• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee:
O KFC nemluv, dostávám chutě :grinning: Miluju ty jejich B-Smarty, většinou twister nebo s longrem. Ale už dlouho jsem neměla, asi budem muset brzo zajet :grinning:
17. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Daee - já jsem taky twistrovala :grinning: a ještě k tomu kukuřici...narvala jsem si břicho k prasknutí...:grinning: ale bylo mi fajn...čím víc s prominutím žeru, tím líp se cítím :grinning:
17. led 2010 v 19:19  • Odpověz
mona: já právě nenakupovala taky až do konce 4.měsíce, tak už jsem měla úplný absťák :grinning: :grinning: a díky za pochvalu věcí...ale dneska není problém nakoupit, obchody jsou plné kráááásných věcí, ale ty ceny :astonished: :frowning2:

Ashlee: náhodou modrý kočárek bude krásný a pokud tobě a manžovi neva, že když to bude holčička (nevyšlo ti to náhodou i v tom testu pohlaví???), tak bude v "klučičí" barvě, tak bych se nenechala odradit a koupila si, co se mi líbí... :wink:
17. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Daee - tak tak už to jen doladit, podle toho co to bude, aby bylo vidět, co vlastně v kočárku leží :dizzy_face: :dizzy_face:
No za chvilečku už to budeš vědět :dizzy_face:

Ashlee - my měli u prvního kočárku kombinaci modro oranžovou a naprostá spokojenost. Teď je to stříbrno červená, takže zase pro obě pohlaví

a já včera prasila v MC Donaldu, takže taky zdravá strava :sweat_smile:

Jess - Večer - držím pěstičky ať jste brzo nahoře :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Já se holky přiznám, že na ten Twister jsem se těšila už od rána :grinning: :grinning: :grinning:...pálivé nepálivé, zdravé nezdravé, ať si mimi trošku zvykne :grinning:

Jo s náš pes se zamiloval do té plyšové chrastící žirafky, co jsem pro mimi koupila :grinning:, myslel si, že je pro něho a když jsem mu ji schovala do skříně, že je to "FUJ", tak od té doby u skříně smutně sedí a kňučí....herec jeden :grinning: :grinning: , myslím, že při své výšce nám bude krást hračky i z postýlky, jak to tak vypadá :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jess: ahojda. hned jdu na ty kartíky
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
daee,podle testu by to měla byt holka.ale podle toho činskyho kalendaře kluk.ja chci modrej kočarek a je mi jedno jestli pro kluka nebo pro holku,manželovi to je jedno.
17. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
manžel si myslí už od začatku že to bude holka.
17. led 2010 v 19:33  • Odpověz
holky vy tady mluvi o Mc a KFC mnam mi delate chute vy jste potvory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dae jo to je pravda v dnešní době nakoupíš špičkově ale musíš mít hodně cinkátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně co si vymyslíš to m,ůžeš mít :grinning: :grinning: :grinning:

ashle tak kupt modry kocarek, vzdyt je to vase volba prei ne???ja bych se tim vunbec netrapila ze nekdo mi rika ze jemu se nebude libit ale vam jho, tak co resite??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo vam ho budou kupovat oni???
17. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahojky holky,
dnešní nákupy nic moc, nenašla jsme nic, co by mě zaujalo. Koupila jsem jen nejnutnější věci a jela domů. Obchody mi teda vůbec nedělají dobře.

Rowennko mrkni mi prosím na to pohlaví, pokud to teda nějak půjde.
17. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
rowenka ty pocitas nejak pohlavi????nebo co??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
jess - neboj, tentokrat to vyjde uz i nam :slight_smile:
a diky za privitani :slight_smile: ja dnes delala pul dne ukol do jazykovky, uvarila, pak znicila nove lino, neb mi na nej spadla zehlicka, proste sikulka. uz si prezdivam Kazisvet :grinning:
17. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile:krásný ranko brzký :slight_smile:dělala jsme test ted a je v alvicku, muzete mrknout, je to posledni etst pač za chvilku jedu teda :slight_smile: jdu do vany a frcim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Krásné zasněžené ráno holky......to nám zase napadla pěkná nadílka..... :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Pěkný pohádkový den. A kdo řídíte, tak dobrý dojezd!

Dae: kde jsi, prosím, koupila to pyžamko (či bodyčko či co to je :slight_smile: s těma mořskýma potvůrkama? To asi musíme pořídit :slight_smile: až se půjdem ukázat do práce :slight_smile:

Mona: tak držíme palečky ať je vše ok a vidíš už prďolku

KFC je v poho, mňam, já od včera ujíždím na koblihách s marmeládou, je to jediný po čem je mi líp, to bude kileček! :grinning:
18. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Nazdárek maminy, těhulky a snažilky.....................
jin: já řídím............................je to celkem veselé na té cestě, zvlášt když člověk potkává některé umělce za volantem.............................já jedu, přede mnou dodávka a u semaforu, na kterém svítí zelená zastavil, tak jsem na něj zatroubila, nic , tak podruhé, rozjel se, říkám, si dobrý, no přijedeme k dalšímu semaforu, opět zelená a borec opět zastavil, tak jsem na něj zatroubila, a radši ho objela, protože toto fakt nechápu...............................
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jste mi udělaly chut s tím KFCčkem, já tam vždycky jedla s manžou pálivá křidýlka, máme to kousek od práce, tak bych si mohla taky dát, ale nevím co, ty křídla bych asi nezvládla...................co je tam ještě kromě twisteru? a ten je jenom pálivý nebo dělají i nepálivý?

jin: tobě je po koblihách líp? já si předevčírem dvě koupila, jednu jsem snědla a druhá letěla do koše, protože mi z toho mastného bylo akorát tak blbě, takže obdivuju....................... :grinning:
18. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Krásný den holky,

daee: koukala jsem do albíčka, krásné úlovky :slight_smile: .

monaberuska: držím palce u doktora :wink:

Jinak já jsem dneska měla co dělat, abych vůbec dorazila do práce, dneska se zatím cítím nejhůř a to je teprve ráno... :unamused: . Do práce jsem jela autobusem a byla to cesta hrůzy..... děs běs.
18. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Jin: ten overálek co myslíš je z H&M (přesně z Olympie) a byl se slevě za 150,-, ale měli jich tam ještě pár, nebyl poslední :grinning:, tak si udělej výlet :wink:

Laurinka: já si dneska ráno na silnicích taky užila.....někdo jede dvacítkou, jinej frajer naopak na uježděným sněhu 80 do zatáčky.... :rolling_eyes: , už aby mi dorazil ten pás do auta, co jsem si pořídila :grinning:.
A v KFC přemýšlím, co by nepálilo....já znám jen Twister (pálí), Longer (ten možná tolik ne) a Quritto (taková ta zapečená placka...ta snad tolik taky nepálí)....a když si dáš salátek, tak ten nepálí určo :grinning: , jenže to není to, co by si tam člověk rád dal, že? :grinning: :wink:

A všem co je špatně, ať je dnes nevolnosti trápí co nejmíň
18. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

lauri:
No občas jsou za volantem opravdu umělci :grinning: Jináč já si dávám klasického twistera, a nepálí..
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz
daee: no jo je to bída na cestě. ještě že mám čtyřkolku, aspon se mi jede dobře. a taky takové kaskadéry potkávám, fakt by měli dostat přes hubu...................

ad KFC - salát určitě ne, toho se nenajím - a ještě prosím, já jsem neznalá, jaký je rozdíl mezi twistrem a longrem? když to přirovnáš třeba k rolce od MC Donalda? Tu jím a mám ji ráda, sice není pálivá, ale je to trochu podobné......snad teda............

jinak já se ráno probudila a málem se šla hned vyzvracet, tak jsem si udělala čaj, snědla kousek bebe sušenky a snažila se to rozdýchat, no naštěstí se povedlo, už mám jeden bebe balíček v sobě, v kabelce nachystaný další a taky pribináka a přesnídávku, to se mi budou asi v práci smát...........................
koukala jsem, že mi už profil háže osmý týden, to mám radost, to je vlastně konec druhého měsíce.....................to je až neuvěřitelné, jak to letí,.................už se těším na další kontrolu.........ještě dlouhé tři týdny.................
ani jsem se nemrkla, jestli jde dneska někdo k dr...................
daee, ty jdeš kdy na to pohlaví? fakt si myslím, že budeš mít holčičku, nevím proč...... :grinning:
18. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Dae. díky :slight_smile: Tak overálek to je...achich, budu se muset ještě hooodně učit :slight_smile:

Laurinko: jj, mastný mi asi nevadí, ale kyselé je blééé :wink: Takže cokoli sladkýho můžu, bohužel chuť mám na úplně jiný věci. Jo a Twister je jen tak lehce pálivej, je to asi věc osobního vkusu :slight_smile:
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz
jin: tak mně právě mastný dělá celkem zle, tak já radši opatrně.....................
a ten twister - uvidíme no......
18. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak ode dneška bych měla mít na Vás více času, musím být pořád doma, jen odpoledne mám nějaké vycházky (nechala jsem si napsat nemocenskou kvůli penězům).
monaberuska: myslím na Tebe, pak dej vědět jak jsi dopadla :wink:
Holky, Vám co je pořád zle přeji, aby Vás ty nevolnosti brzy opustily. Mě také nebylo nejlépe, naštěstí jsem nezvracela, ale sníst jsem nemohla nic a pak mi bylo zase zle z toho, že jsem nejedla. No fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale z ničeho nic nevolnsti ustoupily a teď se cítím absolutně super a netěhotně. Netrápí mě vlastně nic. Už tolik nefuním, když vyjdu pár schodů, únava také není tak strašná, sníst můžu absolutně všechno. Takže....holky, ještě to chvíli vydržte a bude líp :wink:
daee: taky jsem nakoukla do albíčka a pěkně jsi mýválkovi nakoupila. Taky mě už chytá nákupní horečka, ale na netu je vše daleko levnější. Takže kromě oblečků budu asi vše objednávat. Včera jsme byli v Tescu a tam jsou tak krááásné oblečky, ale mě se všechno líbilo jen pro holčičky :frowning2: Byla jsem z toho úplně zoufalá, to jsem zvědavá, do čeho budu Filípka oblékat.
Ještě jsem tu něco četla o tom čínském kalendáři: Tak kdo čekáte, co je na něm pravdy (tak jako jsem čekala já), tak mě to tedy nevyšlo.
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Holky, ještě mám dotaz. Budete si pořizovat sterilizátor? Myslíte si, že je to pro mimi nezbytné? To třeba nestačí lahvičku "jen" umýt? Myslela jsem si, že nic takového pořizovat nebudu, ale vidím to v každém obchodu pro mimi a tak jsem nad tím začala nějak přemýšlet....
Třeba i když jsem se dívala na odsávačku na mléko od Aventu, tak to nabízejí společně se sterilizátorem.
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz
dobré ránko,

Monaberuska - krásný testík, je to jasný. Držím pěstičky na kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:

Já už se taky těším na nějaké to nakupovoání, ale jsem pověrčivec, takže to nechám až na později a všechno to bude v neutrál barvách :slight_smile: ale přece jen je pár věcí které jsme u Terky neměli, tak doplníme výbavičku :dizzy_face:

Didi a ty už víš pohlaví mimíska? :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz
lauri:
Twister je rolka jako to od McDonalda, longer je rozříznutá houska s kuřecím a salátem - něco jako McChicken.

Jinak, já ráno posnídala šopák se sójovým rohlíkem, hrozně mi to chutnalo, ale teď se to ve mě začíná nějak bouřit...
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré ráno holky, já se řítím na poledne na kontrolu.
V noci se mi zdálo, že prcek kope, ale ne, že bych ho cítila, viděla jsem jen boule přes břicho a vždycky začal, když jsem bříško pohladila :slight_smile:.
Ve skutečnosti zatím ani ťuk, ještě je trocha času, sice už to někdo v tomto stádiu cítí, ale já mám na břiše pneu, takže asi proto zatím nic :slight_smile:.
Jo a Twister taky můžu :slight_smile: - já do KFC vůbec nechodila, pak jsem tam nějak zašla, protože holky v práci si to nosily a to jsem neměla dělat :slight_smile: - je to mňamka :slight_smile:
18. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Vidím, že je to tady samá fanynka Twistra z KFC....a já si myslela, že jsem na něj ujetá sama :grinning: :grinning: , do fast foodů nechodím moc, ale tuhle dobrotku si neodpustím....

Lauri: holky Ti tu už kvalifikovaně rozdíl mezi Longrem a Twistrem vysvětlily :wink:, každopádně Longer je míň pikantní bych řekla a je trošku menší, taková sváča (aspoň pro mě :grinning: ) a teď nově mají myslím dva speciální typy Longrů - Mexican (píšou pálivej) a Caesar (ten je v celozrnné housce)...to jsem chytrá, co? :grinning: :grinning: , ale to jen proto, že si ten Caesar včera dávala mamka...
18. led 2010 v 10:34  • Odpověz
zolicku: jo jo, my už víme, že čekáme chlapečka. Zoli a co Vám např. pro Terku chybělo? Vy jako zkušené maminy nám musíte psát všechny Vaše postřehy, ať to můžeme využít i my :grinning:
18. led 2010 v 10:35  • Odpověz
daee:
Já ráda B-Smarty, tam je to s tou velikostí nastejno :slight_smile:
18. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.