• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Rowenko, chápu že máš možná špatné svědomí z šéfové. Ale prosím Tě neměj, vydrž v práci a pokud jsi opravdu těhotná(hrozně moc Ti to přeji), běž co nejdříve k doktorovi a odejdi na neschopenku.
Měla jsme podobný problém, když jsme čekala Tomíka. Pracovala jsem na pobočce sázkové kanceláře, kde jsme se třídaly pouze tři holky. Začala jsme v osmém týdnu krvácet a bylo mi blbé je tam nechat samotné, tak jsem chodila(magor) do práce. Pak jsme se dozvěděla, jak se ony hnusně chovají a mluví o mém těhotenství a už jsem na nic nečekala.
Rowenko člověk má zdraví jenom jedno a to Ti nikdo nevrátí a už vůbec ne, když bys čekala miminko. Vykašli se na všechny kolem a mysli jenom na sebe a případné miminko.
Teda je to ale pěkná hajzlárka, vyhodit někoho, když chce jít na mateřskou. Vím, že to tak bohužel chodí. Přála bych pak té šéfové, aby se ve stejné situaci ocitla taky. A to nejsem žádný člověk, který by se chtěl mstít, jenom nesnáším podrazy.
24. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás po třech dnech zdravím.

Právě jsme se vrátili od návštěvy u našich a já hned zapla komp a začala vás dočítat :grinning:

Já začínám tak trošku pochybovat, že otěhotním snadno. Graf mi dělá neuvěřitelné neplechy. Poslední dva dny mi teplota hodně stoupla a já testovala a ovu nikde. Navíc, pokud by byla už 14 DC(!), jak by graf napovídal, tak pročmám tak dlouhé cykly - 35-36 dní? Luteální fáze přece nemá být tak dlouhá.... No, zkuste mrknout...
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
Minulý měsíc nevím, ale před tím byla ovulace 15DC. Já vlastně ani nevím, kdy mám testovat.

Už bych si moc přála být s vámi nahoře. V práci jsem v permanentním stresu a popravdě řečeno to není přesně to, co chsi dělat, tak navíc zvažuju změnu, ale na druhou strau co kdyby to vyšlo, to pak zas nemá cenu....

Ta nejistota mě zmáhá.
24. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Jessi,

to je fakt divný...podle grafu mi to taky připadá na 14 DC...tak uvidíš, třeba teď přijde mrška dřív...ale je to divný...tvůj doktor na to nic? Neměla bys ho fakt vyměnit? Nebo teda ji? Protože to je fakt divný...abys nakonec nezjistila, že máš dost anovuláků a chtělo by to hormonální podporu...Nechci Tě tím samozřejmě vůbec strašit...ale třeba by fakt stačilo, aby doktor trošku zabral a udělal ta vyšetření - aspoň o ten hormonální profil si určitě řekni...neúprosně...protože pak tě to stresuje, přitom jsi třeba úplně zdravá a jen by stačilo to podpořit tu ovulku...a takhle třeba se zbytečně stresuješ a bojíš se, jestli je vše v pořádku...ta tvá doktorka se mi fakt nezdá :frowning2:
24. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Já jsem u něj byla naposledy někdy v září, říkala jsem mu, že chci vysadit HA a on, že janě, ať beru listovku a babyplan. Víc neříkal. Pokud to nevyjde tentokrát, tak tam půjdu se s ním nějak domluvit. Pokud bude chtít čekat, tak půjdu jinam. Jen mám prostě strach, že to bude běh na dlouhou trať.

Už když tahle diskuse začínala, tak jsem si říkala, že tolik holek, to by byl v této době zázrak, aby to všem šlo jak na drátkách. Ale nenapadlo mě, že bych to zrovna měla být já.... :frowning2:
24. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Jessi,
nechci Tě zklamat, ale moje doktorka říkala, že z lékařského hlediska se začíná "neplodnost" řešit až po roce neúspěšného snažení. Dříve se to prý nedělá. Je to nějaké nepsané pravidlo mezi lékaři. Nakonec mi moje doktorka řekla, že pokud se mi to nepodaří do tří měsíců od její poslední návštěvy, tak mám přijít na hormonální profil a případně i přítel na spermiogram. Nakonec to dopadlo tak, že jsem šla k ní už za měsíc s pozitivním testem a to samé přeji i Tobě.
Hlavně se nedej, oni sice mají nějaká pravidla, ale když se chce, jde všechno.
24. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Maci, presne tak, o nejake "neplodnosti" nemluvím. Ale rozumný lékař snad pochopí, že chci vědět, jak na tom jsme a nenechá nás se dalšího půl roku trápit, abysme pak zjistili, že nás brzdila nějaká hloupost, která mohla být vyřešena hned na začátku. Já jsem se svým doktorem moooc spokojená a treba me posle na vysetrení okamzite, jak si reknu. Jsou takoví...
24. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Neboj Jessi, já věřím, že se to určitě vyřeší...a já to měla jako Maci :grinning: Doktorka nám po třech měsících dala žádanku na spermio a mně na hormony...a už jsem za ní místo na krev šupajdila s pozitivním testem :slight_smile: Tak třeba to tak dopadne i u tebe :slight_smile:

Pokud jsi s doktorem spokojená, tak je to dobře...Já myslela, že ti to jako nechce ty testy udělat..tak se ho zkus zeptat a snad ti vyhoví...vždyť o nic nejde, že?...jen o pár zkumavek krve. Nevím, proč s tím nadělají někteří doktoři takový caviky...myslím, že takovýhle vyšetření je nezabije...jako když se pak jedná o komplikovanější vyšetření, tak chápu, že k tomu přistupují až třeba po roce intenzivního snažení...ale vzít krev si myslím, že nikomu neublíží a pak je aspoň ten pár v klidu..nebo když se zjistí nějaká kravina, aspoň se to začne řešit a nesnažíte se pak zbytečně dalšího pl roku. To je pak pěknej záhul na psychiku. Tak držím pěstičky, ať ti doktor vyhoví...No a pak určit zjistíte, že hormonální profil i spermio je v pohodě a to tě uklidní a hned bude zaděláno na prcka...a hlavně si Jess nepřipouštěj, že jsi to ty ta , co jí to nepůjde...a že vy to budete mít komplikovaný....mysli pozitivně, prootže psychika dělá fakt strašně moc...prostě vy otěhotníte do dvou měsíců a basta :slight_smile:
24. led 2010 v 19:27  • Odpověz
dash, moc dekuju, uplně mě tvuj příspěvek dojal. strašně si preju, aby to tak bylo.
24. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj holky, preju krasny nedelni vecer!
24. led 2010 v 19:35  • Odpověz
jess - a co aspon dojit na utz, aby kouknul, zda foliky dozravajim, ci praskaji? drzim ti palce, at zadny problem neni,a at se v tabulce brzy presunes.
ja taky nejak marne cekam na druhou silnou carku, teploty ted vzrostly, ale testy negativni. to je bordel.
no zitra rano jdu na kontrolu, tak jsem fakt zvedava, s cim odejdu. spatny zpravy nechci!!!!! uz ne
24. led 2010 v 19:44  • Odpověz
jo a dnes jsem rozbila zrcadlo, tak me ceka 7 let nestesti :astonished: to se mam na co tesit ...
24. led 2010 v 19:44  • Odpověz
utz mi dělá každou prohlídku, ale o folikulech jsme se nebavili. taky, když jsem brala HA, tak asi ani žádné nebyly. ale říkal, že vaječníky jsou vypadají v pořádku a mají správnou velikost. to samé děloha

večerničko, já jsem normálně docela pozitivní, ale teď to na mě padlo, no...
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Jess - určitě to tak bude...možná teď moc nepomáhá nápor v práci...tak se snaž brát to jako dočasnou věc...a v duchu si říkej...HEHE hajzlíci..jen se těšte, však já brzy odejdu na mateřskou :slight_smile:..prostě to ber zlehka...žádný stresík...já si fakt myslím, že zjistíte, že jsi v pořádku a pak to hned půjde líp...dokud člověk neví, tak pořád přemýšlí a trápí se, zvlášť u několikátýho pokusu...ale neboj se, dlouho dole nezůstaneš...a na příštím srazíku sice budeme mít větší pupky než ty, ale těhotné budeme všechny :slight_smile: Takže...hlavu vzhůru do dalšího snažení....běž se přitulit k manželovi..po micinkování pěkně nožky nahoru..já to tak dělala pokaždý...pak jsem si hladila bříško a zpívala si, protože jsem měla dobrou náladu a říkala si, že nám to určo vyšlo...:slight_smile: a pokud chceš ještě to trošku posichrovat, tak pěkně ještě pošťouchnout prstem...a to by nebylo, aby nebylo!!!! :grinning:

Večerňoušku ahoooooj...copak princezno, jak se vede? Jaký byl víkend?
24. led 2010 v 19:48  • Odpověz
večerni....ale říká se i střepy přinášejí štěstí ne? :slight_smile: Tak si vem z toho to pozitivní...jsou to střepy, žádný zrcadlo :grinning:
24. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Pěkný večer tety Koníkovky :slight_smile:

Tak my jsme byli oznámit novinku našim a bylo to docela fajn. Naši dostali přáníčko, kde byla fotečka a text: Všechno nejlepší k svátku babičko a dědečku Vám přeju i já, zatím od maminky z bříška. Váš "Pupik".

Tak mamka byla fakt nadšená, tatin koukal jak spadlej z višně a nakonec asi převládla dědečkovská hrdost, tak byl takovej blaženej. A myslim největší radost měla švagrová a brácha, prej se zrovna bavili, že jim chybí malinký miminka, když jejich holčičky jsou už velký. No, a pak ještě děti, koukali nechápavě na moje břícho, kde tam může být to mimčo :grinning: Myslela jsem, že to nějak všichni tuší a oni vypdali fakt hodně překvapení :dizzy_face:

Dae: gratuluju moc k pohybům Mýválka, jsem ráda, že můžeš být v klídku :slight_smile:

Row: holky už to psaly, vždyť Tě chtěla vyhodit! Prď na ni.

A Jessi: začni to řešit, nejmíň se Ti uleví a pak to třeba půjde i samo! Držím palečky. Však jsme řekly, že máš čas max. do března, takže neboj, my Tě nakazíme tím těhu bacilem. I když tomu třeba bude potřeba trošičku pomoct. A pak ta práce... možná ten stresík a jak jsi říkala i stravovací režim, asi to moc přispívat nebude :unamused:
24. led 2010 v 19:50  • Odpověz
daschičko, ty mi vždy zvedneš náladu a vykouzleš úsměv na rtu :slight_smile:
no celý víkend jsme vyklízeli starý byt, tak toho mám dost. a furt čekám na druhou silnou čárku, a ty testy už mě pěkně štvou. jak píše jess, někdy to na člověka dolehne víc.
včera jsem nakoukla sem k vám, ale probírali jsme těhu věci. tak jsem zas zmizela a dala si aspo%n skleničku vína ...
co ty kočko, jak se vede?
24. led 2010 v 19:52  • Odpověz
jess: máš to v ip
medakote: to teď bylo hrozný s tou prací, že? dokáď sme tam byly dvě, tak nic a až Lidka odeěla, tak se z toho můřu zbláznit. No to s tou keramikou nevim, ale asi taky jo - to dojíždění a taky jsou tam ty tekutiny, ne? Já teda dělala keramiku jen ve škole - naše labina je stará asi deset roků a vybavení taky dost, takže valim jen snímačky a z fixů, jen korunky a mlstky a CBčkem a chromasit, takže samej monomer. Ale děláte metalokeramiku ne? tam možná to broušení kůvů a zatmelovačky a tak - záleží asi na doktorce. Myslím, že pokud bys chtěla, tak bys mohla odejít hned a pokud ne, tak nevim, ale já bych asi radši šla - třeba to jak říkáš dojíždění - máš to fakt daleko :frowning2:
24. led 2010 v 19:55  • Odpověz
jess - no před dorbáním HA fakt nemohl nic moc zjisit. ty starší grafy vypadaji dost dobre. ale uz jednou jsi mela ovulaci 15 DC a cyklus dlouhy 35 dni. coz je zas dost dlouha lutealni faze (leda by se vajicko treba neudrzelo ...)

kolegyne pred trema dny porodila dvojcatka :grinning: ale po roce a pul snazeni. mela spatnou dr., ktera videla, ze nejak ji ms chodi, tak ji furt opakovala, ze to chce cas. tak zmenila doktora, a ten novy ji rekl, ze nema zadnou sliznici, tudiz se vajicko nemelo sanci udrzet. takze radsi at nas poradne prohlizeji. a pokud odmitaji, ze az po x mesicich snazeni, tak sup k jinymu. peci si zaslouzime my i nase nervy :grinning:
24. led 2010 v 19:55  • Odpověz
já dobroš, zítra jdeme podepisovat smlouvy, tak se těším :slight_smile:...akorát nebojte, i já mívám depky...dneska na mě padla finanční a diplomková...:slight_smile: Když jsem začala uvažovat o přerušení studia, v zárodku mě zarazily moje tři kamarádky a vytloukly mi to z hlavy :grinning: No...tak asi budu muset...:frowning2::-/ No...ale třeba tím prckovi zadělám na dobrej základ na jazyky :grinning: Mama překladatelka, ještě do toho diplomku a státnice v anglině...prtě bude jazykář :grinning:

Jo a Večerničko..třebas to zrcadlo měla rozbít, abys mohla koukat do novýho jako novopečená těhulka :slight_smile:...:slight_smile: Jojo, někdy ani nevíš, jaký má s tebou osud plány :grinning: Ty to bereš za neštěstí a přitom jsou to střepy štěstí a nový zrcadlo na těhu bříško :slight_smile:
24. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Vecerničko, nesmutni, brzy budete obě s Jessi nahoře! Uvidíš! A zrcadlo je fakt štěstí, mám to vyzkoušený!
24. led 2010 v 19:57  • Odpověz
tak to mě tedy čeká 7 let štěstí? no hurá!!!! to půjdu zrobít asi ještě ňáký :grinning:
24. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Holky, jste super. A navíc mě ještě Pája uklidnil....

Byli jsme u našich - tzn, spala jsem v jiné posteli pod jinou dekou a v místnosti bylo trochi tepleji než máme normálně. V pátek jsme s našima docela popíjeli a v sobotu dokonce byli na plese, kde jsem teda moc nepila, ale šla jsem spát ve tři ráno.... Takže ty dve poslední teplotky vlastně můžou být ovlivněné tímto. Je to vlastně jen o 0.2-0.3 stupně víc, než by bylo třeba a to je strašně málo, no ne? Tak my radši ještě dneska zasnažilkujem :wink:

promiňte, že se nevyjadřuju k tomu, co jste psali přes víkend, nějak to teď nejde :wink:
24. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
jess - dle mého doktora stačí nárůst o 0.2 stupně.
ale jak píšeš, může to být lecčím ovlivněno.
a na testech jen jedna čárka? nebo náznak druhé?
24. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
včera jsem testovala a druhá byla jen slabá, takže negativní. ale budu testovat dál, mám 6 ovu testíků
24. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
jin - super, ze oznameni vsechny potesilo (jeste aby ne:grinning:) tak ted jen at vse probiha i nadale v naprostem poradku :wink:
24. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
jess: a nemůže to být prostě jen opožděná ovulace. četla jsem tu, že máš sykly kolem 30 dní, ale třeba tenhle bude delší a ovulka se posune. Já se v tom teda moc nevyznám :frowning2: Já měla první ovulku až 42. den a tu druhou 26. Moc ti přeju, aby to dopadlo výborně :wink:
24. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky holky........................
tak jsme se vrátilli z oslavy - jeli jsme tam na hodku, na dvě a vrátili jsme se po pěti a půl hodinách - no síla celkem, ale dobrý..........................taky jsme jim řekli, že jsme těhu, tak se pak neprobíralo nic jiného..............................
24. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Tak už se zase připravuju na zapojení do pracovního procesu, brrr... :confounded: Naštěstín jen dnes a zítra, pak si beru tu dovču, tak plánuju, jak budu spát a spát a spát :grinning: Ale je to opruz, vstávat ráno do práce...
25. led 2010 v 07:24  • Odpověz
Holky, já jsem dneska poprvé od toho, co jsem těhotná, vstávala hodně brzo....a ta ranní nevolnost byla parádní...:grinning: Asi to bylo tím, že já prostě takhle brzo do sebe nemůžu vpravit žádný jídlo...a bylo mi fakt strašně zle... jo a vylezlo mi přes víkend břicho...pořád jsem si říkala, že to je špek...ale fakt není. Jde to krásně vidět, když mám obtáhlý tričko...jak to začíná pěkně odspoda...a hezký kulatý tvar...Manžel furt hladil a koukal a smál se mi, že začínám být kulička :slight_smile:
25. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko všem,
tak jsem při snídani dočetla, co jste za víkend napovídaly.....ufuf..

Jin - super, že se oznámení takto vyvedlo.... :wink:

Jess: jen jsem Ti chtěla říct...nestresuj se zbytečně.....podívej se na nás, nám se taky zadařilo 4snažení, kdy jsem nad tím vším zlomila hůl, že na to kašlu nebo se z toho hlídání OVU zcvoknu....nemyslím si, že byste se snažili nějak dlouho, ale úplně chápu, že je to vyčerpávající a náročný na psychiku (a navíc ta Tvoje náročná práce). Ale neboj neboj, určitě jste oba v pořádku...a do března jsi u nás nahoře. A myslím, že když Dr. řekneš o žádanky na spermio a horm.profil, tak Ti je dá, já jsem byla rozhodnutá je od doktora vyškemrat po těch našich 4měsících....a určitě by mi je dal....a pokud budeš klidnější nic neřeš a zajděte na testy. Já bych udělala to samé.... :wink:
25. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.