• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
orchid. jj, tak ten spací pytel mám já - je v albu a stál mě jen sto dvacet korun.......já tam zase vloni obdivovala ty bryndáky s medvídkama, ale taky jsem je nekoupila......................bylo to hodně brzo.........................
26. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Hmmm, tak to mě štve, že je to už z loňska. Je to totiž upa úžasný, i ten spací pytel. A teď co tam mají, mi až na pár vyjímek nějak extra nepřijde..
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz
anie: tak to mně se v tescu naopak ty věci co mají ted líbí hodně, akorát ti to přijde ted, protože třeba ti médové byli neutrální pro holčičky i chlapečky, ale ted tam mají víc věcí jen pro holky nebo jen pro kluky. takže stačí počkat, až budem vědět pohlaví a zase to bude fajn........................
26. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Lauri - naprosto souhlasím. Já už bych za normálních okolností tahala z Tesca a nejen Tesca kabele plný oblečení :grinning:, ale opravdu mě brzdí to, že nevím pohlaví....Kéž bychom to zjistili na NT screeningu toho 17.2. U mně všichni tipují holčičku...jen já a manža si myslíme, že to bude kluk :slight_smile:
26. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Jj, na to jsem taky koukala, že to mají holně barevně zaměřené, neutroš jen málo..
26. led 2010 v 15:54  • Odpověz
dasch: fakt? já bych u tebe taky tipla chlapečka............................no uvidíme...........................
ale na ten NT screening moc nespolíhej, možná ti naznačí, ale nebude to tutovka, spíš jen tip............ale je to ještě hodně brzo, takže počítej fakt pozdějc........................

anie: no asi tak, proto já ted nenakupuju, dávám si pauzu, neutrálních mám dost, a ted mají nové kolekce, výprodeje jen staré, takže nejdřív za měsíc budou vyprodávat další novější věci....................
26. led 2010 v 16:04  • Odpověz
lauri: ja jsem tam tenkrat koupila jednu takovou asi 6-7dilnou sadu (overalek, tricko s teplackama a jeste u toho tusim byl bryndacek a cepicka), protoze to proste bylo neodolatelne... :grinning: a jak jsem psala, rikala jsem si, ze to kdyztak dam nejake kamaradce. Me chytaly materske choutky dost silne v takovych vlnach, takze kdyz uz to neslo vydrzet, koupila jsem si pro poteseni aspon nejaky mimi oblecek :grinning:
Kulicka na brisko je takovy asi trochu ulet, ale me okouzlil. Je to stribrna, duta kulicka a uvnitr je nejaky ulomek, co jemnoucce cinka, kdyz se kulicka pohne. Nosi se to na dlouhe snurce na brisku, a mimco pak slysi to jemne cinkani. Kdysi to po mne chtela kamaradka, abych ji to privezla z Holandu a tak jsem si tam tenkrat koupila jednu i pro sebe, proste tak nekdy do budoucna :wink: Kamaradka pak zjistila, ze tim dokazala holcicku uklidnit, kdyz plakala jako male miminko, asi ze to byl znamy zvuk...
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz
orchid. aha, tak to je fajn ta kulička....................a věřila bych tomu, ono je teda fuk co to je, klidně to může být písnička, ale ty mimča si to fakt pamatují z bříška........................
a já vloni nenakupovala ještě nic, brali jsme se až v létě, a já mimi před svatbou nechtěla, takže jsem to ani nějak neřešila....................... :wink:
26. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Holky vdolky, potřebuju radu. Rozhodla jsem se změnit Mudr. Zatím jsem si na diskuzích vybrala a doufám, že bude místečko. Ale nevím, jak to udělat se svojí stávající Mudr? Mám jí to jen zavolat nebo se tam musim stavit pro kartu? Nemáte s tím některá zkušenost? Někde jsem četla, že karta je majetkem pacienta a měla by se při změně doktora brát, ale není to něják zařízený, aby si jí předali rovnou mezi sebou? To asi ne, co?
26. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Jin, já mám :grinning:
Měnila jsem třikrát...až teď jsem megaspokojená...jen dojdeš za novou gyndařkou a ona si vyžádá kartu od staré :slight_smile:
26. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Koho sis vybrala, jetsli se můžu zeptat?
26. led 2010 v 17:03  • Odpověz
jinjin: přesně tak, jak píše daschiki. při změně jakéhokoliv doktora nemusíš starému říkat vůbec nic, jen jít k novému a ten si kartu vyžádá......................
26. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Jinjin mám stejnou zkušenost jako Daschiki, půjdeš k nové Mudře a ta si kartu vyžádá, ty myslím jenom musíš podepsat souhlas. Je to sice už dávno co jsem ji měnila, ale asi je to stejné.

Holky chcete vidět, jak to dopadá, když se otec ze synem zblázní??????????
26. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Maci..povídej :grinning: popřípadě přidávej fota :grinning:
26. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Tak to je paráda. Ona ta moje je taková..moc by se mi nechtělo to s ní řešit. Děkuju za radu. To je taková paráda, vždycky mi poradíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vybrala jsem MUDr. Lenka Lustigovou, docela si jí chválili a hlavně je to pro mě blíž a dobře na parkování. A navíc areál veteriny mám vyloženě ráda :slight_smile: Jsem tam rok studovala a mám tam dost známých a tak něják ta atmosféra mě vždycky dostane...
A když nebude mít volno, zkusila bych sanatorium Helios, ale doufám, že volno mít bude. Ona v Heliosu dřív dělala :slight_smile:
26. led 2010 v 17:11  • Odpověz
maciol - jsme jedno velké ucho :slight_smile:

jin - já když měnila zubaře, tak jsem jen šla k novému a řekla koho jsem měla předtím. Takže předpokládám, že si kartu vyžádal. Staré jsem neříkala, že už k ní chodit nebudu.
A stejnak by ti kartu s největší pravděpodobností ani do ruky doktor nedal.
26. led 2010 v 17:12  • Odpověz
JJ, dej sem bláznivce :wink:
26. led 2010 v 17:12  • Odpověz
maciol - no čekáme, co ti tvoji chlapi vymysleli.,.......................................
26. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Tak se koukejte, je to posledních 6 fotek:

http://www.urbici.estranky.cz/fotoalbum/rok-2010/leden-2010

Aspoň víte co vás taky čeká :grinning: :grinning: . A ne, že si snažilky to snažení rozmyslí :slight_smile: !!!
26. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Nemusím asi dodávat, že to mi vyrostlo v obýváku, to jste určitě pochopily, že?????
26. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Jin - Helios je výbornej...chodí tam manželova teta a moc si to tam chválí...a říkala mi, že tam berou...když jsem chtěla tehdy měnit

Maci - super :grinning::grinning: Tomula má krásnej nafukovací bunkr :grinning:
26. led 2010 v 17:25  • Odpověz
maci: a co se ti na tom nelíbí...............................se malej aspon zabaví ne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Lauri no to jo, ale zabírá to celý obývák.
26. led 2010 v 17:33  • Odpověz
orchi děkuji .-)

tyjo teda to josu krásný kousky :slight_smile: pro mimíska :slight_smile: :wink: :wink:

jo děkuji za tabulku doplnění kontroly :slight_smile:
26. led 2010 v 17:35  • Odpověz
maci: tak mu to přestěhuj do pokojíčku a je to............................. :wink:
26. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Lauri tam se to nevleze :cry:. Ale já to přežiju, do jara kolem toho budu nějak chodit a pak to pojede na chatu. Za ten dětský spokojený úsměv to přece stojí :slight_smile: .
26. led 2010 v 17:41  • Odpověz
maci: aha....................tak aspon tak.......................jaro je za chvíli....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahoj, tak jsem byla v Tescu a koupila pár věcí pro pidižvíčka, ale ne oblečení, ale takové ty serepetičky kolem - jednorázové bryndáky (balení po 20ks za 52,90,- - odzkoušeno kamarádkou, že je to super na cesty), cestovní krabičku na umělou výživu či cokoli jiného (má 3 přihrádky) - (27,90), sáčky na mléko do mrazáku (69,90), pidi mističky s víčkem na jídlo do lednice (41.90), balení 2 dudlíků silikonových 0-3 měsíce (31,90), kdyby bylo třeba a pak ještě takovou dřevěnou obrázkovou skládačku až mládě bude velké (62,30) . Sice jsou to takové "předčasné nákupy", ale proč nevyužít slev, že? :wink:
26. led 2010 v 18:11  • Odpověz
sven:
Jistěže :slight_smile: Uka dudlík :wink:
26. led 2010 v 18:19  • Odpověz
zítra nafotím (pokud těhu demence dovolí a nezapomenu :slight_smile: a mrsknu do alba.
Jinak souhlasím s tím, že sehnat teď v Tescu něco neutrálního je skoro neřešitelné - kam se člověk podívá, tam jen růžová a modrá. I ty dudlílky měli s růžovým nebo modrým motivem, tak jsem vzala raději ty s modrým - kdyby byl pidižvík holka, tak to nebude tak řvát, jako kdyby kluk dudlat růžový (i když ten motiv je takový nenápadný). Jinak doufám, že dudlíky moc chtít nebude (bojím se, aby se to netlouklo s kojením). No a kamarádky holčička prská anatomické a silikonové a podobné vychytávky a miluje takovou tu obyč obr kytičku co byly za nás :slight_smile:. Takže dopředu nechci nic moc kupovat, ale tyhle stály těch 32 Kč 2 kusy, tak to se neztratí.
26. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.