• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Já nevím proč, ale mě k daee sedí taky ten kluk :slight_smile:

Zato můj vnitřní hlas pořád mele něco o holčičce, tak jsem zvědavá, co ze mě vyleze :grinning:
26. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré ráno holky,
mona: snad kontrola proběhla v pořádku, tak nám přijď povykládat....
daee: na zítra se strašně těším, jak to bude probíhat a hlavně...co máš schovaného v bříšku. Bude stačit, když to bude mít 2 nohy a 2 ruce, jo? :grinning: Já tipuji holčičku.
Avally: na zahradu jsou super ty bezdrátové zvonky, nestojí to moc a můžeš si to vzít kde chceš. Taky to budu v létě takhle dělat.
Laurinka: no ten Olomouc je divnej na všechno...nikdo Ti tu neporadí (schválně Ti lžou) a pak ještě posílají zákeřné kontroly :angry: Ale já si z nich nic nedělám, jsem přesvědčená, že jsem udělala správně! Teď ještě aby přišly penízky, vím že 14 dní placených nebylo a prej to trvá 2-3 měsíce, než Ti tu nemocenskou pošlou. Tak budu čekat...
26. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojky hilky :slight_smile:
tak jsme doma, moc děkuji didi21, aniane, daee, daschki, zolik, avally,jin jin :slight_smile::slight_smile:jste zlatíčka:slight_smile:
tak jsem v 6tt vše bylo krásně vidět :slight_smile:a vše je jak má být :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz
a kdyby jste nekdo menil tabulku tak mam 1. poradnu 16.2 :slight_smile: :slight_smile: :wink:
26. led 2010 v 09:50  • Odpověz
mona: gratuluju moc!!!! :slight_smile:
26. led 2010 v 09:54  • Odpověz
monaberuska: gratuluji ke kontrole :slight_smile:. Jen tak dál, bylo vidět už i srdíčko?
26. led 2010 v 09:54  • Odpověz
didi: díky moc za typ :slight_smile: , o bezdrátovém zvonku jsem ještě neslyšela, kouknu na to, to by bylo super řešení :slight_smile: ....Počítám, že v dubnu už budu asi doma a to už bývá hezky...nedokážu si představit být celý den zavřená jen v bytě....na zahradě jsem vždycky pečená vařená skoro celý den :slight_smile:
26. led 2010 v 09:59  • Odpověz
mona:
Gratuluju :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:04  • Odpověz
avally:
Třeba tady - http://www.zvonky.cz/bezdratove-zvonky-do-zasuvky.html . Já ho kupovala našim k vánocům, má to sice šílenej zvuk, ale svůj účel to splní :slight_smile:
26. led 2010 v 10:06  • Odpověz
anie: díky moc :wink: , už jsem si dala odkaz do oblíbených :slight_smile: , akorát nevím, na jakém principu ten zvonek funguje? :sweat_smile: . Jakože ho dám do jakékoliv zásuvky nebo ho budu mít místo toho zvonku co máme teď a uslyším ho třeba těch 85m? Já těmhle věcem nějak nerozumím.... :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Buď do zásuvky, nebo hned pod tím v meníčku se můžeš kouknout na bateriové. Jsou na tom principu, že tu jednu část dáš na branku, druhou potom podle potřeby třeba na verandě do zásuvky, nebo bateriový třeba opložíš na stůl, to je jedno. Těch 85m znamená, že ta část, která je na brance, a ta, kterou máš u sebe, mají dosah 85 metrů, tedy že od branky na zahradu dosáhne signál.
26. led 2010 v 10:19  • Odpověz
mona: moc gratuluji ke kontrole!!! Tak ať se mimískovi daří...
Avally: no já mám teda jiný. Nevím, jestli Ti anieanne poslala dobrý odkaz. Tohle jsou zvonky do zásuvky, kterou na zahradě asi nemáš. My máme na baterky (vydrží tam hodně dlouho). Jsou to dvě části...tlačítko a pak ten samotný zvonek. Tlačítko přilepíš ke dveřím a ten zvonek nosíš sebou a můžeš si ho položit kdekoliv. Doma ho mám třeba na okně (žádná zásuvka). Mají různý dosah, většinou těch 80 - 100 m. Takže když zajdeš do elektra, tak tam Ti ukáží různé typy, ale dají se sehnet i za cca 300-400 Kč.
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
avally: tak už Ti to anieanne vysvětlila. Přesně tak...kup si ten bateriový, ten můžeš mít opravdu kdekoliv. Jen občas hlídej baterky :wink:
26. led 2010 v 10:22  • Odpověz
didi:
Já jsem ten odkaz hodila v rychlosti, tak mě ani nijak nenapadlo, že sebou po zahradě asi prodlužku tahat nebude :grinning: Ale tak ty na baterky jsou hned pod tím :wink:
26. led 2010 v 10:27  • Odpověz
anie, didi: díky moc :wink: , tak pro mě bude asi lepší ten na baterky :slight_smile: To jsem vůbec nevěděla, že něco takového vůbec existuje :slight_smile:. Super věcička a kontrola může přijít kdykoliv :slight_smile:.
26. led 2010 v 10:27  • Odpověz
moni - gratuluju ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: a máš fotečku flíčku? :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz
avally:
Není zač :slight_smile: Takový úplně obyč se dá sehnat třeba v Globusu okolo dvou stovek, stejně tak jako prodávají třeba za tisícovku. Tchánovci ho mají taky, asi s dvaceti různými melodie, a to je teda nářez.. Melodie se samovolně mění, takže to pokaždý zvoní jinak ( například kokrhá kohout ).. Šílenost, ale jim se to líbí..
26. led 2010 v 10:32  • Odpověz
TIP na pohlaví miminka Daee

HOLČIČKA:
avally
didi21
zolik

CHLAPEČEK:
anieanne
jinjin

Holky, kdo budete chtít, tak připisujte své tipy :wink: Daee, taky by sis mohla tipnout, ať to máme zajímavější :wink:
26. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Taková technická mimo téma - kdo máte FB, funguje vám ? Já se do něj nemůžu dostat, a když se náhodou zadaří, tak je hrozně pomalej..
26. led 2010 v 10:38  • Odpověz
anie: :grinning: klidně ať kokrhá kohout, hlavně že zvoní :grinning:
26. led 2010 v 10:39  • Odpověz
anie: já nejsem na FB....
26. led 2010 v 10:40  • Odpověz
holky odbehla jsme vy tipujete co daee bude mitMMja nevim ale ja tipuji holčičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hihi :grinning: :grinning:

moc děkuji jojo srdíčko už taky bylo vidět, nene nemám fotečku flíčku, u malý sme si jí taky nenechala až v 1.poradně si jí vemu nebo jako při dalším ultrazvuku a určitě semka hodím :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
moni - gratulace!
daee - ja tipuju klucinu :grinning: tak aspon je to 3:3

jinak nam vcera umrela nase andulka, byla clen rodiny, jak Dan rekl, ted uz jsme jen dva. takze zadny snazeni, dala jsem si tri panaky, probrecela pulku noci a spala asi 4 hodiny :frowning2:
26. led 2010 v 10:50  • Odpověz
mona:
Tak to já ji zítra budu vyžadovat, i když bude vidět jen flek :grinning:

vecernice:
To je mi líto... Vím, jaký to je, když ti umře zvíře, na který jsi fixovaná.. Před vánoci mi umřel potkyš, byl to první miláček, zakladatech klece. Pět let jsem dupala, až jsem si ho vydupala. Je to smutný... :frowning2:
26. led 2010 v 10:55  • Odpověz
vecernice: tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: O to větší důvod se snažit, přece nemůžete být jen dva, ne? Musíte si toho parťáka vyrobit :wink: Tak už žádný pláč, ale poctivě se snažit! Máš pěknou fotečku.
26. led 2010 v 10:57  • Odpověz
vecernice: taky jsme měli vždycky andulku....tu poslední snad 10let....byla vééélikej kamarád a mazel. Ale už taky umřela....Je smutný, že ty zvířátka žijou kratší dobu než my, dají nám spoustu radosti ale musíme se s nima taky časem rozloučit....vždycky si říkám, hlavně aby u nás měly krásný a spokojený život, co mají vyměřený :frowning2:. Nebuď smutná...brzo budete určitě 3-4 (počítám mimi Vaše a nové mimi andulku) :slight_smile:
26. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Holky já prostě tipnout nemůžu...já fakt nevím... :grinning: :grinning: :grinning: ...nechám to na Vás....koukám je to vyrovnané...
26. led 2010 v 11:00  • Odpověz
díky holky. já ji měla asi 9 let, Dan ji adoptoval :grinning: a staral se jako o vlastni. dokonce ji kupoval darky pod stromecek. no vzalo nas to oba .....
tak mi zacina asi tech 7 let nestesti za to zrcadlo :wink: vcera nijak valny zpravy od dr. a vecer toto :frowning2:
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz
vecernice: také mě to moc mrzí :pensive: ...neštěstí jste si už vybrali, tak teď už přijdou jen samé dobré zprávičky!!!!
26. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojky holky,
mám za sebou neplánovanou a nečekanou kontrolu u dr. Ráno jsme zjistila, že mám nějaký hnědavý výtok, tak jsme volala dr. a ona mi řekla, že mám radši hned přijet, protože může jít o starou krev. Naštěstí nešlo, je to jenom nějaký výtok, dala mi globulky na zavádění a pro jistotu píchla další injekci magnézka. Auu auu už mě z toho pořádně bolí zadek.
Ale to jnejdůležitější, miminko je v pořádku a už má 13,5mm a odpovídá 7+6 a já jsme podle MS 7+3, tak ukázkový prcíček.

Mona gratuluji k super zprávičkám, jem tak dál.

A daee tipuji chlapečka.
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.