• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj holky,

aktualizuji tabulku, včera dorazila MS, přesně na čas... :angry:

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 49DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 35DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 32DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/29DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 29DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 27DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 23DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/21DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 21DC (posl. cyklus 27 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /16DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 16DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 12DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/12DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/10DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /8DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/5DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 2DC (posl.cyklus 28 dní)
11. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
avally, nesmutni, usměj se a jedeme dááááál! :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
daee, sven: mám prosbičku ohledně aukra :sweat_smile: . Jak se vkládají obrázky? Podle návodu, je to naprosto jasné, píšou, že pomocí Procházet. Ale když jsem se dostala do místa, kam se vkládají obrázky, žádná kolonka procházet tam není, je tam jen vložit URL adresu obrázku...zkoušela jsem zadat tu adresu, ale nejde mi to vložit...nevím včem je zakopaný pes...díky moc :wink:
11. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
sven, díky. Já to neberu nijak tragicky, třeba příští měsíc to vyjde :wink:
11. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
avally - teda nevím, kde je problém s aukrem - Teď jsem to zkoušela - dala jsem si vystavit předmět, zvolila jsem nějakou tu kategorii, dostala se na bod 2 - informace o zboží - tam je kolonka na vkládání obrázků -- kolonka "Přidat obrázek" - kliknout na tlačítko "Vybrat" - v PC najít příslušný obrázek, tlačítko "otevřít" a obrázek se sám načte. Jediné, co by mohl být problém, je velikost fotky. Ale teď jsem zkoušela tam vložit nějaký větší obrázek a ona se mi za příplatek 0,30 Kč upravila. Tak fakt netuším. Zkus to znovu a kdyžtak napiš.
11. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky, jak se dneska mate? Mne dneska odjel pritel na tyden na sluzebku, tak jsem doma sama s pejskem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
sven: díky moc. Nevím, možná něco dělám špatně....tak jak to píšeš, to bych chápala...tak jestli to dělám dobře...kliknu, že chci vystavit předmět, vyberu kategorii, zvolím šablonu, napíšu popis předmětu a tím končím...tu kolonku přidat obrázek nikde nevidím, je tam jen napsat tu URL adresu obrázku....ach jo :frowning2:
11. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
sven: děkuji mooc, už vím, proč mi to nešlo... Já jsem chtěla ten obrázek vložit už v bodu 1 a on se vkládá až vbodu 2 :sweat_smile: .
11. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, u nás zatím svítí sluníčko, ale asi se to taky pokazí...včera byl úlně typickej podzimní den (zima, mrholilo, pofukovalo....brrrr).
11. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
majdalena: já jsem teď trochu bojovala s Aukrem. Teď jdu dělat obídek - filé s bramborem a odpoledne jdeme na návštěvu...
11. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
avally....když jsem prodávala poprvé měla jsem ten stejnej problém :wink: , ale koukám, že už jsi to rozlouskla...tak to jsi lepší...já půl dne nevěděla, co s tím :slight_smile: .
11. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Majda: my máme fotbalový víkend. Přítel hraje futsal, tak jsem mu byla včera fandit, pak jsme šli všichni fandit naší reprezentaci do hospody na velkoplošnou obrazovku a dneska hraje přítel zase, tak zase budu fanda :slight_smile:
Ještěže mě ten fotbal baví, protože jinak bych s ním nevydržela :grinning:

U nás dnes bude na oběd dušená mrkvička s hráškem, brambory a maso...přítel koulí oči¨ma už od rána, ale já tohle jídlo miluju :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás naštěstí taky svítí sluníčko, i když včera bylo teda fakt škaredě. My za chvíli jedeme taky ke tchánovcům na oběd. Takže vařit dnes nemusím :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
avally tak to jsem ráda, že sis s tím poradila. Já to nedělala přes tu šablonu (to ani nevím k čemu je :slight_smile:. Hlavně, žes na to přišla a mám radost, že jsem ti mohla alespoň trošku pomoct. A co pěkného vůbec prodáváš? :wink:
11. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
sven: mám plnou skříň oblečení, které nenosím a už nikdy nosit nebudu. Jaksi se do toho už nevejdu :angry: , tak to chci prodat, aby se mi uvolnilo místo ve skříni :wink:.
Ještě jednou mockrát děkuji :wink:.
11. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
tak hoď odkaz, třeba se to tu někomu bude líbit :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
daee: mě to taky pořád nedávalo smysl, jak tam vložit ten obrázek, přitom je to tak jednoduché... :sweat_smile:
11. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
sven: jj, odkaz můžu hodit až to vše vystavím, zatím jsem to jen zkoušela, jestli mi to vůbec půjde... Je toho docela dost, tak se k tomu musím postupně prokousat :confounded:. Na Aukru jsem zatím jen nakupovala a teprve nedávno mě napadlo, že bych tam mohla i prodat ty moje malé a nepotřebné věci... :wink:
11. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, asi jsem natvrdlá, ale co je to to DC v tabulce? :sweat_smile:
11. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Jessika ahoj :slight_smile:
DC= den cyklu (první den cyklu= první den menstruace)
11. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
ahoj dam ten test do alba ale není to moc videt ta testovací / ale ve skutečnosti byla vic videt,je trochu spinavej protože jsem napsala na ten test datum a pak jsem to omylem rozmazla
11. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
avally...taky se ráda kouknu, stačí pak, když nám napíšeš, jaký máš na Aukru nick a já si tě najdu :slight_smile:
JInak uvidíš, že prodávání je docela zábava a ještě při tom můžeš něco vydělat a zbavit se přebytků ze skříně :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
holky, tak já jdu fandit, aby ten můj dal gól :wink: , mrknu za váma ještě večer...
11. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
for Jessika, natvrdlá nejsi, páč já to nechápu vůbec :frowning2: Ať žije antikoncepce, MS přesně jak švýcarský hodinky...teď mě akorát furt bolí bříško...MS se opozdila po vysazení asi o 10 dní, ale snad se to nějak urovná...Tady na Pze 9 je pěkně hnusně...prší, je zataženo...a to mám jet s kamarádkou za hodinku na Slapy, máme dohodnutou vyjížďku na koních...od Té doby, co jsem prodala svého koníka, mám trošku absťák, tak se těším :slight_smile: . For Daee, já mám takové jídlo ráda...škoda, mohla jsem se stavit...snědly by jsme to tomu tvýmu a příště by očima nekoukel a radši to pěkně ,,spapinkal" :grinning:
11. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
dc se počíta od prvního dne menstruace
11. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
dc ,je den cyklu,ja mam cyklus 30 nebo 28 dní
11. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
maxi.smile, v tabulce maš napsany 27 dc tak to asi nemaš zpoždení ms
11. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat,s manželem jsme se rozhodli,že se budeme snažit o miminko od října.Dík
11. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
pajula - ahoj, vítej mezi námi. Myslím, že není problém, klidně se připojij - dopiš se do tabulky, každý den ji vždy první, která přijde do diskuse ji zaktualizuje, takže víme, kdo může v nejbližších dnech testovat atd. Je to seřazené podle aktuálního DC (dne cyklu) :slight_smile:. Když budeš potřebě něco vědět nebo něčemu nebudeš rozumět, klidně se ptej :slight_smile:
maxi.smile - jestli jsi teprve vysazovala horm. antikoncepci, tak je klidně možný, že budeš mít rozházený cyklus. Ale buď ráda, že tělo vůbec nastartovala a začalo fungovat. Já jsem HA brala před několika lety, brala jsem ji jen cca rok a už bych to do sebe takové svinstvo znovu necpala - ale to je můj názor, každý to můžeme vidět jinak. Je fakt, že bolesti mám větší a ms je možná i silnější, ale já jsem ráda, že moje tělo funguje jak má :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
ashlee - bohužel na tom testíku nic nevidím - přeci jen čárečka asi byla slaboučká a foťák to nezachytil (a nebo já mám blbý oči :slight_smile:
11. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.