem měla jen jednou.
15. led 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
me se dělal špatně ze zubni pasty,když si čistím zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to se mi chce taky zvracet.
15. led 2010 v 10:00  • Odpověz
ashlee - mě spíš z toho, jak tam v puse rejdím kartáčkem :slight_smile: - ale fakt jen někdy. Ale vím, že těhule na to hodně trpí, že prostě čištění zubů nee. Já mám takové to škrabátko na povlak jazyka a tím teda nesmím zajet moc daleko, jinak jsem jasná :slight_smile:
15. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Zrovna přemýšlím, jestli vyhodim snídani a musím se smát, máme to těžký, s těma smradama :slight_smile: :grinning:
15. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.