• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
zolik, mlainík jsem pila :slight_smile:a pravidelně :slight_smile:lněné ak občas :slight_smile:ale všecko mi stejně bylo k prdu :grinning: :grinning: :grinning: malá šla nakonec císařem víš???a porod mi trval v 7 mi dali čípek a po pů hodce kontrakce jak krá...va :grinning: :grinning: a ve 14:10 maloá se narodila tím císařem omotaná pupeční šňůra
a ty jaký jsi měla porod??a jak dlouho trval???
19. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Moni: no já se teď taky právě těším.... možná mě to ještě přejde, ale na Filípka se těšit nepřestanu!!! A on přijde za mnou jedině porodem :grinning: A co když jsi rodila? Pak už ses přestala těšit? :wink: Já se právě bojím, že vůbec nevím do čeho jdu, ale až to zjistím, tak že si budu strašně nadávat. Že jsem debil, co jsem čekala ....
19. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
NO tak to ti byl celej maliník opravdu k prdu :grinning: :grinning: ale hlavně že se malá narodila v pořádku a zbytečně tě nenutili rodit přirozeně, kor když měla omotanej pupečník

Moni od prvních bolestí v 17 hod - do 20 hod jsem byla doma,hopsala na balonu, funěla , sprchovala se a po 20 jsme jeli. VE 20,30 papíry a monitor, to skončilo ve 21,30 pak ten taneček, sprcha balon a porod skončil 23 hod. tAkže paráda na prvorodičku :dizzy_face: :dizzy_face:. doufám, že u druhého to půjde taky tak , nebo ještě snáz :slight_smile:

Didi - a buď ráda, že nevíš do čeho jdeš. druhorodičky už ví a někdy mají obavy, když první porod neprobíhal dobře :wink: takže neznalost a nevědomost je taky dobrá věc
19. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
zolicku, tak to jsi měla krásnej porod. No uvidím, co čeká mě :wink: Každopádně, do porodu ještě daleko, tak já pro dnešek končím. Tak dobrou noc všem
19. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
didi21 :slight_smile:nene těšila sem se pořád :slight_smile: těšila sem se zas ale jinka :grinning: :grinning: až bude na světě, neuvěřitelně jsme se těšila až si jí pochovám :slight_smile: :wink: ale taky sem měla chvilky a přemýšlela jsme jak jinak tě dostat ven než porodem :grinning: :grinning: :grinning: pač většinou mi holky co rodili vypraveli prod jako absolutní horor :angry: :angry: ale není to tak, :slight_smile: :wink: a nemusíš se bát po porodu na bolesti zapomeneš :slight_smile: jak uvidíš Filoípka tak všecka bolest je pryč :slight_smile: a to jako vážně, 99% žen po porodu zapomenou na bolesti :wink: a radím povídat si stěma mrchama kontrakcema, ale jsou to kamarádky pač ti pomáhají bez těch neporodíš :grinning: :grinning:

zolik - no tak nebylo to tak zlý vid??no ale co si budeme povidta vid??ono to v tu chvili utoika pomalu ze??ale jo na prvorodičku je to paráda :wink: tak druhý bude za 2 ho´dky venku :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
jojo maliník mi byl k prdu ale jako mě moc chutnal :slight_smile:takže parada :slight_smile:a ta pohoda termin sem mela vprosinci takze krasne v křesle koukám z okna piju si svůj čajíček parada nemelo to chybu :slight_smile: :wink:
19. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
holky, tak já se porodu i bojím - bolesti a možných komplikací, ale zároven se i těším a manža taky...................je to něco jedinečného, jak píšete................a jinak to mimčo opravdu nepřijde........... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
laurinka :slight_smile: tak pak nám zas napíšeš tvůj průběh porodu :grinning: :wink: :slight_smile: jojo je to jediná cestička kteoru může přijít :_) :slight_smile: :wink: neboj :slight_smile: :wink: čím víc s ebudeš bát a myslet na komplikace tak pak přijdou, je dokázaný že maminka která je naprosto vyrovnaná v těhotenství ahodně veselá tak porod má jka se říká spontání, tak jak má být :slight_smile:proste dobry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
holky porod je o psychice a když se budete na porod těšit a bolesti si nepřipouštět, bez nich to opravdu nejde. zatnete zuby a budete myslet jen na miminko, jak ho pochováte, olíbáte a umazlíte, tak jde všechno snáz. Je nutné myslet pozitivně, to je základ. :wink:

A já to taky balím, jsem off. takže dobrou klidnou noc
19. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
zolik :slight_smile:souhlas stebou :slight_smile:pápá dobrou noc :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
já to nemyslela, že na ty komplikace budu usilovně myslet a tak, to vůbec, já vždy myslím na to dobré, když jsme se začali snažit o mimi, taky jsem věřila tomu ,že to hned vyjde a vyšlo.....................a celkově to tak v životě mám, takže v pohodě................................
spíš se těším na to mimi, ale zatím na to moc nemyslím, je to ještě hodně daleko.........................

mizím do sprchy, dobrou noc...............
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
laurinka :slight_smile:budete fajn rodiče :slight_smile: to jo ale nediv s eono to uteče jako voda :-d a za chvilku budeš řešit co si vzít do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou noc :slight_smile:taky půjdu do sprchy se na ní těším jejej :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
moni, tak já si ještě žehlila vlasy............................jdu spát až ted..................

a díky, snad budem, budeme se snažit........................a věřím tomu, že to uteče, letí to hrozně, jen jak plyne rychle čas od svatby................a toto bude ještě rychlejší......................ale chci si užít i těhu, moc, rostoucí bříško, pozorování růstu miminka na ultrazvuku a tak...........................

tak dobrou.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Jen vás chci holky pozdravit a vlastně vám popřát dobrou noc. Co se týká utlačování snažilek těhulkama, tak je to logické, je vás víc, my se navíc tak úplně nedáme a hlavně za chvíli vymizíme a zbudou tu samé těhulky :wink: Aspoň my doma na tom už pracujem :wink:
19. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009
monaberuska 23let...........6.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 45DC
rowennka........20 let................2 snažení / 30DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /20DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 18DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /17DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 16DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 15DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 13DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 9DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 8DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /4DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN
20. - Maciol - kontrolní ultazvuk pro jistotu správného vývoje a růstu
21. - Jinjin - srdíčko
22. - Avally - první kontrola
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR
2. - Daee - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening

Pěkné ráno holky.
20. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,

Jess...to je slovo do pranice!!! Tak se mi to líbí a strašně moc držím pěstičky!!!!
20. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky....tak já jsem se dneska vzbudila s pekelnou depkou...nevím jak to, ale najednou na mě padla jako deka.....už mi to začínalo včera, ale když jsem to zkoušela říct Michalovi, tak mi řekl jen "to bude určitě dobrý, nesnaž s epořád hledat problémy".

Prostě mě holky trápí, že se mýválek zatím pořád nehýbe....někdo to cítí od 18tt a já pořád nic :frowning2:, tak mám strach, že třeba není v pořádku :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Pak jsem z jedné strany ráda, že nemám moc bříško, ale včera mi zase kamarádka řekla, že vůbec nevypadám těhotná...a prostě mě už to mrzí, že mi to všichni říkají a když si prohlížím ty pupíky tady na koníkovi, tak mám strach, jestli ten můj prcek je v pořádku, jestli má dost místa, roste tak jak má atd.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Dr. sice na kontrole říkal, že je akorát, ale prostě ve mě to hlodá, jsem z toho smutná a tak.... :frowning2:
Mýválkovi teda vyprávím, že jsem hrozná, že ho mám moc ráda, aby si nemyslel, že jsem smutná z něho :slight_smile:
ale prostě to ze mě muselo ven..a Vám tady to říct můžu...

Tak...a jdu Vás dočíst....
20. led 2010 v 08:09  • Odpověz
pekne ranko preji :slight_smile: tak ja mela dneska budíček v 7 hodin, mala si chtěla prostě hrát za každou cenu :confounded: :confounded: :sweat_smile: tak jdu delat obed a bude apson brzy hoovy a jdu uklizet :slight_smile:

laurinka taky sem si pak zehlila vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Daee - kamarádka byla v pátem měsíci plochá jak prkno....a pohyby začala cítit až ve 22tt. Vůbec se nenervuj zkatíčko, každá jsme jiná...jiná kámoška měla vanu už když byla v 11tt....Ale taky pohyby cítila až v 22tt. Nesmíš se z toho stresovat, vždyť za chvililinku jdeš na kontrolu a uvidíš, že je miminko v pořádku a řeknou ti určitě i pohlaví :slight_smile:. Hlavně nebuď smutná...opravdu to není v téhle době ještě nic tak netradičního....Nebuj...:slight_smile:
20. led 2010 v 08:17  • Odpověz
A hlavně..jak říkám pořád...kdyby se něco dělo špatně...rozhodně to poznáš jinak....tak to říkám pořád i Jin....takže nic špatně není...a vše je v pořádku :slight_smile:
20. led 2010 v 08:18  • Odpověz
daee, nene nemej obavy ja prvni pohyby citila az v 21tt :wink: :wink: pry u prvniho tehu jdou pohyby citit u neketre az opravdu dlouho, a udruheho ditete zas naopak citis je brzy :wink: tak bud vklidku :slight_smile:
20. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Daee - Dash má pravdu, navíc, my jsme v sobotu tvé bříško viděly a rozhodně tam teda je :wink: A říkalas, že něco cítíš, jen že nevíš, jestli to pohyby jsou nebo je to něco jiného... Ono mimčo hned nezačne hrát fotbal, začíná to pěkně pomalinku, polehounku.
20. led 2010 v 08:21  • Odpověz
jesiska, tak to nemas pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moje malá moc polehoučku nezačínala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dva dny si dala zlehka :grinning: :grinning: :grinning: apak??hihi ale tam to asi bylo že já měla nízko dělohu tak sem to cítila dolejc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 08:24  • Odpověz
20. led 2010 v 08:24  • Odpověz
no jo holky, ještě, že tu jste, já jsem fakt tak ráda :slight_smile:
...já vím, že má Michal pravdu a že si ty problémy hledám, ale když mě fakt včera dorazila ta kááámoška (na srazíku jsem o ní mluvila....zapřísáhlá netěhule, 34let, otěhotněla náhodou přes prezervativ), že prý "ty jsi ve 20tt??Ale vůbec bych to nepoznala, to já mám v 9tt větší břicho (fakt má)" a protože ona je strašnej stresor, tak mě taky vynervovala řečma, že nikdy nemáš jistotu, že mimi bude zdravý ať ti NT screening a všechno ostatní vyšlo jak chtělo dobře..což je pravda, ale kdybych měla takto uvažovat, tak se můžu jít rovnou oběsit...takový pesimistický přístup....ufff, musím ten rozhovor nějak rozchodit, začít být zase optimista.....
20. led 2010 v 08:30  • Odpověz
tak jsem Vás dočetla...

mona - dodatečná gratulace ke krásnému HCG :wink:

Didi - a tobě k prvním pohybům :wink:, snad se taky brzo dočkám... :slight_smile:

Teď mi pošťák dovezl balíček s těhu pásem do auta (za 480 vč. pošty z Aukra - pravda použitý, ale to mi neva). Překvapilo mě, jak je ten sedák velikej..... :astonished: , jsem zvědavá, jak se do nej budu umět odpoledne nasoukat :grinning:
20. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Daee - když vzpomenu, cos nám o ní říkala, tak takovouhle holkou se vůbec nenech rozhodit...taková jakási kariéristka, která k tomu přišla náhodou...jako...to mám nejradši...takový holky to moc neprožívají, prostě se to stalo náhodou, moc o to zatím ani nestojí...ale nervují kolem sebe ty holky, co o miminko stojí už od začátku a co se klepou, aby vše bylo v pořádku. Nenech se rozhodit...Ona teda ještě rozhodně nemá vyhráno...a NT screening a triply ti dopadly na jedničku, takže mimouš nemá důvod být nějakej nemocnej, nebo prostě špatnej..ona jen kyda, protože tomu nerozumí...a možná ve 12tt, kdyby se nedejbože (nikomu nepřeju nic zlého) dozvěděla třeba horší výsledky NT, uvidíš, jak se jí bude klepat prdelka...a kdybys byla zlá (což nejsi), tak bys jí pak mohla třeba říkat...No jo, to ale ty máš ty čísla fakt blbý...my měli takový a takový. To je samozřejmě pro ilustraci...ale kašli na ni. Jak říkám, má kámoška měla už fakt těhotenský bříško v 11tt. a druhá je v 5. měsíci a pořád nic...nemá vůbec žádný bříško...ty už máš...na srazíku jsme ho viděly...fakt se nenech rozhodit takovou blbkou a užívej si těhu...
20. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno holky - mona - na MMB jsem, ale fotky tam žádné nemám - jen kupuji a občas něco prodám. Spíš jsem tam hledala v těch návodech - na ruční práce je tam toho fakt hromada. A taky vím, že hodně holek tam hledá inspiraci na vaření a třeba recepty do domácích pekáren.

Daee - dostaneš na zadek! Přestań depkovat, není důvod. Kamarádka začla cítit pohyby až ve 23.tt (prvorodička). Je to hrozně individuální. Já teď něco od včera cítím, ale spíš bych to tipla na mý rozbouřený střeva (včera to byla síla, se divím, že jsem se nevznášela u stropu :slight_smile:. A s mou sádelnatou pneu bych to viděla tak, že než se prcek tím sádlem prokope, abych to cítila, bude to ještě trvat.
A zapomeň na to, že by mělo být něco v nepořádku. K doktorovi chodíš, ten uznal vše v pořádku, tak nepanikař. Teď je takové to blbé období, kdy si už asi uvědomujem, že fakt těhu jsme, ale ještě to necítíme. Ale neboj, za chvíli to bude tady a pak budeš očutávaná furt, hlavně v noci je to prý super, když chceš spát a prcek hraje kopanou :slight_smile:.
Takže klídek, vše je v pořádku! To je rozkaz! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 08:36  • Odpověz
dae ted tak t bych asi taky pak honila mouchy co a jak:frowning2: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: ale nejsi sama, ty uz jsi ve 20tt, ja porad preymslim jesi to mam dobry snad jo:slight_smile: tech 900jednotek HCG na jedne diskuzi psali ze je hodne malo ze to muze byt mimo:frowning2: chjoooooooooo akorta otom preymslim na kontrolu jdu az vutery prave ale zas ty tehu priznaky??nevite zda ty josu u mimo???mam desnou bolest prsa nemuzu je dat ani do sprchy , nafouklost a sileny chte...ale rima si mala taky nesla videt :slight_smile: tak je to stejny no nevim co???
20. led 2010 v 08:37  • Odpověz
dolky....ještě jednou díííky....jste moc hodný. A Sven - to prokopávání pneumatiky :grinning: :grinning: :grinning:, ty jsi teda....jsem se tu smála nahlas v kanceláři :grinning: ....počkej jenom, on se prcek prokope jedna radost.... :wink:. Veškerý moje sledování pohybů skončilo vždycky u větrů....já prostě jsem a budu asi nafouklá celý těhu...
Už ať je příští středa, ať mi prcka ukážou a řeknou,že je správně velkej, že je v pořádku a živej.

Dashi : s tou kámoškou máš trošku pravdu, ona to těhu nebere jako já, nicméně vzhledem k rodinné anamnéze své i bud.tatínka, vzhledem k věku (rovnou jí řekli , že nepůjde na NT, ale přímo na plodovku) atd. má dost důvodů se o mimi bát a ona je povahou pesimista a prostě nebude klidná i když jí všechno vyjde dobře, ale neuvědomuje si, že to negativní šíří kolem sebe.... :unamused:
Mj. ona celou dobu špiní, od začátku a vůbec to neřeší (jako klid, Utroš nebo tak)....to jsem koukala s pusou dokořán...jo holt my se tady stresujeme z každého prdu s prominutím a někdo je v pohodě..... :zipper_mouth:
20. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.