• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ashlee: neboj, uvidis ze i v pondeli tam budou //
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
ashlee: a proč si to myslíš? když byly dvě čárky, já bych věřila......ono těch falešně pozitivních zase tolik nebývá.....
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
a po jak dlouhe dobe sis ten test delala?
9. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak to jsem rada, ze nejsem jediny "blazen",ktery neodola a semtam neco koupi. Me to taky psychiku neovlivnuje-spis naopak. Kdyz je mi smutno nebo mam stres a neco krasneho koupim na mimi, mam hroznou radost. :slight_smile:
Ashlee: nezoufej! Urcite tam budou //. Proc by nebyly, kdyz uz se ti objevily jednou? A jak byla ta druha / silna?
9. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
ashlee: tak testík vyfoť a hoď ho do albíčka....
9. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
ashlee: já bych taky věřila, jestli tam byl aspoň malý náznak....tak určitě bude sílit. No však uvidíš. Já si taky dělala test (i když jen ze zvědavosti- je ještě brzy) a byla tam jen jedna tlustá / a jinak po náznaku druhé / ani památky :angry:
9. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
falešně pozitivních třeba moc nebývá (nevím), ale vím, že se stávají biochemická těhotenství, že prostě se tam něco uvnitř děje, ale pak to skončí a dostaví se menstruace buď v termínu či s malým zpožděním. To je riziko předčasného testování - že je člověk natěšený z // a pak prd. Tohodle zklamání se člověk může vyvarovat jen tím, že nebude testovat moc brzo.
Teď si nejsem jistá - ashlee - nebyly ty // až po limitu? To by se pak jako pozitivní test vyhodnocovat nemělo. Ale samozřejmě ashlee držím palce, aby to sílilo :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
taky si myslím, že když občas něco koupíme pro mimi, tak to může mít spíše pozitivní vliv na psychiku. Určitě je to lepší, než chodit kolem obchodu a stresovat se, že nemůžeme nakupovat jak bychom si přály, protože se nám né a né zadařit. To by mi asi hodně lezlo na nervy. Nevyhledávám takové nákupy, ale když se mi něco fakt móóóc líbí a nemůžu odolat, tak proč ne?
9. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ashlee - soustě párů se zadaří na první pokus...třeba patříte zrovna k nim. Já si taky myslím, že těch falešně pozitivních testů moc nebývá...
Souhlasím s Taggy - dej testík do alba a my ho prozkoumáme :slight_smile:

didi21 - u tebe je to strašně brzo (chápu, že to čekání je hroznýýý a člověk to prostě někdy musí zkusit a testnout), ale vůbec nevěš hlavu, to ještě klidně může vyjít...
9. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
daee: kéž by... :wink: ale i kdyby ne, svět se nezhroutí :slight_smile:
jen nedokáži pochopit, jak vydržíte s testováním třeba až dva dny po očekávané MS....ten měsíc mi najednou připadne tak strašně dlouhý...
9. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
didi21...hlavně ta druhá půlka cyklu po OVU je 2x tak dlouhá než první půlka :grinning: , vždycky mi to tak přišlo. Já jsem jednou taky testla sedm dní po ovulce s takovým tím citlivějším testem, ale samozřejmě nic...a pak jsem si přečetla na netu, že je strašně malé procento těch, kterým se skutečně ten OVU test pozitivní takto brzo ukáže...a rozhodla jsem se, že prostě testy budu řešit až se zpožděním MS, dřív ne

je to zase tento odkaz
http://merenibt.xf.cz/
sekce "tehotenské testy"...jsou to docela zajímavá čísla
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
pardon, mělo tam být pozitivní TĚHU test....už se mi to motá :rolling_eyes:
9. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
daee: no už jsem si to dřívější testování také zakázala, tak teď jsem zvědavá, jak vydržím :slight_smile:
Já jsem tady na takové věci strašná, nedokáži nic vydržet. Říkala jsem si, že kdyby se nám zadařilo, že bych tu novinu dala rodičům k Vánocům...ale myslím si, že skutečnost by byla úplně jiná. Byla bych ráda, kdybych to vydržela aspoň do doby, než to potvrdí doktorka. No představy jsou u mě vždycky úplně jiné než skutečnost.
A vy to chcete oznámit rodičům kdy?
9. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
didi21: Didi, úplně přesně!!!! Taky bychom to chtěli dát rodičům jako dárek k Vánocům! Já vím, že je hloupý počítat, že se to povede tak brzy, ale strašně bych si přála jim dát krabičku a v ní buď už přímo fotečku z UTZ nebo botičky nebo něco...a třeba pak k tomu napsat: "Babi a dědo, vyzvednu si to u Vás .....(datum), tak mi to hlídejte. Vaše vnouče." Já vím, že je to asi ujetý :grinning:. To byste ale museli vidět, jak se na vnoučátka třepou. Hlavně moje milovaná tchýňka. Tím, že studuju, tak mají pocit, že chci třeba ještě dělat kariéru a že po státnicích ještě hned chtít nebudem (navíc do státnic půl roku)...Vůbec netuší, že už se snažíme a taky chceme moc miminko. Byl by to pro ně ( a samozřejmě v první řadě pro nás) nádherný dárek.
9. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
didi....jsem úplně stejná, taky jsem to nezvládala vydržet, ale po třetím neúspěšném cyklu, jsem si řekla a DOST, už nebudu vyšilovat, kašlu na to, když to vyjde tak to vyjde...a ono snad jo :slight_smile:

no pokud bude vše ok, dostanou poukázku na vnoučátko k Vánocům přítelovi rodiče. Naši to budou vědět dřív určitě, protože mamka je zároveň můj obvodní doktor a jsem přesvědčená, že nevydržím jí to neříct tak dlouho....zařekla jsem se, že jí to řeknu až (a pokud) mi doktor na gyndě řekne příští úterý, že je vše OK....
Ale je to PEKLO to neříct, ještě že o tom můžu psát tady, protože jinak bych asi zadržováním toho tajemství vybuchla :grinning:
9. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak já bych to nasim i tchanovcum taky chtela dat jako vanocni darecek, otazka jestli bych to vydrzela. Mam znamou, ktera to takhle udelala, nikomu nic nerekla, jen manzelovi a pak to dali rodicum jako darek k vanocum. To musi byt silene prekvapko :slight_smile:. Jen teda aby to snazeni do te doby vyslo...
9. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Přesně tak! Vůbec si nedovedu představit, až k tomu fakt dojde, jak to vydržím ututlat. Už tak mi dělá hroznej problém nevyzradit, že se snažíme! Navíc na různých akcích teď nepiju alkohol a pořád si musím vymýšlet, jaké mám problémy a proč nemůžu pít. Nevím, jestli to nebude už časem hodně nápadný. :wink:

Daee a už máš namyšleno, jak bys jim to chtěla dát? Jak ta poukázka bude vypadat?
9. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
testík dam do alba ale neumim zmenšovat fotky.musím počkat na manžela
9. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Myslim, ze takovy vanocni darek by si prala uplne kazda z nas! :dizzy_face:
9. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
dpo se počíta od ovulace,že? ale nevím od kterého dne mela jsem pozitivní ovulační test 27.9. a 28.9.
9. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
DPO je doslova den po ovulaci. Nepočítá se den ovulace, ale až dny potom...:slight_smile:
9. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Dashiki...to nemáááám, mně upřímně pořád asi úplně nedošlo, že fakt (snad, možná) jsem těhu!! Natož abych měla vymyšlenou poukázku pro prarodiče... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já myslím holky, že tady mezi náma je určitě schováno ještě několik těhulek, které takový dárek pod stromeček rodičům dát stihnou!!! :wink: :wink:
9. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
holky, tak vidím, že jsme s těma představama na tom všichni úplně stejně :grinning: jsem zvědavá, komu z nás se ty představy vyplní.
daschiki: přesně tak bych jim to také chtěla nějak oznámit...buď fotečku z utz a nebo nějakou tu drobnost pro mimi. Zatím jsou to jen představy, ale krááásné.
Pro naše by to byl první vnouček a pro tchánovce druhý, ale první je bohužel postižený, tak žije v ústavu. Moje mamka pořád vyzvídá, jestli se už snažíme atd. ale snažím se být tajemná jak hrad v Karpatech. Taťka říká, že mi nic neuteče...ale na jeho rady nedám :slight_smile: A tchánovci se zatím ani neptají, ale vím, že radost by měli velikou...
9. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
ashlee - pozitivním ovulačním testem se počítá ten, kdy testovací čárka je silnější než kontrolní. Takže bych počítala ten se silnější čárkou s tím, že od takto pozitivního testu se počítá ještě nějakých těch cca 24-36 (těmi hodinami si nejsem jistá, musela bych mrknout do příbaláku - tak se kdyžtak podívej). až pak teprve dojde k samotné ovulaci. To je právě na ovu testech nepřesné, že stejně nevíš přesně který den to bylo. U měření BT ti to v tom grafíku vyznačí konkrétní den (ale samozřejmě, že se ten prográmek taky může splést :slight_smile:. Já zapisuju teploty do obou grafů (anglické stránky i německé) a občas se tam vyznačení ovu liší :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
ja si meřím BT,zapisuju do grafu
9. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
ashlee a a používáš fertilityfriend nebo wunschkinder?
9. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
daschiki: s tim alkoholem to mame stejny, ted jeste navic zacnou plesy a nevim jak to vsem okolo vysvetlim ze nepiju..kor kdyz jindy jsem docela pijak (prilezitostne :wink: )
9. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
charlott, daschiki - výmluva na alkohol - mě napadají jedině léky - je dost léků, na které se alkohol nesmí - od antibiotik až k antidepresivům :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
jojo, přesně tak. Nebo řekněte, že Vám naměřili zvýšený cukr a že musíte cca 2 měsíce omezit alkohol, že Vám budou testy opakovat.... :slight_smile: Na zvýšený cukr se alkohol také nesmí.
9. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Děvčata, pro dnešek se loučím, zítra nejspíš nebudu vůbec, nebo možná jen večer. Přeji Vám všem krásný víkend, i když má být škaredě. Těm, co mešká cyklus přeju // a ostatním hodně trpělivosti, ať netestují moc brzo :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.