• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
dobré ránko,

vrátím se ještě na chvilku ke včerejšímu tématu děti a strava a bacily - malá jí taky vše i ten salám jí dám, ale spíš nějakou šunku dětskou s min. obsahem soli a jí s námi, akorát to má taky méně kořeněné. A co se hygieny týče, je naučená, že po záchodě se myjou ruce a když příjdem z venku, tak sama volá umejt - mejdlem mamiko :grinning: ale jestli mi venku šáhne na kamínek a pak ten stejný prst strčí do pusy, protože jí svědí dásno, tolik neřeším :wink:

Minule aniž bych stihla zasáhnout mi venku ojela z kočáru okap rohlíkem a pak se do toho rohlíku s chutí zakousla a ještě dělala mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: no ale co nadělám v tom fofru, že....a he ťuk ťuk zdravá. Za celý loňský rok jsme neměli jediný antibiotika a nastydlá byla 2X

a k pohlaví v tabulce - vychází mi kluk - jako skoro všude :grinning: :grinning: tak uvidíme až pojedu k dědovi, co vyvěští :dizzy_face:
19. led 2010 v 09:24  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009
monaberuska 23let...........6.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 44DC
rowennka........20 let................2 snažení / 29DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /19DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 17DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /16DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 14DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 12DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 8DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 7DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /3DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN
20. - Maciol - kontrolní ultazvuk pro jistotu správného vývoje a růstu
21. - Jinjin - srdíčko
22. - Avally - první kontrola
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR
2. - Daee - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening
19. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Hezký den děvčata :slight_smile:

tak jsem se aktualizovala v tabulce :slight_smile: No a jdu uklízet :slight_smile:
19. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Anie: já si ujíždím na Pribiňáčku a dětských přesnídávkách :grinning:.
Monte není špatný, ale prostě není to nejlepší pro děti, protože v tom malým kelímku dostanou minimum živin ale tunu cukru, tuku atd.....přesně jak píše Sven. Jenže tyhle dětské "jogurty" jsou samozřejmě barevné, hezké a dětem chutnají...takže jim je asi určitě někdy dáš, protože nevím, jak moc se budou olizovat nad bílým jogurtem, kefírem nebo tvarohem (i když mě zrovna ty ochucený tvarohy hodně chutnají).

A drsný je, že takovýhle kalorický bomby jsou i další věci pro děti.....mluvili tam o tavených sýrech (Kiri a Kidiboo) a vůbec nemluvím o těch dětských nápojích, sušenkách (Diskíto atd.).....
Jsem fakt zvědavá, jestli se mi podaří mýválka naučit na ovoce, tvarohy atd. a tyhle nezdravé "mňamky" jen výjimečně
19. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Daee:
Tak zrovna jmenovitě diskito mi přijde dost hnusný, sladký jako cumel, brrr... Ale pravda je, že můj sedmiletej bratr to miluje..
19. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ashlee: ale podle čínského lunárního nám vychází zase chlapeček, takže u mě rozhodně některá z těhle metod nefunguje :grinning:
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
daee, me taky podle činského kalendaře vychazí kluk
19. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Anie: mě právě taky nechutná (nebo tyčinky typu Snickers a Mars...fuj!!!!), že to asi mají udělané tak, že dětem to chutná.....navíc je masírujou reklamou....prostě není lehký odolat.

To máš i u hraček....co je vždycky před Vánocema mezi pohádkama reklam.....autodráhy, panenky samo všechno patřičně drahý, ale prostě nakonec to stejně koupím (až budu v podobné situaci s naším prckem), protože to dítě bezpečně pozná "pravou" panenku ChouChou od kopie a potěší ho jen originál, všichni vrstevníci ji mají....a ty nemáš to srdce to přání nesplnit, byť bys radši koupila jinou hračku. Aspoň tak to bylo u mé mladší sestřenky....a myslím, že dopadneme všechny stejně.... :slight_smile:
19. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Daee - nic si z toho nedělej, nám taky všude vychází klučík :grinning: :grinning: někdo ty klukánky mít musí :wink: a myslím, že přinesou stejnou radost a lásku jako holčičky, hlavně když budou zdravoučký :dizzy_face: :dizzy_face:

a naše malá je teda mlsoun, ale je fakt, že jí chutná, zelenina v polívce. Syrovou ještě moc ne. Ale veškeré zeleninové polívky jsou mňam, tvarohy, jogurty taky sní, pribiňáky atd a ovoce dlabe každej den taky v poho. Pak sem tam dostane nějakou tu mlsku a to je vždycky projev o mňami Náááááááááááám a tak :grinning: :grinning:

a originál hračky zatím moc nekupujem, vyhraje si i s neoriginál ale je fakt, že do toho věku asi přijdou a člověk aby měl potom to srdce to nekoupit, že...
19. led 2010 v 09:55  • Odpověz
teď zrovna byl v MF Dnes test na ty "dětské svačiny" - Kidiboo, atd. a vycházelo to dost katastrofálně -nehledě na to, že tavené sýry nejsou pro děti vhodné - ono teda ani moc pro dospělé. Ale holt reklamní "masáž" udělá své. :angry:
19. led 2010 v 09:58  • Odpověz
tak taveňáky u malé moc nejedou. Má ráda žervé a přírodní tvarohové sýry jako lučina atd :wink: a je to pro ni i lepší. Jí to maminka, tak jí to chutná taky :slight_smile: hold musíme jít příkladem
19. led 2010 v 10:06  • Odpověz
zolik: týýý jo, tak to papáte krásně zdravě (obě :wink: )...beru si Vás za vzor, já Lučinu, Cottage, žervé miluju, ale přiznám se teda, že i Smetanito :pensive: :grinning:
Ty originální hračky, to jsem myslela na starší děti, školka a škola, jakmile začnou tyhle věci chápat....

A mě chlapeček nevadí (sice bych ráda holčičku napoprvé a kluka pak), ale hlavně chci zdravý mimi, jen už bych sakriš chtěla vědět, co za prcka tam uvnitř mám :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky, tak nám podle té tabulky od Ashlee vychází kluk...jsem zvědavá..ale já tak nějak myslím, že asi to bude kluk...no uvidíme...se sestřenkama jsem uzavřela sázky...:grinning: Ty vsází na holčičku...:grinning:
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak mě podle čínského kalendáře vycházela holčička.... a je to kluk! Podle té krve mi vychází kluk. Tak snad Vám ty holčičky vyjdou :wink:
My musíme počkat, až na ten druhý pokus.
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Daee - není to tak horký, taky jíme salámy, párky a paštiky. :grinning: :grinning: ale v mnohem menší míře :wink:

Daee - však už to budeš příští týden vědět.A třeba to bude zrovna krásné překvápko jako u mě - byla jsem taky přesvědčená o kloučíkovi a je z toho Terinka :wink:
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Zolik: říkám si, že na tom NT roztáhl nožky pěkně, ale Dr. říkala, že vidí jen "genitální pahrbek" a nic víc, že se to nedá určit, tak si říkám, že klučíka by třeba poznala, ten už by tam přece náznak pindíka třeba měl....
Mno ale nevím, to jsou moje dohady....holt musím prostě vydržet... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a holky včera jsme se zcela nečekaně před usnutím (a dokonce bez hádek a v klidu) dohodli na jménech...chlapeček Matyáš a holčička Em(m)a.....tak máme rozhodnuto :grinning:
19. led 2010 v 10:25  • Odpověz
zolik:
Taveňáky teda taky nemusím, to opravdu radši tu Lučinu ( momentálně vede bylinková ). Ale takovej párek, to taky není k zahození :grinning: A v neděli jsem měla úlet, koupili jsme čerstvý housky a játrovou paštiku ( takovou tu obalenou špekem - ten ted sundávám ), no a úspěšně jsem do sebe nacpala hned dvě housky. Byla jsem teda na prasknutí, ale ono to bylo taaak dobrý :grinning:
19. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Holky, někde jsem četla, že my by jsme se podle toho čínského kalendáře neměly řídit, co já vím, tak podle toho to vyjde jen málokdy. Spíš bych věřila tý tabulce od Ashlee... :slight_smile:
19. led 2010 v 10:26  • Odpověz
daee: to je super, že už máte rozhodnuto :slight_smile: , my jsme se zatím shodli jen na holčičce - Natálka nebo Terezka :slight_smile:. Na kluka se pořád nějak nemůžeme dohodnout :unamused:
19. led 2010 v 10:31  • Odpověz
avally:
Vyšla mi holka u obou, ale jistota bude, až se to narodí :grinning:
19. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Daee -no tak gratulka ke jménům. Myslím, že jste vybrali krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anie - no hold těhotenský chutě jsou těhotenský chutě. :dizzy_face: :dizzy_face:

já teď ještě ujíždím na jahodovým koktejlu, ještě že mám z léta v mrazáku jahody :grinning:

a mě dle těch tabulek všech do kterých koukám vychází jednoznačně kluk - no tak z toho bude možná krásná Eliška :grinning: :grinning: ale mě je to tentokráte faaaaaaaakt fuk
19. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Avally: já tedy věřím jen UTZ a Dr. (ale i ten se může mýlit, že :grinning: )....tyhle kalendáře, výpočty a testy beru spíš jako zábavu :slight_smile:

No nakonec jsem s výběrem jmen spokojená, budou v kalendáři (Matyáš v únoru, Ema v dubnu) dost daleko od narozenin a zní dobře s příjmením....
19. led 2010 v 10:43  • Odpověz
daee. my to taky nechtěli blízko sebe. Takže Terka je únorová a svátek má v říjnu :slight_smile: takže super.

No a Eliška je myslím někdy na podzim, říjen nebo kdy,tak by to hold měla blíž, ale třeba to bude to klučisko a bude to všechno jinak :wink:
19. led 2010 v 10:45  • Odpověz
ahoj holčiny, jdu vás jen na chvíli pozdravit, pak se zas vrhnout na práci, ať mi to pěkně ubíhá (ač mě to tedy nějak nebaví :frowning2:
a jména pěkný! my budeme mít problém, páč příjmení začíná na Š, a hezký klučičí na š končí :wink:
jo a Eliška je 5. října :slight_smile:
19. led 2010 v 10:52  • Odpověz
vecernicko - tak ať ti pracovní doba pěkně uteče :wink:, mě to dnes nebaví strašně, pořád surfuju všude jinde, než bych měla :grinning:

Zolik: já mám narozeniny 8.7. a svátek 24.7. a nějak mi to nikdy nevadilo... :slight_smile:
19. led 2010 v 10:57  • Odpověz
daee:
Tak to nám to případně u klučiny bude taky pěkně vycházet :slight_smile:
Jinak, já mám svátek 26.7., narozky 14.8. a taky jsem tím nikdy netrpěla :slight_smile:
19. led 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
naše přijmení začína na š proto nedame jmeno matyáš
19. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Teda Anie - ty máš narozky na můj TP :dizzy_face: :dizzy_face:

a Daee - je ráček, já jsem taky, mám narozky na konci června a jak tak koukám jsme tu letní maminky :dizzy_face: :dizzy_face: no to je paráda.
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz
zolik:
No, tak doufám, že jako dárek dostanu malého zolíčka :grinning:
19. led 2010 v 11:22  • Odpověz
zolik: letní maminky a letní miminka (max. miminka z babího léta).
Ale pro Vecernicku, Jess a spol.....těšíme se na sérii podzimních miminek :wink:
19. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.