• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky taky bych ráda dala miminko svým rodičům pod stromeček. Už mám i namyšlené jak: mám užasnou fotku mých rodičů jak vysmátí jedou na dvojkole: vytikla bych to a pod foto napsala : " tak tady jste šťastní jako maminka tatínek, doufám že společně budete brázdit stejně šťastně jako babička a děteček. PS: setkám se s vámi ve stejný měsíc, ve kterém vznikla tahle fotka, Váš vnouček."(ta fotka totiž vznikla v červenci a je úžasná, a kdybych náhodou otěhotněla tenhle měsíc, tak by to akorád vyšlo). :wink:
9. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
bibiska1: to je krasné!! Tak to jsme na tom stejne... Taky mam namyslene, jak bych to uz vsem oznamila. Uz mame vybrane i jmena a divam se na netu na kocarky, kdyz me to chytne. Ale ne, ze bych nejak mela depky nebo tak, ale proste mi to dela radost planovat :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Luca83: uplně vím jak se cítíš, dělám to samé. Dlouho jsem čekala než můj muž začal chtím miminko. Navíc pořád nám do toho něco lezlo (přiznám hlavně zábava..spousta sportu). No a když projevil zájem začla jsem mít snad jak každá ženská radost a tak místo pěknej hadříků jsem začala koukat po kočárcích, oblečení pro maminky a pro miminka a začlo se mi to strašně líbit. Samo že na tom neulítávám na to jsem strašně lenošná a mám spoustu jinech zábavnejch věcí na starosti, ale proč se nepodívat, ne? :grinning:
9. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky holky.....
ashlee: tak zkus zítra testnout hned ráno a napiš, jak to dopadlo.....
holky, přeju taky pěkný víkendík, snad to počasí nebude až tak strašné a jestli jo, aspoň můžeme být v teplíčku se svými miláčky....
9. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
bibiska tak to som rada ze nie som sama co takto pokukuje po mimikovskych veciach a vymysla mena a tak :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
taggy : test si udelam až v pondělí rano
9. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
bibiska1 a luca83: holky, ani nevite, jak vam rozumim:slight_smile: taky to tak nekdy mam, ze pokukuju po vsem pro miminka a obcas je docela zajimave, jake veci se clovek dozvi (mam na mysli informativniho charakteru). Je strasne hezke, ze uz planujeme s pritelem oba, ze uz mame oba na to chut a ze jsme pred tim podnikli vetsinu veci, ktere jsme podniknout chteli... Koncem mesice se stehujeme do vlastniho a tak uz to bude proste to nase hnizdecko, kde budeme moct v klidu zit jako rodinka, doufejme uz brzo ve trech :wink:
9. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
majdalena: tak to ti zavidim. My budeme mit nas domecek hotovy nejdriv za rok, ale spis jeste za dyl. ale to nevadi. Muzeme bydlet u manzelovych rodicu, takze to by nebyl takovy problem. Spis mam strach z financi. Ale cekali jsme tak dlouho, ze ted uz jsme rekli, ze uz toho mame dost a cekat proste nechceme. Je to opravdu hezke, kdyz vidim manzu, jak pokukuje na miminka. :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
luca83: no jo, finance nikdy nejsou jiste... jenze to by se z toho musel clovek zblaznit a porad by se neco muselo odkladat a to jsme nechteli, obzvlast kdyz jde o deti. Chteli jsme si jen zatim koupit stredne velky bytecek, abychom byli financni zatizeni stejne jako v pronajmu, abychom to utahli i kdyz ja budu na materske.
9. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
my jsme si taky vzali uver jen umerny tomu, kolik muzeme mesicne splacet. A zbytek se holt musi utahnout nejak postupne. Ale kdovi, mimco nemusi vyjit hned a treba jeste nasetrime nejaky penizky. Proto i nakupuju nejaky veci na mimco ted, kdyz neco vidim zajimaveho za dobrou cenu. Aby to potom nebyl takovy financni sok.
9. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky právě teď jsem přemýšlela o dalším důvodu proč je vhodné otěhotnět teď a nebo později. Protože jsme většina poblíž Brna nebo z Brna, tak jak je mi známo, na jaře opět proběhne prodejní veletrh dětského zboží. Docela by mě zajímalo zda užím má tam někdo z vás byl a jestli jo, tak jak to na Vás zapůsobilo. No já ikdybych náhodou do té doby těhu nebyla, docela bych se tam ráda podívala. Takže by mě zajímalo zda s tím má někdo už nějaké zkušenosti. :unamused:
9. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ráno holky,
upravuji tabulku

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 48DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 34DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 31DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 28DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/28DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 28DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 26DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 26DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 24DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 22DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/20DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 20DC (posl. cyklus 27 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /15DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 15DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 11DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/11DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/9DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 7DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/ 4DC(posl.cyklus 30 dní)
10. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Co se týče toho veletrhu v Brně, minulý rok tam byla moje kamarádka a říkala, že tam toho bylo móóóc, že by si tam nakoupila (nejlépe jako těhulka), ale ona už měla půl roční holčičku, tak sháněla jen krmící židličku. Tu si tam koupila, moc pěknou a prý ze slevou, protože to byl vystavený kus.
10. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
moje kamaradka si tam koupila kočarek
10. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,

přeju krásný víkdend:slight_smile: , já jsem ještě v práci, ale za hodku už končím, tak se těším domů, i když mě tam čeká spousta práce, protože přes týden vůbec nestíhám. Jinak jsem začala malinko špinit, tak čekám, co z toho bude, moc bych chtěla věřit, že by to mohlo být těhu, ale zároven si zakazuji na to myslet, protože vím,že budu moc zklamaná, až se menstruace rozjede. Test jsem si zkoušela v den vynechání ms a nic se neukázalo, ale vždyt to znáte, člověk doufá do poslední chvíle. Další test si udělám když to nedostanu zítra nebo v pondělí ráno.
10. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky holky, pěkné ráno.....
o tom veletrhu v brně slyším poprvé, ale určitě bych se tam ráda zajela podívat, ať už jako těhulka nebo snažilka, takové akce bývají super na věcičky.....
10. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky zdravím všechny :slight_smile:.
Jsem z Brna a o takovém veletrhu slyším taky prvně....to bych se rozhodně pdívat šla. Vidíte, to je námět na společný srazík, alespoň pro ty z nás, co to nemají do Brna až moc daleko :wink: , můžeme se zkusit až to bude aktuální domluvit!
10. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak s tím srazem bych taky klidně souhlasila. Ten veletrh bývá na jaře, takže to už bychom mohli některé z nás zvládnout třebas i s bříkem, ne? :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
10. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky vcera mi nejak nesiel net neviem co sa stalo taaaak som bola nastvana :angry: ale uz som tu konecne :slight_smile: taggy ta vystava vyzera super ktora tam pojde???
10. říj 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: já asi určitě, ale i s manžou.....
10. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky,

taky o tom slyším poprvé, a to jsem Brňačka. Já bych určitě šla mrknout. :wink:
10. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
da se těhotenství poznat podle děložního čipku?
10. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
ashlee: určitě je výmluvnější pozitivní těhotenský test než stav čípku. navíc pokud jsi ho nezkoumala doteď, tak nemáš s čím srovnávat.....takže buď si udělej další test, nebo se objednej k doktorovi, nebo počkej....ale čípek je dobrý spíš na určování ovulace - tam je to dobré, ale při těhu je to zrádné......
10. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
autor

taggy.............22 let.............0 snažení/ 48DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 34DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 31DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 28DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/28DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 28DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 26DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 26DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 24DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 22DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/20DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 20DC (posl. cyklus 27 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /15DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 15DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 11DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/11DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/9DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 7DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/ 4DC(posl.cyklus 30 dní)
10. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
ashlee - hodíš do alba ten test?
10. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Čauky holky, tak u nás nic, dostavila se MS, sice asi s 10ti dením zpožděním, tak jsem si myslela,...ehm...trochu doufala..že by...hm...tak teda nic....Držím palce všem...už mám vymyšlený, jak to jednou manžílkovi řeknu, ale on nebude vůbec překvapenej...teď mě furt tak hlídal, že přesně věděl, o kolik dní se mi to opozdilo... :grinning: A co jinak, takhle při večeru?Já dokoukala tu romantiku na Primě, kápla nějaká ta slza, půjdu s psíkem a do hajan...drahýmu jsem na zítra upekla vanilkový rohlíčky, tak ať mlsá a nesleduje mě:slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahoj maxi smile: to je škoda, že to neklaplo.....ale v tabulce máš napsáno 26DC, tak jak desetidenní zpoždění? to to míváš jen šestnáct dní?
11. říj 2009 v 00:37  • Odpověz

taggy.............22 let.............0 snažení/ 49DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 35DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 32DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 29DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/29DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 29DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 27DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 23DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/21DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 21DC (posl. cyklus 27 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /16DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 16DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 12DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/12DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/10DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /8DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/5DC(posl.cyklus 30 dní)

Dobré ráno děvčata, aktualizovala jsem tabulku.
Prosím maxi.smile, aby si zaktualizovala svoje údaje a šoupnula se v pořadí dle DC.
Přeji hezký den, i když u nás teda prší :frowning2:
11. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojky holky, hezké ráno.....
u nás taky prší, ale to neva....jedem ke kámošce na návštěvu a pak k našim na oběd, takže takový pohodový den.....
11. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.