• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
já píšu dobré ránko..úplná blbka :grinning: když už je odpoledne...jsem vzhůru od sedmi,a le tak nějak jsem vás navštívila až teď...:grinning: a vůbec mi nepřišlo divný vám popřát dobré ráno :grinning:
17. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009
monaberuska 23let...........6.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 42DC
rowennka........20 let................2 snažení / 27DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /26DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /17DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 15DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /14DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 13DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 12DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 10DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 9DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 6DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 5DC (poslední cyklus 35 dní)

KONTROLY:

LEDEN
18. - Sven - kontrola
20. - Maciol - kontrolní ultazvuk pro jistotu správného vývoje a růstu
21. - Jinjin - srdíčko
22. - Avally - první kontrola
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR
2. - Daee - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening
17. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
daschki :slight_smile:taky hezky odpoledne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to mi povidej s tim pocasim tady je to katastrofa jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holčiny, jdu vás dnes taky pozdravit :slight_smile: snažím se udělat úkol do jazykovky a jde mi to jako psovi pastva :grinning:
a jinak, mě se ta zasněžená romantika líbí, koukám z okna, jak tam kouzelně chumelí a město se balí do krásné bílé přikrývky :slight_smile: ale fakt, že dnes nevystrkuju nos ze dveří :slight_smile:
17. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahojky dámy,
tak jsem se k vám dostala až ted, podle tmy za oknem už to vypadá jak večer...............................

anie: mně se taky často točí hlava, tlak mám devadesát na šedesát, takže hrůza............................

holky, no ráno jsem se vzbudila - zase až v jedenáct - a bylo mi divně jen trochu, tak jsem si dala bebesušenky, čaj a pribináka...................a pak že jedeme k našim na oběd.....................no už mi bylo dobře, tak jsem snědla polévku a dokonce i kousek ražnici s hranolkama a tatarkou a dobrý. ted jsem si dala přesnídávku s rohlíkem, a vypadá to, že dobrý........................úplně extra dobře mi není, ale na zvracení vůbec a můžu i něco dělat, tak mám radost..................................takže aspon tak..................
a souhlasím s daschiki, už se těším na jaro, až budeme chodit bez bund, jenom v lehkých svetříkách, v nich už vykukující bříšika................no to bude paráda.....
17. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,
byla jsem s manželem u jeho rodiču a pořad nam kecaji do vyběru kočarku :frowning2: .
17. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj,

já celý den prospala...hrůza to počásko. Na vycházce jsem málem zmrzla :slight_smile: Jj, už aby bylo jaro, my věděli, že mimisci se mají fajn a břiška hezky začala lézt :slight_smile:

Pořád mě mimis trápí, napsala jsi to krááásně Sven - že občas je to pidivajs :grinning: Je mi blivno a hlava se mi též točí. No, ale asi určitě může být hůř, ale to tedy pracovat pak nebudu už vůbec :sweat_smile:

Ashlee: A kdo ten kočár bude kupovat? Naši třeba ségře kočár koupili, ale taky jí k tomu říkali svoje, nakonec ale nelitovala. Ale jestli si ho platíte - je to Vaše věc. Tak odkývej, že všechny rady bereš a kupte si, co budeš chtít a bude se Ti líbit:slight_smile:
17. led 2010 v 17:57  • Odpověz
ahojky,

vítám zpět Večerničku.

holky,nedočítám, ale co srazík vydařil se? :dizzy_face: :dizzy_face:

my byli s manžou včera na KLeopatře a moc si to užili, byl to fajn odpočinkovej den :slight_smile:

Ashlee - já si myslím, že s kočárkem budete jezdit převážně vy a ne rodiče, takže si stůjte za tím, co se líbí vám.

A holky blindilky - ať je Vám brzičko líp. Já dnes poprvé během pár dní pozřela teplé jídlo. Ale je fakt že nezvracím a špatně je mi jen nárazově, ale nikdy ne až na zvracení :slight_smile:
17. led 2010 v 18:00  • Odpověz
ahoj holky. tak se hlásím po dlouhé době.

Tak jsem zase ukázkově promrhala ovulaci :frowning2: Já se z toho jednou zjevím. ovu byla včera a snažení až dnes :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
jinjin,ne nebudou nam kupovat kočar.
ja chci modrej kočar a jim vadi že by měl byt modrej
17. led 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
rowennka,a jak víš že jsi měla včera ovulaci?
17. led 2010 v 18:04  • Odpověz
ashlee - no podle fertilityfriendu :frowning2:
17. led 2010 v 18:05  • Odpověz
ahojky holky ja nevim co semnou je ale po obede jsme spala do ted :astonished: :astonished: :astonished: a pujdu vykoupat malou a pak nalozit do vany sebe.
17. led 2010 v 18:24  • Odpověz
row: nesmutni, a kdy bylo snažení naposled kromě dneška? spermie dokáží i tři dny třeba počkat na vajíčko a i den po ovulce se může zadařit.......................... my se taky nemilovali v den ovu, ale dva dny před a pak den po a vidíš výsledek...........................jinak pro tebe, at nemusím dočítat, čekáme jedno mimčo, dvojčátka nebudou, tak jsme rádi, bude vše jednodušší...............................

ashlee: si zvykni, nejen tcháni, ale spousta lidí se ti bude snažit do všeho kecat, počkej až se mimís narodí, to budou teprve rady, jak se máš starat, vychovávat..............................já se tomu akorát směju a třeba tchánovi říkám, jojo, díky, ale je to naše věc víš a my to chceme podle sebe...........a usmívám se u toho, a on na to nemá co říct.
17. led 2010 v 18:28  • Odpověz
ashle- souhlasim slaurinkou, to je jasny budou se snazit do vseho apson trosku brblat ale mylsim si ze to enmysli zle ale ze se tesi taky na mimco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pockej az se ti to narodi to bude navstev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se tomu trochu branila pac ty 3 tydny by melo miminko byt jen s vama aspon ty zimni mi meli malou vprosinci a kvuli chripkam a toto takze dr ze ty navstevy josu lepsi az tak po tech 3 tydnech :slight_smile:
17. led 2010 v 18:33  • Odpověz
laurinka: to je supre - alespoň si ho pořádně užijete :slight_smile: No ovulace byla 26 a snažení 23 a 27, tak uvidíme. snad se povede :slight_smile:
17. led 2010 v 18:37  • Odpověz
rowenka drzim pesticky, urcite jo :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 18:38  • Odpověz
monaberuska: děkuju :slight_smile: snad to načasování nebylo tak hrozné :slight_smile:
17. led 2010 v 18:41  • Odpověz
rowenka - myslim ze ne :slight_smile::slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 18:45  • Odpověz
ale stejně se bojím, že to nedopadne :frowning2:
17. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Aaaahoj holky...tak já se k Vám dostala až teď večer...dneska jsme konečně vyrazila do obchodů a udělala si radost pár věcmi na mimi...nafotila jsem je a nastrkám je do albíčka...tak jestli se Vám chce, mrkněte na moje úlovky :slight_smile:.
Jinak já jsem dostala plnej kufr věcí vydražených z Aukra od našich, ségry a po dětech známých, vesměs krásně věcičky, takže už toho snad ani moc nakupovat nebudu (myslím na oblečení na to nejmenší mimi).

V Puntanele jsem si zase koupila těhu tričko...to je prostě můj obchod s těhu vecmi, krásné věci...super ceny. Něco jsem pokoupila v H&M a C&A, ale výprodeje už končí, už toho tam moc nebylo. Naopak v Nextu a M&Spencer nic...tam se mi teda nic nelíbilo, věci zbytečně drahé a ne podle mého vkusu :unamused:. A nejvíc jsem se vyvášnila v Baby Expertu (Shopping Park . pro brňandy), měli super slevy na všechno... :grinning:
17. led 2010 v 18:56  • Odpověz
daee teda ty jsi řádila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Jo a prohlídla jsem snad 50kočárků a prostě...Concord Fusion je a asi zůstane můj favorit, je tak lehce ovladatelnej, lehkej a prostornej...druhý podobný jsem neobjevila....prostě myslím, že v kočárku máme na 90% jasno :grinning:

row - snažení den po OVU nemusí být ještě špatné...nevěš hlavu...to klidně může vyjít, spermijky jsou rychlé a vajíčko na ně chvíli počká :wink:

A holky jak jsme probíraly na srazu.....dnes jsem si dala Twister v KFC a měla celý odpoledne v bříšku jako v pokojíčku, takže jestli se to nesmí, zhřešila jsem , ale nelituju :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:59  • Odpověz
daee twister je dobrej :slight_smile:a urcite si nezhresila ._D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo uz mate kocarke mi na kocarek mame cas ale po maly jsme kocarek prodali a rikali jsme ze kdyby jsme meli druhy tak jdeme do kočárku MUTSY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ashlee - a jakou barvu by si přáli rodiče na kočárku?

Daee - krásné věcičky. A až budete vědět, co to bude, tak začnete dokupovat do barvičky :dizzy_face: Já ráda nakupovala v C a A bodynka, vydržely, nebyly vytahané, prostě super :dizzy_face: jinak taky ráda cherokee atd :slight_smile:
17. led 2010 v 19:07  • Odpověz
mona - jojo, konečně jsem si zařádila v mimi obchodech :grinning: :grinning:

kočárek je vyhlídnutej...kupovat se ještě nebude...jsem pověrčivá. Nám ho kupují rodiče jako dárek pro mimi, takže pak bude čekat u nich. A možná budu mít štěstí a budou ho vystavovat na veletrhu v březnu..tam by se možná mohl dát pořídit za dobrý peníze :wink:
17. led 2010 v 19:08  • Odpověz
zolicku: přesně tak...ještě pořídíme pár kousků podle toho, co nám mimi na UTZ ukáže...jeslti to bude zase jen prdelka, tak tam budu ležet tak dlouho až se otočí :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
zolik,neutralni barvu
17. led 2010 v 19:11  • Odpověz
daee jojo kocarek byl taky u nasich schovanej a cekal jen az mala vyleze z briska :grinning: :grinning: taky sem pověrčivá já ani nekupovala veci do 3 mesice ztehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az potom :grinning: :grinning: :grinning:

dae je koukam avent budes pouzivat od avent??taky mame od avent jsme spokojena moc moc :slight_smile: a koukam ze ten kocarek je skoro stejny jako od mutsy kocarek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc peknej aji ta barvicka vypada pekne a hadriky??jsou krasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Hoky, zdravím.

Já mám za sebou pohodový den. Ráno trošku úklidu, ale pak obídek v naší oblíbené restauraci, po něm procházka, potom svařáček, k večeři jsem dělala vafle... Sice jsem si pak musela sednout k Personal Development Review (vy, co děláte v zahraničních firmách možná znáte) a smolila jsem to doteď, ale teď už jen televizka a koník :wink:

Ahoj večerničko, vítám tě z hor. Tento měsic prostě musíme rozšířit řady "nad čarou" :wink:
17. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.