• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
TIP na pohlaví miminka Daee

HOLČIČKA:
avally
didi21
zolik
monaberuska
ashlee
laurinka

CHLAPEČEK:
anieanne
jinjin
maciol
vecernice
daschiki
sven

Takže teď je to 6:6 :grinning:
27. led 2010 v 11:00  • Odpověz
zolik: taky myslím na Daee (asi jako všichni tady :slight_smile: ), ale aspoň u nás mají vždy zpoždění, tak třeba jště netrpělivě čeká. Už se těším, až dorazí na koníka :wink:
Děkuji za odpovědi o kávě. Mě se taky nezdá, že bych prckovi nějak ubližovala. Brácha když mě vidí s kávou, tak mi říká, že budu mít neklidné mimi, že bude chtít kofein :angry:
27. led 2010 v 11:01  • Odpověz
didi: také si myslím, že káva je v poho, já teda kafe vůbec nepiju, snad jen 1x do roka si dám Latté :slight_smile:

Také jsem napnutá jak dopadne Daee... :slight_smile:.
27. led 2010 v 11:06  • Odpověz
didi: to bys sis pak nemohla dát čokoládu, nic...........................mnohem horší je ty věci řešit, hrotit a moc se tím zabývat - prostě jdu do restaurace, dám si steak s hranolkama a je k tomu tatarka, tak ji prostě sním, i když bych neměla, protože prostě bez ní mi to nechutná.......................ale když budu hodku před tím a dvě hodky po tom přemýšlet, jestli jsem mimču tím nemohla ublížit, je to horší, než si to dát a neřešit to.....................to je teda můj názor a můj postoj.....................
27. led 2010 v 11:07  • Odpověz
holky, asi se Daee hned tak nedočkáme, že? Říkala, že mají ještě nějaké vyřizování....já jen, že bych šla taky něco dělat a ne jen aktualizovala koníka :grinning: Manžel si dnes přál gulášek...tak aby se ho na večeři dočkal :grinning:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Didi chtěla jsem napsat, že i u nás mají vždycky zpoždění, ale my máme přece stejnou doktorku, jsme trouba :slight_smile: . Ikdyž na její obhajobu musím říct, že minulopu středu jsem tam přišla o 20 minut dříve, protože jsme jela s malým přímo z plavča a ona mě hned vzala, ještě jsem si ani nestihla sundat kabát. Tomíka naštěstí hlídala babička.
27. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Didi psala, že tu bude až k večeru, myslím. Tak klidně běž udělat manžílkovi gulášek :slight_smile: .
27. led 2010 v 11:11  • Odpověz
didi: určitě dojde až pozdějc, nejdřív odpoledne........................ :wink:
27. led 2010 v 11:23  • Odpověz
maciol: no, já spíše myslela ty UTZ ve fakultce (ale ty jsi psala, že jsi byla u nějakého jiného Dr.), tam je to vždycky hrůza. Byl tam na genetickém vyšetření i manžel a vzali nás až po hodině od objednání. Jinak u paní Dr. v Timpu jsem vždycky čekala, ale co jsem těhu tak max. 10 min. Prej se snaží těhulky brát na čas, abychom tam nemusely trčet v čekárně. Maci, už jsem se ptala, ale asi jsi to nečetla. Kde chodíš k doktorce s Tomíkem? A jste spokojeni?
27. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Sakra, tak já jdu asi vařit.... :grinning:
27. led 2010 v 11:29  • Odpověz
holky dneska je hodne kontrol ze\,??:slight_smile: :wink: :wink: tak at vsecky dopadnou na jednicku :wink: :wink: :wink: :wink:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Mně sestřička od té doby co jsem těhu taky naznačovala něco v tom smyslu, že když jsem těhu, že mě už čekat nenechají. Přitom u mého dr. maximálně deset minut, dýl tam nečekám, což je fajn....... :slight_smile:

Holky, já mám tak divné nervy v poslední době, to je hrůza........................mně se chce třeba brečet kvůli naprostým blbostem, jsem nepříjemná na manžu, no vůbec se nepoznávám a nechápu.........nestalo se vám některé něco podobného? Připadám si vždycky jak magor.......................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je mi líto miláčka, jak to má se mnou těžké........
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
laurinka.22 - to jsou těhu hormony, bude hůř :slight_smile: (šestinedělí je prý obzvláště výživné! :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Pokud má manžel rozum, tak to pochopí, ale je dobré mu to asi ve chvílích "normálnosti" zdůrazňovat, že jsi magor zavalený hormony a že to nejsi ty :slight_smile:
27. led 2010 v 11:47  • Odpověz
sven. no můj manža je naštěstí hodně tolerantní, a zvládá to dobře, a taky když mě to přejde, tak se mu omluvím, vysvětlím, atd..................ale mě to hrozně štve, jak se chovám................................... jak malé děcko, nebo jako nějaká hysterka...................no prostě hrůza......nepoznávám se......
a to si pořád říkám, jak chci být v pohodě, nestresovat se ničím a zatím si dělám nervy sama............aniž by mi někdo ubližoval.......fakt strašné.......
27. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Didi promiň, asi jsem to fakt nečetla, určitě bych Ti odpověděla. Někdy ty stránky tak přeletím, že mi určitě to důležité uteče.
Chodím k paní doktorce Červinkové, sídlí u nádraží v budově bývalého PVT. Jsme naprosto spokojená, neměnila bych. Doktorka je úžasná, trpělivá, chápavá. Má i skvělou sestřičku. Všechno si pěkně hlídají, poradny s miminkama, očkování. Vždycky mi dají včas vědět a nabídnou i třeba více termínů. Zrovna dneska mi sestřička volala, že mám přijít s Tomíkem na přeočkování Priorixem a nabídla mi tři možné termíny. Určitě k ní budu chtít chodit i s druhým mimčem. Nevím teda, kde přesně bydlíš, jestli to pro Tebe není moc z ruky, ale je tam dobré spojení i MHD. Mají i svoje parkoviště, tak já jezdím většinou autem. Pokud se chceš podívat na její stránky, tady jsou:
http://82.117.136.10/cervinkova/ordinace/

Když jsme přijela z porodnice, tak jsem jí jenom zavolala, že už jsem doma a oni přijeli na první poradnu k nám domů, se vším mi poradila a pak jsme se teprve domluvily na další kontrole. To je ale asi normální u více doktorek.

Mohla jsme Ti to hodit do IP, protože to asi ostatní nebude zajímat. Snad se holky nebudou zlobit.
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Laurinko, to Tvoje chování je fakt normální v těhu. A jak píše Sven, to nejhorší přijde teprve v šestinedělí. To bych mohla vykládat. Byla jsme občas tak hnusná na všechny, že bych si nejradši naliskala. Ale naštěstí to všichni zvládli, ono jim ani nic jiného nezbývalo :slight_smile: .
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
vecernice- no, testuju ovu kazdy den a je kontrolni carka je porad slabsi nez testovaci, ale jen o malinko, je pomerne dost znatelna. tak nevim. navic mi zas klesla teplota.
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
27. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
maci: ty jo, já už si to dokážu živě představit to šestinedělí - dítě mi bude vřískat, já bud nevyspaná, nenalíčená, neučesaná, hladová, nervní a budu brečet, nadávat a chudák manža to bude zachranovat.....................
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Lauri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , přesně tak!!!!!!!!!!!!!!!

Ale neboj, všechno se časem srovná a pak se tomu jenom zasměješ.
27. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Didi - kafíčka se bát nemusíš, kdyby platilo to co povídá tvůj brácha, tak malá by byla noční ptáče. A nebyla. Na každý kojení jsem jí musela budit a prosit aby se napila, musela jsem jí vysvlíkat, aby jí byla zima a aspoň se probrala, jinak by prochrápala noc a nějaký jídlo jí mohlo být ukradený :grinning: :grinning: takže to zas takovej vliv mít nemůže :slight_smile:

no a s těhu hormonama bych taky mohla vykládat. Zrovna včera mě teda popadla solidní depka, že tu jsem sama, že to všechno nezvládnu, manžel věčně na cestách, lepší vyhlídky veškeré žádné atd. :frowning2: :frowning2: ale naštěstí už je dneska dobře :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
maciol: mockrát Ti děkuji, odepsala jsem Ti do IP :wink:
laurinka: no, já naštěstí "otravná" zatím nejsem (no třeba by Vám manžel napsal něco jiného :grinning: ), ale spíš se mi zdá, že jsem strašně spokojená a zatím jsem neměla důvod být nějak protivná. Nevím, co mě čeká třeba v tom šestinedělí, že? Ale určitě je to normální, píše se o tom všude.
zolik: to jsi mě uklidnila, takové miminko bych si přála...aby pořád jen spinkalo :grinning:
27. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
didi - no všechno má své, ono to bylo trvalý stav a přemlouvat každé 3 hoďky dítě, které nechce pít, nemá potřebu a ty nevíš jak mu to prso už do té pusy nacpat aby tahalo, taky nic moc. :unamused: Ale jinak ťuk ťuk až na zuby a nemoci malá spí dobře do dneška :wink:

ale trable s kojením, či nekojením bolavýma prsama, jedlíkama a nejedlíkama tu budeme řešit až za pár měsíců. A já si tentokrát přeju jedlíka radši ať si v noci zařve na jídlo, než furt přemlouvat a prosit a brečet nad ním proč nechce :cry:
27. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
jess - ja si mezitim tvuj grafik nasla. a ty testujes az od toho 15DC ? jinak si muzeme podat ruce, ja uz mam krasnou sbirku duchovitejch ovu testu, ale ani jednou stejne silna. teplota si dela taky co chce, ale ovlivnilo ji asi vic veci (treba v pondeli tri panaky metaxy na pocest nasi andulky). tak se v tom moc nevyznam, ale vydrzim testovat, treba se ovulace jen zpozdila. jen pro predstavu, tu je muj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

tvuj posledni cyklus byl asi anovulacni, vid? tak treba tento mas ovulaci taky jen posunutou. co zkusit navstevu dr? a nepsala si, ze jses ted hodne ve stresu? to by mohlo taky mit na ovulaci.
no drzim ti palecky, vim, jak je narocne to cekani, zda to vyslo, ale za situace, kdy ani clovek nevi, zda tento mesic telo funguje a zda ovu bude (a pak ji hlavne neprosvihnout), to uz je trochu prilis narocne :frowning2:
27. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahooj kecalky moje :slight_smile:

lauri:
Včera asi byli skvrny na Měsíci, též jsem byla nepříjemná a ve finále došlo i na slzy.

Ale ke dnešku - máme od hlavičky ke kostrči dva centimetry, odpovídáme 8+6tt, no a srdíčko ? To by nám mohl závidět kde kdo, jak silně tepe :dizzy_face: Dostali jsme i fotku prcka, tu hodím do alba až později, doma nemám scanner, a nevím, jak by to přes foťák vypadalo.
Takže jsme šťastní jako blechy a chobotničce ( viděli jste snad fazoli s nohama ? :grinning: ) jsme koupili za odměnu ponožtičky.
9.2. jdu na krev a 17.2. na NT Screening, kde bych i měla dostat průkajdu.
27. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Anieanne to je super, moc gratuluji. Na fotečku se těším, já ji teda normálně fotím foťákem a dá se to .
Kontroly Ti doplním až přijdou i ostatní holky, aby tady nebylo moc tabulek, ju?
27. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Annie, to je senzační zprávička!!! Juchůůůůů to je krása!!! Velká gratulace!!!
27. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
annie - nádhera - gratuluju k srdíčko a teda chobotnička už je krásnej macek. Na fotečku se těšíme, tak až budeš moct dolož :dizzy_face: :dizzy_face:
anie - parada! moc gratuluju!!! tyhle zpravicky mam taaaak rada :slight_smile:
anie: také moooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Super zprávička :slight_smile: .
27. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Děkuju holky :dizzy_face:

Fotku jsem teda blejskla foťákem a je v albíčku.
27. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.