• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
holky, ja jsem stravnik na baterky. Zadne jidlo mi k obedu nejak extra nevadi, akorat ho snim tak asi 1/10 a pak finito...! Takze moje vylety do kantyny, co tady u prace mame jsou brutalne neekonomicke... :rolling_eyes: Proste si nemuzu pomoct, nedokazu se najist tak jako driv... snist celou jednu normalni porci obeda, bez polivky :fearful: Je to normalni?
20. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Orchi: je!! :grinning:
vydrž, za pár týdnů dáš zase oběd celý. Já během nevolností jedla opravdu po malých troškách (třeba porci polívky na 2x s pauzou a druhý zase po pauze a třeba na 3x) ale zase hodně často....
20. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vás dočíst... :slight_smile:

S těma "kamarádkami" je to fakt složitý. Ale nenechte se rozhodit takovýma negativníma lidma. Každá těhulka a pak i maminka se přirozeně o svojí dítě strachuje a nepotřebuje, aby jí někdo připomínal co se všechno může stát. A některý lidi asi baví ubližovat, tak s takovýma se radši ani nebavit.

Ještě k tématu porod -- u Kačí mi praskla voda o pět týdnů dřív (navíc mimo Prahu, na zapůjčené chalupě kamarádů a bez auta), ale nakonec se porod sám nerozjel a byl vyvolávaný. Od podání tablety to trvalo 3,5 hodiny, takže pohoda. A u Štěpánky to byly 3 hodiny. Samozřejmě to bolí a ty stahy jsou hodně nepříjemný, ale ta úleva, když mimi vyleze je okamžitá a hned se na všechno zapomene. Pamatuju si, jak jsem na porodním sále přemýšlela proč jsem vlastně chtěla druhý dítě a teď se hrnu do třetího :grinning: :grinning:

Daee -- já myslím, že už jsi ty pohyby i cítila, ale fakt se to na začátku těžko odlišuje od těch pohybů střev. A bříško jsem v prvním těhu měla taky maličké, téměř nebylo poznat ani pár dnů před porodem. A u Štěpánky jsem si pak říkala, jak to bylo praktické -- mohla jsem se normálně pohybovat, ohnout...
20. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
lauri:
A víš, co je největší prča ? Že jsem tu holku několik let považovala za nejlepší kamarádku...

orchi:
Já cca do minulého týdne jedla jak vrabec, hned jsem byla plná a tak, a teď mám pravý opak - pořád bych jedla, nic mě nezasytí a když jo, tak mám za dvacet minut zase hlad :grinning:
20. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
heh, diky daee a anie za povzbuzeni, uz se tesim na normalni rezim :grinning: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
orchid: tak to já chodím s manžou do restaurace na meníčka, to je ještě neekonomičtější, ale bylo by mi asi blbý si dát třeba jen polévku od manži a on jen hlavní jídlo, dávám si normálně svoje jídlo, polévka mi dělá hrozně dobře na žaludek, té sním tak půlku porce a pak tak půlku porce minimálně dalšího jídla - taky toho nemůžu moc, ale dřív jsem jedla strašně moc, takže ted ta větší půlka je pro mě strop.....................

anie: no, já tady tu teda naštěstí ne, ale vloni jsme se polu bavily dost a věřila jsem jí, ale předtím jsem měla kamarádku deset let a ta byla pro mě úžasná, skvělá a na prvním místě, ale ona mě měla vždy jen když potřebovala, resp. když jsem se jí nehodila, šla přes mrtvoly a kašlala na mě..........................a pak udělala jeden podraz, kterým to vygradovalo a já se s ní přestala stýkat, nebrala jsem tel, nekontaktovala ji, no ale vzhledem k tomu, že se mnou chodila na střední, tak jsme se potkávaly na třídních srazech a ted na tom posledním před vánoci jsem se s ní už celkem normálně bavila, protože mě už jaksi nezajímá - a ted rozumíš - já, štastně vdaná, s penězma jsme na tom dobře, baráček máme, bydlíme spolu, kocoura máme, rodiny v pohodě, čekáme miminko (to teda ještě neví), práci super oba dva..........................................a ona - bydlí s mamkou, přítele nemá, práce ji moc nebaví, atd atd..............................takže je z toho taková špatná, protože vždy měla pocit, že je "lepší" než já...................
20. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Anie: tak takové období mám já teď...pořád hlad a chuť....musím se ale krotit... :grinning:
20. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
mony - já nechci moc do albíčka zatím dávat svoji fotečku, ale ty mě máš přece přidanou na Facebooku, tak tam mám foteček strašně moc, tak mrkni...:slight_smile:

A ta fotečka z ultrazvuku je podle MS 6+5 a podle UTZ 6+1 :slight_smile: :wink:
20. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
daschki jojo dyt jo mam te na face :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi promin ja a pmaet des nejak zapominam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hella tak to je dobry hihi :-d sem s emuse smat jak pises ze u druhyho na porodnim sale ze sis rikaal proc jsi chtela druhy mimi ated se zenes do tretiho :grinning: :grinning: :grinning: to je dobry :slight_smile: jojo zapomene se, ja už si to taky nepamatuju jak to bolelo vubec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hohi to je dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

orchi jojo je to normalni ja u pvniho toto mela ja rikas ale ja nesnedla skoro nic pak sem hubla kvuli tomu a trvalo mi to teda do 5 mesice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pak sem s prominutím žrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
a stou kamarádkou :slight_smile:mám jednu opravdu nejlepsi super už hrozne moc dlouho fat sileen, a vzdy me podrzela, a ja ji, nikdy mi nepodrazla nohy mam ji moc rada a kdyz sem byla ve stychu ona tady byla.... :slight_smile: posílám jí pusu je to moje zaltíčko jako opravdový,, a jinak mám kamošky s kterýma probírame vse mozne kaficko a tak :slight_smile: ale nemuzu rict ze bych jich mela nejak moc mam sve kamarady a kamaradky ktere si drzim ale muzu se vnich spolehnout :slight_smile: takze nejsem ten typ kterej by sel mestem a nezastavil pusu pozdravama, lidi si drzim dal od tela, neverim moc lidem prave :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: takze mame takovou smetanku jak se rika, kdyz mame chut jdeme si sednout kazdej mame praci nejakou takze to uz neni tak casty jako kdyz jsme byli bez deti ale kdyz se sejdem stoji to za to a hlavne nikdy ale jeste opravdu nikdy se nestalo ze by sjem si nemelo co rict :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:dlouholety kamaradi uz nektery aji ze skolky co jsme zjistili to by jinak neslo asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a
20. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlasim. Sice si tu pripadam trosku nepatricne, kdyz se tu uz resi briska, ale snad me nevyhodite :slight_smile:)) Ms pred par dny skoncila, tak najizdim novy cyklus. Akorat zacala kolosalni ryma... Boli me cely clovek,bacil utoci, tak jsem se v praci domluvila, ze si vezmu par dni volno, nechci to podcenit, minule jsem to prechodila a tahlo se to se mnou jeste mesic. Taky jsem si chtela koupit teplomer, ze bych treba z bazalni teploty mohla zjistit, jestli bude ovulace, ale byla jsem uz ve dvou lekarnach a ani v jedne teplomer nemeli! Tak jsem si koupila aspon kontryhelovy cajik. Neni to sice zadna dobrota, ale nekde jsem vycetla, ze je uzitecny na cyklus.
20. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Mě si na FB přidalo z koníka tolik lidí, že mám teď trochu problém rozřešit, kdo je kdo..
20. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
medakote- ahojte :slight_smile:to je jak kdzy ja shanela tdy v lekarnach obou tehu test :grinning: :grinning: :grinning: pry vyprodano takze tady bude ais nejak moc tehulek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aniane co je to FB????
20. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
mona:
Facebook.
20. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
ja sme tady na konikovi uz hodne dlouho od briska s marketkou a seznamila sme s etady s jednou holcinou :slight_smile:a stema i s jejim manzelem a miminkem melůi jsme na stejno terminek tak snima aji se stykame :slight_smile:je to parad a jsou opravdu skvely :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
monaberuska- no, ja kdyz shanela tehutest kvuli zpozdeni predchozi ms, tak taky az na druhy pokus... holt vsichni tehulkuji :slight_smile:)
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
ani aha?? :grinning: :grinning: ja ve zkratce pisu face :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jo tam mam nejakych 132 pratel, a nektery sem nevidela aspon 8 let :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ale vsecky je znam, koho neznam tak si ho nepridam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Medakote -- ahojky. S tím teploměrem máš pravdu, mně si minulý měsíc rozbil a taky jsem nemohla sehnat nový. Prý se už nedělají kvůli bezpečnosti rtuťový a výrobci pomalu najíždějí na ty jiný. Nakonec jsem ho sehnala hned tady u nás, ale strašne špatně se zklepává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
mona:
Nj, ale tady jak jsme se všichni najednou přidávaly, tak tam teď mám asi dva lidi, u kterých netuším, o koho jde..
20. led 2010 v 15:05  • Odpověz
anie - o vikendu jsem si te pridavala i ja, nevim, jestli si me poznala :wink:
20. led 2010 v 15:11  • Odpověz
vecernice:
RŠ ?
20. led 2010 v 15:16  • Odpověz
jj bingo :grinning: koukla jsem, koho ma Daschi a pridavala :wink:
20. led 2010 v 15:34  • Odpověz
vecernicko: me ne :frowning2: :slight_smile:
20. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim :slight_smile:
tak vidim, ze tady resite nevolnosti. no popravde vam je trosku zavidim, proptoze ja se s nema za cele 3 mesice vubec nesetkala :frowning2: Na kontrolu jdu uz tento patek, jednak pristi tyden budu skoro porad v praci,ale taky proto, ze mam nejaky moc silny vytok a uz dlouho a nejak se mi to nelibi. Nemam sice zadne svedeni ani bolesti,ale prijde mi, ze je ho strasne moc ( omlouvam se teda za popis, ale jinak to napsat neslo :slight_smile:) A taky ted porad resime tu svatbu, tak ani nemam moc casu tady chodit a psat si s vama :frowning2: Ale za mesic, vlastne ani ne, uz bude po vsem a casu zase pribude :slight_smile:
20. led 2010 v 15:54  • Odpověz
daee - jak jsem te mohla prehlednout? :astonished: hned jak se tam dostanu, to napravím :wink: nebo si mě přidej ty :slight_smile:
20. led 2010 v 16:07  • Odpověz
katu - budu ti v patek drzet palecky, at je vse dobre :slight_smile: a at pekne zvladnete svatbicku :wink: pak nas uz prestanes zanedbavat :slight_smile:
20. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Vecernice:no ja doufam, ze bude vse ok. porad si rikam, ze pokud nekrvacim a nespinim, ze musi byt vse ok. Tak uvidime... No ta svatba da celkem zabrat, na vsechno jsme meli dohromady necelych 6 tydnu a je to porad jenom litani a objednavani, pak zase zkouseni... Kdyz je na to vice casu, tak je to asi pohodcka, ale takhle narychlo... :slight_smile: Ale uz se moc tesiám. mam vybrane nadherne saticky, dneska jsem si objednala spodni pradlo, tak snad se v den D budu libit :slight_smile:
20. led 2010 v 16:11  • Odpověz
ne snad! URCITE a moc!!!! chlapi jsou pak vzdycky namekko, kdyz vidi tu svoji nevestu :wink: pak jsem zvedava na fotecky !!!!!!
my to planovali asi pul roku, a prislo mi to prilis dlouho. nerada planuju neco moc dopredu. stejne nam vetsina veci na posledni chvili vybouchla, tak jsme to meli vesely :grinning:
20. led 2010 v 16:13  • Odpověz
holky ahojky vecernicko ahoj a katuline taky zdracim :slight_smile:
koukam svatba??:slight_smile:mi to meli půl roku a jak pise vecernicka na posledni chvili nam skoro vse bouchlo, takze moje svatba byla taky vesela hihihih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to je fakt ten chlap je namekko uplne protoze kosmeticka ta ti da takovou plet jk nepoznaní:_)kadernik te ucese nadherne ne jak to amm epo ranu :grinning: :grinning: :grinning: a ty saty a sperky jako co vic ze???a jsme princezny hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:36  • Odpověz
tak já holky začala plánovat tehdy v březnu a brali jsme se v srpnu....a poslední týden před svatbou nám vybouchlo i to místo hostiny..to jsem vám asi už psala...a jelikož v té době bylo v Brně Grand Prix, myslela jsem, že mě budou omejvat...protože už v březnu jsem to obvolávala a všechno bylo plný...takže jsme slavili svatbu asi 70km od Brna...ale bylo to úžasný a nelituju...:slight_smile:

Katu, taky přeju, ať se vše daří podle plánů a jak píšeš, dokud není krvácení nebo špinění, tak je vše v pořádku..navcí, ty už jsi za tou nejkritičtější fází, takže nezoudej :slight_smile: Vše je jak má být..navíc jsi tady utěšila taky jednu nervózní budoucí maminku :grinning:, která taky už delší dobu nezažila nevolnosti...párkrát mi bylo blbě, ale spíš zezačátku...ale nezvracela jsem...a teď po nevolnostech ani vidu, ani slechu...takže snad je vše ok :slight_smile:
20. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.