• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
v tescu jsem taky kupovala věci pro mimi,jěště tam určitě něco koupim.
16. led 2010 v 18:14  • Odpověz
jesikak no určitě věřím tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 18:15  • Odpověz
ashle maji tam aji vetsione super akce:slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. led 2010 v 18:20  • Odpověz
jeee ja chci taky na dalsi srazik :slight_smile: prazsky nam nejak zanikl v diskuzi :frowning2:
nestihla jsem docist vsechno, ale holt jsou temata, ke kterym se pridam pozdeji .... ted sbiram energii na dalsi kolo. no pristi pondeli jdu na kontrolu k doktorovi, tak uvidim, jak se bude tvarit.
16. led 2010 v 19:53  • Odpověz
holky, tak co se týče oblečení, tak my kupujeme v tescu, c&a a HMku, zatím, ale mně se teda nejvíc líbí hadříky v tescu, moc super materiál a krásné, takže já bych nakupovala jenom tam.........................a ty nextíkové se mi právě že moc nelíbí, ale tak je to dobré, že se každé mamině nebo těhulce líbí něco jiného.........................

a představte si, mně už je tak od čtyř dobře...................nevím, co se stalo, snědla jsem dokonce i palačinky pak bebesušenky, ted rohlíky se sýrem a dobrý........................na smažené maso s hranolkama třeba se teda necítím, ale nechce se mi zvracet, tak jsem hrozně štastná.....................................at to už nezačíná znova, nebo to je fakt hrůza, já byla ráno naprosto zoufalá.............................
16. led 2010 v 19:55  • Odpověz
laurinka ahoky :slight_smile:jojo me v tescu taky teda cherokee :slight_smile:mi amme obdobi teda ja chvilku hello kitty nas chytla chvilku prasatko pepp chvilku copkatá holčička :grinning: :grinning: :grinning: ale převážně máme ve skříni next, miluju tu značku hlavně tu kvalitu těch věcí :slight_smile:perfektní, ale ted sem amle kupovala bundu zimní cherokee v tescu a musim rict naprosto genialni :slight_smile:takze ono vsude maji neco dobryho :slight_smile:ale jsem spis zamerena na znacky pac s emi ejste nestalo u znacek ze kdyz mate cervene tricko a bile rukavy tak u znackovyho se to nezabarvi ty bile rukavky ale jinak jo, a to pak vypada podle me hrozne kdyz clovek chodi v zabarvenem :frowning2: na sebe teda ne na sobe setrim :grinning: ne uplne ale jo, a na maly se clovek vyradi jako já s kámoškou :grinning: mame holky stejne stare, akze jsou aji skoro jak dvojčata :grinning:ale toto je asi trochu uchylka v nakupovani, ale verim ze vas to taky chytne, ja kdyz byla tehu az tam moc me to nebarlo ale pak jak se mala narodila tyyyyyyyjoooooooo, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Zdraví všechny holčeny.

Srazík byl betálnej, z měsíc bychom mohli zase dát. Přišla jsem domů, jen jsem po něm něco snědla, odpadla jsem na gauč (přestěhovanej u kamínek :slight_smile: usla a když se probudila, je mi zase blivno :( Fuuuuj. Bleeee. :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem moc ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: (teda nemyslím teď to blivno, ale Vás tady všechny)

A Večerničko vítej zpátky a tfuj tfuj, těhu bacil plivu na dálku i na Tebe, a jste s Jessi jasný další těhulky :wink:
16. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
mona. no jo, tak to taky záleží jaká značka a co považuješ za neznačkové, jestli třeba hadry od vietnamců, tak to bych se ani nedivila že se ti zapere.......................my si teda s manžou rádi kupujeme pěkné věci a chceme aby mimčo bylo podobně oblékané jako my.
já teda nakupuju ráda, hadrů mám tolik že bych je mohla prodávat a manža to samé.
takže nevím, jestli cherokee říkáš taky značka a nebo jen tomu nextu? ale třeba z c&a nebo HMka mám taky pár věcí a jsou dost kvalitní, takže i ztama určitě mimi budu pořizovat.
16. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
laurinka to co jmenujes jsou značky :slight_smile:vietnamce , neeeeeeeeeee!!!!!!ja od vietnamcu nic nekoupila jeste protoze moje svagrova pro malyho kuipuje jenom vietnamce a nebo pouze ze sekacu a kdyz vidim malyho jak ma zaprany veci a usmudlany tak to rikam proto a asi vidim jak to nevypada vubec hezky a pro asi nechci ay moje mala taky tak vypadala, na tomhle si potrpim ale mame s kamoskou tuto uchylku ja tomu rikam uchylka :grinning:nene cheroke je taky znacka :grinning: ale myslim ze ty treba podle me moc dobre vis co je to znacka??:-d ja sme stejneho nazoru s tim oblikanim :slight_smile:ale toto je vec nazoru, laurinka ja si ymslim ze vy budete mit holcicku :grinning: nevim proc, :grinning:
16. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
ty si myslíš, že budem mít holku? proč? já bych chtěla, ale podle čeho ti to tak připadá?

no já myslela jako odkud se ti zapraly ty věci, mně se to nikdy nestalo, tak nevím....................
tak to máme podobný vkus, a ten next, co jse mviděla třeba na mimibazaru, tak to se mi moc nelíbilo a přímo prodejnu tady nikde poblíž nemáme........................a já radši nakupuju v obchodech, kde si na to sáhnu než na netu,........
16. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
jinjin: takže stěhování se konalo :grinning: předpokládám, že nebylo poslední :wink:
16. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
laurinka ja nevim mylsim si ze budes mit holcicku .-)strasne mi na vas sedi :_):slight_smile: no uvidis:slight_smile:me se to prave nestalo rikam to jako skrz tu moji svagrovou, ona teda zaúpere vse co se da JO??ALE TO JE DRUHA VEC ALE TY VECI CO NOSI JEJI MALEJ TAK TO JE HROZNY :frowning2:sakra ated se mi to preplo na velke pismeno :frowning2: uz dobry vzdy nechtene sahnu vedle :slight_smile:ono jak co, mas veci od cherokee hezky a nic moc, a toto je stejne treba aji u nextu :slight_smile:jsou hezky a josu nic moc :slight_smile:mi mame tady obchudek next v city parku, ale veci a hadryx jezdime nakupovat do brna nejcasteji do Olympie, protoze jinak v jihlave nic neni :frowning2:co s eda delat, ale nevadi radi si s manžou udelame vylet :slight_smile:a jinak next objednavam bud pres ten MMB kdyz s emi libi nektera ze starych kolekci ale jinka od jedne pani zLondyna :slight_smile:a ta mi zrovna ted pise jak kdybych ji privolala ze ma pro me uz veci :grinning: :grinning: :grinning: ak parada jsme objednavala maly na jaro, ono ja nevim ale to je des, ja malou oblecu a hne dje spinava od neceho takze to je hadru, ale musim rist unosime to :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
no jo, taky máme takovou švagrovku, ta sice nemá věci zapraný, ale má malýho syna ten vše nosí po své desetileté ségře, tak si dovedeš představit, jak jsou ty věci starý a vypadá to hrozně, oblečený jak za totáče a ona zase celá v těch nejlevnějších věcech, přitom mají nový barák drahý, tak nevím. každý to má asi jinak, ale já když vidím ty její děcka, je to hrůza, já chci abych já i moje děcko vypadala trochu k světu, abych se za nás nemusela stydět. manža má taky vkus, on mi pořád vybírá oblečení, chodíme nakupovat spolu, ho to baví.......................
takže tak...........................
a v brně je ten next? my tam taky občas jezdíme, nebo do prahy.......................

no jdu do sprchy a do postele, ty nevolnosti mě dost vysilují, tak musím dospat ten deficit.....................tak dobrou..................
16. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
laurinka :slight_smile: tak to máme manži stejný :slight_smile:ten můj taky právě rád nakupuje :grinning: :grinning: :grinning: je to výhoda vi´d?,aha tak koukám že aji ty švagrovky máme na tom stejný, dokážu si to představit a to dost jasně, protože její malej co mu koupí v sekáči a neno tak tak má ale nejvíc věco po její tetě nebo kdo je to jejich a ta má dva kluky jednomu je 9 a druhymu 6 a po nich ma obleceni na malyho takze si urcite dovedes predstavit ty veci :frowning2: :frowning2: až je mi nekdy malyho lito, pac si rikam peníze mají ale kdyz ona jde radsi za to na discoteku nebo do hospody hodne do hospody chodijou a to je ted v tom 20tt a na silvestra aby spis byla doma sla chlastat jak kdyby nebyla tehu, toto ja proste nechapu setri na diteti aby smai meli vic, nemma to rada toto a kosmetiku??otom ani nemluvim :frowning2:malej ma problemy s kuzi a ona mu koupi v marketu nejak sunt sprchac za 20kc nechapu toto, :frowning2:asi jde videt ze je malej nechtenej :frowning2:ale nemuze za to ze jeho matka roztahovala nohy kde nemla ze??ale ten kluk je hodnej neivm pro c je takopva a proste nno nemam slov na toto prave :frowning2: jojo next je aji v brne koukni smeka ja ybhc rekla ze nejaky ty veci josu nadherny a fakt super :slight_smile:

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/1/
16. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jess: Přišla jsem domů a bylo přestěhováno :slight_smile: To manža, zlatíčko, prý abych seděla s Pupikem v teploučku :dizzy_face:

Dobrou noc, nebo dobré ráno? :slight_smile:
16. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
16. led 2010 ve 23:35  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........28.6.2010.......chlapeček..................??
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010..........nevíme...................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009
monaberuska 23let...........6.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 42DC
rowennka........20 let................2 snažení / 27DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /26DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /17DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 15DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /14DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 13DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 12DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 10DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)

KONTROLY:

LEDEN
20. - Maciol - kontrolní ultazvuk pro jistotu správného vývoje a růstu
21. - Jinjin - srdíčko
22. - Avally - první kontrola
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR
2. - Daee - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
11. - Laurinka - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening

Dobré ráno holky.
17. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, já jdu zítra též na kontrolu, ale nechce se mi nově vkládat tabulku, ať není přetabulkováno. A 8.2. jdu na velký utz. A co se týče doplnění tabulky nahoře - tak pohlaví miminka bude do porodu překvápko a jména jsme ještě neřešili :slight_smile: - tak když by se to tam někomu chtělo dopsat, tak klíďo dopište :slight_smile:
17. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Sven tabulku doplním jak se přesuneme na další stránky, aby tady nebyly dvě hned za sebou. A ty to fakt vydržíš si nenechat říct pohlaví? Chtěla jsem to taky tak, ale vím, že bych to asi nevydržela.
17. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jo, vydržím :slight_smile:. Nějak je mi to jedno co to bude, nemám ani zvláštní předtuchu, extra si nepřeju ani holčičku ani chlapečka, takže to prostě neřeším. (kolikrát mám dojem, že mi ještě jaksi nedošlo, že jsem těhu). Pohyby ještě necítím, takže možná i pro to. Jen když mám hlavu v kýblu, tak si říkám, že tam prcek je a zlobí :slight_smile:. Prcek je zatím prostě pidižvíček a když zlobí, tak je to pidivajzl :slight_smile:.
U druhého bych asi váhala a možná to chtěla vědět, ale u toho prvního je mi to jedno. Stejně to neovlivním, prostě to tak je a já to nejsem schopná nijak ovlivnit. Spíš naopak na velkém utz budu křičet od dveří, že to nechci vědět, aby se doktor neprokecnul :slight_smile:, protože nás, co se chceme nechat překvapit je teď menšina :slight_smile:. Mám kamarádku, která čekala 2. dítko a říkala, že by si sice přála asi holčičku (doma už měla chlapečka), ale že to nechce vědět dopředu, protože to není 100% a hůř by se vyrovnávala s tím, že by se doktor spletl a ona se třeba na tu holčičku těšila a pak by z ní vylezl kluk :slight_smile:
A jedna známá, která má chlapečka a teď čekají druhé a ačkoli si moc přeje holčičku, tak to prý vydrží až do porodu jako překvápko. To já bych asi byla u druhého dítka nalomená a třeba to budu chtít vědět.
Ale teď mě to opravdu neláká a doma mě v tom podporují a přítel taky nepotřebuje vědět dopředu, co si udělal :grinning: Naopak třeba znám případy, kdy ženská to věděla a manžel to nechtěl vědět, tak mu to opravdu neřekla, to já bych asi nevydržela. stejně tak jako když ti dva to vědí a neříkají to dál. To já bych se určo prokecla :slight_smile:.
17. led 2010 v 11:30  • Odpověz
ahojky holky .-)tak jak vam jde tehulkovani??je vam uz lip??tem co je porad spatne????

sven- je budete mit prekvapko??nenechate si to rict??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já u prvníjo chtěla vědet co budeme mit ale mala se schovavala takze sjme to taky mely prekvapko :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

zítra mě čeká gynda takže dneska se pekne jeste nalozim do vany:slight_smile:troskus em nervozni :slight_smile:aby aspon neco videlůa :astonished:
17. led 2010 v 11:40  • Odpověz
monaberuska1 - jojo, pohlaví miminka si nechceme nechat říkat dopředu, počkám si až na porod :slight_smile:. Věcí mám nakoupených dost (kupovala jsem ještě před těhu, takže tam jsou jak neutrální věci, tak pro holčičku i chlapečka, různé velikosti). Co nevyužijem, to buď schovám třeba na dalšího prcka a nebo to prodám. Nevadí mi holčička v modrém, ale do růžových sukýnek bych kluka nedala :slight_smile:. Na druhou stranu takové ty holčiny co kupují jen třeba růžovou, když ví, že budou mít holčičku, tak u druhého jim to stejně může být naprd, když budou mít chlapečka a budou muset kupovat na novo. Takže spíš volím takové věci, aby se to dalo použít tak i tak + samozřejmě se dokoupí pár věcí přímo holčičích či klučičích. Na doma je stejně jedno, jestli má holka bodýčko s kytičkou nebo s bagrem, jí je to putna a poblinká a pročůrá to oboje úplně stejně :slight_smile:
17. led 2010 v 11:53  • Odpověz
sven, ja kupovala neutralni jenom v tehotenstvi .-)a kdyz se narodila nam holcicka tak sem kupovala uz jen holcici, protoze ono poznas to sama ze moc na druhe ti toho jako zbyde vsecko ale v estavu :grinning: :grinning: :grinning: jinym nez novym, jak uz zacinaji deti neco zmoulat vic to peres a opira s elatka a nejake flicky ani nevyperes, takze s oblecenim si enjak hlavu nedela, kdyz druhy bude chlapoecek stejen bych nakupovala na novo, protoze na zahradu by veci mel pouzivane ale nezachovas uz veci opravdu aby vypadali pekne deti josu deti, jen tak na zahradu nebo tak, mi kupovali neutralni veci jako byla utosedacka jak vajicko tak ta vetsi .-)cestovni postlyku jsme kupovali neutralni , pak to lehatko jak v tom dite ospociva jidleni zidlicku atd..takze tyto veci se daji pouizit aji na druhe, s tema vecma ja si to taky myslela, ale moje dvouleta cacorka je asi prasatko :grinning: :grinning: :grinning: ale co se bavim s amminama tak jsou to vsecky cacorky a aji spuntici maly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Dobré ráno holky =) No, asi spíš poledne :grinning:

Před chvílí jsme se vrátili z nákupu, byli jsme jen tady u nás v sámošce, a při odemykání branky se se mnou tak zatočil svět, že už mě manža musel chytat, abych s neobjímala s chodníkem... Vůbec nevím, co se stalo, prostě jsem stála a najednou to bylo...
17. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Sven, já jsem právě teď u toho druhého přemýšlela, že si to říct nenechám, protože chci strašně k Tomíkovi sestřičku. Říkala jsem si, že nechci být zklamaná, když mi třeba hned řeknou, že čekám dalšího kluka. Ale nakonec jsem to přehodnotila a říct si to nechám, už hlavně kvůli příteli a taky oblečení. U Tomáška jsem věděla od 13.tt, že čekáme chlapečka, tak mám doma samé klučičí. A to holčičí je tak strašně rozkošné.
No třeba se mi prcek nakonec vždycky otočí prdílkou a nic neuvidím a opravdu to to překvapení bude.

Ale ono je to fakt asi jedno, hlavní je zdraví.

Jedna moje kamoška má doma chlapečka a loni čekala druhé a prý taky kluka, aspoň jí to řekli snad na 4 ultrazvukách a pak nejednou přišla zpráva z porodnice, že mají Táničku, chudinka jela z porodnice v modrém :slight_smile: .
17. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
aniane- ahojky :slight_smile:jeje mdlo jako na tebe šlo jo???mohlo to byt ze s eto proste zatocila hlava, ale kdyby se to opakovala honem bez k doktorovi, jo??????
17. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
mona:
Ono u mě motání hlavy není nic vyjímečnýho, mám hodně nízký tlak, akorát teď je to trochu častější..
17. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jo a ještě jsme zapomněla napsat, že dneska je mi celkem dobře. Ráno to sice bylo zase krušné, ale už to přešlo. A proto jsem uložila Tomíka s tátou k odpolednímu spánku a vyrážím po nákupech.

Odpoledne mě čeká porcování krůty, moje mamka je chová a dneska ráno mi po bráchovi půlku poslala a ta půlka má vykoštěná asi 7 kilo. To bude lahůdka, už teď je mi z toho blivno. Ale zase na druhou stranu vím, že budu Tomíkovi, sobě a mimiškovi dávat kvalitní maso a to za to stojí.
17. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
aniane tak to jo, ja mam stridavej tlak to nejhorsi co muze bty, pac to nemuzes ani lecit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

maciol, jejda tak to ti jako nezavidim, tady jsme meli kruty a to pareni to bylo na pobliti ja se taky ztoho v tehu u prvniho tehotenstvi poblilaa nemohla sem to proste delat :frowning2: :frowning2: ale nevadilo mi to hihihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jako vim do ceho jdes chudinko kruty fuj uz je nastesti nepestujeme jinak bych je nakopala do riti totiz :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahoj holky...dobré ránko...

děvčata, mně je dneska teda parádně špatně...před chvilkou jsem stála před dveřma záchodu a přemýšlela jestli jako jo, nebo ne...nebo co bude...nakonec nebylo...ale brkám jak o život...fuj fuj...zlobidýlko jedno naše malý :slight_smile:

Holky, ať už je sluníčko...taky na Vás tahle zamračená obloha působí tak depresivně a ponuře? Já se strašně těším na jaro..a na sluníčko a jak začneme shazovat ty kabáty a bundy...a budeme chodit jen v lehkých svetříkách...a jak budou štěbetat ptáčci, rodit se mláďátka...to je podle mě jedno z nejkrásnějších období...kdy už definitivně odejde zima a zase všechno kvete..je to tak pozitivní..což se nedá říct o té diplomce, co budu muset na konci dubna odevzdat :grinning:, ale to se nějak zmákne...:grinning: Orchi, jak jsi na tom ty?
17. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.