• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
vecernice: tak možná, že zrovna tenhle cyklus je ten ONEN!! :wink: držím palečky!!!
21. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
jani - to ja si rikam uz o kazdym, ze treba :wink:
uvidime, v po jdu k doktorovi po par mesicich na kontrolu, tak aspon budu vedet co a jak uvnitr roste (hlavne ta sliznice ...)
21. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
vecernice:
a piješ kontryhel a tak? mi to třeba hodně pomáhá ...
21. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
ted nepiju, ale zpocatku jsem par mesicu pila. pak jsem se radila s doktorem, a ten se tvaril, ze ted me leci hormonalne, kdyz to nevyjde, ze si muzu zkouset bylinky. rikal, ze nevi, zda to nemuze treba jit proti sobe. tak jsem ho radsi pred dvema mesici pit prestala a uvidim, co mi ted na kontrole povi
ale tento mesic mam z leku jen Utros, to je nejmensi davka hormonu za poslednich 7 mesicu :grinning: tak jsem taky docela zvedava, co na to to me telo
21. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
jankabry - u Dr. jsem byla, rikal, ze se to pry samo srovna, ze je to projev vysazeni antikoncepce a ze do me nechce zbytecne ladovat hormony.
Boli me dnes v podbrisku, ale rekla bych ze jen na leve strane. Muze to byt ovulace?? Ja jsem hrozna, ze....
21. led 2010 v 15:34  • Odpověz
med - zalezi na dr. ale treba z utz pozna, zda dozravaji folikuly, a tedy zda zena ovuluje. a taky zda dorusta delozni sliznice, ted, zda by melo vajicko kde se uchytit.
jinak muzes zacit merit BT, ta ti ovulaci potvrdi sice az zpetne, ale aspon vis, ze je telo v poradku. a ze potom treba pri sanzeni se obden to trefite :wink:

jinak bolest v podbrisku muze byt znamka ovulace.
21. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Holky moje nejhodnější, jste báječné, že na mě/nás tak myslíte :slight_smile: Děkuju.

Mám tedy dobré zprávičky - máme srdínko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prý odpovídáme 7mému týdnu, tedy jsme trochu (týden) pozadu. Dr. to nijak neznervóznilo, dala mi průkajdu a žádanku na NT. Tak snad je to ok. Máme 1,1cm a srdíčko na mě nádherně blikalo. Slyšely jste tu ránu kolem 14h? To byl kámen ze srdce, co mi spadl, když jsem uviděla ten pulsující zázrak :sweat_smile: Jinak fotečku někdy přidám, ale má asi 3x3cm, vůbec jsem netušila, že se tak malinký obrázečky dají dělat :grinning: Ale je nejkrásnější. (teda až na ty Vaše, ta jsou stejně krásné)

Když jsem to řekla manžovi, že jsme o týden mladší, tak pyšně prohlásil: "jako, že jsem tě oplodnil v neplodné dny? To bych do sebe neřekl." :grinning:

Šli jsme to oslavit do KFC, mňmka :grinning:
21. led 2010 v 15:46  • Odpověz
JIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strašně jsem na Tebe myslela !!! No tak vidíš!!!! Vše je jak má být !!!! To je nádhera!!!!! Moc moc moc moc gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. led 2010 v 15:55  • Odpověz
jin - parada!!!! vyborna zprava takto odpoledne!!!! mam velikou radost!!!!
a mas manzela vtipalka :grinning:
21. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Jin:
Obrovská, neuvěřitelně veliká gratulace !!!
21. led 2010 v 15:58  • Odpověz
jeee daschi, tys me predbehla, ja myslela, ze budu prvni gratulant :grinning:
21. led 2010 v 16:00  • Odpověz
jinjin gratuuuuuuuuuluuuuuuuuuuuuuuujuuuuuuuuuuu. Nádhera a vidíš srdíčko je tam :dizzy_face: :dizzy_face: a ta rána byla slyšet až sem :grinning: :grinning: to jsou dneska nádherné zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: a my měli taky 1,1 cm a mimčo odpovídalo 7 a 1 :wink:
21. led 2010 v 16:00  • Odpověz
No, kdyz zatim Dr. nechce nic delat, tak aspon chci zacit merit teplotu, to cekani "az se to srovna" je takovy dlouhy..... Tak abych delala alespon neco. Uvidim, jak dlouhy bude tenhle cyklus. Navic jeste mame obcas potize pri "snazeni se"- takze i kdyby treba ovulace byla, tak se nevi, jestli se to povede. Ale dokopat s timhle problemem chlapa k doktorovi... vymlouvaji se na unavu, stresy v praci a "ono se to samo srovna". Takze chci mit jistotu, ze ja jsem alespon ja v poradku. \snazim se ho nenapadne i napadne presvedcit, ze neposkvrene poceti moc nefunguje, ale pri svem silenem smyslu pro humor mi argumentuje, ze kdyz se to povedlo jednou...
21. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Děkujúúúú. Jsem tááák šťastná :wink: ale to znáte nebo nejméně brzy poznáte. Díky za všechny gratulace ( i ty v pořadí druhé a dál :grinning:) Zoli: díky za uklidňující slůvka.

Didi: máš nádhernou bouličku :dizzy_face:

Maci: gratulka ke kontrole, a bříško ať už nebolí, ať si můžeš užívat.
21. led 2010 v 16:07  • Odpověz
med - fakt je to asi doktor od doktora. ja ms po vysazeni HA nedostala vubec, a novy doktor me hned kompletne vysetril, tak aspon hedn zjistil, jake jsou me problemy.
merit muzes zacit i ted, pokud budes mit delsi cyklus, tak ovulka asi jeste nebyla.
tak drzim palce!!!
21. led 2010 v 16:07  • Odpověz
jinjin: také moc moooooc gratuluji, super zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jen tak dál!!! :slight_smile:
21. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Vecernice: Diky...
Jiijin : trosku opozdene- mooc gratuluju
21. led 2010 v 16:11  • Odpověz
jinjin: tak to jsou dnes super zprávy. Obrovská gratulace!!!! Holky, vidíte...na každou z nás se štěstí dřív nebo později usměje! Tak vy co ještě nejste nahoře v tabulce....šup šup, snažit se, ať můžeme změnit název diskuze :grinning:
21. led 2010 v 16:18  • Odpověz
ahoj holcinky:slight_smile:

Jin: velikaanskaa gratulace. Raduj se a uzivej si to a to ty urcite delas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

didi: super fotecka...

no nic, jdu docitat :grinning:
21. led 2010 v 16:34  • Odpověz
juu, ja uz mam 9tt:slight_smile::slight_smile: :grinning: to mam radost :grinning:
21. led 2010 v 16:41  • Odpověz
vecernice: ja jsem taky pila kontryhel, ale k tomu jsem jeste cvicila Mojzisku a pritel jedl vitaminky
21. led 2010 v 16:45  • Odpověz
JIn - krásná fotečka bublinky :dizzy_face: :dizzy_face:

a těším se na podzimní těhumamky, tak šup nahoru :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jinjin,taky moc gratuluji :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:30  • Odpověz
didi - super fotka - to já mám pidižvíčka pěkně pod sádýlkem, takže se takto neboulí.
jin - velká gratulace k srdíčku, uf, to je úleva, co? :slight_smile:
21. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Díky,
jj, úleva veliká :grinning: A radosti ještě víc.

Jdu na kontrolu až za pět týdnů . . . to bude zase nervík, jestli je to ok . . .
Prosím zapsat do tablice 25.2. - NT screening.
21. led 2010 v 18:24  • Odpověz
jinjin - asi jako poslední, ale GRATULUJU MOCMOCMOC!!!! Drželi jsme ti s mýválkem palce.... :slight_smile: :wink:

Jinak já jsem se právě vrátila z druhé lekce kurzu a oproti minule o 100% obrat...jsem mooooc spokojená, krásně procvičená (posilování pánevního dna je FUJ) a zas o něco chytřejší :grinning:
21. led 2010 v 18:30  • Odpověz
juch...a právě jsem zjistila, že jsem na Aukru vyhrála v aukci Avent sterilizátor....skoro novej za 500,- :grinning: (to jsem ani nečekala, protože v době konce jsem byla na cvičení, tak jsem čekala, že mě někdo přehodí a ono ne, tak jsem měla štěstí)
21. led 2010 v 18:33  • Odpověz
ahojky holky no teda vy jedet, nestačím ted docitat, ale jak ulozim malou pokusim se :grinning: :grinning: :grinning: dneska mam nabyty den takze ted sem tady zas jen na skok :grinning: :grinning: :grinning: a jak malou vylázním tak jsme tu :slight_smile: :wink:
21. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Jinjin -- obrovská gratulace!!!! Moc si to užívej, že je všechno jak má být :slight_smile:

didi -- dělám co můžu, abych se vyškrábala k vám nahoru ... když jde o název diskuse, tak se fakt snažím :wink: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:54  • Odpověz
tak sem kousek dočítala :slight_smile:

jin jin velka gratulace :slight_smile:to je parada :slight_smile:

daee dobry den :slight_smile:avnet sterilizátor, to je parada :slight_smile:no super jen tak dal :grinning:
21. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.