• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
anie: jasně, že to neva, můj doktor mi taky řekl, že to pozná už sedmnáctý den po ovulce, ale já tam šla třeba schválně pozdějc, aby bylo už srdíčko, protože je to jednak náídherné, a jednak šla spousta holek odsud dřív, např. jinjin a pak měly akorát strach, jestli příště už srdíčko bude.....................ale je to samozřejmě každého věc.................

mona: a co si na tu žáhu měla? už mi to rennie teda zabralo, ale je mi pořád divně, je to fakt hrůza.................
16. led 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky,těm co jdete na srazík tak si ho pěkně užijte
jinak mě jse dneska zase dobře,mám spíš žravou,mě se zdá že čím víc jím tím víc je mi dobře :sweat_smile: právě sem se nacpala haribo medvídkama a mám tu před sebou houbovou polévku od maminky,takže zajímavý kombinace,tak se v sobě nevyznám :sweat_smile:
16. led 2010 v 11:22  • Odpověz
laurinka , ja mela ten rennie ale jako taky bida zkusila sem tu sodu klasickou dr, rikaal kdyz me to jako hodne bude palit no je to des ._( tak sem ji zkusial ale nasledoval zachod :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takze ja tu sodu nemohla pac bych se zni vzdy poblila, takze sem cumalal jen ty pastilky, obcas omohli ale obcas ne tak sem netrpelive cekala na jhodinu kdy si muzu vzit dalsi v tehu je to dost malo toho co s emuze brat prave :frowning2:ale treba je jeste neco co se muze :slight_smile: :slight_smile: jdi tady na diskuzi paleni zahy ja s temal holkama tam taky kecala a meli aji dobry rady:slight_smile:je to v tehotenstvi a pak paleni žáhy v těhotenství :wink: :wink:
16. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojky,
Lauri, já bych šla taky později, ale vzhledem k tomu potrátku jsem byla s dr. domluvená, že to zkontrouje. A mám strach, to je snad jasný. Ale jak jsi psala, srdíčko taky ještě neznamená, že to bude nutně ok.

Jinak jsem včera celej den udržovala horizontální polohu, abych se nepozvracela. Dneska trochu lepší, ale hnus zrzavej teda :frowning2:
16. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
jin jin :slight_smile:ty mas nejaky problem :frowning2:
16. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj, hlásím se do klubu, dnes je mi taky zle, těsně po obědě jsem objímala kýbl :frowning2: - furjtajbl. Zle mi je víc od včera, ale blila jsem až dnes, ale fest. Tak snad jsou to jen nějaké "skrvrny na slunci" a zítra už bude zas líp pro nás všechny :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
sven, teda to bde asi holčička, když tě tak moc trápí :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: at je lip drzim pesticky .-) :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Snad nemám, Mona. Měla jsem. A valím na srazík, snad je najdu, vůbec to tam neznám :slight_smile: Mějte se a držte se!
16. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
ahoj holky,my jsme byly nakupovat ,taky jsem koupila jeden overal za 49kč.
16. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
monco, na tom rennie je ale napsaný, že si můžeš vzít šestnáct za den, a že se to může i v těhu a při kojení, tak to si myslím, že se může celkem dost toho.
já teda ještě nezvracela, ale vůbec nemůžu cítit normální jídlo, maximálně tak polévku, ale pořád jsem na těch pribinákách a přesnídávkách a suchých rohlících, já si dát maso a brambory, tak se teda pozvracím okamžitě. vůhec netuším, co mám dělat, je mi prostě tak špatně, že si myslím, že to nikdy nepřestane. jenom když spím, tak to přejde, ale po probuzení to hned zase začne...................pořád jen ležím a nic nedělám, včera jsem umyla nádobí a to byl můj nadlidský výkon, neumám si přestavit třeba vařit, chodit do práce nebo tak něco............................
a jak mi všechno smrdí, to je šílené, každé jídlo mi smrdí, nemůžu ani otevřit ledničku, nebo použít parfém, to už vůbec.

ashlee: a v jakým obchodě?
16. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
laurinka - jojo, po parfému jsem taky blila :slight_smile:.
Ale jídlo mi zaplaťpámbu voní :slight_smile:.
Ashlee - koukla jsem ti do alba - ty sis pořídila ten test na určení, zda to bude holka nebo kluk? Kolik to stojí? Jsem teda zvědavá, jestli ti to vyjde. Ale znáš to - pravděpodobnost je 50:50, takže dost velká, že se to třeba trefí :slight_smile:
16. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holciny, tak jsem zpatky z hor, a jdu mrknout, co tady u vas noveho :wink:
16. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
sven, test stal 27euro.Vyšlo nam že by to měla byt holka,ale nevim.myslim si pořad že to bude kluk.Prej je to na 80 procent,na krabičce je napsany že na 90 procent.
16. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
ashlee - tak to jsem zvědavá, co to nakonec u vás bude :slight_smile:.
16. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
laurinko :frowning2:to ti nezávidím teda :frowning2:ale dobře tě chápu pač jsme toto měla podobné u malý :frowning2:proto jsme pak začala aji hubnout pač sem nic nemohla sníst :frowning2:ale uvidíš ono to přejde a bude to oukej :slight_smile:uvidíš :_) :slight_smile: :slight_smile: drž se teda :slight_smile:ale mnam pribinacky ja miluju :slight_smile:

ashlee teda a kde jste ten test koupili???a to sis ho delal ted ve 14tt???ve 20 tt uz ti to rekne aji doktor?,ale zalezi jak se mimi otoci :slight_smile:
16. led 2010 v 16:39  • Odpověz
koukam ze holky nakupujete jak divy :slight_smile: ty jo ashle dobrej kuo 45kc body :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde holky nakupujete obleceni????aji treba vy maminy co uz mate mimco:_)a co vy tehulky??ja si mylsim ze pak si oblibite obchudek, ja s malou jsme prbne nakupovala vsude mozne ale ted mame jeden obchudek nejoblibenejsi :slight_smile: ale nakupujem i jinde ale prvzne v jednom :slight_smile:
16. led 2010 v 16:47  • Odpověz
no ja zase dneska poridila par dalsich kousku, zase bodycka a overalky na spinkani. Zatim jsem nakupovala teda jenom tescu, pracuji tady, takze to mam kousinek :slight_smile: A ted je to vsechno slevnene a vecicky moc hezke
16. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
monaberuska1, manžel ten test objednala ze slovenska. Tento test se muže dělat už od 10tt,ja jsem test dělala dnes rano.ja vim že to dr muže zjistit na utz ale neni to jisty že se mimi ukaže.
16. led 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
5.2. řeknu dr. že by jsme chtěli vědet co to bude.
16. led 2010 v 17:06  • Odpověz
ja moc temhle tem testum neverim, ale je to jenom muj nazor... ve vetsine pripadu je mimi otocene hezky a jde pekne videt, co to, tak se ashlee neboj, urcite vam to taky prozradi :slight_smile:
A kde jsi koupila tenn overalek? Je krasny a za smesne penize...
16. led 2010 v 17:14  • Odpověz
holky tak to jo, no me to u maly nerekli, :grinning: :grinning: :grinning: byla vzdy tak skvele otocena ze mir ekli ze proste nevidi co tam ma jesi pindika nebo pipinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze to bylo stejne prekvapko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ashle pene veci na mimi :slight_smile:a jinak koukam ze tam mas aji tabulku?? :grinning: :grinning: :grinning: ale ze sve zkusenosti riakm ta tabulka nesedi alespon na nas nesedi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
katulline, koupila jsem to v jednom obchodu v hodoníně,nevim jak se to piše, pantalon? .... .
16. led 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
kamaradka se to taky dozvěděla měsíc před porodem že bude mit holku
16. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ashlee:
puntanela ?
16. led 2010 v 17:33  • Odpověz
puntanela??nevim co to je:slight_smile:já nkaupouji nejradši v tescu CHerokee a nebo pak různě H&M, C&A, topolino, ale nejvíc se mi líbí věcičky od Next:slight_smile: ty mam rada josu napadite a originalni :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to s emi na tom libi nejvic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:36  • Odpověz
večernička je domaaaa :slight_smile: juchůůůů...teď budeš chuděrko dočítat jak o život

holky, chci Vám poděkovat, srazík byl moc fajn...:slight_smile: A určitě musíme příště zopáknout a doufám, že se k nám ještě přidají i další holky :slight_smile: - Orchidijka...např.
16. led 2010 v 17:50  • Odpověz
večerničko, vítej živá, zdravá a vylyžovaná doma....nabitá energií do dalšího snažícího kola :wink:

Vidím, že Dashi mě předběhla :grinning: , taky díky za super odpoledne, moc se těším na další kolo i třeba v širší sestavě :slight_smile:
16. led 2010 v 17:59  • Odpověz
daschki ahojky :slight_smile: tak co dobry??no jo sice me nejmenujes ale jste moc daleko :frowning2:
16. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Srazík super, doufám, že jsem se stihla nakazit těhu virem. No, snad jste to na mě prskly všechny tři.... :wink:
16. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
anieanne,ne,manžel řikal že pry pentalon.
16. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.