• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010........nevíme...................Ema/Matyáš
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 47DC
rowennka........20 let................2 snažení / 32DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /22DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 20DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /19DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 17DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 15DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 14DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 11DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 10DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /6DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN:
26. - monaberuska1 - ultrazvuk
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening

BŘEZEN:
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
22. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky, děkuji moc, je to fakt úžasný pocit :dizzy_face:.

Na další kontrolu jdu 9.2. (už jsem to aktualizovala v tabulce), na příští kontrole bych měla dostat průkazku a žádanku na NT screening :dizzy_face:.

katuline: také moc gratuluji ke kontrole :slight_smile:

bibiska: gratuluji ke // :slight_smile:
22. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Katuline i Avally: MOOOOC gratuluju! Užívejte si to štěstíčko. :grinning:

Holky není to divný, že jsu na kontrolu až 25? Všechny kdo jste byli tento týden jdete na začátku února?
Už zase stresuju, že :zipper_mouth: ale já jsem zatím v poho, jen si nedovedu přesdtavit, jak na tom budu za tři týdny - natož za 5!
22. led 2010 v 19:39  • Odpověz
jin: není to divný, já byla 13. ledna a na další jdu 11. února,takže po měsíci.....................
22. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Avally a Katul:
Gratulace veliká :slight_smile:

Já jsem zvědavá, kolik budeme ve středu odpovídat my :slight_smile: Podle MS ( po připočítání cca týdne ) mi to bude vycházet 9+2 tt :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:54  • Odpověz
jojo, já taky jdu až po měsíci :frowning2:

byla jsem 5.1. a jdu 4.2., ale Jin připrav se na to, že z toho pak už taky budeš šílet...ještě 13 dní do kontroly :frowning2: Já to nepřežiju tak dlouho...ještěže pak chvilku potom je NT screening... :slight_smile:
22. led 2010 v 19:56  • Odpověz
jinjin, anieanne: moc děkuji :slight_smile:

jinjin: neplaš :wink: , každý doktor to má jinak, mě samotnou překvapilo, že půjdu tak brzy, původně jsem měla přijít už za dva týdny 5.2., ale to budeme zrovna na horách, tak půjdu až 8.2.

Jinak já mám super doktora, dneska mi dal rovnou 2 fotečky a nic za to nechtěl....později hodím do albíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
vlastně 9.2. :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
dasch: jj, já se taky na tuto kontrolu těším hrozně a moc se těším, že chvilku po tom je NT, takže mimi uvidíme víckrát, jupí.......................

avally. můj dr. taky nic nechtěl za foto, vložil mi to automaticky do těhuprůkajdy a tu jsem dostala od sestřičky............
22. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Drbničky, kde jsteeeee všechny?????? :wink:
22. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Holky mě odpoledne v práci vůbec nejel Kůň :frowning2: :frowning2:, tak snad si vzpomenu, co jsme komu chtěla napsat...

Orchi: na deníček Tě navedly holky....já bych ho objednala z netu...a nemusíš nikde shánět :wink:. Pak sem písni, jak se ti zapíná do těhu pásu...moje první instalace na sedadlo byla trošku delší :grinning:

Avally, katull: gratulace ke kontrolám!!!

Jin: kliiiiid já taky chodím po měsíci :wink: ....až ke konci těhu se kontroly stáhnou na 1x za 14dní

Dashiki: kalhoty nám sem pak nafoť :wink:, já vydražila dvoje, ale jedny už jsem zase prodala, neseděly mi :frowning2: , druhý jsou ale ok :grinning:
Overálek krásnej....a huš s řečma o zakřiknutí.....já koupila zhruba 7-8tt vaničku :wink:, takže proti tomu je jeden overálek nic :grinning:
22. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Lauri: já jsem tu :grinning:
22. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
este nespite tak to je super :slight_smile:aspon tu nebudem sama :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Nath: zatím nespím, byla jsem do devíti hodin na návštěvě u tety, tak jsem taková probuzená (mj. opět jsem musela překousnout milion řečí o tom, jak nemám žádné bříško :angry: )
22. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
aaaaale prosim ta take reci nepocuvaj!
22. led 2010 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
daee: to snad ne, si fakt ti lidi nedají pokoj neee......................s takovýma debilníma řečma. kdybys měla břicho větší, tak zase budou říkat, že máš podezřele velké břicho atd..................................

daee: a jakou máš vaničku? normální jako bývaly dřív a nebo nějakou tu tvarovanou, co se tedka dělají? já se v tom moc nevyznám - budu určitě kupovat i kyblík i vanku, ale tu nevím, jak vybrat...........................

a co kolotoč nad postýlku - to vůbec nevím, jaký vybrat a podle čeho, když to stojí třeba litr a víc, tak co je na tom takového rozdílného?
22. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
lauri: já už si na to zvykám....řeknu, že končím pátý měsíc a všichni se vyjeví.... :unamused: já pupík mám, ale taky mám prsa, tak to není tak výrazný.....

Vaničku mám v albu, je po jednom mimi z Aukra (ale fakt jako nová) a líbila se mi proto, že je z jedné strany s lehátkem pro malé mimi (že ho nemusíš držet na ruce nebo kupovat tu podložku zvlášť) a z druhé strany normální na většího prcka. Plus má podpěry, co se připnou rovnou na vanu...což se mi zdá hodně praktické...budeme koupat rovnou v koupelně.
Ten výběr na netu je obrovskej, ale mě se hlavně líbí to tvarování, to se mi zdá praktické....

Kolotoč....asi bude dobrá věc, většina maminek ho tu chválí, že mimi zabaví a zaujme. Ty levnější můžou mít na sobě prostě jen navěšené hračky. Ty dražší už i hrají, myslím, že se i točí a třeba promítají světýlka na strop. Plus mají třeba dálkové ovládání nebo taky tlumené noční světlo na kontrolu mimi.....později se dá kolotoč oddělat a nechat na postýlce jen tu hrací a svítící základnu třeba....
Osobně jsem si dala na kolotoč limit do 1000,- víc ne....líbí se mi, když hraje a když promítá na strop ty hvězdičky nebo tak...nakonec nám ho nadělili tchánovci...Fisher Price (900,-), je u mě v albu....
22. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
daee: moc díky za rozbor, vaničku máš pěknou,,..... no my jsme se právě bavili s manžou, kde budem koupat, koupelna je maličká ,takže vanka by musela být taky nějaká přidělávací na vanu, aby to tam šlo.......................
ale jinak máme hodně velké všechny místnosti, takže ty vytopit na nějakou pořádnou teplotu by byl asi masakr - jako dvacet stupnů máme i v zimě tady všude, ale myslím že aspon zezačátku je to málo....................
tak uvidíme........................

a ten kolotoč teda taky povybíráme.................................
sice mi zítra má přijet kámoška, která má dvouletou holčičku a hodlá mi přivézt hadříky na mimčo, a taky prej mantinel a nebesa na postýlku a taky hračky, tak uvidíme, co přiveze - je zlatá............................

jo a do alba jsem ti kukla a máme stejný obleček z tesca - ty to máš jako fotku číslo třicet....................ty kalhotky šedobílé s bílým bodyčkem, mně se to hrozně líbilo, je na tom sice napsané pro chlapečky, ale myslím, že je to neutrál......................
22. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
jdu spinkat daee, dobrou noc................ :wink:
22. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Lauri - ten šedobílý obleček taky myslím, že je neutrální...i pro holčičku...a tlapičkové body z Tesca je tady hooodně populární.... :grinning:

A vy chcete koupat v kyblíku? Já moc nevím jak bych to dělala...v čem je to lepší než vanička?

Kámošky s dětmi jsou fajn, já zrovna takovou, co by měla na rozdávání věci nemám :frowning2:, buď jsou těhotné (ale těch je pár) nebo děti neplánují nebo naopak už mají velké a věci rozdané.....tak si musím poradit sama. :slight_smile:
Tak od ní zjisti nějaké rady, co je dobré pořídit, co je k ničemu a dej nám vědět....já třeba váhám, jeslti je nutný monitor dechu, když bude mimi normálně donošené a zdravé, pak třeba taky kolik takový novorozeně potřebuje do začátku hraček...atd.atd. informací není nikdy dost :wink:
22. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdu taky....dobrouuu :slight_smile:
22. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
daee:
monitor dechu nutný asi není, ale všechny kamarádky, kord prvorodičky, mi řekly, že kdyby do toho šly poprvé znovu, tak neváhají. Že ten první, minimálně, měsíc na miminko prostě pořád jenom koukaly a nemohly se na něj přestat dívat .. a pak sledovaly jestli dýchá a všechno je OK :slight_smile: ono to stojí relativně pár peněz ve srovnáním s tím, jak dobře se vyspíš :slight_smile:

já ponocuju .. se skleničkou vína ... nějak to na mě padlo :frowning2: jak jsem pavlovi řekla, že už můžeme sexovat, ale že mám strach a proč, nějak se začal bát, že by mi ublížil ... on je strašný cíťa .. to nevydařené těhu prožíval i hůř něž já a to je to fakt vazoun :slight_smile: já mu rozumím, že to myslí dobře .. ale mi to nepomáhá :frowning2: mám pak pocit, jako by se mě štítil ... a já vím, že tak to ROZHODNĚ není :grinning: ale prostě ... jééééééééééééééééééééé
no vyžahnu tu půlku flašky, co zbyla ze včerejšího večírku a jdu spát :slight_smile: bude líp :wink:
zítra tu máme skorotchýni se skorotchánem a budeme je seznamovat s mojí mamkou .. a to tu mám bugr jak v tanku ještě po tom večírku :grinning:
22. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
ahoj holky, včera mi kůň stávkoval. Už zas nevím co všechno jsem vám chtěla, tak budu šátrat v paměti.
Daschiki - to je dobře, že sis koupila pro prcka něco, o zakřiknutí nemůže být ani řeč, já toho měla ještě spoustu před těhu, takže touto teorií bych ani neotěhu :slight_smile:.

Co se týče kyblíku na koupání, já si ho zrovna včera objednala na MMB :slight_smile: - dětem se v tom prý moc líbí, uklidňuje to, jak jsou ponořené až po krček a mají tam "stísněný" prostor jako u nás v bříšku, takže se cítí jako doma :slight_smile:.
Určo budu kombinovat s vaničkou, ale prostě kyblík se mi líbí, tak jsem si ho pořídila.

Co se týče monitoru dechu - jo, furt budeme chodit čučet na mimi a kontrolovat (asi i s monitorem), ale kdo je nervák, tak bych asi pořídila. Dá se i půjčit, nabízejí to i leckeré porodky. Půjčení na půl roku stojí zhruba 1000,- Kč a půjčují rovnou 2 ty desky k tomu, takže můžete mít ve dvou postýlkách, což mi přijde výhodné (jedna v ložnici a druhá třeba v obýváku).

Jinak všem, co měli kontrolu moc gratuluji, protože jsem zde četla samé krásné zprávičky a blikající srdíčka :slight_smile:.
23. led 2010 v 07:32  • Odpověz
Jj, tak děkuji za zklidnění, ale stejně to pět týdnů nevydržím :grinning: :grinning: :grinning: Jsem pako. Prostě se od včera cítím naprosto netěhotně, i bříško mi zase zajelo zpět. No, ono to bude dobré. Snad :sweat_smile:

Ten kyblík zní dobře :slight_smile: Škoda, že je nedělají i velké pro dospělé, mě by se to asi taky líbilo :grinning: :grinning: :grinning:

Janka: to je těžký...chce to asi jen trošku času, zatnout zuby a vydržet...Moc Ti přeju, aby to rychle odvál čas!
23. led 2010 v 08:37  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010........nevíme...................Ema/Matyáš
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 48DC
rowennka........20 let................2 snažení / 33DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /23DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 21DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /20DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 18DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 16DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 12DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 11DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 7DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN:
26. - monaberuska1 - ultrazvuk
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening
25. - Jinjin - NT screening

BŘEZEN:
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

Pěkné ráno holky, my máme za sebou klidnou noc, Tomášek spinkal až do rána, tak to vypadá, že už je úplně v pořádku.
23. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj drbny,
vy jste toho večer teda nakecaly :slight_smile:

K vaničce - kupovat ji nebudu. V domečku budeme mít vanu, takže koupím jen tu podležku, a bude to. O tom kyblíku si ještě něco načtu, ale prozatím jsem rohodnutá s vystačit s tou podložkou..
S monitorem dechu nevím.. Na jednu stranu je to určitě dobrá věc, na druhou stranu to dřív všichni zvládali i bez něj... Takže v tom ještě rozhodnutá nejsem.
Každopádně určitě chci chůvičku, to je super věc.

Jináč, lauri a daee - já jsem koupila bodýčko v khaki. Proč by holka nemohla být v tmavší barvě ? Stejně to bude mít jen párkrát, s tím, jak rychle rostou..
23. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Holky asi jsem to zakřikla, Tomík už zase zvrací a to nic nejedl, jenom ráno kousek sušenky a včera suché rohlíky.
Teď usnul, uvidím s čím se vzbudí, kdyžtak nás čeká návštěva pohotovosti :frowning2: .
23. led 2010 v 10:18  • Odpověz
maciol, to mě mrzí, že máš s prckem takové starosti. Tak snad se to zlepší a nebude ta pohotovost nutná. A kdybys tam s ním vyrážela, tak přeju, ať narazíš na nějakého fajnového doktora a ne protivu.
23. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojinky maminky, těhulky, snažilky..........
daee: kámoška je super, ale nebude mi to dávat, ale chci si to jen půjčit - ona bude chtít taky ještě druhé, takže se jí to bude zase hodit. Ale má holčičku, tak uvidíme, co budem mít my. Druhá kámoška má zase chlapečka, ale ti nevím, kdy budou mít druhé..........uvidíme........
co se týče rad, tak ty si od ní vezmu, protože ač je jí jako mě teprve letos třiadvacet, malá má dva roky a je tak suprově vychovaná a hodnoučká, že takové dítě by bral každý.....................a kámoška si na nic nehraje, takže od ní budou všechny rady ( a to si o ně musím říct, ona nerada poučuje) super.........
ad monitor - ona ho neměla a když je dítě donošené a zdravé - tak potřeba není. ale já ho určitě koupím, stejně jako chůvičku, prostě za můj klid mi nějaké dva tři tisíce stojí a navíc budem chtít i další mimčo, takže se to využije víckrát - ten litr za půjčení je sice fajn,ale jak píšu, dá se koupit za patnáct stovek nový, takže kdo chce mít víc dětí, tak se asi víc vyplatí to koupit, nebo půjčit ale jedině třeba od nějakých známých - ale to teda nevím, jestli mám známé........
a ten kyblík - říká se, že tvar je podobný jako děloha, že je tam dítě podobně namáčknuté a cítí se tam dobře, navíc má tam oproti vaničce pokrčené nožky, takže je to dobré i na prdíky.......prej osvědčené.......
anie: bodyčko khaki určitě může být i pro holku.......já beru sebe, že taky nosím modré věci a manža taky třeba červené triko nebo tak, takže to dítě to mít může.........
a k monitoru - je to každého věc, bez něj to samozřejmě zvládneš, ale pro mě je to důležitější než třeba kolotoč nad postýlku, který už o moc levnější není - a je to vlastně jen hračka, kdežto monitor může mimču zachránit život.........ale je to jen pro klid maminky.......
daee: ty ses ptala ještě na ty hračky - rodiče to často s množstvím hraček přehání, a to všichni, i co znám. co se tak říká a píše, tak dítě má mít dvě tři hračky a hotovo, aby si je pamatovalo a byly jeho - myslím jako prvních pár měsíců, no ale já myslím, že my ho taky zahrneme........ale aspon tím nemá mít přecpanou postýlku...... :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky, ještě dotaz - bolí mě hrozně v krku, mám trochu kašel a bolí mě z toho hlava, nevím kde jsem se nakazila, protože si dávám na nemocné pozor........nevíte, jestli na to existuje něco, co můžou i těhule? aniž bych musela k dr?
23. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.