• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
tak jak se divim, tak mam opravdu doma asi vzacny "exemplar" :grinning:
Ja jsem taky merila BT a delala i ovu testy-ale jen 2 mesice. Chtela jsem po vysazeni HA zjistit, jestli mi telo normalne funguje. I kdyz ovu nemam pravidelnou, tak hlavni je, ze probiha a to mi staci. Takze ted nemerim a testy nedelam a uvidime... Ja bych na to jinak moc myslela a soustredila se na to a to nechci.
9. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
holky a jeste jedna otazka. Vim, ze to asi bude znit silene, ale kupujete semtam neco pro miminko nebo jste povercive? Ja kdyz vidim nekde nejakou fakt dobrou akci na detske veci-hlavne dudliky a lahvicky a takove kravinky, tak neodolam.... :frowning2:
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
luca83: ja jsem si kdysi v zahranici koupila jen takovou cinkaci kulicku (privesek), co se nosi na brisku, protoze jsem vedela, ze se to tady neda sehnat a jinak zase jen v zahranici par malinkych bodycek s potiskem, ktery se mi libil a zase by se tady nedal sehnat s tim, ze kdyby me to doma stvalo, tak to dam nejake kamaradce pro miminko jako darek :wink:
9. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Luci....mno dřív mě to moc nebralo, ale jak jsme se začali snažit, tak jsem se začala po těch mimi-věcech dívat a je toho tolik a tak pěkné věci!! Ale nic jsem nekoupila, bo bych si to doma prohlížela a bylo by mi smutno.

Ale u mě je to i o té pověrčivosti. Nekoupím nic ani teď, alespoň do doby, než budu mít těhu průkazku.

Jestli nemáš doma komplet vybavený dětský pokojík se vším příslušenstvím, oblečky a kosmetikou...tak si myslím, že to nijak šílené není....
:wink:
9. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
ja si praveze pripadnu opravdu jak silenec... Nakupuju jen semtam nejake bodycka, dudliky nebo lahvicky. Pracuju v zahranici a vzhledem k tomu, ze napriklad dudliky Avent tady vyjdou na polovicni cenu nez v CR, tak si rikam, ze bych toho mela vyuzit. Ale me z toho smutno neni. Naopak mam z toho vzdycky radost jak male dite. :grinning: A vzhledem k tomu, ze mam hromadu kamaradek s miminkama nebo tehotnych, tak v pripade, ze z toho zacnu mit depky nebo tak, tak to zacnu pouzivat jako darecky :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojtwe holky, preju vsem krasny den. Teda vy jste se tady rozjely, nestiham ani docitat. K tomu nakupovani oblecku, ja jeste nic nekoupila a neudelam to ani do doby, nez bude mi //, pak by me to akorat deptalo. Ale kdyz nekam jdu, tak se rada podivam, ted je tolik nadhernych vecicek...
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
luca83: no, tak moc ja to nakupovani zase neresim... Spis jsem to tenkrat koupila z hecu, meli jsme z toho s pritelem srandu:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
je,ono to asi vyznelo, ze nakupuju kazdy tyden, ze? nene, proste obcas,kdyz je nekde opravdu akce, ktera stoji za to, tak neodolam... Ale ze bych nakupovala kazdou chvilku neco a mela doma uz pytle s vecma na miminko, tak to zas ne :grinning: I kdyz znam hodne lidi, co to delaji i takto, i kdyz se o miminko jeste nesnazi
9. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky....upravila jsem tabulku, poskládala do ní nově příchozí podle DC, a upravila u Lucy snažení na první, jak psala a u Miruchy na druhé (první se nezadařilo). Aby se nám to nezamotalo....

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 47DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 33DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 30DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 27DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/27DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 27DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 25DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 23DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 21DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/19DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 19DC (posl. cyklus 27 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /14DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 14DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 10DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/10DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/8DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 6DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/ 3DC(posl.cyklus 30 dní)
9. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky, co myslíte, je normální, že nemám prozatím absolutně žádné příznaky? Možná lehce citlivejší prsa, ale neznatelně. Nemělo by se už něco dít?
9. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
já mám tady doma dost věcí na prcka, ale absolutně to neprožívám - prostě když je něco za dobrou cenu, tak to koupím - však ono se to hodí - když ne pro mě, tak pro nějakou kamarádku jistě. Spousty věcí jsem už podarovala či popůjčovala. Ale vím, že mě to nijak nedrásá. Kdyby jo, tak to nedělám. No a ono třeba jednou jak když pohledáš :slight_smile: - aspoň pak náklady na pořizování věcí pro prcka nebudou tak velké. Nové věci prakticky nekupuju. Od té doby, co jsem objevila mimiaukci a mimibazar, kupuju zásadně jen tam. Cenu super, věci taky.
9. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
to ja se jeste po takovych strankach moc nekoukala, znam se a vim, ze bych zacala taky neco nakupovat a pak kdyby se nedarilo, tak by me to doma asi jen nicilo ty vecicky. Takze ja si jeste pockam. Ikdyz nekdy je to fakt tezke odolat, kdyz jsou vsude takove krasne hadriky :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
ahoj holky.me se // objevili do 5 min. . ale myslím že nejsem těhotna.Uvidíme,další test si udelam v pondělí.
9. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
daee: Já si myslím, že to vůbec nic neznamená, že ještě nemáš příznaky. :wink: Ještě je to malinkatý... :slight_smile: Moje kámoška třeba kromě rostoucího bříška a většího hladu ani neví, že je těhotná :slight_smile:

Jinak u mě asi z toho nic nebude, protože jsem 7 DPO a začínám malinko špinit :frowning2:
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky, ja jsem mozna natvrdla, ale DC se pocita zacatkem MS a nebo koncem MS?
9. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Dashiki....špinění ještě nic neznamená....já taky špinila 3dny a pak to prostě přestalo....myslím, že totiž špinit můžeš i při uhnízďování vajíčka v děložní sliznici....uvidíš, jestli se to víc rozjede
9. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
cyklus se počítá od 1.DC (dne cyklu), tedy od prvního dne menstruace. Stejně tak týdny těhoteství se počítají od 1.DC poslední menstruace :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Katulline....první DC je první den menstruace (ne špinění, ale krvácení...)
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
dekuji za vysvetleni. Ja si to myslela, ale nebyla jsem si tim uplne jista :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Daee: Děkuju za povzbuzení...No, já se asi už bojím proto, že špiním před každou MS i týden, beru an to utrogestan, který mi ale moc nepomáhá. Až teď mi zvýšili dávku na 1-1-1. No a do toho byla minulej cyklus ta cysta, kterou jsme sice s manžílkem zřejmě praskli před ovulkou, ale mám strach. Sice jsme se trefili tuleníčkem do tří dnů z plodných dnů a taky přesně v den ovulace...tak nevím, no. Uvidíme. :frowning2:
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Dashiki: hmm, tak snad vyšší dávka Utrogestanu to konečně srovná. A alespoň si můžeš říct, že jste s tulením trefili správné dny a udělali jste prostě maximum...
Na nějaké webové stránce psali hezkou větu na povzbuzení, že si máme pamatovat, že každý cyklus, kdy bylo tulení v plodné dny, ať příznaky a podmínky vypadají jakkoliv, může skončit těhu...
Ale vím, že to čekání jestli MS přijde nebo ne je hrozný...strašně se ty dny od OVU k MS vlečou!!
9. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Daee: To jo...To máš pravdu. Při každé "návštěvě" záchodu úzkostlivě zkoumám, jestli špiním nebo ne... A vím, že to není dobrý. Navíc se snažíme poprvý...což pořád nic neznamená, pokud by se nepovedlo - jen nedokážu moc tu psychiku ovlivnit...

Četla jsem o tom různé diskuze na koníkovi a holky psaly, že jim na celkové srovnání všeho pomohl Famigard. Neznáte to a nemáte s tím někdo zkušenosti?
9. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
tak me by prvni MS pa vysazeni HA mela dorazit pristi tyden, takze jsem zvedava, co se bude dit a jak to bude probihat...
9. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
daschiki: tak já jsem na tom úplně stejně jako ty....
mám asi 6 DPO a dnes ráno jsem také začala špinit (nikdy dříve jsem nešpinila, aspoň né takhle brzy - max. 1den před MS). Na těhu testu není vůůůbec nic, jenom jedna tlustá / :angry: Vím, že je to hodně brzy na test, ale člověku to prostě nedá a přemýšlí nad všemi možnostmi, co by to mohlo znamenat.
Také jsme se snažili po prvé a pořád jsem si říkala, že až to přijde, tak to přijde a nebudu se zbytečně nervovat. Ale ono je fakt hrozně těžké na to nemyslet.
Jinak k těm věcěm pro mimi...také doma něco mám a po každé když jsem si něco koupila, tak jsem z toho měla strašnou radost!!! Takže jsem to aplikovala např. při státnicích: když už jsem byla s nervama v koncích, jela jsem si koupit třeba jen dudlík a nálada byla o 180% lepší. Taky toho nemám doma celý kufr (jak někdo), ale pár věcí by se našlo :slight_smile: A některé věci jsem dostala jako dárky, už někdy v 18.letech od kamarádek (věděli, že jsem miminkama posedlá). Tohle je asi na každé z nás, jestli jsme pověrčiví, jestli nám to udělá radost atd.
9. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj ve spolek :slight_smile: omlouvám se, že vám sem lezu, mi jsme sice tento měsíc taky tak trošku uačali, i když by jsme ještě neměli, ale neděláme si iluze :unamused: . Trošku jsem vás pročítala a chtěla jsem říct daee, že je ještě hodně brzy na jakékoliv příznaky, prsa nabíhají a začínají bolet až kolem 5 tt i později, kdyby jste se nehlídali tak to zjistíte nejdřív po 6 až 7 tt to se projevují příznaky :wink:
Tak hodně štěstíčka a držím palečky jo a hoky když nebude jistí tak se dr ptejte a ptejete a ptejte než bude zle. :grinning: Jsou od toho aby si vás hlídali.
A na myšlenky jestli budou čarky nebo ne najděte si jinou činnost, třeba cvičení nebo cokoli co vás baví zabírá to :grinning:
9. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
didi21: nic si z toho nedelej, ja jsem z toho taky byla na nervy, protoze to byl prvni cyklus, kdy jsme si opravdu planovite rekli, ze jo...a ono nic :frowning2: Ale velmi rychle mi doslo, ze tohle nervovani teda rozhodne nechci mit spojene se snazenim o mimi, kdyz je to prece prijemna zalezitost a tak mi doslo, ze to nema cenu hrotit a proste pockat, az mimi dorazi jako bonus toho, ze si vlastne nemusime davat pozor a nemusime resit zadnou antikoncepci :grinning: Po MS se mi dost ulevilo a spadlo ze me napeti z toho cekani, jestli to teda vyslo nebo ne... Uvidim, jak se mi to bude darit zvladnout ted dalsi cyklus, ale vzhledem k tomu, ze se mame stehovat, tak na to asi ani nebude moc casu :sunglasses:
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
ashlee: drzim palce aby // vydržely :wink:
věci pro mimi nějaké mám, ale jen maličko..mám takový malý kufřík kam je schovávám :wink: občas něco koupím a pak mám z toho hroznou radost..ale je pravda že takhle sbírám věci na mimi asi už od dvaceti..a je jich opravdu málo..teď naposledy to bylo asi před půl rokem ponožtičky se lvíčkama :slight_smile: no jsem pako já vím..ale manžel to tiše toleruje :wink:
9. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
holky.....
já teda doma taky něco málo mám, pár bodyček, ponožečky, čepičku a svetříky......měla jsem takovou náladu kdysi, tak jsem to nakoupila a teď mi dala kamarádka svatební dar - dečky do kočárku, moc krásné......a nemyslím si, že by mi to nějak ovlivňovalo psychiku....pokud člověk bude ze snažení šílet, těhu věci to už nezhorší.......takže to je asi na každé, jak píšete.....
9. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahoj ja myslím že jsem mela falešny pozitivní test.ale uvidíme v pondělí
9. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
ale bylo to první snažení.test jsem si udelala protože manžel byl zvedavej jestli se objeví //
9. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.