• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jin:
Jj, střídá se mi to. Teď mi bylo dva nebo tři dny dobře, a od neděle večer je mi zase hůř. Takže neboj, taky už se mi ulevilo :slight_smile: Navíc nikde není psáno, že nám nutně musí být špatně, že.
Jináč, ke kočárku - já se budu řídit podle velikosti korby, vepředu chci otočný kolečka s aretací, a pak už asi požadavky nemám... Tak ještě asi váha, aby neměl dvacet kilo, ale jinak nic. Do schodů ho tahat nebudu, místa v autě taky dost..

mona:
No pokuď to opravdu zvýší na loňskou výši, tak to bude super :slight_smile:

orchi:
Taky se mi ráno při čištění zubů zvedl kufr, naštěstí jsem se dvakrát zhluboka nadechla a odeznělo to.

Jinak bych chtěla vidět toho blba, kterej vymyslel, že ty nevolnosti jsou ranní :grinning: Mě je vždycky nejvíc blivno večer.
20. led 2010 v 10:40  • Odpověz
anieanne - jojo, já mám nevolnosti celodenní a když zvracím, tak taky spíš večer.
20. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Mona: ničeho se neboj, určitě bude vše v pořádku. Ty hodnoty HCG má taký každý úplně jiné. Budeme Ti všechny držet pěsti a ono to určitě dopadne na výbornou.
daee: moc děkuji za tip. Až se budeme s manžou hodně nudit, tak tam asi zajedem. Člověk by si řekl Olomouc....ale máme tady toho fakt moc málo. Na veletrh bych možná jela, uvidím, co mi bude ještě chybět. Já jsem takovej blázen...abych měla v březnu ještě co kupovat :grinning:
No a když už si Tvého bříška všimne i chlap...tak to asi nebude tak malinké :wink: My jsme měli o víkendu oslavu a rodina si ze mě dělala srandu, že jsem si to těhu vymyslela, že na mě není nic vidět :angry: Ale také mám větší prsa a nosím volné mikyny, takže bříško úspěšně schovám :slight_smile:
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
daee - no tak vidíš!! A to je chlap!!!! Ti většinou takový věci neřeší..takže kašli na kámošku...:slight_smile:
20. led 2010 v 10:45  • Odpověz
DAee - no vidíš, vždycky to nejlíp vidí ten co tě nevidí denně, takže bříško asi pěkně roste :dizzy_face: :dizzy_face:

A jak píše sven. může se to opravdu hodně lišit já u Terky měla TP dle MS 18.2 a dle UZ 28.2. a platný jsme braly ten 18.2. dle MS ale každý UZ nasvěčoval pozdějšímu termínu porodu a taky že jo. Malá se narodila 27.2 hodinu před půlnocí, takže doktor se dle UZ trefil skoro přesně :dizzy_face: :dizzy_face: asi měla strach. Druhej den mě hnali na vyvolávačku :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:48  • Odpověz
sve to je roman :slight_smile: teda no ale jo urco je to tak :slight_smile:jak pises :slight_smile: :slight_smile: driv to bylo trochu jiny :slight_smile:ze?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aniane- no to by byla parad, ale reknete je to sprosty sahat na detia tehotne, to si jeste nikdo nedovolil, opakuju slova me gyndarky... :slight_smile: :wink:

didi- děkuji, ale člověk je trochu nervizni :slight_smile:hihi no co se da delat v utery uvidim .-):slight_smile:ale moc dkeuji jsi hodna :slight_smile: vsichni jste hodny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

daschki ja si taky myslim :slight_smile:

dae kasli na ni, ale je jich hodne ty kteri nechcou tak delaji proste veci jako kouri, pijou normalne davaji aji najevo ze nechteli atad..des..jako...a ty co se snazi tak jim to kolikrat trva aj nekolik let :angry: :angry: nespravedlnost :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja ani nevim kolik jsem měla hcg na začatku, me brali krev až v 28.12. a to na ty testy kvuli krevni skupine atd,ale o hcg nic neřikali.
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz
anieanne: vecerni nevolnosti - naprosty souhlas... To urcite vymyslel nejaky chlap, hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahojky,
tak mám asi našeho favorita, i když je ještě brzy na konečné soudy... jmenuje se to Nurse Dakar, prý je to doprodejová pobočka Jané. Na koníkovi docela dobré ohlasy, jediný co, nemá polohování noh na sporťáku a asi není otočnej?

Na podívání třeba tady: http://esen-baby.cz/sportovni-kocarek-nurse-dakar-p-489.html
20. led 2010 v 10:55  • Odpověz
jinjin - vypadá krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:57  • Odpověz
jin jin :slight_smile:eknej :slight_smile: taky koukas vzdycky aji na ohlasy ostatnich ze?? :slight_smile: ja rikala kdyz sem emla malou jeste malinkou tak rikam kdybych mela druhy jdu urcite do kočárku MUTSY :slight_smile:a taky mi to zůstalo do ted, a porad :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz
lauri:
Tak k tvé "kamarádce" můžu přidat svojí "kamarádku" :grinning: Že čekáme mimčo věděli ještě dřív než my ) zajímavé, že ? ), pak všude začala roznášet, jak se tím všude chlubíme a každého tím otravujeme ( věděli to jen rodiče jako dárek pod stromeček ), že jsem psala nějaké její kamarádce, že od ní koupím kočár ( jasně, ještě nemáme ani srdíčko, ale už kupuju kočár ).. Pak se ozvala tchýně ségra ( hrozná ..., závistivá ..., prostě .............. ), a začala vykládat, že abysme se z toho nepo, že to stejně určitě bude nemocný, a podobně... Naštěstí jsem si za tu dobu, co jsme se Zdendou spolu, na ní ( no, ono na obě, shodou okolností ta "kamarádka" chodí s té ségry synem ) stihla vypěstovat imunitu, takže mi jsou veškerý věci, který vypustí z úst, úplně jedno. I když některé mi teda vaří krev..

Stejně tak, když jsme se se Zdendou vzali, tak nás pomlouvali ( hádejte kdo ), že jsme měli malou svatbu ( všeho všudy devět lidí, ale podle nás to byla ta nejúžasnější svatba na světě ), a že jsme je ani nepozvali a podobně.. Taky jsme byli odsouzeni, že jsme to měli ve 100 km vzdáleném městě ( právě proto, aby se tam sami nepozvaly :grinning: ). Já zastávám názor, že se bereme kvůli sobě, a ne kvůli lidem. No a ona s tchýní odjakživa soupeří. Má starší děti něž je Zdeněk, takže vždy prohlašovala, jak se její kluk první ožení, a bude první babička. No a nevyšlo jí ani jedno, tak je vzteklá..
20. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
tak jsem volala na endokrinologii a řikal dr. že už ty hodnoty jsou lepší.za dva měsice tam musím jit znovu.
20. led 2010 v 11:05  • Odpověz
anie - tak to je teda hustý....nechápu, jak někteří můžou být tak strašně závistiví...To je absolutně trapný...No nemám slov. Je dobře, že to pouštíš ven...To je fajn :slight_smile:
20. led 2010 v 11:17  • Odpověz
ani, teda ja to ctu anestačím zírta to je teda hrozný :angry: :angry: :angry: a´t se jodu vycpat viď??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když závidí ať závidí když se na nic jinýho nezmůžou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:23  • Odpověz
anie - to je mazec. lidská zloba je fakt svinstvo. Ale jak píšeš. vypouštěj to teď potřebuješ být šťastná a spokojená ať máš takové i miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

ashlee - super.
20. led 2010 v 11:24  • Odpověz
zolik teda ja ziram :grinning: :grinning: :grinning: koukam na tvoje foto, a ty jsi normlane jak sestra maly strasi :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moc ti to sluší teda:slight_smile:

daschki- jsme zvedavice :grinning: :grinning: :grinning: hod tvoje nejake foto do albicka at mam rpedstavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi mas tam spermijku ta je hezka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi :grinning:hihi :grinning: v kolikatym tt je ten ultrazvuk jak tam mas fotecku?? :slight_smile: :wink:
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Jojo, holky, lidská blbost nezná mezí... Hrozně si přeju, aby se v jejich okolí oženil nebo otěhotněl někdo jinej, aby taky začali řešit někoho jiného, ale to mi asi nevyjde... Navíc s mimčem je to taky dost ovlivněný tím, že ona má syna a dceru, syn vzhledem k úrazu v dětství pravděpodobně neplodnej, ta "kamarádka" po potratu a minulý měsíc jí zjistili taky pravděpodobnou neplodnost, no a dcera byla minulý měsíc na nějaký gyn. operaci a s dětma to prý taky nevypadá růžově..
20. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Anie: to je teda síla.

No, my to chceme oznámit v sobotu, když bude vše ok. Naši mají svátek (Milena a Miloš), tak by se to hodilo.

Tak tady je na ten kočík i videjko: http://www.youtube.com/watch?v=hfxoq4pq1S8

Asi budu muset taky něco začít dělat, chjo, ta práca :unamused:
20. led 2010 v 11:34  • Odpověz
ani, tyjo to je teda mazec........ :frowning2: :unamused: :confounded: :pensive: :fearful: :rolling_eyes: :confused:

jinjin- je tak to bude krasny to určitě jo to se hodí :slight_smile: :wink: to bude parad :slight_smile:budou mit radost , prvni budou mit vnouče????? :slight_smile: ten kočárek vypadá moc pěkně :slight_smile: :wink:
20. led 2010 v 11:38  • Odpověz
sven: dik moc za odkaz na aukci s bezpecnostnim pasem... jdu do neho:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Kdepak, naši mají vnoučat prý plný zuby - mají čtyři a holky šli letost do školky, tak si babička docela oddychla, že denně nehlídá. :frowning2:
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
holky, mam dotazek na zkusene nakupci z MMB a z aukra... Jak to je se shanenim sezonnich vecicek? Premyslim, jestli nemam ted poridit nejake zimni vecicky do vybavicky, protoze bych je treba v lete nemohla pak sehnat... Je to v celorocni nabidce? premyslim treba nad tim, jestli bych ted dokud je jeste zima nemela koupit to, co budeme potrebovat na zimu: fusak, teple zimni obleceni, teple zavinovacky do auta a tak...
20. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
JIn jin - no tak to bude překvápko :grinning: :grinning: ale neboj budou mít radost. U nás je u obou rodičů malá několikáté vnouče a je opečovávaná a milovaná, na množství nezáleží, spíš na přístupu rodičů. Já jsem třeba hrozně ráda, že manželovi rodiče mají s Terinkou tak krásný vztah, jsou z ní nadšený a hlídají bez problémů a rádi. S mojí mamkou je to horší, bydlí přes půl republiky, ale když jsme tam, tak si malé taky užívá :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tak já doufám, že budou trochu rádi... uvidíme :wink: Ale dík za povzbuzení.
20. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
orchi, ja nakupuju aprodavam jen na MMB pro me je to tam lepsi :slight_smile:a plno veci:slight_smile:a tam je to nejak celorocne tam nemusis nejak chvatat :slight_smile:ale klidne muzes koupt ted jsou pod cenou zimni veci :slight_smile: nebo s pis na jare budou pod cenou .-) pak zas o neco zdrazi na zimu :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
jin: kočárek pěkný, vypadá s hlubokou korbou i ve sport.verzi pořád jako kočár, ne jako obrněnej tank (některé kočárky vypadají vážně jako obrněné transportéry, co jsem viděla)...kdyby nebyl tříkolka, tak bych o něm taky uvažovala, ale nevím proč, já prostě chci čtyřkolák...

a rodiče budou mít radost...si piš....od Tebe přece ještě vnoučátko nemají :wink:
říct jim to na svátek je bezva nápad :wink:

orchi: já zase nějak nemůžu přijít na chuť tomu MMB, strašně těžko se mi tam orientuje (ale tak to je moje vina). Každopádně věciček jako oblečků tam mají tuny za super ceny a myslím, že jak psala Mona...celoročně všechno.
Ale prostě si myslím ze zkušenosti co mám, kdy jsem kupovala ten ohřívač a chci ještě sterilizátor, že tyhle mimi věci jsou tam často hodně napálené (drahé) oproti Aukru nebo dokonce i normálním e-shopům....nebo třeba hrací deku co chci tam mají dražší než ve většině e-shopů. Člověk prostě musí hledat....
Já třeba teď vydražila (=nikdo nepřihodil) na Aukru dvě bundičky, vyloženě zimní ve vel. 6-9měs., každou za 49,-Kč + jsem k tomu vzala nějaké (nové) ponožtičky, když to šlo v jednom balíku....snad to mimi obleče.
20. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Zrovna na Aukru vystavil prodejce ty nové těhu pásy za 150,- + 50 pošt.....černý, bílý a jiné barvy, jeslti chcete, mrkněte...

http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=13178551
20. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
dae, jojo ono to nekd ytak aji treba prijde ja an aukru byla taky hrozne dlouho a musim rict spokojenost :slight_smile:ale pak kamoska mi rekla o mMB :_)a musim rict vic me bere MMB lip nakoupim aprave me zas prijde v nejakych vecech o dost levneji :-d :_D :grinning: hihi ale je pravda ze nikdy to tam maminky davaji fakt draho zalezi co za znacku a tak oni hodne sazi MMb jako sazi na znacky tak proto ty ceny josu drazsi, ale v obchoide jsou ty znackove veci drazsi :_D :grinning: :grinning: tak takhle to tam je prave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mylsim si ze aukro je dobry a aji MMB :slight_smile:takze parada :slight_smile: ja sme na mimaci aji jako ze si tam s mamcama pokecam hihih :grinning: :grinning: drbna se nezpare no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
anie: ty jo, tak teda taky drsárna, no ta moje bývalá kámoška - protože já se s ní už nebavím to právě taky věděla dřív než my a prej že to všude roztrubuju - taky to nikdo nevěděl u nás, jen naši a dvě DOBRÉ KÁMOŠKY ....... je to hrozně závistivá kráva, taky jsme ji měli na svatbě a tam naštěstí nic nekritizovala, ale teda nechápu, já se mnohem radši zabývám hezkýma věcma, než někoho řešit a pomlouvat...........................

a co se týče vnoučete, tak pro naše to bude první, ti to ví od začátku a hrozně moc se těší................mamka už i postýlku po mně chystá, že aby mělo mimi v čem spinkat u nich ,až budou hlídat....................
no a manža už má jen tatku, který má přítelkyni, takže těm jsme to zatím neříkali, chci počkat ještě aspoň po té další kontrole a nebo až po NT. a pak už to řekneme asi všem, protože se pořád každý ptá a my se jenom pořád vykrucujeme, no děs..................................tak už se těším..........................
20. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.