• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Já jsem právě ujetá na fuflíky od Aventu, hrozně se mi líbí. Známý dcerka zase odmítala všechny krom těch anatomických :slight_smile:
26. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Zdarvaím všechny a chválím nové věcičky, moooc hezké.

My se teď chystáme vyrazit na véču, pro Brňandy - do Havany. To je naše zamilovaná restourace. Naštěstí jí už zase otevřeli. :slight_smile:
26. led 2010 v 18:41  • Odpověz
No já si s těma dudlíkama myslím, že pokud dítě dostane jenom jeden druh, tak nemůže chtít jiný, pokud ho nepozná.................. :grinning: :grinning: :grinning:

já mám zatím od Nuku a taky měli růžový a modrý - tak jsem taky vzala radši modrý..... :wink:
26. led 2010 v 18:48  • Odpověz
jééé tak to si parádně užijte....mňám...už tak brzy? Teda! To jsem nečekala, vyhořela toho docela velká část!
26. led 2010 v 18:48  • Odpověz
ahojky holky, tak se k vám přidávám, patřím zatim mezi snažilky a to od října tak doufám že jsem ve správné diskuzi. Zatim se nám nevede. Jinak mi je 20 let a jmenuji se Káťa. Bere Calibrum baby plan a začnu brát Femigard, tak se to snad už v únoru povede, už bychom si to moc přáli.
26. led 2010 v 18:52  • Odpověz
ahoj Káťo,

vítej za námi...s Femigardem se ti povede myslím určitě...mně moc pomohl...všechno hezky srovnal dokonce jsem pak poznala, kdy byla ovulka a tak...Hodně štěstíčka!
26. led 2010 v 18:54  • Odpověz
laurinka - nene, kamarádky holka prostě plivala ty silikonové a řvala a řvala, tak pak zkusili ten obyč a ten jí zachutnal :slight_smile:. Takže kdyby jí ho nedali, tak by prostě ten silikonový nevzala a řvala by dál. Což v rámci zachování nervů člověk dlouho nevydrží :slight_smile:.
Jinak jsem do alba šoupla ty koupené věcičky.
26. led 2010 v 18:57  • Odpověz
sven: no jo, tak když ho zkusili, tak to jo .... já to myslela tak, že když by jí ho nedali, tak je bez dudlíku...................
ono se v poslední době taky zjištuje, že mnohem lepší na řev je v poslední době místo dudlíku zamotání do zavinovačky nebo uvázání do šátku..............tou cestou chci taky jít..................jako dudlíky mi nevadí, ale rozhodně chci na řev zkusit tu zavinovačku a šátek, mladí rodiče jsou tím hodně překvapení, ale fakt to na děti zabírá, jen aby prostě měly stísněný pocit jako v děloze......
26. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahoj Káťo,
vítej mezi námi. Pokud chceš, přidám Tě do tabulky. Podívej se o dvě stránky zpět, co do tabulky píšeme a kdyžtak mi ty informace pisni, buď sem nebo klidně do IP.
26. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Sven super věcičky, vidím, že kupuješ samé praktické věcičky a to je dobré, jsi šikulka.
26. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Jess:
Jé, vemte mě s sebou :grinning: Já pověčeřela pár chipsů a dva Kinder Mléčné řezy. Prase holt :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:29  • Odpověz
anie. teda to je jídelníček na těhuli........................to já mívám jako sváču takové věci, ale večeři si dej pořádnou......
26. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Sven - krásné věcičky...úplně mě to nalákalo..ještěže nemůžu teď hrábnout na penízky na účtu, jinak bych zavařila aukro a vybrakovala obchody, jak mě to nabudilo :grinning:
26. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Lauri: vždyť Anie jedla Knder řezy...ty mají dokonce v názvu, že jsou pro děti ( i ty zatím v bříšku) :grinning: :grinning: :grinning:, ale možná si měla dát spíš čtyři, aby se pořádně zasytila :wink:
26. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Dashi: já bych ještě úplně nezatracovala, že už ti pohlaví mimi odhlaí NT screening, třeba budeš mít štěstí na Dr. Vlašína a ten to hodně často (a většinou správně) pozná :wink:

Maciol: pěkná trampolína do obýváku, ještěže to není takový ten nafukovací hrad se skluzavkou :grinning: :grinning:

A jak tak koukám do albíček Vás tady, tak Fotodeníček a body s tlapkama (z Tesca) jsou tady hoooodně populární... :slight_smile:
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz
lauri:
Když doma nic není, aby se alespoň něco uvařilo...

daee:
Čtyři ? Už po těch dvou mi před očima běhaly kostičky cukru :grinning:
26. led 2010 v 19:45  • Odpověz
jess: Havanu záááávidím....ani jsem netušila, že zase funguje, myslela jsem¨, že je to tam po tom požáru úplně zničené...
26. led 2010 v 19:45  • Odpověz
anie: no když Lauri psala, že si máš dát pořádnou večeři a mimi mělo chuť na Kinder řezy... :sweat_smile:, ale uznávám...čtyři...to je asi síla i na těhuli, která má chutě :wink:
26. led 2010 v 19:47  • Odpověz
daee:
No, doteď jsem takový ty pořádný těhu chutě jakože šunka se šlehačkou neměla, a teď to přišlo - ty kinder řezy zajídám chlebem s paštikou :grinning: Tak jsem zvědavá, co na to moje trávicí ústrojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo spíš to vyměšovací ? :grinning:
26. led 2010 v 19:50  • Odpověz
holky, tak Vás tu čtu a dostala jsem strašnej hlad!!! Nejhorší je, že se mi nic nechce připravovat a ani nevím co bych si tak dala :sweat_smile: Asi poprosím manžu :wink:
sven, dnes jsi teda super nakoupila. Fakt užitečné věci. Moc by mě zajímala ta miska, co má 3 patra. Asi se zkusím podívat u nás v Tesku.
Jak jste tu řešili ty oblečky z Teska....taky jsem si říkala, že musím počkat, až budeme vědět pohlaví, aby neměl všechno neutrální. A teď když jsem nadšená letěla do Teska, tak se mi líbily jen věci pro holčičky :angry: A nekoupila jsem nic :angry:
maciol: aspoň se Tomík zabaví a maminku nechá, ať má klid na koníka :wink:
26. led 2010 v 19:59  • Odpověz
daee: já to s tím pohlavím na daschiki nemyslela špatně, možná jí to řeknou, je spousta takových, i dokonce řeknou holku ve třináctém týdnu a fakt to holčička je.........................já jen že aby nebyla smutná, když jí to zrovna neřeknou, taky už se moc těším, až to budu vědět...................

anie. aha, tak to mě nenapadlo, my máme obrovskou komoru a špajz a věčně plnou ledničku, takže u nás i když řeknu, že doma nic není, tak bys z toho mála uvařila dvacet různých jídel....... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Teda devcata, to je sila to docitat :wink:
Maciol, prosim prosim, hlasim se take o zapsani do tabulky, pokud to nebude vadit. Kuji moc.
29, dnes 17DC, posledni cyklus 49 dni
Manza dnes domu prinesl teplomer, od zitra zacinam merit. Koupilijsme rychlomerici- a mysleli jsme na budoucnost- az ho nebudu potrebovat ja, bude pro mimi- je s ohebnou spickou, ruzovy- pro holcicku. Snad to pripadnemu klukovi nebude vadit.
Maciol, mas asi v obyvaku veselo :slight_smile: Svagrove doma v obyvaku pristal nafukovaci hrad :grinning:
Dnes se mi trikrat zvedl zaludek, a to ani nejsem tehu :frowning2: Nejdriv rano v buse, pak jsem doma ve spajzu nasla zapomenutou ponekud jetou cibuli ve stavu tekutem a nakonec kdyz jsme delala omacku na spagety- dala sjem do panve protlak a bleee A antibiotika zrejme nezabiraji, nebo aspon zadne zlepseni nevidim.
26. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Lauri: však já vím, aby nesmutnila jako já...já jsem tam šla nachystaná, že se to dozvíme a ono nic. Máš pravdu, lepší počítat, že se to člověk dozví až v tom 20tt.

Anie: těhu chutě já nemám...jako ty šílený kombinace...řekla bych, že Kinder řez a chleba s paštikou je opravdu krááásnej příklad :slight_smile: :slight_smile:

A k oblečkům, my máme většinu neutrální (žlutá, béžová, zelená) a už se strašně těším, až si koupím něco typicky holčičího nebo klučičího. Nějaký letní šatičky nebo pořádný frajerský tričko a kraťasy :grinning:
26. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Anieanne , myslim, ze mas chute v poradku. Chleba s pastikou je vec docela rozumna :grinning:
Sestrenka si nabirala pribinacka paprikovou klobasou a kolegyne bastila sardinky s pomerancem.
26. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
lauri:
Tak já v domečku budu mít taky spoustu místa na zásoby, ale tady v pronájmu máme cca metr vysokou ledničku s mracáčkem o ploše asi 40 cm2, takže netrvanlivý zásoby jsou silně omezený, no a na co mi je rýže, když k ní nemám co udělat :grinning:
26. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
meda: pribinácek s klobásou :grinning: :grinning: kamarádka mi vyprávěla, že měla strašnou chuť na normální hlínu, brala ji ta vůne a tak...až nakonec nevydržela a fakt ji ochutnala... :grinning:
26. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
holky, vy mě tu s těma chutěma úplně děsíte. Zároveň se tu strašně směji :grinning: :grinning: :grinning: Hlína....no to snad ne?!? Ještě, že ji třeba nezavoněl hnůj :grinning: :grinning: :grinning:
maciol: můžu se zeptat, k jaké doktorce chodíš s Tomíkem? A jak jste spokojeni? A jak to vůbec funguje? K dětské doktorce se jdu hlásit ještě jako těhulka a nebo už s miminkem? Nevíte?
26. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
anie: tak to jo, já mám právě velký mražák plný masa, ale taky jsme byli kdysi dávno v malým, tak si na to ještě vzpomínám, ale stejně vždycky doma něco bylo, aspon nějaký konzervy, nebo třeba čočka, tu s vajíčkem uděláš hned, nebo zeleninové rizoto, míchaná vajíčka, nudle s mákem, prostě improvizace...................já mám v poslední době takovou chut na dětská a školní jídla, hrůza............................
a tady ty těhu kombinace - co se povídá, půlka z nich mi přijde, že je vymyšlená,ale já jsem teda zatím docela normální. ale na brambůrkách a kinder řezu dohromady nevidím nic divnýho, anie rozhodně nejsi prase, já takto jím i před těhu, takže normálka, já jen myslela, že by mě to nezasytilo................tak aspon ten chleba s paštikou...................

daee: no jo, já taky tak nějak věřím tomu, že nám to řeknou dr. brzo, ale to je jen takové doufání.......................

didi: dětskou dr. by jsi si měla domluvit předem, bud tam zajít nebo zavolat, at jsi tam už po narození už automaticky zaregistrovaná................
26. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
lauri:
Když s náma to máš těžký - Zdenda čočku nejí, mě se z míchaných vajíček dělá špatně.Na tizoto tu nemám maso, a nudle s mákem - bleee... Já vím, že když se chce, tak jde vše, ale mě se dneska prostě nechce :grinning: Zítra se hodlám savit na nákupu, a udělat nějaký zásoby. Nějakou omáčku, vrazím to k našim na mrazák a pak v době nouze přivezu, a podobně. A teď jdu spinkat, držím palečky těm, co mají zítra kontroly, a vy držte palečky mě, ať máme srdíčko a rosteme jako o život :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Holky, nevím, jestli jste to dokonce neříkaly některá z vás na srazíku, ale jedna těhule dokonce milovala mýdla...a úplně nejlépe takový ty rozblemptaný z hotelů nebo veřejných záchodků :grinning: blééé to je humus, co? Jiná zase jedla psí pásky a granule....pak jedna olupovala omítku :grinning::grinning::grinning: Já si myslím, že proti tomu moje twistry jsou úplná pohoda...dneska jsem manžu poprosila, ať mi udělá papání a výjmenovala jsem mu milion věcí...:grinning: šunku, parenicu, gervais...a pak sjem k tomu došla a ze šunky se mi navalilo, úplně mi vadila ta její vůně (momentálně smrad)...parenicu jsem taky nechtěla, tak jsem vzala jen chleba a gervais a byla jsem spokojená...a teď hrozně prožívám rajčata....jo a nemůžu ani cítit omáčku na špagety (šoagetku), a přitom jsme pořád dělali těstoviny na dvacet způsobů se špagetkou...
26. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.