• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Maciol: gratulka k těhu :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:12  • Odpověz
A mě je dneska teda obzvlášť šoufl, sedím za stolem a přemýšlím, jestli vrhnu hned nebo až za chvíli... Lízátko nepomohlo, spíš zhoršilo...
15. led 2010 v 10:16  • Odpověz
dobré ranko

holky...máte nějaký tip na ty míče? Já bych si ho taky chtěla pořídit, prý je to fakt super...myslím teď nějaký druh, cenu...jakékoliv pomocné rady? :slight_smile:
15. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Jj, anie, tak to jsme na tom hodně podobně :slight_smile:

Dash: já to používám jen k sezení, takže jak je dobrý nebo ne, to nevím - ale měli teď 65cm průměr v lidlu za ?? teď nevím, ale do 200kč - to je dobrá cena.
15. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Anie: hezky napsáno :grinning: :grinning: :grinning: , ale neposmívám se, soucítím s Tebou....je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Vlastně jediný, s čím můžu pomoct: průměr míče se kupuje podle výšku postavy takto:
140cm postava - 45cm průměr míče
155 -55
170 - 65
180 - 75
nad 183 - 85

Jinak snad volíš jen barvu. Já mám teď Energetics a je takovej pěkně pevnej :slight_smile:
15. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Dashi: já včera seděla na půměru 65 (měřím 162cm a bylo to akorát...možná nebyl maximálně nafouklej...to nevím)
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahojky drbničky....................
tak jsem teda před chvilkou vstala a je mi maličko líp - ale jen maličko.........................
uvařila jsem si čaj, zdlábla pribinák a ještě jdu na přesnídávku............................
míč bych asi taky ráda pořídila, ale spíš pozdějc.........................
holky, já včera měla ty lízátka tři a musím říct super, vždy jsem si ho dala po jídle, protože já dokud jím, tak je mi dobře, ale jak dojím, tak už to začíná..........................já vůbec netuším, jak budu s tímhle chodit příští týden do práce................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sven. díky, a detailní popis mi fakt neva............... :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj holky,
mě se zdá že mi je všelijak,někdy je mi dobře,třeba i celej den,někdy je mi špatně,nškdy divně,
sem ráda že sem doma,teď mi je zase blbě po ránu a většinou to přejde když si lehnu,nevím jestli bych přežila být v práci mezi těma chemikáliema,který strašně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky mi pomáhá Cappy multivitamin,není kyselej je sladkej a je mňam
15. led 2010 v 11:42  • Odpověz
akorát sleduju že pořád jenom ležím,nic se mi nechce a sem unavená a zadýchávám se u normálních činností,tak ze mě asi bude pěknej línej valibuk :confounded:
15. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Tak to mě se dneska ráno zdál i chleba kyselej, a to jsme ho kupovali včera... Ale pak v práci jsem si dala sójový rohlík, a celkem oky.
15. led 2010 v 11:45  • Odpověz
já snídám jenom tvaroháčky,pečivo mi teď vůbec nejede,maximálně někdy tousty,ale to spíš večer
15. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Tak je pravda, že já to mám taky tak - když jím, je to dobrý, jinak mi je šoufl. A ty intervaly po jídle, kdy mi bylo chvíli dobře se zkrátily, takže prostě dokud žeru, dobrý, jak přestanu, už je to tu zas. A hlavně mám přesně takovej hnusnej pocit v hubě - kyselo a toho se nemůžu zbavit a od toho mi je šoufl.
A jídlo teda mi naštěstí nevadí, to mi voní i když se vaří, syrové maso taky nevadí, když se upravuje (někomu vadí ten smrad a pohled). Ale co mi teď nedělá moc dobře je takový ten smrádek ráno v ložnici - když tam člověk je dobrý, ale jakmile odejde a pak tam přijde, tak je tam "puch jak od ropuch" - a ten se žaludku teda moc nelíbí :slight_smile:
15. led 2010 v 11:49  • Odpověz
maki:
My máme kancl v druhém patře, a to než ty schody vylezu, tak funím jak sentinel :grinning:

sven:
Tu hnusnou pachuť v tlamě mám taky :unamused:
15. led 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojky,

já dnes ani moc nedočítám, jsem kaput, spala jsem s bídou 3 hodiny a to ještě po chvilkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jedině na čem jsem živa je zase pečivo :grinning: jogurt jsem měla teď asi po 3 týdnech a teplou stravu nemůžu moc ani vidět. Takže vařím pro Terku ale nejím to.

Jediné na co mám chut je něco hodně nezdravéo :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojky holky,

koukám, že řešíte jídlo...já teď jím jen přesnídávky, občas jogurt a suché sojové rohlíky a piju džusy...a to jím ještě z nutnosti....vůbec nemám na nic chuť....dneska večer jdu na raut, tak jsem zvědavá co si tam dám :grinning: .

Jinak ten míč, já ho mám doma už asi dva roky a používám ho jen občas....tak teď se bude hodit :slight_smile:
15. led 2010 v 11:53  • Odpověz
jj smrad v ložnici mi te´d taky vadí,zrovna dneska sem mamce ( přijela zamnou na 2 dny ) říkala že to ráno v té ložnici tak strasně smrdí,že musím hned větrat.
jinak já si doma pěkně naplánuju co si v obchodě nakoupím na jídlo a blbec jak tam vlezu tak se mi nic nelíbí,vypadá to hnusně,smrdí to a nekoupím skoro nic,jen kokina :cry:
15. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky, tak to mně už špatně právě skoro nebývá..doufám, že to nevěští nic špatnýho :frowning2: Prostě jen mi bývá celkově divně...ale žeru furt a všechno..je pravda, že někdy prostě na něco nemám chuť a do toho jsem včera nabírala parenicou zmrzlinu...takže asi tak :grinning: Spíš mě bolívá hlava a bývám strašně unavená...

Jin - díkec moc za informace. Takže když měřím 159cm, tak bych asi měla mít ten 55cm? Tak to já si to ais pořídáím a budu hopsat :grinning:
15. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jo a jinak, jak se tomu nadává? Že bych omrkla internet a něco objednala? Máte nějaký tip? :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
daschiki: zkus fit ball :wink:
15. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky, teda vas docist, to je nadlidsky ukol... :grinning:

Ja musim zaklepat, ze mi dneska uz neni tak blbe, jako par dni pred tim, ale jeden den jeste asi nic neznamena. Za necele dva tydny mi sjely dolu 3kg a tak nevim, jestli to neni blbe :frowning2: abych prckovi neuskodila. Citim to na obleceni, ackoliv jsem ze zacatku byla ultra-nafouknuta, ted to polevilo a zustaly jen prsa. Spatne mi porad jeste byva vecer, kdyz si lehnu k TV, to uz do sebe ani nic moc nedostanu. Vcera jsem se pres den poprve po delsi dobe normalne najedla pres obed. Pauza mezi svacinkou a obedem mi pripada k nevydrzeni. Mam desny hlad a pak jsem hned najezena...

Na nevolnosti mi super zabiraji lizatka a jednou me zachranila cherry coca-cola, ta je exkluzivni. Ale budu si muset koupit nejaky horcik a vapnik v mega davkach, pac cola nejak skodi vstrebavani vapniku, mam dojem...
15. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Dashi: když něco najdeš a vybereš, dej to sem ten odkaz, taky bych si ho objednala :slight_smile:
Jinak vyhledávala jsem podle gymnastický míč a vyjelo jich milion na netu Aukru i MMB...
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
orchid. no já si myslím, že cola by se v těhu hlavně neměla kvůli kofeinu a mimču.........................
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Orchid - to je normální. Taky jím častěji, ale malounko.

Ve středu jsem byla pozvaná ke kamarádce na obídek, manžel dělal svíčkovou. Tak jsem šla a dali mi 3 knedlíky a já to jedla na 2 x. Dojídala jsem to až po 1 a 1/2 hodině. A nebuj, i když hubneš a není ti dobře miminko si bere co potřebuje, tomu to neublíží :wink:

Lauri - asi všeho s mírou, já se neomezila v ničem. Dám si všechno, kafčo, kofolu. I paštiku a tak, ale nejím to tak často, a kávu jen slabší a 1 a paštiku třeba taky jen krajíček chleba na zahnání chutí :wink:
15. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Lauri - a tvůj apetit a váhu, můžu taky jen závidět :wink: ale v dobrém, já jsem na tom jak mona - kouknu a tloustnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale dneska jsem za celej den snědla - krajíc chleba s máslem - 1 nanuk ledňáček na zklidnění žaludku, toť vše.
15. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Lauri: já jsem četla v lednové Mamince velkej článek o kafi....v rozumné míře se v těhu normálně může...takže si občas to svoje milovaný Latté dám :wink:.
Všeho s mírou, přesně jak míše Zolik......
15. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky přeju všem, ať Vás nevolnosti a nechutenství co nejdřív pustí.....alespoň tak jako mě, já na tom byla přesně stejně, ale od 13tt úúúplně v pohodě a s jídlem problémy nemám (kromě toho nacpat do sebe víc zeleniny a ovoce a ryb....to mi moc nejede, ale dávám si to rozkazem :grinning: )
15. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
lauri:
Mě byla cola naopak doporučena, vychlazenou ucucávat při motání hlavy..
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
teď jsem si volala Dr. na výsledky triple testů a juchůůůůůůůůůůůů i tady prý "vyšlo všechno na jedničku"
Tak mám holky radost, protože kdyby tyhle testy vyšly špatně i když NT dobře...zase bych měla nějaké obavy a pochybnosti .....zase jsem o něco klidnější :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Daee - gratuluju k pohodovým triplům :dizzy_face: :dizzy_face: miminko je šikulenka :dizzy_face:

A já nechci strašit - ale u prvního těhu mi tyhle nechu stavy trvaly do 19 tt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidím co mě čeká
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.