• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
maciol: také gratuluji ke kontrole a ať je Ti brzy lépe :wink:

Co se týče ovu testů, já je používala asi 2 cykly a vždycky jsem spotřebovala jedno balení. Začínala jsem testovat 12DC a čárka se mi objevila až 16DC a tlustou čárku jsem měla jen jeden den...celkem mě to vyšlo za ty dva cykly asi na 500 Kč :unamused:

Holky, včera večer mě zase začalo bolet břicho jako vždy bolívalo před MS, pak jsem šla spát a dobrý...no a dneska mě to zase bolí už asi 2 hodiny a nechce to přestat..., snad je vše v pořádku.
21. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ty jo Daschi - s těma TT nějak předbíháš ne? že ti to tam skáče tak rychle :dizzy_face: :dizzy_face:

avally - neboj je to OK, mě to včera taky pobolívalo večír a dnes sem tam to taky cítím
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ráno holky,
musím Vám ukázat, co jsem dnes ráno vyfotila :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3718079&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
jinjin - držím palečky na kontrole a hned nám přijď dát vědět, jak se prckovi daří.
maciol - tak odpočívej a snad už Tě bříško nebude trápit.
21. led 2010 v 10:09  • Odpověz
maci je malem bych to uplne prehlidla, taky gratuluji ke kontrole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: určitě to zabere :wink: :wink:

avally- ahojky určitě to je v pořádku, to je jen jak se děloha roztahuje :wink: :wink: :wink: a to je v naprostým pořádku :wink: :wink: :wink:
Avally - klid, určitě je to ok. Bříško různě pobolívá, tahá...jednou vpravo jednou vlevo, pak dole, pak v zádech atd.....holt se ti tam rozpíná malý vetřeleček :wink:...zítra už ho sama uvidíš :grinning:
Didi - ty jo, u TEbe to jde nádherně vidět, kde Filípek hajá :dizzy_face: :dizzy_face: to teda fakt docela brzo :slight_smile: já v tvých TT ještě necítila ani pohyby
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz
didi, je tak to je naprosto super fotečka :grinning: :grinning: :grinning: ale tyjo to jo je to brzo no parda :slight_smile:to bde asi velký chlapák :grinning: :grinning: :grinning: kdž už se ti ukazuje teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:13  • Odpověz
didi - to je parada!!!!!

noja si ovu testy kupuju v lekarne, maji 5 za 160, coz jeste jakz takz jde :wink: tak jsem zvedava, na kolik me to vyjde, to znamena, kdy se ovu uraci dostavit :grinning:
21. led 2010 v 10:13  • Odpověz
holky ja teda ovu nejak nikdy nemrila a ani si nic na ni nekoupuvla,a u maly jsme se snazili půl roku a bylo to ated od rijna :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Holky, děkuji, snad to bude OK :slight_smile:. Jen mě trochu zaráží, že to nechce přestat....nejradši bych si šla lehnout, ale musím trčet v práci :unamused:

didi: krásná fotečka :slight_smile:
21. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Zolicku: no já jsem právě hned ráno po probuzení zase něco zacítila a říkám si...sakra, to ale cítím na jiné straně, než včera ležel (včera večer byla ta boule vpravo), tak to nemůže být Filípek a odkryji peřinu a on se přes noc tak hezky přestěhoval vlevo :grinning: No mám z toho srandu :grinning:
Avally: ty bolesti jsem mívala taky a doktorka nad tím mávla rukou a řekla, že je to úplně v pořádku, jen se roztahuje děloha. Takže nezbývá nic jiného, než vydržet
21. led 2010 v 10:15  • Odpověz
avally. švagrová co teď čeká taky miminko to měla v začátcích též. Ale asi horší. Říkala, že se fakt bolestí prohýbala. :confounded:
a už to má za pár. Za 8 týdnů ne - li dřív budu znova tetou krásné holčičky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky,
didi: super fotečka, fakt pěkné..............................
já ovu testíky chtěla pořídit a ani jsem to nestihla, protože jsem byla těhu hned...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dneska ze mě kámoška vytáhla info, že čekáme mimi, se ptala.....................tak je úplně nadšená, má dvouletou holčičku, tak hned že prej de prohrabat její oblečky jak byla miminko a že mi to všechno půjčí...........................tak kdyby to byla holčička, to by bylo fajn ................ uvidíme..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
holky děkuji, taky se mi to moc líííbí :slight_smile: Ale velikostně by měl podle paní doktorky odpovídat tabulce, tak nevím, co mi tam dělá za akrobacie. Spíš je hodně živej.
avally: já měla ty bolesti asi týden a normálně jsem kvůli nim zůstávala doma. Mě to bolelo vždy v noci, ale pekelně...chodila jsem po bytě a nevěděla, co mám dělat. Byla jsem z té bolesti vždy úplně zelená a přes den jsem pak musela spát. V noci to prostě nešlo. Ale pak to přešlo a musím zaklepat....teď o bříšku ani nevím
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Holky, ještě jednou moc děkuji, už jsem klidnější :slight_smile:. Zítra si beru volno a ve 13:30 jdu k Dr. :slight_smile:. Už se těším, zítra bych měla být 7+0, tak by mělo být vidět i srdíčko :dizzy_face:.
21. led 2010 v 10:31  • Odpověz
avally: já jsem dneska 7plus3 a bolí mě to taky občas a hodně, i v noci, i ve dne, někdy večer, prostě různě a je to taky k nevydržení.....................jako před MS. ale pak to přejde, takže klídek, je to normální............... :grinning: :grinning:

daee: ty těhu džíny chápu, že jsou super, ale já mám natolik extrémní postavu - maličká a hubená, že fakt nevím, jestli i na mě budou něco vyrábět - u nás kromě HMka a C&Ačka nic není, tak jsem si říkala, že pořídím nějaké legíny a delší svetříky - a budu chodit v tom, ale zatím dobrý, džíny nosit můžu, protože dosud mi byly velké, takže ted jsou mi akorát a netlačí.......................ale dlouho to trvat nebude....................tak nevím no.
a se svojí postavou to přes internet rozhodně objednávat nemůžu.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
laurinko: jj, přesně jak píšeš, takové pocity mám.... :wink:
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
avally. tak se kdyžtak zmin u doktora, ale ten můj mi sám od sebe řekl - může vám být všechno, jen nesmíte špinit nebo krvácet, může vám být špatně, můžete zvracet, být unavená, mít zácpu, může vás různě bolet břicho, prsa, prostě cokoli............................takže já jsem v klidu............ a bud taky, je to akorát známka toho, že je vše ok.....
21. led 2010 v 10:47  • Odpověz
laurinko: díky :wink: , také si říkám, nešpiním, nekrvácím, tak si mimís dělá místečko :slight_smile:
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
holky resite postavu ??:slight_smile:hihi :grinning: :grinning: :grinning: no nic ja letim prisel mi pro marektku nextík, takze jdu ji to zkoušt a tak :slight_smile:papapappaapapap vecer :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz
avally. tak tak.......................................
já mám k tomu ještě další důkaz, zase jsme hodku před obědem a je mi na zvracení.........................ach jo, měla jsem to tak i včera, nakonec jsem s pocitem jako ted ten oběd snědla a bylo mi po něm dobře, ale je to hrůza, jak mi všechno smrdí do sebe cpát jídlo.............................ale jiná možnost není...............................já se jen úplně bojím, že mi to nepřestane....................
Didi: to mívám taky...na zádech takovou bouli (a stěhuje se mrška)....hezká fotečka :wink:

Avally: správně....hezky volno a tu radostnou zprávu si pěkně užít :wink: .Já budu mít příští středu taky dovolenou a Michal taky....

Lauri: aha, tak to možná opravdu vystačíš dlouho se svým oblečením...i když nevím....když jsi štíhlá, aby ti pupík nevyskočil o to dřív, když se nemá kde schovat (jako třeba u mě v těch špíčkách okolo :grinning: ). A rifle jsem kupovala v obchodě....potřeba je vyzkoušet, jak se v nich člověk cítí....z netu tak max. tričko nebo ten těhu pás...kalhoty ne-e
daee: jj, tak já už v pase přibrala, ale jak píšu, kalhoty mi byly dosud všechny velké, takže ted jsou mi pořád ještě dobrý a ještě tam mám vůli, takže netáhnout, nic..........................ale budu muset něco pořídit, těhu pás už mám, ale to se nosí k jakým kalhotům - protože přece pokud jsou kalhoty s tím pásem tak ten pás samostatný je už na nic ne?
a trička vůbec těhu kupovat nechci, spíš normální v obchodech volnější, aby to šlo nosit i pak..........................
21. led 2010 v 11:02  • Odpověz
vecernice:
no ono já testovala dva dny před ovu v ovu, den po a pak asi týden po ovu. Když ovu nebyla byla tam ta druhá čárka vždycky, ať už jako duch, nebo zretelnější, ale nikdy nebyla silnější než kontrolní. Když ovu byla, vylezla ta druhá čárka hned a hlavně byla hned tmavší :wink:
Testovala jsem podle teplot takže jsem spotřebovala jenom 4 testy. Objednávala jsem je z levnetesty.cz a evidentně fungovaly dobře :wink: Pokud měříš, načasuješ testování dobře a ušetříš :wink:

didi:
Krááásná fotka ! :wink:

lauri:
já teda už někdy v 6tt nedopla svoje rifle :slight_smile: a to jsem fakt vyzáblina :grinning: takže na mě to šlo vidět hned ... když jsem byla zkoušet svatební šaty, byla jsem v 8tt a vidět to teda fakt šlo, i když jsem si myslela, kdoví jak nezatahuju břicho :grinning: ono fakt na hubených holkách to vyskočí najednou a je to vidět hodně :slight_smile:
21. led 2010 v 11:04  • Odpověz
lauri: mno ony jsou různý typy těhu kalhot....já mám z obchodu takové, jak píšeš....že mají ten těhu pás zabudovaný a normálně se natahují (nemají knoflíky a zipy) a k těm už ten těhu pás nevyužiju.
Pak jsem si ale vydražila na Aukru jedny těhu-rifle z Nextu a ty jsou udělaný tak, že pružné vsadky mají jakoby u kapes a předek jako normální rifle (knoflíky a zip...) a jsou trošku bokové a k těm jsem ten těhu pás už měla, protože moje normální trička už mě celý bříško nezakryjou....
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz
avally:
Příspěvky o bolesti sem vůbec nepiš, jak jsem si ho přečetla, tak mě břicho taky rozbolelo :grinning:

didi:
Pecka fotka :slight_smile:

maci:
Gratulace :slight_smile:

Jinak, já mám dneska pořád takovej hlad :grinning: A na oběd až za půl hodiny, pomoooc :grinning: Ráno jsem posnídala chleba s lučinou, v práci už jsem do sebe nacpala Monte a kousek rohlíku s Lučinou, a hlad převelikej :grinning: Jsem jak otesánek :sweat_smile:
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Ovulacni testy- to me docela zajima. Milacek vcera slibil, ze mi teplomer objedna z netu. A ja premyslim, ze bych poridila ovu test. Akorat koukam, ze to asi poleze do penez :slight_smile:) Zvlast pokud mam nepravidelne cykly 19-49 dni... To by me tedy fakt zajimalo, kdy mam testovat :slight_smile:) dnes je dvanacty dc, mam takove cukani zabehnout do lekarny, ale vzhledem k tomu, co tam maji (ci spise nemaji, se mi nechce do te zimy chodit zbytecne, zvlast kdyz se pokousim bojovat s bacilem. No, nejlepsi bude, kdyz se pojistim a odchytnu manzilka hned jak prijde z prace :slight_smile:)
21. led 2010 v 11:59  • Odpověz
holky, jen pro zajimavost, toto jsem nasla k ovulacnim testum :wink:

Je svetlý odtieň farby testovacej čiarky na ovulačnom teste prejavom výrazne zvýšenej hladiny LH hormónu, ktorá spustí ovuláciu?

Nie. Svetlá testovacia čiarka nie je pozitívnym ovulačným testom a nie je prejavom výrazne zvýšenej hladiny LH hormónu. Zatiaľ čo pri tehotenskom teste je slabá testovacia čiarka výsledkom pozitívneho testu, pri ovulačnom teste ide vždy o negatívny výsledok. Svetlá testovacia čiarka môže byť tak prejavom narastajúcej hladiny LH hormónu, ako aj prejavom určitej prirodzene nízkej hladiny LH hormónu, ktorá je v ženskom (a niekedy dokonca aj v mužskom) tele prítomná počas celého obdobia menštruačného cyklu. Ovulačný test je pozitívny iba vtedy,
ak je testovacia čiarka rovnako tmavá alebo tmavšia ako kontrolná čiarka. Preto, ak je výsledkom Vášho testovania iba svetlá testovacia čiarka, pokračujte v testovaní ďalší deň.
21. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
vecernice:
ano přesně tak to je :wink: a však to máš i na příbalovém letáčku, ne :wink: ? prostě tam je duch šumák ... LH je v moči pořád ...

medakote:
nooo jestli máš takhle nepravidelné cykly bylo by asi lepší, první zajít za doktorem, ať Ti dá něco na úpravu cyklu. Nepravidelné cykly jsou docela problém, co se otěhotnění týče. Nicméně k Tvé otázce :slight_smile: měř si BT a to by Ti mělo pomoct najít vhodný den k zjištění toho, kdy použít ovu test ... jinak asi nic nepomůže a budeš muset testovat třeba každý den. Ale fakt .. skoč si s tím k doktorovi, on Ti poradí :wink:

holky já se tak těším, až budu zase měřit :slight_smile: a vyhlížet ovulku a tak :grinning: chci vědět, že zase funguju normálně :sunglasses:
21. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
janko - ja vim :wink: a vim, kdy je tento pozitivni. jen jsem to minule dva mescie mela jinak, tak me to prekvapilo :wink: ale minuly cyklus se mi vubec nejak zmenil oproti predchozim, tak uvidime, jak to bude tento.

a moc ti drzim palce, at se vam to po svatbe povede!!!!! vsak ti tu vsechny drzime palce :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.