• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
daee,moc gratuluji ke skvělým vysledkum :wink:
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
díííííííííky moc holky :grinning:
15. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
daee: moooc gratuluji, člověku se hned uleví viď :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
anieanne: ano, v malem mnozstvi, taky mi to doporucila kamaradka, co ma krasne, zdravoucke, sikovne a donosone 2-lete dvojcatka...
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Z tripplů jsem měla hrůzu a věděla jsem proč :frowning2: plodovka mě neminula. Ale co hlavně že je vše OK :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ledová cola po malých douškách mě teda na nevolnosti zabírala krásně :wink:......

Zolik: podruhé to bude ok hned na NT a pak se to ještě potvrdí i na triplech, uvidíš :wink:
15. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Daee:
Gratulace veliká :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
jj. tohle se používá i u dětí, coca cola po lžičkách, když zvrací a nejde to zastavit. Nevím co tam cpou za sajrajty ale pomáhá to :slight_smile:

Daee - tentokrát jsem klidnější :slight_smile: tak snad to dopadne
15. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
holky, co myslite, ten muj ubytek vahy (3kg od Vanoc) nevadi to mimiskovi? je fakt, ze o Vanocich jsem teda 2kg pribrala/byla nafoukla... takze jsem vlastne skoro na svoji vaze, ale citim, ze telo splasklo i vic nez pred Vanocema....
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
manžel dal včera fotku mimiška mamce a ani nepoznala kde mimi je,myslela že je to menší.Řekl ji že v pondělí budu už na začatku 4měsice a nevěřila,že prej na to nevypadam.
15. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Orchi: mimi nepotřebuje abys "jedla za dva", já myslím, že pokud je ti jinak dobře a hubnutí není způsobený třeba mega zvracením nebo tak, tak jsi ok, mimi zi vezme co potřebuje.
Zvlášť když jsi ze sebe "upustila" vánoční zásoby a jsi de facto v minusu jen kilo....Já ze začátku taky kilo zhubla.
Počkej pár týdnů a váha pofrčí nahoru jedna radost :wink:
15. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky, vsem preji krasny den.

Predne gratuluji vsem tehulkam k uspesnym kontrolam a daee ke skvelym vysledkum...

Kdyz se tady bavite o tech nevolnostech a o jidle... Ja teda ac jsem na konci tretiho mesice, tak nevolnosti porad zadne, akorat nekdy ten divny pocit, tot vse. A zvracela jsem za celou dobu jednou a to bylo z prejezeni, snedla jsem celou pizzu a bylo to asi strasne tezke na zaludek, takze to muselo ven... A jinak fakt nic :slight_smile: Takze snad je miminko OK.
Jinak v jidle se teda neomezuju vubec. Vycetla jsem, ze by se v tehu nemely tavene syry a na tech ja jsem proste zavisla, ty vynechat nejde. Pak ty pastiky, mam je strasne rada a nevidim duvod je uplne vysadit. Sice je nejim tak casto, jako predtim, ale dam si je. Kafco taky vypiju jedno za den, ale uplne slaboulinke a s mlikem a kofoly se taky rada napiju. Nekde jsem taky vycetla, ze by se nemela pit bublinkova voda, ale bez te se neobejdu, takze tu jsem taky nevynechala... Kdyz to vezmu, ze kdysi internet nebyl a maminky nemely takove informace a prece se rodily zdrava mimca, tak nevidim duvod se nejak extremne omezovat. Samo je neco jineho jist nejake kupovane salaty, kdy clovek nevi, jak je to stare a co v nem je...
15. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
K tomu míči na cvičení - teď mají snad v nabídce nějaký v Kauflandu za pár kaček :slight_smile:. Důležitá je ta velikost - já jsem vyšší a měla ten "normální" a pak jsem ho prodala a koupila si větší průměr. Je zásada, aby kyčle byly výš než kolena. Jinak ho mám u PC a sedím na něm (ale jsem schopná se hrbit i na něm :slight_smile:.
Jinak holky - za 3 týdny touhle dobou už ze mě bude novomanželka :slight_smile: - to je děs jak ten čas letí :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,
to mě mrzí, že vás tolik trápí ty nevolnosti :unamused: Je to taky nápor na psychiku, pak se člověku do ničeho nechce. Tak doufám, že to brzo povolí a přehoupnete se do užívání těhotenství.

Lauri -- tu velikost 50 jsem měla u Kačenky dlouho, ale u Štěpi asi tak do 2 měsíců. Ne teda všechno, protože různý výrobci to mají různě číslované, ale byla jsem překvapená, že jí to vydrželo takhle dlouho.

Do látkovek jsem u mimi používala separačky a ty se hodí přímo do záchodu i s obsahem, takže pohoda. A když byly starší, tak jsem hned bobek vyklepla do záchodu, takže jsem s bobkem cestovat nemusela :grinning:

Míč je super, ale teda u porodu mi naopak hrozně vadil. Ale pak jsem ho používala na cvíčo s mimčem a bylo to hrozně fajn.
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
lauri a nebo holky, vy co jste nakupovaly nejake oblecky na mimi, jakou jste kupovaly velikost? Ja dneskka koupila 2 bodycka a takovy krasny medvidkovsky overalek a je to velikost 0-3 mesice. Snad to nebude velke. Byly tam i velikosti 0-0 ale to se mi zdalo na ty bodycka strasne malinke a hlavne se musi oblikat pres hlavicku a z toho mam trosku strach..
15. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Katy - tak přesně tohle mě taky zajímá...protože jestli vše dopadne na NT screeningu dobře, začnu se vrhat do nákupů :grinning: a vůbec nevím, jaký velikosti se kupují...vždyť to říkám, že budu asi šílená máma...na mimču bude všechno viset...navíc ještě hlavní období bude zima...no, asi chudáček se mnou bude zažívat boj o přežití...
15. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
katulline: stáhla jsem si tabulku velikostí podle stáří mimi a tím se rámcově řídím. Vel. 50 moc nemám, nejvíc vel. 56 a 62 (to by nám mělo být v létě) a pár kousků 68 (to užijeme až v zimě). Ale celkově toho ještě nemám moc....každopádně, co neužijeme, to prodám :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Katulline -- 0-3 měsíce je tak akorát. Na úplně čerstvé miminečko to může být trošku větší, ale to nevadí, rukávy se dají ohrnout. Každopádně mimi hodně rychle rostou, podle tabulek by to mělo být kolem 1kg za měsíc, takže z těch nejmenších věcí vyrostou docela rychle.

Daschiki -- Kačenka se narodila 22.8., takže ty první podzimní dny jsem taky vůbec nevěděla jak jí oblíkat, aby byla v teple, ale nebylo jí horko. Ale naopak si chválím, že byla tak malá na zimu -- prostě jí stačilo navléct a strčit do fusaku :slight_smile: a nemusela jsem řešit, jestli si sundavá rukavičky nebo čepičku, jestli chce koukat ven (tedy vylézá z fusaku), apod. :grinning:
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
:grinning: Ještěže vás tu maminky máme, protože budete mé nejvěrnější rádkyně, až to příjde :grinning:
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
mno, ja jsem jen chtela varovat, at moc nenakupujete tech pidi-midi vecicek. Samozrejme, kazdy podle chuti, to nemyslim jako rozmlouvani treba Lauri (kdyz je nekdo drobnejsi, tak je jasny, ze treba malinkemu mimi vydrzi i ty male velikosti dyl)... Ale i tak mi kamaradka rikala, ze z toho vetsinou deticky hoodne rychle vyrostou, ze je lepsi tocit mensi pocet nekterych kousku obleceni, pak uz to nejsou takove skoky, co se rustu tyce... Ale urcite je to hodne individualni.
15. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
ja se taky nekde musim juknout na tu tabulku velikosti, protoze asi taky budu takova silena mama, jak to tady nazyva daee :slight_smile: Ja mam teda zatim ty 3 vecickY a postupne budu kupovat dalsi. Ono leps je to postupne, nez pootm vsechno najednou, to je pak strasna palka... A hlavne TP mam na 9.8., takze to bude jeste tak mesic teploucko a pak uz to pocasi nic moc :frowning2: Ale ty bodycka se asi sejdou vzdycky,ze?
15. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
helabella: tos me potesila s tim, ze bylo prakticke, ze mimi bylo malicke na zimu:slight_smile: Ja jsem prave zvedava, jak to zvladneme. Nejmin se tesim na to, ze na vychazkovani bude brzy tma a celkove ta zima je takove ponure obdobi... tak snad to prdolka prosvetli :dizzy_face:
15. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
mě se zase líbí, že mimi bude na léto, říkám si, že bude moct být hodně natahé a nebudu se muset bát, že mu bude zima :slight_smile:

Jinak ségra mi z UK poslala pár odkazů na e-shopy a v jednom mají kráááásné věcičky...aspoň mě se teda ty nápisy zdají strašně toztomilé...jeslti chcete. mrkněte, udělala jsem albíčko s pár obrázkama, který se mi líbily nejvíc :grinning:
15. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
daee:
Mě se líbí to "Nespím, nikdy nespím !" A dala bych mu ho jako pyžamko :grinning:
15. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
daee: paradicka, roztomiloucke:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
holky,
k té cole, po lžičkách mraženou já vím, že to neva, ale prostě nebudu do sebe lít colu nebo kofolu jako dřív - já to miluju a když si ji otevřu, dám si i litr za den............................takže proto to vynechávám, ale jako vím,že když si dám dvě deci, že se nic nestane.
katuline: tavené sýry se můžou, nemají se plísnové sýry a nepasterizované mléčné výrobky.......................ale taky, plísnáky se tepelně upravené můžou, ale já to radši vynechávám, taky moje oblíbené jídlo, prostě miminko mi stojí za všechna omezení...........................

a k tomu oblečení holky - já si kupuju i velikost padesát, ale zatím mám jen jednu sadu z HMka, a koupím toho samozřejmě jen pár, ale prostě nesnáším, když vidím mimina, jak mají na sobě všechno ohrnuté a velké, vypadá to hrozně, jako by ti rodiče neuměli koupit správnou velikost, fakt takové matky občas potkávám ve městě nebo v obchodě a nebo vidím fotky a je to děs, takže proto. a jinak kupuju věcičky v tescu 0-0, to je taky prtaté, pak 0-3měsíce těchto dvou mám asi nejvíc, ale kupuju i tři až šest měsíců......................prostě to musí každá maminka odhadnout, kolik chce jakých věcí atd............někomu stačí střídat pět bodyček, mně třeba ne, vím, že toho budu mít radši víc.......................takže tak. a koupím si i ty prtaté, ale jak píšu, mín, jen aby na ty první dva tři, čtyři týdny mělo mimi oblečení, které mu bude sedět - ale je to třeba i proto, že máme doma fotoateliér a budem mimíse pořád fotit - tak at tam trochu vypadá....................to taky každý neřeší...........
15. led 2010 v 15:52  • Odpověz
ahojky holky,

tak po dlouhé době zdravím a gratuluju všem novým těhulkám a těm "ostříleným" k výsledkům od doktora :wink: Četla jsem vás jen tak letmo .. no je vás už hodně! koukám, že mám kolegyni :frowning2: pajulo to je mi MOC líto!!! ono se to spraví .. já už na to skoro vůbec nemyslím ... soustředím se teď na svatbu a svatební cestu, tak toho mám tolik, že na nic jiného nezbývá čas :slight_smile: Máme počkat minimálně 3 měsíce, ale všichni doktoři mluvili o 3-6 měsících. Jedeme na svatební cestu na 3 týdny po Evropě hned po svatbě, která bude 15.5. takže se budem snažit až od svatby. Doktor mě stejně hned pošle na rizikové, takže bych nechtěla zbytečně spěchat a připravit se o svatební cesetu a možná i svatbu ...
Už mám skoro všechno zařízeno. Už jenom fotografa - což bude teda problém, páč ti, kteří se mi líbí, jsou už zadaní :-/ a květiny .. ty zařídím u známe profi flloristky, žádná květinářka z horní dolní :slight_smile: tak jsem zvědavá, co mi vytvoří... Koncem ledna jedeme všechno podepsat na matriku a omrknout místo, i když tam bude ještě sníh :slight_smile: Já zařídím náplně dortů, které už mám rezervované na ten termín... teď nejvíc řeším prsteny - budou wolframové. Klasické bombírované asi, bez ničeho. Jen nevím, jestli matné nebo hladké :grinning: nebo matné s lesklými okraji a tak .. pavel chce raději matné, já raději lesklé :wink: a půl napůl to nedělají :frowning2: leda na zakázku a to se mi ještě neozvali, kolik by za to chtěli.. Rozdílné je nechci, to mi příjde divné ..
Jsem alergická na nikl a jiné nepravosti :slight_smile: takže ani bílé zlato .. no ale ještě že tak :slight_smile: alespoň jsme našli wolfram! :wink: nepoškrábe se, nedeformuje, celoživotní záruka. Prsten vymění za nový, když třeba přiberu přes prsty, když ho budou muset rozbít třeba v nemocnici a tak .. dá se poškrábat jenom diamantem a tím mi do něj nikdo rýt nebude, předpokládám :grinning: no už aby tady byly vzorníky velikostí z émeriky, ať to můžu objednat :slight_smile:
uf to jsem se zase rozepsala! mizím něco dělat! :slight_smile:
15. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Jani, tak to zní teda parádně!!!! I ty prstýnky!!! Koukala jsem na ně k tobě do albíčka a taky se mi to líbí!!!

Povykládej víc o té Evropě!!! Co všechno navštívíte? To je můj sen..strašně zbožňuju cestování !!!
15. led 2010 v 16:38  • Odpověz
daschi:
:wink: jinak se teda dodatečně omlouvám, že sem moc nechodím, ale nějak nemám proč .. nevím, o čem bych si s váma povídala a teď se nesnažíme a snažit dlouho nebudeme, takže to není moc aktuální no .. ale teda piju bylinky blbinky, jak tomu říká Pavlík :grinning: cpu se mamavitem, každé ráno vincentku a přes den kefír :grinning: no budu zdravá jako ďas :slight_smile: !

No chceme takovou dost netradiční svatební cestu :grinning: my nejsme na válení se někde u pláže, skupinové zájezdy a tak ani normálně, takže to u líbánek nehrozí. Pojedeme vlakem :grinning: :grinning: :grinning: Batoh na záda a tak :wink: jízdenka na celou Evropu výjde pro mě na 11 a pro pavla na 15tisíc, což je teda LUXUS!!! no o kvalitě vlaků na západ od ČR snad nemusím mluvit, takže v pohodě :wink: navíc k jízdence máme miliony slev na všechno od busů po muzea a taky to platí na loďky třeba do maroka a tak .. Uvažovala jsem o tom už tak před pěti lety, ale nenašla jsem nikoho, kdo by jel se mnou ...
Trasa Rakousko, Itálie až dolů do Sicílie pak jižním pobřežím do Švýcarska, dolů do Francie k pobřeží, pak Španělsko, Portugalsko, vrchem zpět do Francie a dál Belgie, Holandsko, Německo a domů asi přes Polsko. :grinning: :grinning: :grinning: kuk tady http://blog.retrodesign.us/Interrail-evropa-2006
Včera jsem to koumala jen tak předběžně .. není to konečná :wink: ono to stejně budem asi plánovat až za pochodu ... už se těším, až nám pak půl roku bude znít v hlavách "tudum tudum .. tudum tudum .." :grinning:
Samozřejmě, že někde se zapíchneme i v hotelu na 4dny třeba, když už to jsou ty líbánky .. ale my nejsme statické typy :sunglasses: takže toho chceme projet co nejvíce. Nechci vidět ty částky, co dám za pohlednice - sbírám je :wink: a za jídlo a pití a jiné blbosti .. jsem gastronomický turista :sweat_smile: takže celou zemi první sežeru a pak procestuju :grinning:
a jak se máš Ty a mimi? :wink: věřím, že bááááječně!!!
15. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Jani, já vím, přemýšlela jsem nad tím, že se s námi teď asi musíš cítit trošku nesvá...ale...pokud Tě to potěší a myslím to vážně, budeme moc rády, když zůstaneš s námi i tak...my taky chceme vědět, jak se ti daří a bude dařit...navíc tři měsíce utečou jako voda...a za chvilku už budeš zase mezi řádnýma snažilkama...takže pokud Ti to není vyložene proti srsti, určitě za náma choď dál a my budeme s radostí klábosit i o svatbě..vždyť to je taky aktuální téma mnohých těhulek a snažilek tady ....:slight_smile: a ty načerpáš nové informace, které se Ti budou hodit pak až bude mimi :slight_smile:

Pokud jde o ten zájezd, tak tos mi absolutně kápla do noty...já nesnáším válení na pláži...z takové dovolené bych brzy olezla nudou...Já potřebuju pořád nějakou činnost...samozřejmě, že pláži se úplně nevyhýbáma moře miluju..ale když už jsem tam, tak aspoň musím hrát nějakej beach volleyabll nebo prostě něco dělat - plavat...blbnout...nebo aspoň číst knížku. Cesta vlakem zní asbolutně skvostně..a máte perfektní itinerář! No já to hnedka celý prošmejdím :grinning: Já bych strašně chtěla vidět Švýcarsko...no a poslední dobou mě lákají severské země. Někdy bych chtěla navštívit i Laponsko a projet si na sněžných skútrech ty parky tam a tak..to musí být paráda. V Evropě jsem byla v Anglii, Skotsku, Irsku, Francii, Řecku, Německu, Slovensku, Rakousku a Itálii a dala jsem si takový "závazek", že bych chtěla ve svém životě navštívit minimálně všechna evropská hlavní města... nejlépe ty státy všechny tak nějak obsáhleji,ale to se asi nepovede :slight_smile:

Jinak já a mimi se mám dobře. Doufám, že mimi je v pořádku, protože se nějak neozývá...nezvracím ani nic podobného...občas si asi pohraje s mýma střívkama, protože na záchod lítám často :grinning: a občas za něco zatahá...:grinning:, ale jinak nic nepociťuju a jsem z toho krajně nervózní...:slight_smile:
15. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.