• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jeeej no vy ste sa ale rozpisali? :slight_smile:
baby co pomaha na strasnu migrenu?ani ibalginy ani kava nic nepomohlo :(
25. led 2010 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Nath: vypni Pc, do tmy, ticha, teplo na tělo, čerstvý vzduch na hlavu ... a nejlépe Aulin na bolest.
25. led 2010 v 19:27  • Odpověz
tak ja to skusim
cely den je mi pekne divne uff snad uz bude lepsie
25. led 2010 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
Přeju ať je lépe, taky jsem měla migrény, je to hnus. A to jsem na tom asi byla dobře, je to krutá nemoc.

Dae: jj, jen mírné, ale zas tak, aby bylo jasné, že jo to ono :wink: Jsem pako, ale je mi hned líp na duši.

Jinak jsem se dneska konečně o těhu bavila s mamčou, říkala, že mívala malá bříška a první tři měsíce nevolnosti, i když nezvracela...
25. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Daee -nic nemaž, nech je tam :wink: :slight_smile: já protože jsem na ty obličeje taky talent, se radši už fotím bez hlavy, je to jistější :slight_smile:

jinjin - no vidíš, mimisek ti odpovídá, že je mu u Tebe v bříšku dobře :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Hezký večer holky,
leenikk: ještě k té nemocenské....věřím Ti, že to myslíš dobře, ale s největší pravděpodobností má laurinka pravdu! Ona mě nakopla, abych se o to začala zajímat a také to nebylo vůbec jednoduché. Mrkla jsem, že jsi z Olomouce, tak se vůbec nedivím, co nám tady píšeš. Mě na olomoucké sociálce taky řekli špatné informace (můj názor je ten, že to dělají schválně). Dokonce mi i paní volala zpět a přesvědčovala mě, ať zruším nemocenskou. Nechápu, jak si můžou něco takového dovolit!!! Jelikož se mi to nezdálo, tak jsem pátrala dál...mamka mi dala kontakt na známou (také pracuje na olomoucké sociálce) a světe div se....ze známosti to najednou bylo přesně tak, jak píše Laurinka!!! Moje aktivní mamka dokonce volala i do Brna, aby jsme měly jistotu, jak to tedy je a v Brně ji opět řekli naprosto to samé, co píše Laurinka. Tak tolik k olomoucké sociálce!!!! Nevěřím jim ani slovo. Prostě máme nárok na nejvyšší nemocenskou i mateřskou!!! A to si OSVČ platím teprve od října.
daee: máš kááásné bříško :wink: Už se nám mýválek kulatí, že? Už se těším, až nám řekneš, koho tam schováváš :grinning:
večerničko: jak jsem Ti už psala dopoledne...třeba ovu opravdu teprve proběhne a pokud by byla za cca 5 dní tak může folikul krásně dorůst a sliznice je taky slušná, takže....třeba na Tebe bude Dr. kulit oči, až na něj vytáhneš pozitivní těhu test. Nic nevzdávej a manželovi nedej pokoj :grinning:
maciol: tak s těma kontrolama jsi mě tedy dostala. To abych seděla doma jak přibitá :angry: Ale moje švagrová mi taky říkala, že ji přišla kontrola 3 minuty před vycházkou. No oni to snad dělají schválně!!! Nevíš, jak je to o víkendech? To chodí také?
25. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Didi jestli kontrolují těhotné o víkendu to nevím. Ale kontroly určitě chodí, vím to naprosto přesně. Protože jsme loni slavili v sobotu Tomíkovi narozeniny a asi 3x zvonil zvonek a pořádně. Šla jsme se zeptat, kdo to je a dole se ozvala Správa sociálního zabezpeční a že se potřebují dostat ke schránkám a ještě se mě ptala jestli nevím něco o ..... jméno tu psát nebudu, je to sousedka naproti.
Ale myslím si, že asi chodí. Protože mi tenkrát říkala dr., že kdyby se mi náhodou stalo, že mi přijde kontrola a nebudu doma, tak mám první volat jí a zkusíme něco vymyslet. Akorát říkala, že se to nesmí stát o víkendu, to by mi nepomohla. Ale mě to bylo celkem jedno, měla jsme vycházky od 13 do 19 hodin a to jsem měla dost času na všechno.
25. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj děvčata...konečně doma :grinning:

takže v první řadě chválím krásné pupíčky...jsou krásné :slight_smile:
pokud jde o tu sociálku, tak mám v tom teď ještě větší guláš :grinning::grinning::grinning:...ale to neva, stejně jste moc hodný, že se mi to snažíte vysvětlit...já jsem bohužel humanitní typ a tyhle věci asi prostě musím mít vysvětlený stokrát a ještě jsem na to úplně blbá :grinning:...jediný, co vím je, že jsem OSVČ od června, nemocenskou platím hned litr od září...a do března jsem student (teda formálně...že mi bude 26) (ale na sociálce řekli, že to je nezajímá, když platím tu 1000 na nemocenskou - takže student v tom asi nehraje roli). Takže tak :grinning: :grinning: Jste hodný holky, díkec...

Večerňoušku, jsem strašně ráda za přístup, jaký nastavilas...pěkně do boje! Bručouny nebrat vážně!!! Není větší síla, než ta mateřská :slight_smile: A miminko prostě bude, i kdyby se mělo držet jen na 8mm :slight_smile: Bude to bojovník jako mamka...:slight_smile: Takže nepolevovat a snažit a snažit a snažit...

Já jsem dneska totál vyfluslá..studenti mě odrovnali :grinning:

A pupíka asi vyfotím až zítra, protože jsem zralá na postel :slight_smile:

jo a Daee - krásná modelka :slight_smile: a moc ti to sluší mamino :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
jo a ježíš málem bych zapomněla na Didi a vyčerpávající info...děkuju, jsi zlatíčko!!! Hned to jdu prostudovat :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
jin: já do deníčku taky ještě nenapsala ani čárku - ještě čekám no........
vecernice. ty jo, tak já to nepoznám, podle grafu bych řekla že ovulka byla, ale nevím, já měla po clostiku hrozně rovnoměrný graf, tak fakt nevím, bez něho mi to taky šíleně skákalo........................

maciol: já ti to věřím, že u vás chodí, ale ono je to všude jinak, i tady ti řeknou doktoři, že sociálka stejně nekontroluje. prostě to tady máme takto. a ta moje švagrovka ví, kdy ta ženská na kontroly chodí - protože s ní pracuje a říkala mi, že vyjíždí nejdřív v osm a vrací se nejpozdějc v jednu, takže to je super, vycházky si nechám napsat na dopoledne, celodenní mi nedá. no a i kdyby mi kontrola přišla, tak mám asi pět doktorů, gynekologů i obvodáka jednoho, kteří by mi okamžitě napsali potvrzení,že mi bylo špatně a byla jsem u nich...................takže to fakt řešit nebudu.........................

daee: tak jsem mrkla na fotky s pásem, teda dát pod tričko by mě to asi nenapadlo, ale teda vypadá to líp, než na tričku, protože to vypadá, že je to hrozně vysoko....................tak asi je lepší to mít na triku až s větším břichem........

didi: ty jo, tak to je drsné teda v Olomouci, já na tu slečnu, co chtěla daschiki poradit nechtěla být hnusná, ale já fakt tady to zkoumala, pročítala zákony a zjištovala, abych to věděla na stoprocent.......nedovolila bych si poradit někomu něco, s čím si nejsem jistá...............

daschiki: to neva, že v tom máš guláš, máš prostě nárok na vše, takže to neřeš..................já už se tím u sebe taky nezabývám, zjištěné to mám, tak už to neřeším, platím, řeknu si o neschopku a hotovo............... :grinning:
25. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:jka těhulkujete a jak se snažíte?? mě vůbec nechtěl jed koník :frowning2: pořád mi blbne nevím co stím je jestli přetížený nebo nevím :frowning2: než bych vás dočetla byla bych tu měsíc :confounded: :confounded: tak se omlouvám :slight_smile:a tak vrychlosti???copak kdo a jak??

zítra jdu na ten ultrazvuk tak sem zvědavá jdu teda spát ať u doktorky nemám kruhy pod očima jedu tam brzo :slight_smile:už na 8 hodku :wink:
25. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
dobré ráno treperendy moje zlaté :slight_smile:

mony - držím palečky!

lauri - já mám jinej deníček a taky jsem do něj nic nenapsala, jen jsem si tam vložila testíky, který si tam pak vlepím...ale asi spíš až do toho lepšího deníčku :slight_smile:...tenhle stál stovku a koupila jsem si ho hned nějak na začátku, než Daee psala o tom kráááásnýýým :grinning:

Včera jsem si chovala kámoščinu týdenní berušku..:slight_smile: Bez zavinky jsem si samo netroufala :slight_smile:, ale bylo to krásný...pořád plakala, protože jednak večery jsou její a navíc si mamka potřebovala konečně odskočit na záchod, tak malá zůstala s tetou :slight_smile: tak jsem jí začala zpívat...nejprve strašně brečela pořád a pak najednou přestala, jakoby začala poslouchat, co jí zpívám a začala si mě prohlížet...takže jsem ji úplně uklidnila a dokonce začínala pak klimbat...no a těšila jsem se, jak kámošce ukážu, že jsme to zvládly a sotva se otevřely dveře, zas začala brečet :grinning:
26. led 2010 v 06:23  • Odpověz
jo a ještě Nathi-....já taky trpím na migrény strašně, vždycky jsem zobla půlku Sumigry (na předpis od neuroložky) a hned zabralo, ale teď nemůžu nic, takže prostě jedině opravdu všude zhasnout jak psala Jin, žádný zvuky, co se ti vrývají až do mozku...a zkoušet to zaspat...
26. led 2010 v 06:25  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tady přes noc zase napadl sníh, ach jo.. Kdy tomu bude konec..

Das:
No tak to muselo být super, taký malý drobeček :dizzy_face:

Mona:
Držím všechny palce, co mám :slight_smile:
26. led 2010 v 07:25  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010........nevíme...................Ema/Matyáš
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 51DC
rowennka........20 let................2 snažení / 36DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 26DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 24DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /230DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 22DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 21DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 19DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 36 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 15DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 14DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 10DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN:
26. - monaberuska1 - ultrazvuk
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
17. - Daschiki - NT screening
25. - Jinjin - NT screening

BŘEZEN:
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

Pěkné ráno holky,
monaberusko držím moc palečky na dnešní kontrolu, ať je všechno v pořádku.
26. led 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoj holky,tak to já mám vycházky od 8-20 takže celej den,teď stejně nikam nechodím protože se učím,ale jak bude po zkouškách tak budu lítat po venku.
Jinka mě taky nebývá špatně někdy jen trochu a jak se najím tak to přejde a břicho mě nebolí tak nevím jak dopadne ctvrteční kontrola,trochu se bojím,mě akorát bolí prsa.
mona hodně štěstí na kontrole a dae má mocc pěkný bříško
26. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno,

zolik, daee: máte krásné pupíčky :dizzy_face:

monaberuska: držím všechny palce na dnešní kontrolu :wink:

Jinak ještě k těm kontrolám, já nevím jak to budu dělat já, bydlíme v řadovém RD se zahradou a když jsem venku na zahradě, což, když je hezky jsem tam skoro pořád....tak zvonek určitě neuslyším.... :unamused:
26. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Krásné ráno!! :slight_smile:

mona:držím taky palce!!!

Lauri: s tím pásem si musíš zkusit vyhrát, přes tričko nataženej nahoru, nebo nařasenej může být níž, ale nejlíp mi sedí pod tričkem - hřeje na zádech a zakryje ten kus pupíku co vykukuje.
Jinak holky dneska na váze hrozné odhalení 4,5kg nahoře....ufuf, tak snad je to normální přírůstek na začátku 6.měsíce... :sweat_smile:
26. led 2010 v 08:26  • Odpověz
dobré ránko,

monaberuska -držím palečky na kontrole a ať je vše OK, pak se nám přijĎ pochlubit, jo? :slight_smile:

Daee - já v min. těhu měla ve 20 tt přírůstek 0 ale třeba teď už mám nahoře kilčo, takže vše je jinak :wink:

a myslím, že 4.5 kg není moc. je to takové přiměřené :slight_smile:
26. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Holky, tak jak mě je teď pořád špatně, tak já mám úbytek - 2 kg :sweat_smile:
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ranko

Dae: já nedávno odhalila 5kg nahoru i bez těhu pupiku, tak nepanikař :slight_smile: Moudrá kniha říká, co měsíc, to zezačátku 0,5kg a v druhé polovině to 1,5kg... 10-12kg je optimální přírůstek.

Mona: držíme palečky, dej vědět zvědavkám :wink:
26. led 2010 v 08:37  • Odpověz
ahoj holky,
mona - držím palce na kontrolu :slight_smile:
Jů, daee má zítra velký utz - to určitě poreferuj, jsem na to zvědavá jak to probíhá, jestli je to jako NT nebo jak. já jdu 8.2.
26. led 2010 v 08:43  • Odpověz
A Dae snad zítra zjistí koho že to v bříšku vlastně nosí... :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Daee je z toho hlavně už pěkně nervní :confounded: ..... :grinning:, jdu na 10,50, ale mám celý den dovolenou, tak Vám holky určitě poreferuju podrobně, ale až v podvečer nebo odpoledne....
26. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Daee: nevím proč, ale pořád si myslím, že budete mít holčičku :slight_smile:
26. led 2010 v 08:49  • Odpověz
ty čtyři a půl kila mám za ty řeči, že nemám bříško, že jsem pluchá atdatdatd...mýval se asi rozhodl do toho šlápnout :grinning:
26. led 2010 v 08:50  • Odpověz
avally: já bych chtěla moooooc, ale uvidíme, klidně i chlapečka. Opravdu ty tipy jsou tak napůl....a můj vnitřní hlas potvora mlčí :grinning:
Cituju sama sebe včera večer: "hlavně aby to bylo zdravý a mělo to čtyři ruce a čtyři nohy" :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Daee - to je krásný přírůstek, je lepší takhle pozvolna, já za těch zbylejch 20 týdnů pak nabrala 13 kg, takže maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já taky typuju slečnu :dizzy_face: :dizzy_face: tak holky, uděláme na zítra Daee typovací tabulku ne? :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 08:53  • Odpověz
jéé,tak to jsem zvědavá, jeslti vypadám na kluka nebo holku :wink:
Každopádně zítra odtam neodejdu dřív, než to Dr. rozluští :grinning:
26. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Já něják nevím, ale tak tipnu si - kluk :wink:
26. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.