• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
pajula také Tě vítám

ashlee: bohužel, já na tom testíku taky nic nevidím....myslím si, že až si znovu uděláš testík bude to jasnější, čárka by měla být už silnější...držím palce :wink:
11. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
ale na tom testu to videt bylo,když ten test videl manžel tak řikal že tam jsou dve //.
11. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
ashlee - jasně, my ti věříme :slight_smile:. On foťák takové ty slabounké čárečky "duchy" prostě nevezme. Ty budeš testovat zítra, že? Je dobře, že nešílíš každý den, to je naprd - není pak vidět, jestli čárka sílí nebo ne. Nehledě na to, že do data očekávané MS ti ještě pár dní chybí, že?
11. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
aktualizuji tabulku se svými iniciály

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 49DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 35DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 32DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/29DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 29DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 27DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 27DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 25DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 23DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/21DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 21DC (posl. cyklus 27 dní)
pajula...........27 let.............1 snažení / 21DC (posl.cyklus 35 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /16DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 16DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 12DC(posl.cyklus 30 dní)
nathali.............21let...........5snazeni/12DC(posl.cyklus 19dní)
luca83..........26 let...........1 snazeni/10DC (posl.cyklus 30 dni)
majdalena.....27 let.............3 snazeni /8DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........2 snažení/5DC(posl.cyklus 30 dní)
avally.............30 let............3 snažení / 2DC (posl.cyklus 28 dní) :angry:
11. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
ashlee: jj, přesně jak to napsala sven...
11. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Sven: Tak to jsme na tom stejně,já jsem brala HA před 5-ti lety,jen jeden rok a pak jsem ji vysadila,protože jsem po ní přibrala pomalu 10 kg a moje mudra mi ji nechtěla změnit,tak doteď jsme používali kondom....a od ted to bude BEZ :slight_smile: :grinning: .
11. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
sven, test zítra delat nebudu.Počkam jestli přijde ms.ale nevím jestli ji budu mít v utery nebo v patek.dc mivam 28 - 30.
11. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
pajula - jojo, jsou i jiné možnosti než horm. antikoncpe :wink:
Ale teď už stejně v tomto tématu moc antiko nebude třeba :grinning:
11. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
ashlee - dobrý přístup - dělej, jak cítíš. Nemá cenu se nějak nervovat. Stejně to neovlivníš - buď prostě jsi a nebo nejsi těhu - jiná možnost neexistuje :slight_smile: Koncem týdne už budeš mít jasno.
11. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Chci se jen zeptat po kolika DC mám dělat těhu test.....? Můžu si TT udělat ještě před ms.?
11. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
pajula - sice na testech je psáno, že se dá dělat několik dní před očekávaným dnem MS (menstruace) - záleží na citlivosti testu. Ale nejsem zastánce moc brzkého testování. Test bych dělala tak třeba 2 dny po zpoždění.

Důvody, proč dle mého netestovat brzo:
- citlivé testy jsou drahé - stojí klidně 150,- Kč (dle mého ani tak nejde o citlivost, jako o to, vytáhnout z netrpělivých ženských prachy :angry:
- výsledky testu nejsou tak spolehlivé - může se objevit falešně pozitivní test
- může se jednat o biochemické těhu (něco se uvnitř děje, ale skončí to hrooozně moc brzo, takže to nazývat těhu je blbost) - dle mého názoru je lepší nevědět. Bez testů by došla menstruace v termínu nebo chvilinku po, takže by se to člověk ani nedozvěděl.
- pro někoho může být stresující, zda za pár dní čárka tam bude, zda bude sílit atd. (stejně to neovlivníme, tak proč si dělat starosti).

Co tady tak čtu, tak asi nejspolehlivější v kombinaci poměr x cena x výkon je Mammatest - 2 ks namáčecího proužku za cca 35,- Kč.
11. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Děvčata, pro dnešek se loučím, snad budu mít čas zítra nakouknout.
Jestli někdo bude zítra ráno testovat, tak držím palce.
11. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
ok,tak já tedy počkám ještě +/- 10 dní.......
11. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Sven: Užij si zbytek neděle,pa
11. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky,

doufám, že máte lepší neděli než já. Dneska mi zničeho nic přestala fungovat flashka, na které jsem měla nejnovější verzi diplomky (asi týdenní práce), kterou jsem si nestihla stáhnout do PC a ještě jsem tam měla celodenní páteční práci, na které jsem dělala v práci a zítra má být odevzdaná. Takže si dovedete představit ten šok. Vím, že je to trošku off topic, ale musela jsem se někde vypovídat :frowning2:

Jak jinak pokračujete ve svém testování? Já jsem dnes 23 DC a už chápu, co to znamená, když pročítám diskuze, kde holky píšou, že se ta doba od ovu strašně vleče....Je to pravda...jsem napnutá jak trenky. Včera a dneska (7 a 8 DPO) jsem malinko špinila, ale vůbec ne tak, jak jindy...No a dneska odpoledne už vůbec nic a tak mě to samozřejmě zase trochu nakoplo, jestli nemůže jít o uhnizďování...Ale radši se chci držet při zemi. Jenže jde to těžko. Dnes jsem po týdnu a půl navštívila rodiče a mamka na mě vykulila oči, že se mi prej nějak strašně od posledně zvětšily prsa. Měla jsem co dělat, abych se z toho nějak vykecala a ona nepojmula žádný podezření. Tak to mě začalo hlodat taky. Pak sjem si ale říkala, jestli je možný, kdybych byla těhu, mít zvětšený prsa už 7-8 DC?

Koukám, že jsem se tu zase pěkně vykecala. Přeju Vám všem hezkou neděli!! V Brníčku konečně svítí zas chvilku sluníčko. Včera bylo pěkně hnusně. :wink:
11. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
daschiki: jee, dalsi diplomkovy silenec:D Taky pisu, ale jde to fakt, fakt pomalu, protoze mam na to cas jen po vecerech, kdyz prijdu z prace... Nekdy mam treba i mesic vypadek a ani si to neuvedomim, protoze ten cas strasne leti:( psani DP se mi vlece uz nejmin 2roky. Kolik toho mas? Jaky obor vlasnte? A do kdy chces odevzdavat? Jo, ja rikam, kazdy den zalohovat, zalohovat....
11. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
ahojky holky......
ashlee: vidím, že testík jsi už smazala.....
daschiki: ty prsa určitě nemůžeš mít zvětšené z tak ranného těhu, neblázni......to je hrozně brzo.....
pajula: testovat 21DC je hodně brzo, zvlášť, když jsi minulý cyklus měla 35 dní.......
11. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj, tak jsme se vrátili z fotbalového mače (přítelův tým prohrál a ještě nás pěkně spláchnula přeháňka :frowning2: ) a z vycházky s pejskem (na tu už nám pěkně zase svítilo sluníčko)...a teď si dávám relax s kááávičkou (bez kofeinu :angry: ).

Dashiki - k té flashce...úplně jsi mi připomněla, jak jsem psala diplomku já, jak jsem zálohovala po zkušenosti, kdy se mi jednou nad ránem smazala celá napsaná seminárka (asi 30stran....to se prostě dalo jenom rozbrečet vzteky)
a k tomu špinění....já jsem začínala úplně stejně...2-3dny malinko špinění a pak šlus, konec už žádná MS...tak budu držet palce, aby to bylo taky tak :wink:. A ty zvětšený prsa....před MS nemíváš? Já vždycky jo....to jsou takové ty příznaky, co jsou si v obou případech podobné a těžko usuzovat :unamused: . Ale ta maminka.....ty přece poznají všechno, tak že by viděla, co ty ještě ne? :wink:
11. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
ahoj holky,

majdi: já studuju angličtinu, mám zatím ze 100 000 znaků "jen" 20 000 a chtěla jsem končit teď v lednu po 5,5 letech. Už jsem si mgr. protáhla o půl roku, tak se mi moc nechce ještě prodlužovat o další semestr. Mám to stejně jak ty...taky jen po večerech :frowning2:, protože k tomu taky už pracuju na trvalej úvazek. :frowning2: Nevím, no...uvidíme.

taggy: já jsem to tam napsala špatně...nemělo to být 7-8 DC, ale DPO! :slight_smile: Už jsem četla případy, kdy s eholkám nalily prsa z těhotenství takhle brzy, takže jsem začala o tom přemýšlet, ale raději to nechám ještě být :slight_smile: a budu se držet při zemi

daee: No, já právě před MS zvětšený ani citlivý prsa nikdy nemívám. Mívávám špinění,a le to teda dost silný...a to mívám třeba i šest dní nebo i víc před. No a dneska jsem měla úplně malinkoa teď už vůbec. Taky jsem si říkala, že maminky vycítí, co se děje s jejich potomkem :grinning:. Zvlášť moje mamča je hrozně velkej empatik a ta na mně pozná úplně všechno. NEchci si ale dělat zbytečný naděje :slight_smile: Tak uvidíme.
11. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Dashiki: taky jsem končila po 5,5letech...já si protáhla bc. o semestr, nějak se i nepodařilo zvládnout ukončit oba obory (studovala jsem kombinaci) ve správném termínu :slight_smile:

Jo a tak za pět dní uvidíme, jestli maminka měla správný odhad...jsem sama zvědavá :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
daee: A co studovalas? Zajímá mě to o to víc, že jsi taky Brňačka :slight_smile:. Já bych to chtěla skončit, ať už mám pokoj. Ale jelikož na bakaláře jsem se skoro uhnala, protože jsem končila po třech letech, tak bych to teď nechtěla moc uspěchat, zvlášť, když nevím, jestli se nepovede mimísek....Nechci se moc vystavovat stresu. Já studuju právě tu anglinu v dvouoboru. Jednak filologii a jednak učitelství pro střední školy. Takže absolutně chápu, o čem mluvíš :wink:

Jj, v pátek nebo sobotu bych to měla dostat. Tak uvidíme po testíku. :slight_smile: Ale radši si říkám, že to nevýjde, ať nejsem pak zklamaná. Přece jen ta štítná žláza a cysta...nechci si dávat velké naděje :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Dashiki:studovala jsem FSS MU, bakaláře soc.politiku-soc.práci v komb. se sociologií a na magistrovi už jen sociální politiku a práci...jak to byl už jen jeden obor, tak to šlo, ale ta kombinace....to jsem nějak nezvládala ukončit stejně, ale nebyla jsem moc výjimka...spíš to tak udělala většina :slight_smile:

A jinak ty jsi z Brna odkud? Já teď už půl roku žiju s přítelem v Líšni v rod.domečku, ale jinak předtím jsem dloooouho bydlela v Černých Polích.
11. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
daee: na FSS jsem měla pár známých, určitě bychom se na někom shodly :slight_smile:

Já jsem do svých 21 let bydlela v Líšni :slight_smile: a teď bydlíme s manželem na Vinohradech :slight_smile: Kdyby záleželo ale jen na mně, tak bych se do Líšně vrátila a koupila si tam taky nějaký domeček. A hlavně bych chovala aspoň dva psy - jedním z nich by byl určitě Bernský salašnický :grinning:. No, jsem se trochu zasnila. Manžel do domku nechce. :frowning2: On není na nějaký budování a kutilčení...Chce po práci dojít domů a nemuset něco kutat na baráku :frowning2:. Takže půjdeme do bytu a navíc jsme se rozhodli odejít do Blanska...Takže tam aspoň bude trošku té přírody. Třeba ho časem na domek ukecám :grinning:
11. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
hmmm :slight_smile: tak to jsme skoro sousedky (než se teda přesunete do toho Blanska).
A to Blansko a byt tam, to už je konkrétní plán nebo někdy do budoucna? Jako malá jsem všechny prázdniny a víkendy trávila u babičky ve vesničce kousek od Blanska, takže to tam znám jak svoje boty. Menší město, velké město na dosah a stejně tak do krásné přírody jen kousíček...myslím, že super volba :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
daee: já také studovala sociální práci. Přesně: pedagogika-sociální práce :wink: A děláš teď v oboru? Já tak 3 měsíce hledám práci a tady u nás v OL je to nějaké mrtvé :frowning2: Tak jsme se s manželem rozhodli, že uvidíme, co přijde dříve...jestli nějaká práce nebo mimi. Já jsem teda spíše pro to mimi :wink:
11. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
daee:
Jj, je to kousíček :slight_smile:. Já jsem v Líšni bydlela moc ráda. Bydleli jsme v paneláku, ale už v podstatě ve Staré Líšni, takže jsem si připadala jako na periférii Brna, ale přitom 20 m od centra a kousek od přírody (Mariánský)... Na Vinohradech je to v pohodě, ale už ej to tu přece jen víc takový měststký.

No, to je už v podstatě konkrétní plán :slight_smile:. Chtěli bychom co nejdřív a mimčo nás zřejmě donutí něco pro to udělat :slight_smile:. Můj manžel celý život bydlel v menším městě, takže Brno má sice rád, ale je pro něj asi moc velký. Byl zvyklý na to, že se dá město během půl hodiny přejít z jedné strany na druhou, že se tam ti lidi znají i neznají zároveň. Navíc v Blansku je všechno. Základní školy, několik supermarketů, školky, bazén...hlavně krásná příroda a taky naši nejlepší přátele, kteří zrovna čekají mimčo. Takže to rozhodování bylo celkem jednoduché. :slight_smile: Do Brna je to kousíček...

A jak se Ti v Líšni líbí?
11. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
didi21: Didi, fandím, ať je to to miminko :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Dashiki: pořád si zvykám, hlavně ta vzdálenost do práce mě docela ubíjí (pracuju v Králově Poli...a to je MHD min 45min. :angry: ), ale snažím si brát co nejčastěji auto a myslím, že jestli bude mimčo, tak si na 99% pořídíme druhé auto. Už o něm uvažuju dlouho a to by byl další faktor pro...
Jinak ale se mi tu docela líbí, protože ta Stará Líšeň je skoro jako vesnice s tím náměstíčkem a malými domečky. I když se okolo staví a asi se to tu za poslední roky dost změnilo. Příroda na dosah, v Mariánským jsme pěšky za 10minut, když chci do obchoďáku, zajedu do Olympie, taky to mám blíž k našim, takže krom té vzdálenost ido práce asi jsem max. spokojená :slight_smile:

Myslím, že to Blansko je super volba, jak to popisuješ, úplně Vám rozumím....bude to paráda, i když pořídíte byteček a ne domek (ale třeba ještě manža změní názor)
11. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
didi21: v oboru nepracuju a přiznám se, že nelituju. Strávila jsem po škole na pracáku asi 4měsíce (během studia jsem dělala v manželské poradně, ale po dvou letech jsem se rozhodla, že se tomu věnovat nechci, že bych tam nejspíš za chvíli zcvokla, bohužel) a nějaká místa třeba v neziskovkách jsem našla, ale ty nabízené peníze byly opravdu šííílené, to bych musela mít partnera, který by zabezpečil potenciální rodinu (což jsem tehdy neměla) a já bych tu práci dělala opravdu jen z lásky k lidem. A do státního se těžko dostává, i když i to se mi povedlo, ale zase peníze šílený a protože jsem ve stejnou chvíli uspěla ve výběrovce u svého současného zaměstnavatele, tak jsem nezaváhala a rozhodla se, že kariéra v oboru nebude...ale nelituju, práce mě baví a až na neshody, co jsou všude, jsem tam už třetí rok a spokojenost.

Chápu, že s těmihle obory se práce hledá těžko...a obzvlášť já když jsem tehdy byla prakticky bez praxe...člověk se musí obrnit véééélkou trpělivostí.
Didi - já budu taky držet palce, aby se zadařilo mimi!! :wink:
11. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
daee: Taky pracuju v Krpoli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mášpravdu, že za ty léta se Líšeň dost změnila, ale řekla bych, že určitě k lepšímu, ta vybavenost je teď mnohem lepší :slight_smile: A Mariánský bude určitě krásný na rodinné procházky s miminkem :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.