• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky, ja taky dneska jenom na skok...

Jin moc moc ti gratuluji, super zpravicka!!!

Ja uz ted vim, ze se sem zitra nedostanu, bude toho fakt hodne a vecer ten plas, takze mam cislo na zolicka a jak budu mit po kontrole, tak ji pisnu a ona vam da vedet...
21. led 2010 v 19:05  • Odpověz
didi: moc pěkná nová fotečka..........................

jin: gratulace veliká, supeeeeeeer........

janka: no jo, jak jsem psala, kdyby mi dosud nebyly moje džíny všechny v pase větší, tak už je taky nezapnu - ty co nosím na doma už nezapnu...........................ale mám spoustu elastických, tak je to fajn.......................

daee: kdyžtak se mi až budeš mít čas vyfot v těch džínách a s tím těhupásem přes triko, at vidím, jak to na někom vypadá ve skutečnosti, ne jen na fotce z katalogu - kdyby se ti teda někdy chtělo........................ :grinning: :grinning:

dneska dopoledne jsem měla šílenou migrénu a chtělo se mi zvracet, oběd mě zase zachránil, pak jsem od čtyř do šesti opět usnula, tak jdu vymýšlet něco k jídlu......................

a byli jsme se dneska s manžou mrknout v HMku, tak u nás tam teda žádné těhu hadříky neprodávají, tak já asi budu muset jet do brna, jinak fakt nevím......................
21. led 2010 v 19:16  • Odpověz
jinjin, měla jsem dnes moooc prace (však jsme vám na srazíku vyprávěla), ale i tak jsem si na tebe vzppomněla :wink: Gratulace veliká!!!!

Teda, doufám, že to budu moc prožívat brzo taky. Ovu testíky u nás neměli a já se jinam nedostanu, tak se pro ně stavím zítra ráno. Je jich 8 za asi 250. Tak doufám, že to tím "zakřiknu" a všechny je nevypotřebuje :grinning: Zatím snažilkujeme i tak :confused: Snad víkendovou návštěvou u našich ovulku nepropásnem :unamused:
21. led 2010 v 19:29  • Odpověz
holky, koukáte na zprávy? prej je gorila těhotná a dělají jí stejný těhutesty jaké používají lidi.....................to je dobré......................

jinak mě teda šíleně bolí hlava, už několikátý den, vůbec nevím, co s tím mám dělat.............. :unamused:
21. led 2010 v 19:41  • Odpověz
lauri:
Jj, tak jsem se divila :slight_smile: Ale ještě víc jsem teda vejrala na reportáž o jezdících schodech - že tam dítě strčí ruku. Proč by tam proboha mělo strkat ruku ??
21. led 2010 v 19:51  • Odpověz
já zprávy nevidela, koupala jsme malou :_)ted bumba mlíčko :slight_smile: :grinning: a já jdu na ordinaci, sleduju jí už od těhulky když sme byla s malou :-d tyjo to leti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
anie: no asi tak.......................padesát let ty schody fungují takto a nikdo tam nic nestrká, a ted jsou najednou nové normy, tak je to hrozně nebezpečné. a že mají lidi nevychované děcka, které na těch schodech dělají blbosti, tak to je jejich nezodpovědnost, a oni ještě chtějí odškodné.................................

mona.taky na ni koukám....................
21. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky,
nevím jestli si na mě ještě vzpomenete, ale ze začátku jsem tady s Vámi trávila nějaký čásek. Asi před dvěma měsíci jsem Vás poprosila o vymazání z tabulky. Důvodem bylo moje zjištění, že začínám propadat jakési depresi z toho, že se tady skoro každé tak hezky daří a já měla pocit, že tam dole zůstanu napořád. I přesto jsem tyto stránky navštívila a letmo přejela copak se komu přihodilo. Sem tam to tu bylo smutné, ale vždycky jste si dokázali na dané věci najít něco pozitivního do budoucna.
Teď bych se s vámi holky zase já rada podělila o moji velkou radost. Včera jsem poprvé objevila // na testu a i teploty na mém BG jsou mi nakloněny (můžete ho vidět na mých stránkách).A tak bych Vám stále s malinkým strachem, že to snad není pravda, oznámila, že asi budu maminkou. :grinning:
22. led 2010 v 08:53  • Odpověz
dobré ránko holky,

já dneska budu jen ležet a nic nedělat, protože mám pocit, že na mě něco leze...a bolí mě teda hlava jak střep...

didi - zapomněla jsem pochválit, že máš moc krásnou profilovou fotečku...

holky, já už ani nevím, k čemu všemu jsem se chtěla vyjádřit...já jak neopdpovím hned, tak to zapomenu :slight_smile:

Bibi - no jasně teplotky ukázkový!!!!!!! Moc gratuluju maminko :slight_smile: Tak pojď zas mezi nás...:slight_smile:
22. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Pěkné ránko holky :slight_smile:

Já jsem se hned po ránu vztekla...náš účetní (toho chlapa prostě nesnáším, protože neustále dělá nějaké chyby a vnucuje lidem výmysly....prostě blbec mírně řečeno) mi tvrdí, že za letošek budu mít náro na dovolenou jen za, dle něho "řádně odpracované" dny = co budu v práci a za MD ne, ale já vím na 100% (teď jsem studovala zákoník práce + diskuze na netu), že kecá, že i MD se bere jako výkon práce a nárok na dovču vzniká.
A přišla mi to celé vyřídit manželka šéfa (opravdu se máme rády) a když jsem jí to vysvětlovala, tak se tvářila jako bych chtěla firmu snad okrádat či to....to mám za to, že odmítám neschopenku a chci jim pomáhat z domu...baba jedna nevděčná :angry:
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ranko

Bibi véééliká gratulace, moc hezky jsi to napsala a hned jsi přidala takovou pěknou zprávičku. :slight_smile: Tfuj tfuj, ať se Vám moc daří a za pár týdnů oslavujem s Tebou srdíčko*
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Jo a bibi - GRATULUJU MOC...tak jestli chceš...můžeš se vrátit do tabulky nahoru a být tu zase s námi :slight_smile:
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz
A ještě...dneska mooooc držíme palce Avally!! :slight_smile:
22. led 2010 v 09:01  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 47DC
rowennka........20 let................2 snažení / 32DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /22DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 20DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /19DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 17DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 15DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /6DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN
21. - Jinjin - srdíčko
22. - Avally - první kontrola + srdíčko
26. - monaberuska1 - ultrazvuk
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR
2. - Daee - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening
22. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Daschiki: tak se hezky vylež a vyleč, mimísek potřebuje klídeček :slight_smile: a my nastávající maminky jakbysmet - já spala do včerejška asi 20h denně :grinning:

Dae: blbec je v každém kolektivu. Je to hlupák, když jako účetní nezná takové věci :unamused: Prď na něj, šéf to třeba vnímá úplně jinak!

Já se dneska cítím úplně lautr netěhotně. A musím říct, že to není úplně špatný - můžu se v klidu předklonit pro misku na žrádlo pro psa, nesmrdí mi jídlo, nezívám sotva jsem si umyla ráno oči a můžu tak něják plánovat den s vizí, že i něco udělám :grinning: Ale tak, že byla včera ta kontrola, tak si moc starostí nedělám, ale pravda je, že jinak bych se bála :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jj, Avally držíme všecky palečky!
22. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Jin: díííky, jo je to tak...blbci jsou všude....už se házím do klidu, ať je mýval v pohodičce...
A je dobře, že je ti dnes dobře....to fakt bude úlěva, že včera všechno dopadlo na jedničku :slight_smile:
22. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, je možný, abych už ve svém tt něco cítila? Večer mi tak nějak "ťukalo" v břiše,tak buď to byly prdy a nebo pidižvíček :slight_smile:.
22. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Daee - jasně, je to hňup...navíc, nemá cenu se s ním hádat...já myslím, že až příjd ena lámání chleba, tak to zjistí, že říkal kraviny...možná už se na to díval...takže kašli na něj..

Jin - no, já teď právě začínám mít taky stresa...jestli bude všechno v pořádku a srdíčko bude dál ťukat ...právě kvůli tomu, jak se cítím netěhotně...když nepočítám jen tu únavu...všichni mi říkají, ať jsem ráda, že je mi dobře...jenže však víte holky...člověka to hlodá, protože kdyby mu bylo špatně, tak ví, že je s jeho tělem něco jinak a tudíž je vše ok...jenže když zatím nemám co cítit, ultrazvuk si sama udělat nemůžu, tak prostě přemýšlím, jestli je všechno jak má být...proč nemůže to miminko o sobě dávat vědět nějak už od začátku? :grinning::grinning: Vždycky zaťukat..hele mámo, jsem ok...kdo má pak tyhle stavy vdržet? :grinning:...mě čeká prohlídka až za dva týdny...:frowning2:
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj Holky, preju krasne ranko

Bibi, belka gratulace, je to fajn, cist takove dobre zpravy hned po ranu...

Daee, s tou dovolenou tvuj ucetni nema pravdu. ja sama jsem se ptala ucetni, jak to bude s dovolenou. Do poloviny roku mam narok jenom na polovinu a jak mi skonci MD anez zacne rodicovska, tak si mam zazadat io ten zbytek, to uz zase buddu mit narok na tu druhou polovinu a proplati mi ji. To je spise o domluve a jak ti ten ucetni poradi.
U nas je to v praci stejne s tena blbama... Ja si treba nemuzu dovolenou vybiratbehem leta, pracuji v cestovnim ruchu a je sezona... Ok, to chapu, ale kdyz jsem tedkom si chtela vzit cely tyden dovolene kvuli te svatby, tak me ji stjne vedouci nedala, protoze ona by tam musela sedet skoro 3 tydny v kuse. Je to sice desne, byt tak dlouho v praci.. My totiz delame dlouhy a kratky tyden, ale i tak, kdy si mam sakra tu dovolenou vybrat? Tohle me fakt nastvalo. nechlala jsem to teda tak, ale vratim ji to tim, ze odejdu na nemocenskou a at se tam z toho zblazni. Clovek chce s nekym vychazet za dobre, kdyz ona potrebovala, taky jsem misto ni sedela v praci a tedkom mi rekla, ze ona se taky vdavala, ale tolik volna ze nepotrebovala... Mura jedna pelesiva... :slight_smile:
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Holky děkuji moc za gratulace a přeji všem krásný,pohodový, plodný zimní den.
Víte co je super? Můj muž oslaví za dva dny 35 let a já mu to dám jako dárek. To bude koukat. No líp to snad ani vyjít nemohlo. :wink:
22. led 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj baby dlho som tu a uz mi aj vsetky chybate
inak kedy ste to oznamili v praci ze ste tehu??
22. led 2010 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
katulline - že je to jinak? Já jsem si to myslela. On je takovej opravdu hňup, výplaty věčně spočítané špatně, člověk bay se pořád nervoval a kontroloval ho...vrrrr :angry:. Ale jak to čtu, blbci a protivní lidi jsou všude, takže ať si huknou, my se nedáme vytočit....protože chceme pohodová a spokojená miminka, že.... :grinning:

Dashi: mluvíš mi z duše, já té příští středy snad nedožiju, pořád se sleduju, jeslti je možný aby se prcek do tak malýho pupíku vešel a měl správný rozměry....a jestli kope, pořád nevím.....chjooooo, potřebovala bych gynekologa s UTZ jen pro svou potřebu na celých devět měsíců ve službě non-stop :grinning: :grinning: :grinning:

Sven: jasně, že může pidižvík ťukat už teď....a pak, že se přes pneumatiku neprokope....haha
22. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Nath: já po NT screeningu (13tt)
22. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Bibi - jůůůů to bude kráásný dáreček :slight_smile: holka, jsem za tebe moc ráda...hned mám hezčí den :slight_smile:

nathalko - no ahojky, kdepak se nám touláš? :slight_smile: Já to musela oznámit už v 8tt, protože doktorka asi po těch dvou potrátkách chtěla, abych radši byla doma. Tak budu do 12tt dělat z domu...
22. led 2010 v 09:35  • Odpověz
ahoj holčiny, přeji krásné ráno!
bibi - veliká gratulace!!!!! tak jen ať to roste vesele dál!!!!!!!

já taky doufám, že už se někdy připojím k vám nahoru :astonished:

daschi - pekne odpocivej, at te hlavicka brzy prejde, a zas nacerpas sily!!!! zatim se koukej pekne rozmazlovat :slight_smile:

a pripojuji se k drzeni palecku pro avally :slight_smile:
22. led 2010 v 09:38  • Odpověz
daschiki ked vy ste vsetky tehulky a ja som mala pocit ze uz sem nepatrim ale chybali ste mi
tak len oddychuj a uzivaj si rastuce brusko :slight_smile:

daee to si tak dlho vydrzla tajit :slight_smile: ???

a co na to v praci?? neboli nastvany alebo tak nieco??

nam oteh kolegina a sefka hned povedala ze stop sexu lebo uz nechce aby ine baby odysli s prace myslim ze tak toto zelanie jej asi ziadna z nas nevyplni :slight_smile:
22. led 2010 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
baby a ked ste zistili ze ste tehu mali ste aj nejaky vytok alebo ste spinili???
22. led 2010 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Daschi: já včera u gyndařky v čekárně viděla takovej plakátek, že hladina hcg stoupá prudce do druhého měsíce těhu, tam je peak a pak zase prudce klesá a začínaj hrát roli jiné hormony (estrogen a progesteron? to nevím, to mě tak nezaujalo :slight_smile: ) To by podle mě znamenalo, že u lidí, kterým je šatně z hcg, tak by mělo být nejvíc špatně kolem 8tt a pak zase lépe. To na Tebe přesně sedí! U mě se tím sice uklidňunju, ale jsem teprv 7tt, že a nejhůř by mě bylo přelom 6 a 7 a to je asi blost :grinning:
Musíš být v pohodě, víš jak to říkáš :dizzy_face:

A já jdu na kontrolu až za pět týdnů! Uf!

Nath: já to řeknu teď, po kontrole se srdíčkem v 8tt, musím, kvůli tomu, že se chci některým pracovním aktivitám vyhýbat.
22. led 2010 v 09:43  • Odpověz
nath - jasně že mezi nás patříš...my tady pliveme těhu bacilky a podporujeme všechny snažilky ve snažení a fandíme vám, ať jste za chvilinku všechny nahoře...

tvé dotazy mi ale nějak napovídají, jestli tady nemá někdo na něco podezření???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: coooo? :grinning:
já jsem třeba měla špinění den dva během uhnízďováné vajíčka (to bylo poprvý), pak už nic...no a holky tady některý měly i silný výtoky a stále mají...takže u každého je to jinak

Jin - jéé děkuju, ty jsi hodná...no mě spíš děsí to, že já se právě nemůžu spolíhat na to, že bych průser poznala podle špinění nebo krvácení, protože podle mě ten Utrogestan by udržel asi cokoliv. Nebo myslíte, že kdyby bylo hodně zle, tak by ani nepomohlo, že beru Utroš? Z toho mám totiž největší strach..na jednu stranus e cítím bezpečněji, že ho mám....na druhou stranu se bojím, že jestli třeba nenastal nějakej problém a ten Utroš mi to neudržel a ...hrozně s ebojím, abych se nedozvěděla něco špatnýho...ach joj
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.