• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
ahoj holky,

anieanne,taky moc gratuluji
27. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
anie - parádní fotečka - :dizzy_face: :slight_smile:

tak ještě Daee -nás napíná - sakriš, jsem zvědavá s čím příjde :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahojky MACIOL, ju přidám se k vám do tabulky údaje jsou: kackabo/20let/3. snažení/4DC/(poslední cyklus 32dní).
27. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Anieanne to je krásná fotečka, chobotnička krásně roste.

Ještě má kontrolu Katulline, uvidíme jestli se dorazí pochlubit.

Kačko přidám Tě do tabulky, jka budu aktualizovat holkám kontroly, ju? Neboj myslím na Tebe.
27. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Anie - no krásná fotečka! :slight_smile: Krásná chobotnička!!! :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Anie: krásná fotečka :dizzy_face:

Já už se tak těšíím na další kontrolu... :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Díky :slight_smile:

A nejkrásnější bylo, když pustil srdíčko nahlas, to jsem měla co delat, abych nezačala bulet :dizzy_face:
27. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
anie - gratulace ke kontrole a k hlavně k srdíčku :slight_smile:. Chobotnička je moooc hezká :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
anie: jj, je to moooc nááádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
anie: velká gratulace! Miminko je krááásné a ty ponožečky jsou kouzelné. Kde jste je koupili? Taky si pamatuji, jak mi Dr. pustila srdíčko Mě tekla i ta slza..
Holky, našla jsem jeden super vyhledávač na doktory. Najdete tam všechny obory, takže třeby i gynekology (co jste tady řešily), nebo pak i pediatry (což budeme potřebovat :wink: ), všechny genetiky.... Najdete si to podle oboru a vašeho kraje a jsou tam hodnocení + příspěvky pacientů. No fakt zajímavé....
tady je odkaz: www.znamylekar.cz
27. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jo jo, didi tu stránku znám, už jsem tam dávala i jeden pozitivní a negativní příspěvek.
27. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
kde je ta daee???? ta tu furt aktualizuju, misto, abych vytvarela hodnoty :grinning:
27. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
didi:
Ponožky jsou z Globusu, za 34,90,- :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
vecernice: tak to jsme dvě. Také pořád aktualizuji :grinning: už se mi i povedl přichitit gulášek :grinning: Naštěstí jsem to ještě zachránila, až nebude manželovi chutnat, svedu to na Daee :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Didi - já jsem tam už přidala hodnocení na všechny svoje doktory. A taky jsem zjistila, že jsem udělala dobře, když jsem odešla od bývalé gynekoložky...její hodnocení -30%...docela drsný...a to ji hodnotilo už asi 200 lidí. Taky jsem si tam našla pediatričku, která ordinuje ve městě, kam se s manžou budeme teď v březnu stěhovat...má 100% a nádherné komentáře :slight_smile:, tak si říkám, že to bude možná fajn...a ordinaci má asi jen tři bloky od místa našeho budoucího bydliště. Tak jen doufám, že bude přijímat nová miminka :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
didi - tak az me vyhodi, svedu to na daee :grinning: ze si jeste nikdo tech mych "vykonu" nevsiml :wink:
27. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
holky, tak já jsem to nevydržela a poslala Daee smsku :grinning:, tak uvidíme, jestli aspoň nějaké info napíše, ať ukojím vaši a svoji zvědavost a můžete zase vytvářet hodnoty a pracovat...já taky pořád aktualizuju :grinning: a přitom nestíhám...:grinning:
27. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
přesně tak.......svedeme to všechno na daee :grinning: Ta z nás bude mít radost, až přijde :grinning: :grinning: :grinning:
daschi: tak doufám, že odepíše....ale třaba nám to bude chtít napsat sama a budeme vědět zase prd :angry:
27. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
už to tak vypadá, protože nepíše a nepíše....uáááááááááááááááááá :grinning:
27. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
tak jen drzme palce, at je vse v poradku!
27. led 2010 v 15:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: holky vy jste dobrý, ale já tu taky skoro pořád sedím a čekám :slight_smile: .
27. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Já nevím, že se nervujete, beztak přijde s tím, že se prcek nechtěl ukázat :grinning:
27. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ty jooo, kdyby jen ten zamestnavatel vedel, za co me plati :grinning:
27. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Anieanne to přesně jsme chtěla napsat. Mývalátko si řekne, že jsme tetky zvědavky, že nic nebude a vystrčí na doktora prdílku.
27. led 2010 v 15:04  • Odpověz
ne eeeeeeeee já chci vědět, jestli je to holčička nebo chlapeček...a ne prdelatka :grinning: :unamused: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 15:05  • Odpověz
predelku neberem jako odpoved :grinning:
27. led 2010 v 15:05  • Odpověz
horší je, že já tady čekám jak na trní a pak se sirkama v očích budu po nocích překládat...:grinning: :grinning: Protože už teď mám skluz...ale bohužel, zvědavost je silnější :grinning:
27. led 2010 v 15:06  • Odpověz
prace neutece :grinning: bohuzel :wink:
27. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Navíc Daee tady způsobí přehlcení....:grinning: jelikož všechny tu čekáme, tak jsme tu všechny pořád :grinning:...a pak bude muset Daee dočítat :grinning:...20 stránek...to bude náš dnešní rekord :grinning:
27. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Veči - to by bylo supr, kdyby práce utekla :grinning: a už se nevracela :grinning::grinning:...ale samozřejmě žádné sankce !!! :grinning: prostě...nestihneš, práce uteče...nikdo nic neřeší :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.