• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
moni. tak super, gratulace...........................
19. led 2010 v 17:11  • Odpověz
laurinko dekuji :slight_smile:pry jde na ultrazvuku neco videt az po 1000 jednotek :slight_smile: takze jsme mela dyl ovulaci doktroka rikala :_)ja ji nemerila tak nevim :frowning2: myslis ze za tyden uz neco bude videt??????jdu na ultrazvuk za tyden
19. led 2010 v 17:14  • Odpověz
monco: tak dutinka určitě bude podle mě vidět. a kdy jsi měla tu poslední MS?
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz
mona - gratulace k hcg. Jen s těmi jednotkami - já měla 1936, nechala jsem si brát druhý den ráno po kontrole, na které doktor viděl naprosto kulový, ani dutinka nebyla. Takže na to bacha. Každý to má asi jinak. Ale za týden po už viděl prcka včetně srdeční akce.

A co se týče tatínků na kontrolách. Tak drahá polovička půjde se mnou na velký utz, na NT screeningu jsem byla sama. Tahat ho k doktorovi nemá cenu, protože doktor má utz tak blbě, že by na něj třetí osoba ani neviděla. Jiank to, že jde se mnou na velký utz jsem mu prostě oznámila, jeho by to ani nenapadlo, že by mohl jít se mnou - inu chlap :slight_smile:.
19. led 2010 v 18:00  • Odpověz
sven jojo, ono je to u vsech uplne jiny kazda jsme jina ze??ja se trochu ridim podle prvniho tehotenstvi me malou poprve videli az v 8tt :slight_smile: takze ono je to u vsehc jine :slight_smile:no tak za tyden uvidim, :slight_smile:tyjo a nevite jak moc stoupa ta hladina HCG??

laurinka ja nevim posledni ms jsme mela zacatek jako 29.11.2009 koncila mi 2.12.2009 a pred tim jsme to mela hodne rozhazeny pac jsem vysadila antaky a nejak se mi to nemohlo srovnat takze tak :frowning2: dr rikala ze podle MS posledni bych mela byt 7tt, ale ze na to ta hodnota neni a ze jesme mela asi ovulaci pozdeji tak proto nebylo nic videt takze si myslim ze ted jsme tak ten 5tt.
19. led 2010 v 18:48  • Odpověz
no oni jsou na to i tabulky, hlavně ze začátku to roste fakt skokem - snad každý druhý den by se to mělo zdvojnásobit. Zkusím pohledat někde odkaz.
Mrkni třeba sem
http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
sven dekuji :slight_smile:moc tak podle tabulky kdybych byla tak ted jsem 5 tt :slight_smile: aza tyden bych byla 6 tt :slight_smile:dekuji za tabulku je tak orientacni pac kazdy to stoupa jinak, no snad v 6tt neco uz uvidi :slight_smile:
19. led 2010 v 19:03  • Odpověz
bezpečnostní pás do auta pro těhule - aukce
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4726549
19. led 2010 v 19:08  • Odpověz
sven, jsi moc šikovná :slight_smile:moc pěkně háčkuješ :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 19:15  • Odpověz
sven: tak to můj dr. má právě super ultrazvuk s obrovským monitorem, jako máme u pc - fakt velký, takže tam jde vše krásně vidět...........................no ale asi si zavolám sestřičce a zeptám se jí a nebo na tuto kontrolu půjdu ještě sama a zeptám se tam, jestli může příště přijít manža a bude. protože ten NT bude cca za dva týdny po kontrole a tam půjde, a hotovka............................
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz
mona - díky, to jsou moje první pokusy - hrozně ráda něco dělám rukama a vždycky mám období, kdy se do toho zažeru a jedu jak fretka. Teď mám pocit, že už bych to ani neuháčkovala :slight_smile:. A to mám rozháčkovanou dečku pro pidižvíčka, tak jsem zvědavá, jestli jí někdy dodělám :slight_smile:. Teď mám nějaký útlum. Tak aspoň vývazky na svatbu jsem dělala, ale ještě nějaké musím dodělat. No a net je mor, místo, abych něco dělala, tak tu dřepím a koníkuju :slight_smile:
19. led 2010 v 19:33  • Odpověz
lauri:
Můj dr. má ten svůj monitor, do kterýho kouká, a přímo proti lůžku mají na stěně LCDčko, na který koukám já :slight_smile:
19. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem celý den byla s holčičkama u kamarádky a teď konečně jsme doma.

Rychle jsem vás dočetla -- jídlo musím zaťukat -- holky milují zeleninu (vařenou i syrovou), tak jsem moc ráda. Samozřejmě mají rády i sladkosti, ale ty hodně omezuju, takže když Kačenka dostala ke třetím narozeninám kočičí jazýčky, tak si myslela, že je to fakt z koček :grinning: :grinning: Taveňáky jim nedávám, i když jsem to zkusila a nechutnalo jim to a ty kidibo vůbec neznám. Ale taky samozřejmě jedí sladké jogurty, občas koláček... snažím se, aby měly jídelníček vyvážený, ale taky aby občas měly jen tak něco na zub.

Mona -- blahopřeju k výsledkům, moc držím palce, aby za ten týden už bylo něco vidět.
19. led 2010 v 19:45  • Odpověz
já jsem manžela také vzala poprvé až na NT screning a teď se mnou půjde na velký UTZ. Je pravda, že u mojí Dr. by toho asi moc neviděl (malý monitor a je to vždy celkem rychlovka). Ale teď naposledy se mě sama paní doktorka zeptala, jestli nemám doprovod :slight_smile: , tak asi je na tatínky zvyklá, ale manžel čekal venku.
lauri: tak pokud tam manžu chceš, tak bych ho klidně vzala s sebou. Myslím si, že to nebude problém.
holky, mám pocit, že začínám cítit Filípka. Ležím na zádech a cítím takové zvláštní šimrání v podbříšku :wink: Že by...?
19. led 2010 v 19:48  • Odpověz
sven :slight_smile:no ale teda na první pokusy jsou krásný čepičky :slight_smile:já zkoušela taky háčkovat ale nemám na to asi ruce :confounded: ale s tím internetem to máš pravdu je to žrout času :grinning: :grinning: já dělám decoupage a pletu s pedigu a papíru, a ted bych měla být dole v dílně a makat na zakázkách :grinning: a kde jsem :grinning: :grinning: :grinning: u počítače :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi ale kukam nejsme jedina tak to me uklidnuje :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka tak moje dr.ma klasickou obrazovku jako treba u PC a koukam taky proti luzku a ona ma svuj u sebe :slight_smile:

hela- moc děkuji :slight_smile:jojo snad uz bude neco videt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi jsme mela pozdejsi ovulku :slight_smile:ale vy jste mi tady rikali ze mi nic neuvidi :slight_smile:taks em stim tak trochu pocitala ze podle krve spise :slight_smile:ale doufam ze za tyden to bude lepsi :slight_smile:to bych mela byt v 6tt teda :slight_smile:
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahojky holky, zatím nedočítám, jsme ráda, že žiju a nebliju.

Vidím, že tiu řešíte HCG. Já jsem měla na první kontrole 1536 jednotek a byla dutinka. A o týden později jsem měla 19880 jednotek a už byl i náznak srdíčka. Doktroka mi při druhé kontrole brala odběry krve na nějaké protilátky a pro jistotu odebrala i HCG, protože chtěla mít jistotu, že je všechno v pořádku.

Didi mě říkala doktorka, že první pohyby jsou jako motýlí křídla. Mělo by Ti připadat, jako by jsi v bříšku měla motýlka, který otvírá křidýlka.

Monaberusko, gratuluji k HCG, jen tak dál.
19. led 2010 v 19:54  • Odpověz
maciol dekuji :slight_smile:

holky prvni pohyby jsou neuveritelne krasne :slight_smile: jako motýlek jak rika maciol :slight_smile: :wink:
19. led 2010 v 19:56  • Odpověz
mona - no ale to nevíš, kolikrát jsem párala :slight_smile: - buď to bylo malé, nebo velké a nebo se to nechtělo dolů ohýbat a vypadalo to jak baret či talíř :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
sven: výrobky máš moc krásný..........................
anie: tak můj dr. to má úplně stejně jako tvůj............................přijde mi to takto super..............................

co se týče hcg, tak já vůbec nevím, kolik jsem měla nebo mám a jsem za to ráda.............................. :sweat_smile:

didi: tak to je nádhera - první pohyby............................

moni: no já nevím jak ty to máš, jak jsi měla dlouhé cykly dosud? protože já měla poslední MS 30. 11. a jsem dneska 7plus2, když jsem byla minulý týden 6plus1, bylo i srdičko a mimčo krásně vidět, takže ty jsi musela mít ovulku až snad někdy třicátý den cyklu, jinak si to neumím vysvětlit............................
19. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
sven- no ale ted je to krásný :grinning: :grinning: :grinning: ja zrušila aji háček a to s enepodaří jen tak nikomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se prostě u toho tak vztela že to nešlo :grinning: :grinning: :grinning: a říkám že na to nemám prostě ruce :slight_smile: obdivuju ty co se to naučí teda :slight_smile:jsi opravdu dobrá a já smekám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak je tobe??taky blijes jak hodne holke maminek teda tady????
19. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
lauri:
A nechodíme náhodou ke stejnýmu :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
mona - ono to v podstatě nic není, jen řetížkové oka krátký a dlouhý sloupek :slight_smile:. Díky návodům na mimibazaru se mi podařilo z toho ale udělat výrobek :slight_smile:.
Jo ale ta druhá zelená, ta je tak malá, že by byla asi i novorozeni mrňavá :slight_smile:. Fakt leda pro panenku nebo nějakému nedonošeňátku.
Jinak mi je furt stejně blbě - hnusná chuť v tlamě, takové kyselo, fuj, kašel už je víceméně pryč, ale ještě to není úplně, takže jak se rozkašlu, tak se z toho dávím. Dnes jsem opět strávila chvilku nad kýblem :slight_smile: - naštěstí šly ven jen šťávy a oběd tam vydržel (nebo spíš oběd už přefrčel dál :slight_smile:. Vždycky když si na něčem pochutnám, tak si představuju, jak si tam tak pidižvík lebedí a plave a pak zatahá za pupeční šňůru a říká - mámo, koukej mi to sem šoupnout nášup, mám hlad a chuť na ... :slight_smile: No prostě magor jsem :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jo a kdybyste se chtěly pokochat krásnýma čepičkama, tak mrkněte do alba uživatelky Len . Ono je tu spoustu holek co háčkuje. A pak nádhernou deku má v albu uživateka olina (v albu Martínek - od 6.měsíců).
19. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
sven - no prave oka a retizek, uz sem toho mela plnou hlavu :grinning: :grinning: a výsledky žádné :grinning: :grinning: :grinning: jé ty chodíš na MMB????kde jsi???jsi tam zaregistrovaná??? já jsme tady pošli mi tvuj odkaz teda :slight_smile:bych si te dala do oblibenych :slight_smile:tady jsem já

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=124725

takže taky nic moc :frowning2:a necháte si říct co to bude???a y čekáš teda první,???tak snad ti to přejde co nejdřív ty nevolnosti :wink: :wink: :wink: hihi náhodou nejsi magor , já si s malou tzaky pořád povídala :grinning: :grinning: :grinning: ale ským sem si nejvíc pokecala za celou dobu tak s kontrakcema, pořád sem jim rozmlouvala at tak neboli hihi :grinning: :grinning: sestřičky no jako u mího porodu v tomhle byla fakt prdel.... :grinning: :grinning: :grinning: setřičky úplně že super aže to zvládám dobře na prvorodičku, hlavně jak sem to braal z té srandy :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem super podoni babičky tam :grinning: :slight_smile: sice sem si připadala taky jako magor, ale náhodou mi to pomáhalo, když sem si s kontrakcema povídala a občas jim vynadala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahojky

mona gratuluju k výsledku z krve a za týden už určo bude vidět dutinka a možná i srdíčko. Držím pěstičky ať je vše OK

Didi - to už by opravdu mohly být pohyby - teda gratulka :dizzy_face: :dizzy_face:

monaberuška - no hlavně že tě u porodu humor nepřecházel a měla jsi čas si ještě povídat :grinning: :grinning: já byla ráda, že funím :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
zolik :slight_smile:dekuji :slight_smile:no ja funela div nebrecela bolesti ale rikam budu silna a nepodam se bolestem, ono jak se tem bolestem podas je to v haji aboli to jeste vic, takze sem drzela az do konce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do doby než sem omdlývala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pak byl konec mho smíchu ale vše dobře dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: a já na porod vzpomínám dobře :slight_smile:je to zázrak mít miminko :slight_smile:a ono to není težké jen pro nas ten porod ale aji pro miminko :wink: :slight_smile: oni na to zapomenout deticky ale mi taky??aspon u vetsina maminek co znam, ze na porodni bolesti zapomenes po porodu :slight_smile: :wink:
19. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Moni - to je dobře. To miminko za to opravdu stojí a jak píšeš je to zázrak. TAky na porod vzpomínám přes všechnmu tu bolest hrozně ráda. Je to bolestivé ale zároveň nádherné a neopakovatelné. A ten človíček Ti to pak milionkrát vrátí. Už se těším na další porod :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
jééé holky, já mám takovou radost. Je to přesně, jak napsala Maciol...takové pošimrání a pak zase klid :slight_smile: Je pravda, že musím ležet v klidu a čekat....v pohybu necítím nic. Ale je to příííjemné :wink: Daee a co ty? Nic Tě "nelehtá" ?
Holky, když jste nakously ten porod? Máte z něj obavy? Já jsem měla a asi pořád mám, ale nějak jsem se dostala do stádia, že se strašně těším, až Filípek vyleze, tak si říkám, že se budu na něj moc těšit a nebude to tak zlé :grinning: Asi mám najivní představy, co?
19. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
zolik :slight_smile: jojo přesně :slight_smile:jak píšeš bolestivý ale zároveň ten nejkrásnější a neopakovatelný zážitek :slight_smile: taky se těším na další porod :slight_smile: doufám že za týden už uvidí víc :slight_smile:a vše bude oukej :slight_smile: já se jinak u malý na porod těšila hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každej se divil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Didi zrovna to probíráme. Já taky prožívala porod krásně, s manželem jsme si ještě trsly :grinning: sestřička nám doporučila polohu ve stoje aby Terka sestoupila rychleji do porodních cest a pak to byl sice mazec. ale šlo to rychle.

A když už šlo do tuhého vzpomínám si na jednu věc - doktor zařval tlačt a já odpověděla - nemůžu, to bolí :grinning: :grinning: no jak kdyby porod lechtal. s odstupem času jsme se tomu s manžou smáli oba :grinning: :grinning:

Mona a pila jsi maliník a jedla lněné semínko? nebo jsi to nechala čistě na přírodě? a jak dlouho ti trval porod?
19. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.