• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daee- jména náherný...kéž by ten můj paličák taky ustoupil...furt chce toho Roberta :grinning: Ještě mě dneska napadlo, že Kuba je pěkný...Jakoubek...Slovensky Jakubko..třeba povolí :grinning:
19. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Daschi:
Kubík mi neprošel :grinning: Já chtěla Filipa... Už moje panenka miminko kdysi byla Filip, prostě jsem věděla, že jednou to bude Filip. A ten můj šmudla ho nechceee :frowning2: :grinning:
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
No jasně, že se těšíme i na podzimní vlnu říjnovek a říjňátek. To bude super :dizzy_face: :dizzy_face:

Daschi - tak ať uspěješ. :slight_smile:

hold nemáme to jednoduchý, ale kompromis musí být
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Dashi: vyčkej na vhodnou příležitost...a kompromi se najde :wink:. Já bohužel vysněnou Rozárku ani Toničku ani Kryštůfka mít nebudu, ale naštěstí neprošel ani Jiřík, Petra nebo Lenka (to navrhoval Michal). Nic proti Lenkám Petrám a Jiříkům, ale svoje mimi bych pojmenovala jinak...
19. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Holky, i my musíme ustupovat, hlavně že dojde ke vzájemné shodě :slight_smile: já měla to štěstí, že Terka se líbila i manželovi, byla vysněná už dlouho. Takže se nebránil a souhlasil. Ale jinak on byl pro Lucinku
19. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
jeee ja chci taky Filipa (ale zatim to neni oboustranny), nebo Dominika :wink:

jinak ja treba svatek nemam vubec, a da se s tim taky zit :grinning:
jeste by se nam libil Stepan (kvuli prijmeni), ale to by mel svatek 2 dny po vanocich ... :_(
19. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
ty jooo holky, ani nevite, jak se tesim, az se pripojim k vam nahoru do tabulky, a budu resit podobne "problemy" jako vy......
19. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Zolik: Terezka je moooooc pěkný jméno. K našemu příjmení bohužel trochu moc "r" dohromady :frowning2:.
A jestli budete mít Ééééélišku a Terezku....to je taky super takhle dohromady :grinning:
19. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Mně se taky Terezka moc líbí...

Večerničko - neboj, já cítím v kostech, že to bude už brzy :slight_smile: Nemůžu se dočkat

Dneska mě zas trochu bolelo bříško jak před MS a strašně mě to uklidnilo :grinning: To je ale paradox co? :grinning: Ale aspoň vím, že se něco uvnitř děje a že třeb roste děloha...nebo co já vím :slight_smile:
Takže i naproso chápu Anie (doufám, že to psala Anie), která byla ráda, že jí bylo špatně :grinning: Holky....my jsme přece takový telátka, co? To je s náma šílený..my se i radujeme, že je nám blivno :grinning:
19. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
daschi - zadrz, nebo vam to vase blivno zacnu zavidet :grinning:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
vecernice:
No a brácha je Adam, ten to má přímo na vánoce :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Večerničko - i my doufáme,že už budeš brzo drbat s námi takhle nahoře. Ale kdyby jsme Vás snažilky nějak utlačovali těma těhotenskýma kecama, brzděte nás. Jsme jenom rozjeté jak lokomotivy :grinning: :grinning:

Daee -díky mě se ta kombinace Terí a Elí taky moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face:

DAschi - nejsme telátka - jsme vystrašený - mě když vůbec nic není tak si šahám na prsa jestli aspoň ty ještě bolí :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
zolicku - to bych si mela lehat pod rozjetou lokomotivu? :grinning:

nahodou je to poucny. jen an co mi to je, kdyz to zapomenu, nez to bude aktualni :grinning:
19. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj drbny, teda vás dočíst, to je šichta..........................
co se týče jogurtů, tak já osobně monte, pribináky atd. miluju, totéž tavené sýry, bez apetita bych nemohla žít...............................myslím že ve všem něco je, paštiky jsou určitě horší než tavenáky a stejně je jíme, takže já to neřeším, jím to co mi chutná, ujíždím i hodně na sladkém, rozhodně ho sním víc než ovoce a zeleniny, takže můj jídelníček by se vám asi nelíbil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a k obědu jsem dneska měla kuřecí rolku a hranolky od MC Donalda, takže taky nic moc zdravýho.......................

byli jsme s manžou v obchodnáku a koupili mimišáčkovi něco na sebe a mně ten těhu pás, co jsme tady řešili, holky prodávají to v C&A ve všech velikostech - klasické číslování a za dvě stovky - měli černý, šedý, hnědý, modrý...........takže výběr fajn..........................tak jsem ráda, radši kupuju takto než přes internet...............................

a co se týče pohlaví, mně taky podle všeho zatím vychází holka - ale do té tabulky počítáte aktuální věk nebo věk tento rok - protože my máme s manžou oba narozky až za půl roku a dýl, tak nevím jestli počítat kolik je nám ted a nebo až pak, ale manža má třeba až po porodu.............................
a já bych chtěla holčičku ted jen proto, aby mi to druhé bylo jedno, ale nejradši bysme páreček........................ale chceme možná tři děti, tak snad to nebudou samí kluci........................
19. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Večer - a tobě by se to nelíbilo? to bude adrenalin :grinning: :grinning:

Lauri - tak až nafotíš, pochlub se co jste broučkovi koupili :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dashi: já zase číhám jak blázen na první pohyb mývala...a nic a už začínám řešit, jeslti to není divný, když se ve 20tt nehýbe.....Dneska jsem si málem myslela, že už něco cítím a nakonec to nic takovýho nebylo, protože jsem zase tři dny nebyla pořádně na záchodě a po odpolední slabé káááávičce se to pěkně uvolnilo....omlouvám se za detailní popisky :grinning:
19. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
zolik: dneska akorát body s takovýma dupajdama nebo co to je.........je to takové šedobílé se žirafkou, takže obojetné, jak já říkám.............................. :grinning: :grinning: :grinning:

holky, chci se zeptat, kdy jste braly tatínky s sebou k dr. poprvé, na které prohlídce a nabídl vám to dr. nebo sestřička a nebo jste se ptaly samy? já bych právě chtěla vzít s sebou manžela příště - budu 10plus2, tak nevím, jestli ho vzít s sebou do čekárny a zeptat se sestřičky a nebo jak to udělat......................nebo jestli mám počkat na ten NT? a byli tam s vámi jen jednou neebo chodívají i dál? a ještě - míváte z každé kontroly fotečku nebo nee?
19. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Lauri: se mnou byl Michal jen na NT+ a půjde teď zase na velký UTZ. Jinak jsem byla vždycky sama, pokaždé s fotečkou (teď naposledy vlastně ne, protože mimís už se na obrazovku nevejde :grinning: )...
19. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Lauri - beru manžu až ve 20 tt a ve 30 tt, to už je miminko krásně vidět :slight_smile: ale tatínci chodí často už od začátku, tak ho klidně vem s sebou :slight_smile:

juj a o kávičce mi nemluvte mám na ní šílenou chuť ale nemám tu mlíko - jen sunar :sweat_smile: tak musím vydržet do zítra nebo do večera než pro něco zaběhnu do obchodu. OOOOOOOOOOO káva :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
laurinka,manžel se mnou chodi na každou kontrolu až k doktorovi do ordinace,poprvy když šel manžel se mnou tak jsem se zeptala sestry jestli muže manžel jit se mnou dovnitř.
19. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
jak píše Zolik....tatínci chodí často pokaždé...tak ho klidně vem :wink: akorát u nás je to složitější, Miša si vždycky nemohl vzít volno a je pravda, že ty větší UTZ prohlídky si chlap krásně užije (prohlíží si mimi třeba 15minut)....u Dr. je to šupšup a další prosím, UTZ chviličku (alespoň u nás)....
19. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
lauri:
Se mnou byl Zdenda poprvé, podruhé chtěl, ale nemohl, a tu příští středu půjde zase. Poprvé jsem se zeptala doktora, a pak už se dr. sám ptal, kde mám doprovod.
19. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
tak u nás je to tak, že manža jede vždycky se mnou, jako na prohlídku myslím a čekává venku v autě, tak nevím, jestli ho brát do čekárny mezi ty ženské a pak se zeptat sestřičky...............? já ho zase chci vzít dřív, aby tam bylo mimi celé, no uvidíme. náš doktor je zase super, protože se i trochu známe, tak žádný spěch, minule si sám mimčo prohlížel a přeměřoval celkem dlouho, aspon mně to tak přišlo..................zase teda nepotřebuju, aby byl na každé KO, ale budu ráda, když se na mimi taky podívá. no ted právě nevím, jestli ho tam brát už v tom desátém týdnu a nebo počkat na NT, protože tam jde určitě, a je to jinde.............uvidíme. protože nevím, jak to u mého dr. chodí a nechce se mi tam volat s takovýmto dotazem........................
19. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Lauri: každopádně na těch velkých UTZ je mimi krásně vidět a je pěkně celé.....tam ale půjdete spolu 100%, to je jasný.
Při těch prvních kontrolách u Dr. taky ten můj zkoumal mimíse dýl, ale později, když je srdíčko a vše je ok, tak není důvod UTZ dělat moc dlouho (někdo ho ani třeba nedělá, jen tě prohlídne "ručně"), takže to už je kratší. Navíc já tam byla co 14dní skrz špinění a to bych taky nechtěla Mišu tahat s sebou pokaždé :astonished: :slight_smile:

U našeho Dr. jsem holky opravdu nepotkala jediného chlapa nikdy.....jsem na ně měla asi smůlu, protože je určitě normální, když přijde taky....
Takže Lauri.....pokud tam manžu chceš, tak ho tam prostě vezmi, určitě mu neřeknou, že nesmí jít dál.... :wink:
19. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
No malá se probudila dáme sváču a razíme do mateřského centra za dětma :dizzy_face: :dizzy_face: zatím se mějte a opatrujte bříška pa
19. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Lauri: já manžu poprosila, ať ve čtvrtek jde se mnou (budu teprve 7+5) . Kdyby tam to srdíčko náhodou nebylo, asi bych to sama neuřídila domů, tak ho chci s sebou. A když srdíčko blikat bude, tak se budem radovat spolu. Navic, jak váhám s tou Dr., alespoň mi řekne, co si o ní myslí on :wink:
19. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Jo a Daschi: Jakub je u nás taky jedno z jmen které se nám pro kuka líbí: Lukáš, Jakub a manža chce Jana, ale to mě přijde dost častý. Myslela jsem, že už není, ale je.
19. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Holky, tak já dnes opět twistrovala..nemohla sjem si pomoc..t.a chuť byla neodolatelná a můj miláček dovezl :grinning: hodňoušek...já jsem si jen poručila :grinning:

Jinak se svátkama...my jsme Adam a Eva...vždycky se na nás zapomíná...ale my to nějak neřešíme. Naroky máme hned po sobě únor a březen..tak to všechno sfouknem v jedné části roku...a nějak mi to nepříjde zas tak děsný...

Večerničko, neboj...brzy brzy...:slight_smile:...doufám teda, že ne to blibvno...prostě zdravek jrásněj mimis...:slight_smile:

A co se týče prohlídek, tak já byla u své doktorky v čekárně svědkem toho, že s těhulema vždy chodili manželé..opravdu ani jednou jsem tam neviděla těhuli bez chlapa...samozřejmě to už byly ty pokročilý stádia, ale tím spíš...to už nejde moc vidět...no ale posledně jsem šla po paní, na které bříško nebylo vidět a normálně jsem z kabinky slyšela, jak paní doktorka odskočila do čekárny a zavolala tatínka, ať jde mrknout...a poslechnout srdíčko..a taky jim rovnou řekla, že to vypadá na holčičku.

Já Adama vezmu určitě na kontrolu 4.2. To budu akorát začínat 12tt. No a pak se mnou určitě půjde na NT screening.
19. led 2010 v 15:38  • Odpověz
holky, tak to je fajn, no já občas v čekárně chlapa vidím, ale jen že tam sedí sám a čeká, a pak těhule vyjde od dr. - ale taky tam už s ní mohl být no, já nevím............................ale většinou tam ted sedávám sama v té čekárně, že tam akorát nikdo není, ale vezmu manžu a určitě tam bude chudák sedět mezi deseti ženskýma.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ještě uvidím, bud ho nechám v čekárně a zeptám se sestřičky, tak by pro něj kdyžtak došla a bylo by.......
19. led 2010 v 15:58  • Odpověz
ahojky holky tak jsme voalla na yvsledky, mama HCG 900 jednotek :slight_smile:doktorka rikala ze jsme mela nejspis dyl ovulaci teda :slight_smile:za tyden jdu na kontrolu :slight_smile:ze uz by mi meli na ultrazvuku prcka videt pry :_)
19. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.