• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
annie - moc moc držím pěstičky na zítřek!!! Hned podej zprávy!!!

No a doufám, že mývalek naší zasloužilé těhulky konečně roztáhne ty capky, protože tety (alespoň mluvě za sebe) začínají být značně nervózní a mají samým napětím okousané nehtíky...:slight_smile:
26. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
anie. no jo no, každý nejí všechno..............ale je toho spousta, co se dá v nouzi jíst, jakákoli konzerva, brambory s něčím, párek, paštika (i když se to v těhu nedoporučuje), nebo těstoviny, nebo špagety - se sýrovou omáčkou, prostě poradit si jde.............. no my jsme s manželem celkem gurmáni, takže toto by u nás nemohlo nastat, já bych jedla pořád, takže ovoce, sladkosti, pečivo atd. máme doma pořád..................

daschiki: no to co píšeš, až ty ženské uvidím osobně to jíst, tak budu věřit, ale jinak ne. některé věci jsou hodně ujeté, prostě pro zajímavost aby bylo o čem mluvit. takže takové věci bych neřešila................jen si představte samy u sebe, že byste jedly omítku, nebo mýdlo z veřejného záchodu, to je fakt akorát pro zasmátí.

a taky doufám, že bude daee už vědět pohlaví.................taky jsem napnutá............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
K té hlíně: dostala jsem od ségry nějákou starší knihu o těhu a tam bez přehánění píšou, že pokud máte neodolatelnou chuť na hlínu, máte si jí koupit v marketu, protože bývá ošetřená od plísní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže to asi není blbost, oni to tam píšou vážně.

Lauri: mám podobné chutě - na jídla, který jsme měla naposledy tak v deseti - krupičná kaše, palačinky s marmeládu, nudle s mákem.... :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
jojo, mně to taky připadá ujetý...zvlášť ty mýdla :grinning:, ale pokud je to pravda, tak to teda je něco! :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Dash, Daee - Havana otevřela 16.1., je otevřená ale jen ta část u baru a pak atrium. Zbytek ještě opravujou. Moc nás to mryelo, když to tam vyhořelo, jak říkám, Havana je pro nás srdcová záležitost.
A pro mlsné jazýčky - měla jsem kuřecí špalíčkz zabalané do slaniny, uvnitř se špenátem, oblované v kreolském koření :wink: Mńamka. A jako aperitiv campari bitter a jako digestiv sedmiletý kubánský rum :slight_smile: Aspoň malinko, co můžou těhulky snažilkám závidět :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Annie i Dae držím na zítra palečky!
26. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jess: no, dobrýho rumíka bych si dala říct :sunglasses:
26. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jess - no to joooooooooo!!! Holky, na víno mám hroznou chuť...ale zatím nechci...až třeba pak, jak budu vědět, že je vše ok, tak si třeba decko dám...ale teď to nechci v tom prvním trimestru pokoušet, když se teprve všechno vyvíjí...
26. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
daschiki: já bych tomu možná věřila, ale znám dvě holky, co jsou těhu a jednu co byla a to byly báchorky, ale nikdy takové nesmysly nechtěly sníst přede mnou, pořád o tom jen kecaly, aby se předváděly...................takže tak, koho uvidím jíst granule, hlínu a mýdlo, tak mu to budu věřit, ale jinak.......................

jin: no jo, taky - palačinky jsme měli o víkendu, na sladké nudle mám chut už dlouho, ale nemáme mák ,tak jedině s oprahnutou strouhankou.............nebo s tvarohem.................ale pořád potřebuju kombinovat - slaný, sladký, kyselý............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
dash, zmiňovala jsi tu Femigard. Trošku jsem zagooglila a něco si přečetla... Fakt je to tak dobré? Některé holky psaly, že jim to nepomohlo, naopak. Ale určitě je jich menšina... Zkusila bych cokoliv, chápete... :wink:
26. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
jé, holky, máte chut na vínečko jo.................tak to já mám štěstí, že mi alkohol vůbec nechutná, tak to mě neštve.................
my jsme ted zase s miláčkem vzpomínali, že máme prvního března výročí společného bydlení - a já na manžu - třetí? a on - no já bych řekl že spíš čtvrté................... a fakt, my spolu už čtyři roky žijeme, takže pět chodíme, to teda fakt letí...............to je hrůza......................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
No tak ty chutě to je teda síla, musím říct, že se mi to docela vyhlo..jen zvyseny apetit :grinning: Snedla bych vse co vidim, tak se snazim krotit :wink: Ale zem na kytky proboha nejezte, vetsinou se to misi s raselinou - to by v zaludku udelalo kvalitní nákyp:wink:

daee: dekuji, no my zatim netusime co to bude. Na screeningu bobik spal a zrovna tak spatne ze slo sotva namerit to sijove projasneni - normalne se nechtel odlepit od placenty :grinning: a dokonce pan doktor do nej docela stouchal a ten flegmatik se ani nehnul :slight_smile: V unoru jdeme zas, tak doufam ze uz se dozvim neco noveho :slight_smile:

jinjin.:dekuji
26. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010........nevíme...................Ema/Matyáš
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek (svádím o ně zatím boj)
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 52DC
rowennka........20 let................2 snažení / 37DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 27DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 25DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /24DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 22DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 20DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................x snažení / 18DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 16DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 15DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 11DC (1. porevizní cyklus 26 dní)

KONTROLY:

LEDEN:
27. - Daee - velký ultrazvuk
27. - Anieanne - klasický ultrazvuk + mělo by už být srdíčko
27. - Katulline - kontrola
28. - Orchidie - kontrola a prukazka
28. - Makinečka

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na TT
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Sven - kontrola
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
25. - Jinjin - NT screening

BŘEZEN:
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

Ahojky holky, přeji krásné dobré ránečko.
Všem co mají kontroly jenom samé dobré zprávičky.
Daee Ty nám přijď říct, co to nosíš pod srdíčkem :slight_smile: .

TIP na pohlaví miminka Daee

HOLČIČKA:
avally
didi21
zolik
monaberuska
ashlee
laurinka

CHLAPEČEK:
anieanne
jinjin
maciol
vecernice
27. led 2010 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky,

Jess - mně opravdu přišlo, že to pomohlo všechno pěkně srovnat a tak...mám doma ještě skoro celou lahvičku, tak bych ti ji mohla klidně dát, já ji už nevyužiju a ono je to docela drahý. Je to tříměsíční kůra...piješ to třikrát denně před jídlem - vždycky si dáš na malou lžičku Femigard a smícháš s deci vody. Je to i docela dobrý, prostě bylinky. No a takhle to začneš pít první den MS a piješ to tři měsíce vkuse...no a většinou tam holky psaly, který si myslely, že jsou beznadějný případ, že ani nedobraly třetí a našly //. Bylinky jsou podle mě opravdu nejlepší, navíc člověk i psychicky se uvolní, protože má pocit, že pro to něco dělá...a hlavně taky tě to nutí pravidelně jíst...protože to piješ před jídlem. Já jsem do té doby byla dost neposedná s tím jídlem :slight_smile:, ale tohle mě opravdu donutilo a myslím, že tyhle všechny faktory taky pomohly i psychické pohodě. Takže jestli chceš, můžu Ti to dát na rozjezd :slight_smile: A pak bohužel to stojí jedna lahvička dost penízků :frowning2: asi 420 Kč. Ted si nejsem jistá.

Maci - jůůj tys na mě zapomněla s tipem :slight_smile: Tipuju u Daee kloučka :slight_smile: :wink:
27. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno holky,

anie: držím palce na kontrolu, ať vše dobře dopadne :slight_smile:

daee: také držím palce, ať se mýválek ukáže :slight_smile: . Pořád si myslím, že to bude holčička :slight_smile:
27. led 2010 v 08:18  • Odpověz
sven: pěkné věcičky, já ještě nemám doma ani jednu věc pro mimi.... :unamused:

maciol: hlavně, že se malému hrad líbí :slight_smile: , ale postavit to u nás doma, tak se tam asi nehneme a to máme docela velké místnosti :grinning:
27. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Krásné ráno holky, jdu Vás pozdravit, než vyrazíme s Míšou do města. Máme oba dovolenou, takže půjdeme ještě zařizovat milion věcí...FÚ, pošta atd.atd.

Jste moc hodné, že na mě všechny myslíte!!! Hlavně držte palce zhruba v 10,50 +-...ať jsme zdraví hlavně to!!! No a pohlaví jako bonus!! :slight_smile: Jsem trošku nervózní, ale to je u mě normální, maluju si všechny možný scénáře :confused:.

Jakmile dorazím domů, hned Vám přijdu poreferovat....

Anie: držím mocmoc palečky, ať na Vás blikne srdíčko a doneseš si krááásnou fotečku!!! :wink:
27. led 2010 v 08:25  • Odpověz
dash - pokud uz lahvicku nebudes potrebovat, rada bych si ji od tebe koupila. ono to s tou ovulaci asi tento mesic nedopadne :frowning2: kdyztak mi pisni di IP :slight_smile: dekuju
27. led 2010 v 08:47  • Odpověz
krásné ránko,

Annie - ať se dneska prďousek krásně ukáže a ať je srdíčko :slight_smile:

Daee - no přejeme miminku hlavně to zdravíčko ale na to pohlaví se taky moc těšíme, to víš. jsme zvědavky :dizzy_face: :grinning: :grinning:

moc si ten velký UZ užijte, tohle už je fakt zážitek a těšíme se na reference :slight_smile:
27. led 2010 v 08:54  • Odpověz
ahoj holčiny!
daee, annie - drzim palecky a tesim se na dobre zpravy!!!!

jess - ja mam doma taky zatim nevyuzitou, poridila sjem si ho, ale pak mi dr. predepsal CLostilbeghyt, a s tim by se to nemelo kombinovat.
jak to s tebou jinak vypada? testiky zatim negativni?
27. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Jess, tak jsem ti písla do IP :slight_smile:
27. led 2010 v 09:01  • Odpověz
TIP na pohlaví miminka Daee

HOLČIČKA:
avally
didi21
zolik
monaberuska
ashlee
laurinka

CHLAPEČEK:
anieanne
jinjin
maciol
vecernice
daschiki

Daschi promiň, to nebylo úmyslně :slight_smile: . Nějak mi to vypadlo.
Tipy jsou teda 6:5
27. led 2010 v 09:08  • Odpověz
:slight_smile: jasan, já vím :slight_smile:...takhle je nás na chlapečka už 5 :slight_smile:
27. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ránko,
Anie: držím pěsti na kontrolu, srdíčko určitě bude!!!
Daee: Také na Vás myslím a moc se těším, až nám napíšeš zážitky (ať vím, na co se můžu těšit :grinning: ), pevně doufám, že už se mýválek ukáže...my jsme tady baby zvědavý. A jestli něco mýválkovi ve městě koupíš, tak dej do albíčka.
Mě dnes po ránu chytla nákupní horečka, nakoupila bych za tisíce :grinning: :grinning: :grinning: , tak se asi po něčem podívám na netu, ať uklidním své touhy (ale musím se trochu krotit).
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat? Těhulky, pijete kafe? Já jsem zvyklá si dát po ránu Nescafe 3 v 1 (myslím si, že to není klasická káva, ne?) Občas si dám ještě jedno odpoledne na návštěvě u rodičů, ale manžel to nerad vidí....tak já nevím :frowning2:
27. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Didi - pokud jsi byla zvyklá pít kávu i před těhu, klidně si dej. Já si dávám taky většinou jedno kafčo denně. Rozpustné s mlékem a dělala jsem to i u Terky a bylo vše OK, káva není zas takový hřích :slight_smile:
27. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Didi taky si dávám kafe Latte po ránu. Pokud jsi byla zvyklá i před těhu, tak bych to neměnila.
27. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se máte dneska.........................

didi: to kafčo není žádný problém, já teda s pozitivním testem kafe pít přestala, ale dřív jsem ho pila protože jsem nesnídala, ale ted snídám, takže na něj nemám nějak chut. vlastně nikdy mi nějak extra nechutnalo, že bych ho potřebovala........................ale kdybych na něj měla chut, tak si dám...........................jedno denně a ještě takové není žádný problém.........................

daee: moc na tebe myslím, hlavně at je mimísek v pořádku a to pohlaví by bylo fajn, kdybyste se už dozvěděli..................

anie: tobě taky držím moc.....
27. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Tak Daee už je asi na řadě - snad se Mýválátko krásně ukáže :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
:slight_smile: akorát na ni taky myslím :slight_smile: 10:50 :slight_smile:
27. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Dobré ráno holky
avally - v klidu, podívej se, v kolikátém tt jsi ty a v kolikátém já - takže na nakupování budeš mít ještě spooouuustu času a věř, že to brzo doženeš :slight_smile:

tak daee už asi je právě na utz, tak ať se mýválek pěkně natočí a ukáže :slight_smile:

Pak jsem koukala, že ještě annie a katuline mají kontrolu, tak taky tfuj tfuj, ať je vše v pořádku!
27. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.