• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahojky, tak my už jsem doma, v práci jsem dneska ani oběd málem nedala, jak mi bylo špatně, pak jsem to zvládla, brokolicovou polévku a španělský ptáček............................. no a před chvilkou jsme zdlábli buchtičky s krémem, co jsem dělala, měla jsem hroznou chut....................no a už vymýšlím, co budu večeřet................. :grinning: :grinning: :grinning:

na naši svatbu taky vzpomínám moc ráda, taky jsme vše zařizovali přes půl roku, tak to bylo dlouho, ale nebouchlo nám teda naštěstí nic, vše vyšlo na 200% a nic bych nezměnila, fakt super..........................................
takže katuline, at se vydaří a pak nezapomen dodat fotečky........................
20. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Daschi- ja jeste nejsem za tou nejkritictejsi fazi, jsem dneska teprve 11+2. ja mela posunutou ovolku, tak proto... A tady na konikovi mi to ukazuje spatne... No ja za celou dobu zvracela jenom jednou a tojeste proto, ze jsem nenazranec a precpala jsem se pizzou a jeste k tomu cesnekovou a to bylo na zaludek strasne tezke. Jinak proste nic. Ale verim, ze je vse v poradku. nejak nad tim nepremyslim a ani nekutim. proste beru vse tak jak je a stejnak, kdyz se neco ma stat, tak se to stane a clovek to neovlivni...
No ja jsem teda zvedava, co vybouchne nam :slight_smile: Tedkom to neni takove hekticke obdobi na svatby, tak snad vsechno klapne. Nejvice by mi bylo teda asi lito fotografa, kdyby nemohl prijet a nebo tak neco...
20. led 2010 v 16:58  • Odpověz
holky, co vám je dobře - nerouhejte se a važte si ti toho! Šoufl a blivno - opravdu není o co stát! :grinning:
20. led 2010 v 17:08  • Odpověz
katuline: no přidávám se ke sven, sice jsem nezvracela, ale blbě je mi už týden teda řádně a fakt není o co stát, jednou už jsem dokonce brečela a nadávala si, že jsem přece chtěla být těhu, tak at si to vyžeru.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:14  • Odpověz
no ja vam verim holky, ze to neni nic prijemneho a vlastne muzu byt jenom rada, ze mi je porad dobre, na druhou stranu pak ale clovek premysli, jestli je vse v poradku, kdyz mimi o sobe nedava nijak vedet...
20. led 2010 v 17:22  • Odpověz
daschiki. teda tak to jsi musela byt prvne asi pekne nervozni vid??co ajak??ted kam vid???tyjo, ale ono to tak bejva cim dyl planujes a jeste jako cim vic na to kladeš důraz tím víc se toho potentuje :grinning: :grinning: :grinning: ale jak u koho jak píše laurinka jim s evše povedlo, tak to je paráda :slight_smile:
Katuline tak drzim pesticky at vse vyjde na 1a pak fotečky :slight_smile:

HOLKY- neivm kdo jste to byl jesi z tehle diskuze ale ymslimze ano, jak jsi se me ptala nevim kdo nezlob se prosim :frowning2: :frowning2: :frowning2: co že to je deocupage atd..tak nejaky vyrobky jsem dala do albicku tak muzes mrknout :slight_smile: :slight_smile: a vy ostatni urcite taky :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 17:26  • Odpověz
moni: no nám se to povedlo, ale spoustu věcí jsme měli domluveno s kamarády, a na ty se šlo spolehnout naštěstí a taky jsem s tím strávila spoustu práce a nervů........................ale stálo to za to............ :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:33  • Odpověz
laurinka to jo, taky jsme půl roku před plánovali ale tooh lítání avšeho týjo... :grinning: :grinning: :grinning: to by člověk nevěřil kdo nezažije vid??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Kattuline - že se budu rozepisovat. Mám stejný problém silnej výtok bez jakýchkoliv problémů, tak snad je vše opravdu OK.

a svatbička bude určo krásná. A prádlo se bude líbit 100% to by musel být chlap blázen :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:00  • Odpověz
zolik: tak to jsi me aspon uklidnila, ja jsem z toho uz nekdy fakt na mrtvici, nekdy je takovy slaboulinky a nekdy to je silene silne a ja nejak nevim, z ceho to je. V patek se na to musim zeptat doktora, jestli s tim nepujde neco udelat, protoze je mi to uz celkem neprijemne...

Pradlo mam krasne,akorat ta podprsenka je do satu, takze zadna extra erotika to neni,ale mam v planu si jeste koupit nejakou krasnou kosilku na noc :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Kattu na srpnovkách o tom psala i NIkavo - myslím, že to v prvním těhu měla také a prý skoro až do konce. Tak možná je to normální, ale já to u prvního těhu taky moc neměla, tak je to pro mě nové, no snad je vše OK, taky mi dohromady nic není tak se bojím bojím. ale ty příjdeš v pátek určitě s krásnýma zprávama a uklidníš na víkend imě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Mony, tak já čučím - jsi moc šikovná..to je krásný koníček!!!! Výrobky vypadají nádherně...!!!!

No a před tou svatbou jsem byla na nervy..navíc ve svatební den nám málem nedorazily kytky, protože ten prodavač nepřišel do květinářství a nemohl předat tím pádem zásilku messengerovi...naštěstí messengera do toho květinářství pustili sekuriťáci, tak to dovezl..ale teda byly to strašný nervy... a to jsme se ještě málem vybourali, když jsme vezli cukroví na místo hostiny...protože autu před náma se asi ve 130km/hod vyvlíkl přívěs a hnal se na nás...těsně před nama najel na hrbol a skončil v poli...tehdy jsem musela dát hned v Kunštátu panáka, protože to bylo fakt drsný..jen jsme na to zírali s otevřenou hubou..nešlo nic dělat...v protisměru byly kamiony...takže tehdy jsem přemýšlela, jestli to nejsou fakt už nějaký znamení tohle...no...ale nejhorší samozřejmě bylo to, když v úterý (brali jsme se v sobotu) volala ta ženská z hotelu, že tam svatbu mít nemůžeme...:slight_smile: ale nakonec to dopadlo skvěle...
20. led 2010 v 18:30  • Odpověz
zolik:ja na srpnovky chodila na zacatku, ale tedkom to fakt nestiham, hlavne to docitani je silene. takze tady se snazim to sledovat,abych mela prehled a na dalsi diskuzi ted jaksi nezbyva cas :frowning2: No ja se ho na to fakt poptam, protoze kdyby to bylo slabe, tak to beriu, ale tohle je desne. Prijde mi to jako MS akorat v jine barve ( omluva za popis :slight_smile:) Takze v patek jak se vratim, tak snad budu mit chvilku cas a napisuu vam, jak jsem pochodila. Musime totiz jeste jet pro oznameni a pak jdeme na ples, takze uvidim, jak budu stihat
20. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Kattu -určitě se ozvi nebo pošli někomu aspoň krátkou sms, ať víme.

Moc na tebe budu myslet a držet pěstičky. A všechny páteční akce si užij :dizzy_face: :dizzy_face:

TEda Daschi - vy jste měli adrenalinovou svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně že se to vyvedlo a z toho přívěsu mě teda běhá mráz po zádech
20. led 2010 v 18:37  • Odpověz
daschki teda tak to koukam den D jak vyšitej vid :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc dekuji :slight_smile:je to konicek fakt bomba :slight_smile:me strasne bavi :slight_smile:jak ikam zalezu do dilny zavru a matlam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zolik a kattu, holky to bude urco vpohode :slight_smile:uvidite :slight_smile:a v patek katu napis :slight_smile:ale to bude oukej :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Holky, Dashiki mě taky má na FB, tak pokud budete chtít, tak si mě přidejte :wink:

Já vás ani večer nestíhám dočíst!!!
20. led 2010 v 18:54  • Odpověz
holky na face si me taky pridavejte ja tam neumi mhledat :grinning:mam tam dve z vas vsech :slight_smile:
20. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Mona: krásný, jsi šikulka

Katu: já mám také výtok, tak jsem si to našla v moudré knize a píšou, že to je normální a vše ok

Daschi: To jste měli teda štěstí v neštěstí, uf, to je děsná představa. Proč ten vůl jel s vozíkem 130!?!

ještě jeden tip - dost těžkej, čtyřkolka, ale super cena. "V travel" např. zde: http://www.kocarky-brno.cz/index.php?p=detail_produkt&lang=cz&id=967&pid=7
20. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Jin - no...tam se jezdí strašně rychle (ta silnice směrem na Svitavy...kolem Černé Hory) ...tak on to hnal taky...bylo to docela drsný...ale naštěstí to dopadlo dobře...
20. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Hmmm, no, ale teda fakt náhoda, že Vás to nesestřelilo. Ale tak - máte důvod slavit druhé narozky :slight_smile:
20. led 2010 v 19:35  • Odpověz
jin, ten je fakt úžasnej. super cena, neuvěřitelně lehký... jen tam nejsou rozměry a fotka sportovní verze... ale fakt moc krásný
20. led 2010 v 19:43  • Odpověz
ups, beru zpět, fotka tam je :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:43  • Odpověz
a lehký, nevšimla jsem si, že podvozek a korba je zvláš´t... hm, je vidět, že jsem jen snažilka :grinning:
20. led 2010 v 19:46  • Odpověz
jin jin :slight_smile:dekuji, tyjo ten je teda peknej :slight_smile: koukam ty uz se rozhlizis vid??po kocarku:slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Fíí, holky, nedočítám...

Jinak, tak jsem dneska podlehla a twistrovala :grinning: A Zdenda si dal ten longer mexican, tak jsem ochutnala, a taky ňaminka :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Holky tak jsem absolvovala první cestu domů s těhu bezp.pásem a docela mor...než jsem to nainstalovala :grinning:, ale už tam je a zůstane namontovanej :wink:.
Potom v delším kabátě se do toho zapnout nedá a myslím, že ani v sukni, protože v tom člověk sedí jako v sedáku navlečenej. Takže jsem deset minut v autě klepala kosu bez kabátu, než mi zatopilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Ale jako takovej ten pás drží dobře, to jo, asi bude mít něco do sebe...jen si zvyknout na tu manipulaci.... :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
A holky některá tu psala o výtoku, že ho má moc...tak já se přidám, že poslední týdny taky docela dost (bez slipovky nevyrážím z domu), barva průhledná max. bělavá, ale nic mě nebolí a nesvědí a podle Dr. i netu je to úplně normální těhu výtok, kterým se udržuje hlenová zátka v čípku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky, tak to je fajn, že je to normální, jste mě zase uklidnili a Kattu určitě taky :slight_smile:

kočárek vypadá nádherně a i barvičky jsou moc krásné :slight_smile:

a u nás už se spinkááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vycházka, nákup, stavění komínů z koleček , vkládačky a prohlížení knížek dají hold zabrat

a já se cpu zase jahodovým koktejlem :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
daee: ten těhupás budu mít brzo taky, slíbila mi ho jedna kočka, co včera porodila, tak už se těším, už mě dneska ten pás v autě na břichu docela tlačil.........................kabáty naštěstí nenosím a sukne-uvidíme.....................vím, jak to vypadá, a na instalaci mám kdyžtak manžu - pro jistotu..................................

výtok já měla bílý, takový krémový, tvarohovitý od ovulky asi měsíc, každý den, ale ne takové množství, jak tady jedla z vás psala, že jako ms, to fakt ne, prostě trochu víc, ale dobrý......................no a ted nic skoro, slipovky nesnáším, tak snad toho nepřibude.......................................ale všude jsem četla, že to má moc holek a že to je ok, pokud nezapáchá nebo tak...................
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Děkuju, děkuju, já mám dneska kočárkovej den :slight_smile: , nějak musim na prcka myslet (jako asi nerovzita z te zitrejsi kontroly :confused: ) a než se stresovat, raději hledám kočárek :sweat_smile:

Jeden tip speciálně pro Dae: krásnej, lehkej, čtyřkolovej a s přehazovacím madlem, velkou ložnou plochou, ve výprodeji...no na mě trochu drahej :( Teutonia Mistral
Třeba tu: http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Teutonia-Mistral-P-09-doprodej-skladu
20. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.