• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
já právě taky nad tím kuličkovým uvažovala.......a jaká je cena??? cca.... myslím teda nový, toto bych z aukce asi nechtěla, jestli nevíte někdo.....
27. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Orchid: určitě....někomu zrovna může sedět molitanový, někomu trátky, někomu dlouhý, jen jsem psala svou zkusenost.... :slight_smile:

Didi: já mám tuto sadu, mrkni
http://www.kojicipolstar.cz/kojici-polstar-terabag-comfort/d-70285/

Délku vůbec nevím, že můžeš vybírat....ale asi pro mě by měl být tak dlouhý, abych si mohla jeden cíp dát pod hlavu a druhý mezi nohy...ale kolik ten můj měří to vůbec nevím...
27. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Holky teda nevim jestli sem vůbec patřím, co tu tak čtu tak jsou tu samý těhulky a já pořád nic. :frowning2: . Je tu vůbec nějaká snažilka?
27. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Huráá, sem dobráááá :grinning: Obrovská gratulace k Matyáškovi :dizzy_face:
27. led 2010 v 18:00  • Odpověz
kackabo:
Jasně, máme tu Jessicu, Večerničku, občas nakoukne Jankabry :slight_smile:

Holky, už mě nepouštějte do obchodu :grinning: Zase jsem nakupovala, dneska už podruhý. Ale já to tam prostě nemohla nechat :sweat_smile:
27. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Holky, má pracovní morálka je dneska úplně na nule...já jsem strašně unavená :frowning2: :unamused:

Zajímá mě, jestli taky máte některá problém se svěděním kůže...já úplně hrozný...celý tělo...břicho, záda, stehna...začala jsem se mazat tím Elasti-Q, ale stejně mě pořáýd svědí celý tělo...je to strašně nepříjemný :frowning2:
27. led 2010 v 18:16  • Odpověz
holky, děkuji. Určitě si tu sadu objednám :slight_smile:
anie: tak vyfoť co jsi nakoupila, my se rády podíváme...
27. led 2010 v 18:18  • Odpověz
daschiki: svědění....to znám. Vždy mě svědí něco jiného a to zcela bez důvodně. Obšas bříško...to chápu, ale teď mě svědilo třeba jedno lýtko (co to má s těhu společného?) ...no hrůza. Nepomáhalo na to nic :unamused:
27. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Anie: na oslavu srdíčka jsi přece musela něco koupit :grinning:. Určitě nafotit a pochlubit!!! :wink:

Dashi: mě svědí jen lýtka se přiznám, ale tak strašně, že je mažu kolikrát i 3x denně a stejěn jsou suchý jak Sahara :unamused:
27. led 2010 v 18:21  • Odpověz
anieanne: tak díky, snad se tu někdy objeví
27. led 2010 v 18:25  • Odpověz
27. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Pro zájemce jsem přidala dnešních pár úlovků do albíčka (začíná to soupravičkou Nike)...od taťky pro prcka :grinning:
27. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Maci - no huráááá!!! To by bylo super!!
27. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Večernice: ahojky tak jsem se dozvěděla že patříš taky mezi snažilky, řekli mi to holky, jsem tu nová a když jsem si to tu četla tak jsem koukala že jsou tu samý těhule už a tak jsem zkoušela najít taky nějakou snažilku. My se snažíme už od října 09 a stále se nějak nedaří, a jak si na tom ty? Baštíš nějaký vitamínky? Já calibrum baby plan, a začnu brát femigard, tak se to snad povede teď v únoru, přítel už ztrátí trpělivost tak ho snad ještě přemluvím ať to vydrží. Tak se pak ozvy až budeš chtít.
27. led 2010 v 18:33  • Odpověz
anieanne: kdepak jsi koupila ty krasne bodynka? Ty jsou naprosto bezkonkurencni!!

Holky, ja jsem strasne zvedava, co bude zitra na te kontrole... Jsem i trochu nervozni. Snazim se na to moc neupinat a distancuju se podvedome od vseho,... Ale spis mam pocit, ze bude snad vse ok...

Ted prisel pritel z prace s tim, ze jedna nase kolegyne (pracujeme ve stejne firme) potratila asi ve 4.mesici - nechapu moc, proc mi to vyklada, ale vidim na nem, ze si zacina vsechno uvedomovat a zacina si na ten pocit zvykat a uz by mu to asi taky bylo lito. Ale co, nebudu si tohle nejak pripoustet, proste bude, co bude... a ja verim, ze bude dobre. A navic, jak psala Dashi, tak mam stejne ted posledni dny absolutni netehotnosti..., takze tak.
27. led 2010 v 18:33  • Odpověz
daee:
Ty capáčky jsou úžasný :slight_smile:

Nafoceno, v albíčku :wink:
27. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Anie: ty bodýčka s medvídkem jsou vážně nááádherný!!!
27. led 2010 v 18:39  • Odpověz
daee: krááásé věci, vidím, že budete mít doma malého sportovce, co?
Holky, i kdyby tu vyšší mateřskou schválili, tak od kdy to bude platit? Myslíte, že by jsme se toho ještě dočkaly?
anie: ty bodýčka mám taky :slight_smile: jsou z Glóbusu, že?
orchidie: tak to je hrůůůza :frowning2: Na takové věci prostě nesmíme myslet.....Budeme mít krásná a zdravá miminka :dizzy_face: Tak se ničeho neboj a na zítřek se těš!!!
27. led 2010 v 18:40  • Odpověz
didi:
Jojo, z Globusu :slight_smile: Hrozně se mi tam ty věcičky líbí, ty první tři jsou taky odtamtuď :slight_smile:
27. led 2010 v 18:43  • Odpověz
didi: jednoho malého a jednoho velkého... :wink:

Orchi: zítrabude určitě všechno ok, neboj!!! To, cos psala se stát může, ale není to pravděpodobné...a kdyby ses toho všeho měla bát, tak se zblázníš...já s tím taky bojuju...od kontroly ke kontrole...člověk má pořád obavy...
Ty budeš mít určitě krásné zdravé mimi!!! A zítra ukázkovou kontrolu a vše ok!! :wink:
27. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Jej to je skoda, my mame Globus pres cele Brno, az smerem na Svitavy. Nebo se pletu, brnandy?
27. led 2010 v 18:50  • Odpověz
orchid. proboha, to je snad jasný, že by mu to bylo líto ne.........................
a řekl ti to asi proto, že se to dozvěděl, nic za tím nehledej.........................ale ted si neuvědomuju - u tebe byl nějaký problém, že se bojíš potratu? omlouvám se, ale fakt si nemůžu uvědomit....................

daee: ty nike capáčky jsou překrásný, jaká je to velikost a kde je měli? v normálním sportu? a za kolik byly, jestli se můžu zeptat.......
a i ty ostatní věci jsou moc pěkné.......................
ještě jdu mrknout do albíčka k anie.......

didi: nejdřív od května a nejpozdějc od července.......
27. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ještě k té mojí fotce z UZ - Zdenda ji všem ukazuje a chlubí se, že prý je to celý táta :slight_smile: A jak jsem doma vybalila ty bodýčka, tak je vzal na ruku, jako když se chová mimi, a začal na ně "Já se těším, až v nich bude malý, a já ho budu houpat, a říkat mu pšš pšš pšš, táta je u tebe, neplakej.." Zato já jsem málem řvala, když jsem to viděla :dizzy_face:
27. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se za váma mrknout jen na skok, nejak porad nestiham, tak vas jdu aspon pozdravit...

Gratuluji ani k srdicku!! :slight_smile: A daee taky, konecne uz mate jasno, co cekate :slight_smile:

Ja na kontrole nebyla, byla jsem uz minuly tyden, protoze tedkom musim byt v praci. Jinak mam 17.2. odbery na triple testy a 19.2. normalni prohlidku, tak uvidime o kolik zase miminko porostlo.Ted mam chvilku, tak vas jdu docist,at jsem v obraze :slight_smile:
27. led 2010 v 18:59  • Odpověz
orchi - jojo, přesně v Brněnských Ivanovicích, směr Svitavy
27. led 2010 v 19:00  • Odpověz
laurinka: nene, potrat u mne teda urcite nehrozil, jen jsme resili vysetreni listeriozy, protoze jsme meli doma podle TV inkriminovane tvaruzky z Lidlu. Zatim se bude nechat testovat jen pritel, ja az podle tech jeho vysledku.
Vis, pritel si to pripousti tak postupne, ze zacatku se distancoval vic a ted se uz i sam pta, ale samozrejme se od zacatku moc tesi. Jen se mu treba jeste se mnou o nekterych vecech nechce diskutovat a ja ha to teda rozhodne nenutim, na to mam vas, holky konikovky :grinning: Vidim na nem, ze nekdy je tech informaci na nej az dost, tak mu to vsechno radeji vysvetluju, jak se mi zda, ze to je zrovna potreba. Jestli bude vsechno zitra ok, koupim mu prirucku pro tatinky, at to ma podane vsechno i trochu jinak a s nadhledem:
http://knihy.cpress.cz/knihy/zdravi/materstvi/ahoj-tati-prakticka-prirucka-pro-nove-tatinky-i-pro-ty-nevlastni/
27. led 2010 v 19:10  • Odpověz
anie: ty první tři jsou taky moc pěkné...A zaregistrovala jsi se v Glóbusu do toho mimiklubu? Já už jo, ale ještě jsem toho zatím nevyužila. A manžel musí být sladkej :wink: I když...já si taky nemůžu stěžovat. Minulý týden donesl domů plínečky a řekl: Něco pro Filípka... :slight_smile:
27. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Tak jsem se k vam konecne dostala :slight_smile:

Daee:moc gratuluju k Matyaskovi, to musi byt nadherny to vedet :wink: ja uz se taky moc tesim, jen doufam ze treba dodam nevestu :slight_smile:uvidime, budu radost z kohokoliv :slight_smile:
jinak jsem se u tebe taky trefila do tipu:wink:
27. led 2010 v 19:16  • Odpověz
didi:
No tak to je taky super starostlivej taťka :slight_smile:
Registrovaná ještě nejsem, chtějí k tomu těhu průkajdu, a tu ještě nemám.
27. led 2010 v 19:20  • Odpověz
orchid: jejda, promin, já jsem fakt skleroza, mně to úplně vypadlo, fakt se ti ještě jednou moc omlouvám.......
27. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.