• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010........nevíme...................Ema/Matyáš
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 49DC
rowennka........20 let................2 snažení / 34DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /24DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 2DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /220DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 19DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 17DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 13DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 12DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 8DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN:
26. - monaberuska1 - ultrazvuk
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
5. - Zolik - NT screening
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening
25. - Jinjin - NT screening

BŘEZEN:
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

Pěkné ráno holky, teda spíš dopoledne.
My máme zasebou celkem klidnou noc, Tomík zatím nezvrací, tak snad to bude v pohodě. Potvůrka malá spinkal teď tři noci se mnou a už si na to tak zvykl, že nechce zpátky do postýlky.
24. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Jin - jééé tak pak musíš napsat, jaké byly reakce!!! To zní parádně takové rodinéé setkání...to se máte, že tak s rodinou podnikáte takové věci..dijáky a tak.

Maci - tak to je super, že je Tomulka už dobrej...snad to nezakřikneme. :slight_smile: Nechce zpátky do postýlky :grinning: Už chápu, rpoč náš taťka mamce zakazoval, aby i dkyž býval pryč (a dost často na služžebkách), jsme spávaly s mamkou. :frowning2: Myslím, že to ale není úplně správně...Když táta není doma, proč by nemohy s mamkou spinkat děti, že jo? :slight_smile:
24. led 2010 v 11:04  • Odpověz
jinak já dneska zase pracuju...furt jen pracuju :frowning2: Musím teď bohužel docela zabrat, když budeme brát ten úvěr...A vůbec nevím, jak to zvládnu ještě s tou diplomkou. Nejradši bychs tím sekla, ale samozřejmě to bych byla úplně blbá, kdybych to vzdala, když mám studium splněné a zbývá jen napsat diplomku a udělat státnice. Když pro mě je teď nějak prioritou to mimisátko a nějak nechci třeba moc stresovat..už tak jsem na nervy z toho, že musím teď hodně zabrat v práci, abychom utákli byt a půjčky :frowning2: Není to lehký v dnešní době...trošku na mě dolehla depka... Fakt už asi potřebuju jaro a sluníčko a teplo, aby mě to nabilo energií a pak zvládám tisíckrát víc věcí, než když je tma už v 5 a já jsem zralá spát.
24. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Dobré ránko.......
anie. uklizené máme od včerejška, ale žehlit bych měla taky.................................no a chystáme se odpo ke švagrům na oslavu synovečkových narozenin, tak snad to bude taky fajn......................taky jsme uvažovali, jestli jim to řekneme - protože já chci jít od další kontroly na neschopenku a švagrová dělá na sociálce, takže by se to pak stejně dozvěděla, a radši chci, aby to věděli od nás.......................ale příští víkend máme další oslavu, tak jim to možná řekneme spíš tam........................

jin. tak to máte super plán, a určitě budou mít vaši radost.....................

daschiki. jejda, to ti moc nezávidím teda, práci ani tu školu.......................................mně by se už asi nechtělo, já si fotím, a to je tak všechno, jsem trochu zlenivěla, ale ty to určitě zvládneš, jsi šikulka...................................

a na jaro se teda těším taky, v takové zimě se ani moc věcí nedá dělat, už at je jaro, sundáme bundy, vyrazíme ven na sluníčko, bříška nám vylezou, to bude krása.......................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás rychle pozdravit....dneska jedeme k našim na návštěvu, oběd a taky probrat věci po mě...

jin: to je fakt krásná příležitost k oznámení rodině, že bude další mimi...určitě budou mít velkou radost...a Ty se ničeho neboj, smůlu už sis vybrala, teď bude všechno určitě už dobré!!! :wink:
Jo a těším se večer na popis, jak to proběhlo :wink:

Dashiki: depku mám taky, taky už bych chtěl jaro a sluníčko....občas se děsím, jak to zvládnem...rekonstrukci a mimi.....ufuf....(myslím teď finančně i fyzicky :unamused: ), ale zvládnem to všechny...asi s jazykem na vestě, ale zvládnem :wink:.

Jinak holky si myslím, že mýval mě včera a dneska párkrát šťouchnul...takové jako když praskne bublina v bříšku, ale jinak než při větrech...takové puf, že jsem to zlehka cítila i do ruky. že by mě lechtal teda to ne, ale třeba to mám trošku jinak a bude mě takto šťouchat....tak snad se nepletu a je to vážně mýválek :grinning:
24. led 2010 v 11:25  • Odpověz
jůůůůůůůůůůů já mám 21tt....to je drsný...ale stejně si myslím, že jsme prostě zhruba o těch 10dní mladší, ale nebudem doktorům odporovat a uvidíme co uvidíme ve středu na UTZ :grinning:
24. led 2010 v 11:26  • Odpověz
daee: no tak to je paráda, že už jsi drobka cítila.............................a myslím, že ty pocity u toho jsou individuální pro každou maminu..... :grinning:
24. led 2010 v 11:29  • Odpověz
daee - jůůůůůůůůůůůů krááása...taky se těším, až začne pufat bublina :slight_smile: ve čtvrtek začnu 11tt...už se nemůžu dočkat až za mnou bude ta psychická hranice 12tt.

A máš pravdu, nějak se to zvládne...možná budou muset pomoct rodiče...i když to se mi moc nechce...ale prostě pod mostem nezůstanem :slight_smile:, takže to bude určitě dobré...hlavně jen ať už konečně začnou blbnout s tou krizí a začne se zase proboha stavět a vyrábět..už mě ta krize nebaví :grinning: Včera v Olympii kriticky nešlo tak akorát zaparkovat, jak to tam bylo narvaný autama...takže..:slight_smile:
24. led 2010 v 11:39  • Odpověz
chtěla jsem napsat samozřejmě PŘESTANOU blbnout :grinning:...já užž tak maximálně blbnu :grinning:
24. led 2010 v 11:40  • Odpověz
jo a Lauri...vzpomněla jsem si dneska na Tebe, jaks psala, že míváš sny o miminech a nějaký blbosti... Holky já jsem dneska ve snu šla Slovenským rájem, za jednu ruku jsem držela už mimčo, co capkalo samo a v kočáru jsem vezla druhý...a najednou před náma na cestě medvěd! Takže já panika neuvěřitelná...přemýšlela jsem, co udělat...jestli mám děti zalehnout vlastním tělem a nechat se rozsápat, hlavně aby ale přežily ony...nebo jestli utíkat (to jsem věděla, že nezvládnem)...no prostě mi probíhaly hlavou takový myšlenky!! Vzbudila jsem se úplně zpocená...a manžel si dělal srandu, že jsem měla vydělat mimino z kočárku, dát ho hlídat bráškovy nebo ségře, vzít kočár nad hlavu a s jekotem se hrnout na medvěda s kočárem v rukách a mlátit medvěda kočárem :grinning: tak to mě fakt pobavil...už se vidím s těma dvaceti kilama, jak šiju do nějakýho medvěda...ale mslím, že zoufalé situace si žádají zoufalé činy :grinning: Možná bych to v tom strachu o caparty zvládla :grinning: umlátit medvěda kočárem :slight_smile:
24. led 2010 v 11:51  • Odpověz
* bráškovi :slight_smile: hups...chybička se vloudila...koukám, že si tady povídám sama :-d
24. led 2010 v 11:52  • Odpověz
daschiki. jé, tak vidím, že máš taky zajímavý sny.........................
mně se zdávají taky takový blbosti, ale dneska se mi teda nezdálo o mimču, ale o tom, že jsem pracovala v kavárně, přišel tam za mnou manžel a já ho podváděla s druhým, ale to byl taky můj manža - jako v tom snu byl někdo jiný, ale vypadal jako můj manža, prostě to byl ten samý....................no hrozná blbost................. :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 11:58  • Odpověz
jo, tak takový sny se mi taky zdávají...že podvádím manžela vlastně s manželem...asi je to přirozený...že se takový věci zdají...důležitý je, že to neděláme v praxi :slight_smile:, i když to by bylo těžký sehnat stejnýho chlapa k manželovi :slight_smile:...ale víš jak to myslím...že nepodvádíme v praxi (teda doufám, že můžu mluvit za všechny :slight_smile: )
24. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
ahoj holky.
me se zdal sen že rodim. :grinning:
24. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky. opět se hlásím po dlouhé prodlevě. Za 6 dní zjistím, zda jsem těhu nebo ne. teploty stoupaj a dneska šíleně klesly. No a mám takový problém - nevím, jestli vám to nepřijde banální, ale já si prostě nevím rady.

Šéfová v práci mi poslední dva měsíce říká, že si mám hledat novou práci, že sme tam s kolegyní dvě a že není práca, takže mě bude muset propustit. Tak jsem si teda řekla, že zkusím otěhotnět. Jenže ouha, před týdnem vyletěla kolegyně protože řekla, že by šla na mateřskou a já jsem tam zůstala sama. Jenomže jestli jsem těhotná, tak musím okamžitě na neschopenku (kvůli práci zubního technika - jedy apod), takže nevím, co si počít. Protože jestli jsem, tak totálně zrujnuju šéfovou, protože celá firma visí na mě a najít nového technika tady není zrovna jednoduché. tak z toho mám trošku depku :frowning2:

nemáte tu někdo podobnou zkušenost?
24. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Row- já bych asi jednala na rovinu a pokud seš teď těhotná, tak bych asi šéfové řekla, že holdjste se s manželem snažili už předtím a že sis stejně myslela, že to je jedno, když ti hrozil vyhazov.

Taky mi přijde, že sice přemýšlíš, jestli nezruinuješ šéfovou, ale ta tě chtěla přece teď vyhodit...takž já bych si vůči ní výčitky nedělala. Je to tvůj život, ty chceš miminko a v tomto případě se neohlížej na nikoho.
24. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
daschiki: děkuju. taky mě napadalo todle, přece si kvůli ní nenechám případné miminko vzít, že? Ale aj tak to bude dost blbý :frowning2:. S bývalou kolegyní jsme počítaly s tím, že pryč půjdu já a šéfka říkala že musela vyhodit ju, protože prej by ji zničilo, kdyby jí za dva měsíce oznámila, že je těhotná :frowning2:
No mám jistý, že jestli jsem, tak prostě mi nic jinýho nezbyde, ale to moje svědomí je strašná věc :frowning2:
24. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
row: tak s takovou šéfovou bych jednala tak hnusně, jako ona s tebou a s kolegyní - neřekla bych jí nic a až budeš těhu a půjdeš na neschopenku, tak bych jí to řekla týden před a hotovo...................nebo ta tě ještě vyhodí a nebo tě bude štvát nějakýma blbýma řečma......
24. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
lau: jenže ona právě není nijak zlá nebo zákeřná, ale firma se jí postupně hroutí a já jsem jediná prac. síla. Ale asi máte pravdu. řeknu jí, že když mi říkala, že budu muset odejít, tak že jsme se začali snažit a že se stejně počítalo s tím, že odejdu já a příp. těhotenství je z tý doby, takže si za to vlastně může sama - měla tam nechat kolegyňku :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
jako...row, upřímně...já fakt nechápu, proč by sis měla dělat kvůli takové ženské výčitky?!?! Vždyť ona vyhodila holku, která zřejmě půjde na mateřskou, i dkyž předtím celou dobu chtěla vyhodit Tobě...očividně myslí jen na sebe (což na druhou stranu většina zaměstnavatelů a asi se není čemu divit, ale připadá mi to dost krutý). A jako kde bere jistotu, že ty miminko mít nechceš? Ať si hledá koho chce, Row. To není tvá starost! Ty nejsi vůbec zodpovědná za něčí neúspěchy nebo za řešení problémů..já chápu, že tě to tíží, taky bych nebyla z toho dvakrát veselá...ale upřímně...je to tvůj život a na vzití miminka ani nepomysli ! Tak ona tě chce celou dobu vyhodit, pak vyhodi holku, co chce otěhotnět a ty jí máš být ještě vděčná a ještě jí stavit slavobrány a radši kvůli ní měnit své plány?!?! Je to tvůj život...práce není vše...chtělas miminko, jdi do toho! A na zbytek kašli !
24. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
row. asi tak, jak píše daschiki
24. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
dashiki: tak takhle to zní doost přesvědčivě:grinning:
24. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Rowennka. Ty jsi zubni technik? Ja ze bych tu mela kolegyni :slight_smile:)
24. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky vy ste sa ale rozpisali :slight_smile:
rowennka tehu je prirodzena vec tak co "nemozes" za to tak bude muset vziat spet tu byvalu koleginu a je to
24. led 2010 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
medakote: jé, tak to teda máš :wink:
nathali: to by šlo, ale rozešli se dost ve zlém :frowning2:
24. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jo, svedomi je mrcha vec... Ale spich bych radila soustredit se na mimi. Nas bylo v laborce pet a pro ty bylo prace fakt silene malo. Dve odesly samy, ted jsme tri a prace se zas zacina rozjizdet a holky se desi, ze najednou muzu z niceho nic odejit. A nas doktor (majitel) se toho desi taky :slight_smile: Zvlast kdyz mu behem tri let otehotnely ctyri holky... Uz ho prestalo bavit kazdyho trictvrte roku shanet novou sestricku. A tak kdyz jsem si brala volno kvuli svatbe, tak jsem dostala dlooouhou prednasku ze jsem na deti mlada (letos mi bude tricet) a jak mam jeste tri ctyri roky pockat...
Rowennka- v lab. delame z 95 procent jen keramiku- myslis, ze bude nutne odejit hned po otehu? Na keramice toho zas tak zavadneho neni (teda krom hlucnosti, prasnosti a vibraci vrtacky). Ale krome toho taky do prace relativne daleko dojizdim - asi 45 min busem, nebo hodku s prestupem na vlak. A je relativne velky riziko ze nekde zkejsnu v mraze, horku apod. Nevim jestli bude nutne odejit hned, aspon by se za me mezitim dala hledat nahrada, ale zase bych rozhodne nechtela nejak riskovat. Asi bude taky bude zalezet na tom, jak budu pripadne tehu (uz aby to bylo :slight_smile:)) snaset a co rekne Dr.
24. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
co tak moze doky povedat???len gratulovat nahradu si najde oni su lenivy nieko hladat
24. led 2010 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
ještě k tomu sourozeneckému kočáru. Pokud je dítko větší, tak si maminky pořizují tzv. skate (je to skate co se namontuje dozadu na kočárek a větší prcek se tam vozí :slight_smile:. Takže si ťapek kolem a když ho bolí nožky, hupne si na skate a vozí se.
Díky za pochvaly špíčku, je to ale fest zatáhnutý, jinak mám vepředu bouli jak když sezobnu mičudu :slight_smile:. Jinak ťukání nepřestalo, takže to asi opravdu bude pidižvíček :slight_smile:. Tak dlouho by snad zbloudilý prd nebloudil a už si našel cestu ven :slight_smile:
24. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahojky při neděli,

teda holky, tady už se ve snech rodí,mazeeeeeec :grinning: :grinning: :grinning:

Daee - gratuluju ke kopanečkům, vidíš, mýválek nezklamal a už tě očutává :dizzy_face: :dizzy_face: tak si to užívej :slight_smile:

Rowenko - jak psali holky nedělej si těžkou hlavu z šéfové, která s tebou stejně měla plány na vyhazov a ty chceš být teď loajální :wink:

a mě dneska hrozně potěšila malinká. povídáme jí s manžou že máme v bříšku miminko, a ona mi vyhrnula tričko, pusinkovala bříško a dělal miminku malá malá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to brouček milovanej :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Daee:
Hurá hurá, teď počkej, zase budeš prosit, aby chvíli nekopal :grinning:

zoli:
No to je kočička :dizzy_face: To je moc dobře, že se hned takhle hezky k mimi hlásí :slight_smile:

A k těm snům - já dneska ve snu spacifikovala zloděje, který nám vlezl domů otevřeným oknem. Nejdřív jsem ho otočením ruky dostala na kolena, a pak do něj kopala :grinning: Pak jsem se probudila, deset minut koukala na otevřený okno a málem se u toho počurala :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.