• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
to je asi jedno kedy sa to v praci povie alebo je aj na to urceny nejaky cas ze do ktoreho tt to musia vedet??
a co planujete na vikend?
22. led 2010 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Nath: tajila jsem to jen v práci, rodina a nejbližší kamarádi už to věděli dřív :wink:. Výtok v počátku těhu jsem nijak intenzívnější neměla (až teď :grinning: )....ale jsi mi podetzřelá.....že bys byla taky adeptka na těhu??? :wink:

Dashi: já myslím, že kdyby bylo něco joooo špatně, tak ani Utroš nepomůže. Já vím, že nejsem ta pravá na uklidňování, protože sama pomalu stříhám metr do dalšího UTZ, ale neboj!!! Smůlu už sis vybrala a teď to půjde všechno krásně a bez problémů....s Utrošem určitě....pak ho pomalu vysadíš a mimi už to zvládne samo :wink: :wink:.
A buď ráda, že je Ti dobře...a na řeči typu "komu není špatně, u toho není všechno v pořádku" vůbec nedej...to jsou pověry
(právě Tě uklidňovala osoba, která zjišťuje z netu velikost mimi ve 20tt a zkouší si pravítkem v kanceláři za stolem, jeslti je možný , aby se jí to do bříška v pohodě vešlo.....jsem cvok no :grinning: )
22. led 2010 v 10:11  • Odpověz
daee ja uz neiem co sa robi v mojom tele vobec mu nerozumiem berem hormo lieky a pocitala som ovu a ked by to vyslo tak sme v tom casne snazilokovali neviem ci som tehu alebo mam zase nieco?ale zacinam nejak troska spinit a to sa mi este nikdy nestalo tak preto sa pytam
22. led 2010 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
nathali - patris mezi nas, nejsme tu vsechny tehu, i kdyz uz se to krasne presunulo. ale rozumim ti.
budu ti drzet palecky, aby to tentokrat vyslo. jak dlouho jsi po ovulce?
22. led 2010 v 10:30  • Odpověz
daee - ja si te vcera na FB snazila pridat asi trikrat, ale pokazde to nahlasilo nejakou chybu :astonished: tak super, zes to zkusila ty :slight_smile:
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj rijnovecky:slight_smile: konecne je paaatek:slight_smile: jee, ja se tak tesim na vikend a navic tak krasne sviti slunicko, teda aspon v Brne.

Holky, me prestava byt spatne! :grinning: :dizzy_face: Ale ja teda ani nedutam a uzivam si ten pocit normalniho zaludku a pocit toho, ze jsem to zase JÁ a ne jen hromadka nestesti, co to zapichne vecer v 9h:(

jinjin: asi fakt tim, ze jsem prekrocila tu magickou hranici 8tt, se to nejak pomalicku zlepsuje... klepu to na drevo, protoze jsem za to moc rada... Ty moje blivno-stavy bych neprala ani nepriteli...

daee: ucetni je debil a blbecek. Samozrejme, ze mas narok na dovcu i v prubehu MD a zamestnavatel je povinnen ti ji proplatit, jakmile prejdes na RD.
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz
nathali: s tím výtokem a špiněním. Asi před 4 měsíci, co jsem se začala pozorovat jsem měla mírné špinění asi 5. den po ovulaci a menstruace přišla s naprostou přesností. Poté se mi stalo dva cykly po sobě, že jsem špinila 2 dny před menstruací a pak propukla pravá mrška, dřív jsem nešpinila a tak to přisuzuji tomu že jsem začala pít kontryhel (pro mě úžasná věc, zkrátil mi cykly, menstruace byla měsíc od měsíce silnější ale jakoby jen čistá krev a paní doktorka minulý týden na kontrole byla potěšena jak mám tlustou sliznici).
Tento cyklus jsem hodně malinko, špinila 9. a 10. den po ovulaci. Zajímavé ale u mě bylo i to, že většinou po ovulaci mám hlen buď skoro žádný a nebo lepkavý, tentokrát pokaždé když jsem si kontrolovala čípek, byl hlen krémový.
Doufám, že jsem nebyla nechutná, jen jsem se to pokoušela popsat to co nejpřesněji.
Doufám, že ti ty řádky k něčemu byly.
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz
baby vy ste na FB ???? tak to sa mi kludne ozvyte (Natalia Zajkova) noo ked som to ratala tak ovu mala trvat do 17.1 takze by som mala byt 5 dni po ovu no uvidim co sa s toho vyklube
tak ja letim do prace a tam nemame net :( tak sa stavim vecer papa
22. led 2010 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, dnes to tu vypada na same dobre zpravy :slight_smile:
Me dnes doktorka nasadila antibiotika, nebo se z toho pry nevyhrabu :confounded: Ale jinak mam supajdit do prace a drzet se v teple. ono se to rekne lehce, ale pri presnosti dopravnich spoju se mi stava, ze pri presedani zustanu treba tri ctvrte hodiny na zastavce... Brrr. Kdyby nebyla aspon takova zima, nebo kdyby si clovek moh aspon cist.... Ale jak neni naraficenej u krajnice a nevyhlizi, tak se mi stalo ze bus ani nezastavil a frcel vesele dal....
Muzu byt hodne vlezla a vecpat se k vam do tabulky snazilek? Pokud to neni jen pro zvane?
22. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky..........................

bibi: moc gratuluju.........................
nathali: držím pěsti, abys byla těhu.............................
daee: účetní je kretén, být tebou jdu na neschopku a kašlu na ně.............................
nathali: já to v práci taky neříkala, jen dvěma kolegům, je to zbytečně brzo, u nás to ještě neví ani manželova rodina, zatím jen naši a pár kámošek.......................ale veřejné to zatím není..................................

já si včera zapomněla dát do nočního stolku sušenky na ráno, tak jsem vstala bez nich a dobrý, ještě jsem ted podruhé posnídala, protože jsme byli s kocourem na veterině a jdu vařit obídek........................dobře mi není, ale blbě až nějak extra moc taky ne........................tak by se mi to mohlo taky začít zlepšovat. v pondělí začínám třetí měsíc, tak že by to ustoupilo...................je to hrůza................................
ale začalo mě bolet v krku a hlava, tak přemýšlím, od koho jsem mohla co kde chytit, já se nemocným snažím vyhýbat...................

a teda mně je blbě pořád, ale že by mě to nějak uklidnovalo, že je mimčo v pořádku, to teda ani moc nee.......................... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:52  • Odpověz
medakote - jasne pridej se mezi nas :slight_smile:

jinak ja si volala pro vysledky k doktorce (nejake problemy s dychanim), no a vysledky krve uplne v poradku (az na zhorseny jaterni test, ale to mam dlouhodobe) a srdicko taky ok :grinning: takze to mam pry ze stresu :grinning:
22. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Dekujuuu Potrebujete nejake nacionale? Co jsem koukala do tabulky, tak 29 let, posledni cyklus 49 dni, dnes je 13. dc Aspon se tam ted najdu a budu se tesit, ze se vsechny presuneme do te horni pulky :slight_smile:
22. led 2010 v 11:02  • Odpověz
ahojky holky, jsme tu jen na skok, nestačím dočítat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sakra :frowning2: :frowning2: :frowning2: mám ted honky ted sme uložila malou a jdu makat :unamused: :unamused: musím už :confounded: :confounded: tak snad večer, vás dočtu ale ejsi pojedet tímhle způsobem tak nemám šanci vas docist ani ua týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je neco noveho??nejak nova tehulka,?nebo cokoliv??kdo byl na kontroel a vse oukej
gratuluji moc moc :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 11:33  • Odpověz
holky já se zase nervla :grinning: chodím na diskuzi Revize dělohy .. jedna slečna tam psala svou zkušenost s ovulačním mikroskopem, ke které já přidala zkušenost svou - byla však opačná :slight_smile: a to jsem si dovolila teda moc :grinning: že se dospělé ženské a matky dětí dokážou chovat jak puberťačky nad tím mi fakt zůstává rozum stát ... :rolling_eyes:

jinak teda já měla začít dneska měřit - mrcha včera fakt skončila :sunglasses: no ale plány mi jaksi narušil včerejší alkoholický dýchánek u nás doma :sweat_smile: takže jsem si nenachystala budíka a ani nevydesinfikovala teploměr ... no hold začnu zítra .. :grinning:

já se ale musím přiznat, že po té revizi mám trochu obavy ze sexu ... ten první sex to bude asi fiasko :-/ měla jsem po zákroku pak komplikace, jako ostatně po každé operaci :frowning2: já se špatně hojím :frowning2: a tak mám obavy si "tam" šáhnout sama natož, aby mi tam pavel vložil mečík lásky, jak tomu říká s oblibou :grinning: ježiš to bude hrůza ... no ale doufám, že se to povede brzy, páč to bude asi jako s pádem s koně - čím dřív nasedneš, tím je to lepší :grinning: by mě teda nikdy nenapadlo, že já taková náruživka budu mít obavy ze sexu ... jojo život člověka někdy hodí fakt úplně do jiných dimenzí .. :-/
22. led 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojky janka......................
to vůbec neva, že budeš měřit od zítřka, tedka jsou ty teploty stejně jedno hnedka po MS..........
a s tím sexíkem - jako můžu vám otevřeně přiznat, že od té doby, co jsem těhu, vůbec nemám chut na sex - resp. od té doby, co mi bývá špatně, protože mě pořád něco bolí, hlava, břicho, atd...........a večer okamžitě usínám, už je mi to trapné (dosud jsem to byla já, kdo pořád inicioval k sexu), tak se chci zeptat, jak jste to měly nebo máte vy ostatní? jsem i četla, že to tak v prvním trimestru bývá, ale už mě to začíná docela štvát............................

janka: no já se ti ani nedivím, že se bojíš, ale nemám s revizí zkušenosti, tak nevím, co ti přesně dělali a jestli tě něco někde bolí nebo tak......................a jak dlouho jste měli zákaz sexíku?
22. led 2010 v 11:42  • Odpověz
janka, :slight_smile:jejda ja s etaky nepohodla na jedne diskuzi a to na koureni v tehotenstvi .-(jedna zenska tam proste tvrdila ze kourit je bezna vec v tehu a ze dite nemuze byt pak postizeny atak takovy blafi :frowning2: :frowning2: a ja mam pravej opak, proste nezastavam se koureni v tehu :unamused: :unamused: takze jako taky hruza sem sla pryc :grinning: :grinning: :grinning: a ten sexik, to bude dobry hele jako porove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka. ahoky, nic si ztoho nedelej :slight_smile:ja s manžílkem nesexovala celé těhu :grinning: :grinning: :grinning: prostě sem se bála a neměla sem chut takže mi když tak jsme používali pusy a ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sex ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nekdo to ma pry naopak nekdo je hrozne nadrzenej ale ja taky nemel chut , :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Lauri: my máme sex prakticky zakázaný (kvůli krvácení a špinění v I.trimestru), ale upřímně já nemám prakticky chuť a Michal má zase strach, abychom mývalovi neublížili...,.takže volíme jiné alternativy než přímo sex :wink: :grinning:
22. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
mona. ty jo, celé těhu, tak to bych teda nevydržela....................
bát se nebojím, než mi začalo být blbě, tak jsme se milovali normálně, ale ted je to hrůza.................
my měli problém to vydržel jenom těch pár dní, když byla třeba MS, takže ted - chudák manža......................
mona: a jak po porodu - někdo to nemůže vydržet až skončí šestinedělí a někdo prej půl roku rok nic, to musí být teda taky dost šílené...................................

daee: aha, tak to jo................................takže taky opatrně.............
no jo no, já bych moc chtěla, akorát prostě mám tak žaludek na vodě, že když si představím ty pohyby při sexu, tak by se to mému břichu asi nelíbilo ....................... no fakt hrůza.........už mě to začíná štvát, budu s tím muset něco udělat.................. :sweat_smile:
22. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
:grinning:

holky, tohle začíná být zajímavá debata...

jednak Daeeee: jsi zlatíčko děkuju moc...to jsem potřebovala slyšet, že ani ten Utroš není kdovíjakej zázrak :slight_smile:, to mě trošku uklidnilo...teď mi volali z gyndy, že v ten můj termín paní doktorka dojde pozdějc, tak mi přesunuli na později...už chtěla navrhovat sestřička místo čtvrtku pátek :grinning:, tak jsem ji hned zarazila, že už tak jsem šíleně netrpělivá :grinning: a že v 10: 15 určitě můžu :grinning:, že to není problém...z původních 8:00 :slight_smile: to je chvilka :slight_smile:

ohledně sexu...holky- já jsme na tom stejně...já vůbec nemám chuť...jakože...prostě jak kdybych se bála, abych něco tomu mimišátku neprovedla...ale manžel má naštěstí taky strach :grinning:, zvlášť když já jsem prvotřídní špinivka :grinning: pozor nikoli špindíra!!! :grinning: špinivka :slight_smile:, co špinila vždycky za všech okolností..takže asi má sgtrach, aby jsme něco nepohnojili...takže se snažíme tulit se trošku jinak...:slight_smile: a až budu mít třeba po NT potvrzený, že vše ok, tak začnem...ale jako ne že bych neměla erotické sny :grinning::grinning::grinning: Chjo :grinning:
22. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
lauri:
jojo s těma teplotama to vím :wink: já se jenom musela pochlubit :slight_smile:

no a s tou revizí - zachytí čípek, rozevřou ho a seberou kyretou děložní sliznici s plodovým vejcem .. :confounded: Takže když jsem včera poprvé od revize zasunula prst dovnitř, nahmatala jsem poněkud .. nevím .. zjizvený? čípek .. je takový divný ... chudáček můj malý :frowning2: nic moc mě nebolí, to já chuť mám :grinning: ale prostě když nad tím přemýšlím, že to příjde, tak se trochu bojím .. hlavně mám strach s tím, že se tam třeba něco porouchá, že mi tam něco zanese nebo tak ... jsem asi paranoidní :slight_smile: tak ho hold pošlu před tím pořádně vypucovat :grinning: on pavel se taky bojí, že by mi něco udělal .. v těhu to taky tak bylo. Já jsem chtěla, ale on se bál, že mimču něco udělá ... takže už dlooouho bez sexu .. já? leze mi to na palici :grinning:
Jinak já mám normálně 6ti nedělí :-/ a teď to bude pátý týden, ale doktor říkal že i po první MS je možno .. uvidíme :wink: nesmím na to tak myslet :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
daschiki: erotické sny.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já nemám, mně se zdají samé nesmysly, o mimču, a prostě blbosti...................
ale už musím manžu znásilnit chudáka, já na to myslím každý den a pak jsem tak unavená, že vůbec................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
no, tak to ja budu asi svetla vyjimka... Vetsinou vychytame nejaky vecer, kdy mi neni tak moc blbe a vubec se teda neomezujeme, az na tu frekvenci... bohuzel se snizila :confounded:, ale nekdy proste odpadnu v 9 a finito... Trochu jsem se ze zacatku bala... ehm, oragsmu, ale pak jsem nekde cetla, ze kdyz to mamince nevadi, mimiskovi to neublizi a navic se tim trenuje deloha, protoze se pri tom malinko stahuje a trenuje se tim delozni svalstvo na porod... Toz tak asi u nas :dizzy_face:
22. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
janka - jestli se bojíš nějaké infekce, tak použijte kondom (sice teda se z toho neotěhotní :grinning: , ale třeba pro ten začátek ti to dodá víc klidu.
Jinak co se týče sexu, tak tím, že se spolu vidíme o víkendech, tak toho není dost, ale pak si to zas vynahradíme :slight_smile:. Ale že by to bylo 3x za den to ne :grinning: Pěkně pomaloučku, polehoučku, zatím ťuk ťuk, žádný problém. (a to před otěhu se mi občas stávalo, že jsem po špinila)

Holky, jak jsem jásala, že rýma je po skoro měsíci fuč, tak jsem to asi zakřikla, od včerejška zas kýchám a teče mi z nosu, se z toho picnu!Jo a touhle dobou za 14 dní ze mě bude mladá paní :slight_smile: (tak doufám, že obřad neprokýchám, neprosmrkám a neprochrchlám :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
sven - teda to letííí !!!!! Už za dva týdny!!!! Jéééé, musíš pak ukázat fotečky!!!! :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
všechno to strašně letí hokly, ani se neotočíme a budou se tu slavit první miminka...uvidíte. Mě připadne jako včera, když jsem našla první //.....a je to víc než 4měsíce :grinning:
22. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jojo, letí to šíleně - za chvíli budu v půlce těhu a mám pocit, že mi to ještě nedošlo - možná teď, až začnu prcka cítit (jestli se potvrdí, že to není jen zbloudilý prd :slight_smile: mi to dojde :slight_smile:.
Jinak fotky určo hodím na beremese, tak se budete moc kochat "nabouranou nevěstou" :slight_smile: :grinning:
Jsem si nidky nemyslela, že se "budu muset vdávat" - i když je fakt, že se nevdávám zas až tak kvůli mimču, o ruku jsem byla požádána víc jak před rokem, takže mám čisté svědomí, že chlap se vyjádřil sám a nebyl nucen okolnostmi :slight_smile:.
22. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky holky, tak se sem za váma zase dostávám. Zatím jsme nestihla dočíst, udělám to večer.
Jak už jsem psala kontrola u doktorky dopadla dobře, mimišek krásně roste měl 7,3mm a krásně mu blikalo srdíčko. Novou fotečku i průkazku mám v albíčku. Mám data dalších kontrol a ultrazvuků a screeningu, doplním to třeba zítra ráno.
Jediné co mě trápí jsou křeče v bříšku, tak jsme tři dny po sobě musela chodit na injekci magnézka a dneska už je to o moc lepší, akorát mě z těch injekcí bolí zadek.
Můj Tomík problinkal celou noc, tak jsme se vůbec nevyspala, dneska jsme jak praštěná. Ale naštěstí už je dobrý, ráno se vzbudil a dělá jako by se v noci nic nedělo, ale ještě mu radši nechám dneska dietku.
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Jééééé Bibisko moc gratuluji, to je super, že máme další těhulinku.
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz
orchid: no já taky kdesi četla, že orgasmus nemá žena mít, že to může vypudit mimčo, ale je to podle mě blbost. pak jsem četla většinou spíš to, že sex je super i pro mimi, takže jak to vyhovuje partnerům.........................

sven. svatbička se už blíží, se těším na fotečky.,...................a kecy typu "muset se vdávat" nemám ráda, myslím že v dnešní době tomu tak není u nikoho, a podle mě mnohem lepší - pro novomanžele - vdávat se s břichem než pak s malým mimčem, to už si člověk užije mín.............................

maciol: ahoooooj, a copak je tomáškovi? vidím, že to nemáš teda vůbec jednoduché.................................

dbny moje, mně je dneska trochu líp, tak jdu upéct bábovku............. :wink:
22. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Laurinko ahoj, nevím co mu bylo, večer blinkal a pak celou noc až do rána celkem asi 6x, naposledy v sedm hodin ráno. Pak usnul a vzbudil se po deváté úplně v pořádku. Chtěla jsme ho vzít k doktorce, ale on vypadal v pohodě, tak jsem tam nejela. Pokud se to zopákne, povalíme na pohotovost.
To je dobře, že už je Ti líp. Mě je teda pořád bléééééééééééé :frowning2: .
22. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.