• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ahoj holčiny, tak to zkusím postupně :wink:

ahoj kacka: nas snazilek je tu stale par, i kdyz nas ty nase tehule trosku prevalcovavaji :grinning: a ja pak zavidim .... :grinning:
ostatni holky uz tu moji pisnicku znaji :grinning: ale tak ve zkratce: po vysazeni Ha zadna ms (tj. v dubnu), od cervence vsechny mozny hormony, aby se telo spravilo (estrofen, utrogestan, pak pridan i clostilbegyt). takze tak. snazime se ca od rijna, ac tehdy mozna telo ani jeste nebylo dost pripraveny. ted jsem ve fazi cekani na ovulku :grinning: tak mi to ubiha pomalu, pak to bude jeste horsi :grinning:
a co ty?
jo jinak beru listovku a ted uz zas piju kontryhel, merim Bt a sleduju co se da :grinning:

jess - ja taky kdyz se objevim, tak ostatni zmizi :grinning: no nevim, asi si to zacnu brat ososbne :wink:
byt tebou, tak jdu k doktorce, grafy vem urcite s sebou. nekteri se dle nich ridi, nekteri to neuznavaji, ale za pokus to stoji. a byt tebou, tak se objednam co nejdriv, pokud ti provede rovnou utz, tak uvidi, jak co roste a kdy muzes co cekat :slight_smile: drzim ti palecky :slight_smile:
co ovu testy, furt negativni?
28. led 2010 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky,taky děkuju že na nás myslíte já jdu na jedenáct,tak na mě myslete mám strach,ale snad bude všechno v pořádku,pak dám vědět ale trošku později ještě mám nějaké vyřizování.
28. led 2010 v 09:36  • Odpověz
verecnice - kdybych jen věděla víc o měření BT, kontryhelu hormonech....hned bych to s tebou, Jess a spol. víc rozebrala. Jenže já se snažila jen s OVU testy, víc jsem do toho nepronikla....ale jsem ráda, že odoláváte náporu těhu problémů a jste tu s náma, protože jste naše a to by bylo, aby to brzo nebylo....(myslím mimi u každé z Vás)
28. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jak se máte, kočky ?
28. led 2010 v 09:41  • Odpověz
vecernicko: co se kontryhelu tyce, mne asi pomohl, ale predpokladam, ze taky zaroven cviceni Mojzisky a pritelova "disciplina" :slight_smile: Ja mam pocit, ze mne osobne hodne pomohlo hlavne to cviceni na zada, dost se mi uvolnily zada v krizi, ustaly kazdodenni bolesti zas v praci a dokonce jsem mela min bolestivou menstruaci. To mi rikala fyzioterapeutka uz na zacatku, ze jestli budu dochazet pravidelne a pravidelne cvicit, casem o MS ani nebudu vedet a to ja vetsinou trpla na bolesti prvni 2dny jako pes :rolling_eyes: Myslim, ze to vsechno dohromady me tak nejak dostalo do psychicke pohody, ze pro to neco delam, ale to leckdy nestaci....
28. led 2010 v 09:45  • Odpověz
ahoj kacka...nie si tu sama aj ja patrim medzi snazilky sice sem nechodim tak casto ale obcas sem nazriem ako sa im dari a mam z nich radost a tak nejak to prezivam s nimi. Urcite sa to nebude dlho trvat a presunieme sa vsetky hore do tabulky. Ja som vysadila HA koniec 08/2009 odvtedy mam velmi dlhe cykly dostala som Duphaston a uzivam ho uz druhy cyklus. Ten prvy aj napriek liekom bol dlhsi takze telo sa s tym tak nejak vyrovnava. Len trpezlivost inak meriam tiez BT a kupila som si ovu testy dnes mi prisli tak to pojdem vyskusat. Vydrzim este dva-tri mesiace a potom to zacnem asi raznejsie riesit. Inak ako som vysadila HA tak od vtedy som neustale chora...ked nie angina tak potom chripka a najlepsie teraz mam zapal mocovych ciest tak pondelok idem na kontrolu dostala som antibiotika az opat :angry: ...tak hadam uz som mala vsetky choroby a buduci cyklus sa mozno zadari teda dufam :wink:
28. led 2010 v 09:49  • Odpověz
holky jsem na tom stejně jako daee :frowning2: taky se moc od hovorů o BT, hlenu, čípku, kontryhelu atd nemůžu pustit, protože s tím zkušenost nemám :frowning2: u Terinky to prostě po pár cyklech zkoušení vyšlo a teď ještě mnohem dřív :slight_smile: takže čarování nebylo potřeba. Ráda bych Vám pomohla, poradila nebo i jen pokecala ale já se v tom fakt nevyznám :frowning2:

vitaminka - ať jsi brzo fit a snad se do jara zadaří :slight_smile:
28. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

orchidie, makinecka: také Vám dneska moc držím palečky :slight_smile:

orchidie: mě doktor bude dělat odběry v 10tt...
28. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky, jinak já mám také zkušenost jen s OVU testama...nikdy jsem se v tomhle až tak dobře neorientovala :frowning2:.
28. led 2010 v 09:57  • Odpověz
jo jess - ten muj taky rika, ze to vyjde, kdyz en ted, tak urcite priste :slight_smile: aspon ze ti nasi jsou plni optimismu, kdyby sileli jako my, tak by se decko podarit nemohlo :grinning:
28. led 2010 v 10:15  • Odpověz
baby...to ano aj moj mazel je najprv z toho trosku smutny, ze sa mu to opat nepodarilo :grinning: ale na to hned povie, ze ked nie teraz tak urcite nabuduce :wink: ...takze tiez to neberiem tak tragicky...hlavne treba byt v pohodicke
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz
vitaminko - tak ten muj smutek potlaci, kdyz vidi, jak se mi kouli slzy :wink:
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
vecernicko to ja som si teraz poplakala prvy raz uz ma to zobralo....mala som problem s tym mechurom tak som bola u obvodnej Dr. a ta ma vyslala na gyndu vylucit gyn. problemy a urologiu no a samozrejme menzes mi meskal test len s jednou ciarkou a tak mi robil ultrazvuk.... nic nenasiel ale tvrdil, ze by to mohlo byt tehu a ked som o dva dni dostala menzes tak som myslela, ze ani nevydem zo zachoda :frowning2:

to neva na buduce to vide ze? :wink:
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Musím přiznat, že vás sem občas chodím pročítat, ale psát se mi nechtělo. Ale co jsem zase předevčírem dostala mensturaci, tak jsem už trošku na nervy :frowning2: a potřebuju se občas o tom vypovídat. Taky se s manželem snažíme o mimčo od října, vím, že to není ještě dlouhá doba, ale já už bych miminko fakt chtěla. Je to prostě boj :slight_smile:
28. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Luciena - jasně vítej mezi nás. Kdyby to šlo, tak tu na Vás s holama napliveme těhubacily ve velkém ať jsou i z Vás brzo těhulinky.Ale určitě se brzo zadaří. Vím že se mi to říká, taky znám ten smutek z každé přicházející mrchy :frowning2: ale je dobře že jsi přišla, aspoň se vypovídáš, budeš se s holkama těšit na ovulku, pak čekat jestli jo? a pak radovat ze 2 // ve víc lidech se to líp táhne :wink:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky,
luciena: klidně se k nám přidej, budeme aspoň držet pěsti, aby se brzy zadařilo.
orchidie, makinečka: myslíme na Vás, tak nám pak přijďte povykládat, co dělají miminka a jak se jim daří.
Já jdu na kontrolu až ve středu a nějak se nemůžu dočkat. No možná mám spíš trochu strach....zdá se mi, že o Filípkovi vůbec nevím :frowning2: Ale na takové ošklivé věci se přece nesmí ani pomyslet....
daee: a ty už Matyáška nějak vnímáš?
28. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ORCHI- je ty mas doktora aji vecer jako??jo??do kolika dela?? :wink: :slight_smile:

lucinecka, ahoky vitej :slight_smile: :grinning: říkáš mrška se zas ukázala :frowning2: :frowning2: :unamused: nezoufej třeba za měsíc už nedojde .-)a snažíte s eod října???
28. led 2010 v 11:28  • Odpověz
viaminko - to ja minuly a predminuly (ten min). ale minule jsem proste verila ze to vyslo, mela jsem fakt skoro jistotu, ze ze na me konecne ty // vykouknou. a ono kulovy, byli jsme s partou na horach ve Francii, tak jsem se doplizila zpatky do postele, a normalne se rozbulela. az jsem tim vzbudila manzela :grinning: ten je zlatej, aspon ze on je optimista.
no nic, ted nam to vyjde. musime tomu verit, a pristi mesic uz budeme moc zrusit v tabulce snazilky :grinning:

luciena - vitej mezi nas, jen si k nam chod postezovat na osud i jen pokecat, lepe to cekani ubiha :wink:
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
didi: on tam je, neboj....jako ten můj prcek. Přiznám se, že ho moc nevnímám, jen občas se mi bříško navalí na jednu nebo druhou stranu (jako na té tvé fotečce ranní :slight_smile: ) a sem tam cítím to šťouchnutí (kdepak motýlci...prostě fotbalista), ale jen výjimečně, ne pravidelně....třeba teď bych řekla, že tak tři dny nic :frowning2:.
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
luciena - ahoj a vítej :slight_smile:
28. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Díky za přivítání :slight_smile:
Ano, snažíme se poctivě od října, ale zatím jsem třeba nedošla k tomu, že bych si měřila bazální teplotu nebo tak...k tomu myslím ani nedojdu, jelikož na to bych asi neměla trpělivost :grinning: Spíš si zatím hlídám plodné dny a uvidíme no...a zobkám Calibrum Babyplan, ten jsem dostala od bráchy k Vánocům, prý aby v tom rodičovství nebyl sám :grinning: (dva dny před naší svatbou se mu totiž narodila holčička).
Už jsem manželovi říkala, že tento měsíc si to pořádně ohlídáme, abysme nezmeškali ten správný okamžik :slight_smile: Ovšem nevím, v jakém stavu je teď moje tělo, po více než 12 letech nepřetržitého užívání HA... :unamused:
28. led 2010 v 11:36  • Odpověz
jj ja ji brala taky asi 12 let a ted to davam dohromady :grinning:
a podle ceho tedy hlidas plodne dny? kdybys BT merila aspon jeden mesic, tak by ti napovedelo, kdy je ovulka. a pokud je ovulka, tak jeste kdyz ti dr potvrdi delozni sliznici, a jste v pohode, a pak je to uz jen o stesti :slight_smile:
pak se pridej do tabulky, at ty tehulky nemaj az takovouuuuu prevahu :wink:
28. led 2010 v 11:42  • Odpověz
luciena: vitej mezi nama, urcite je lepsi si prijit obcas nekam postezovat a pro radu, nez se s otazkama a ruznyma myslenkama uzirat sama...
Mne se osvedcily ovu testiky kolem plodnych dni, hlidat tak vetsinou 2-3dny pred tim, nez by mel byt plodny den.

Mona: ano, on ordinuje sice jen 3dny v tydny, ale od 12h az do vecera, do 18h, coz je parada, kdyz si treba nechci kvuli tomu brat volno z prace...
28. led 2010 v 11:46  • Odpověz
vecernicko to som za a dufam, ze nam vsetkym snazilkam sa nam to v najblissej dobe zadari, aby sme mohli zrusit v tabulke snazilky :wink: a presunut sa hore, teda u mna neviem s tymi 40 dnovymi cyklami ci na buduci mesiac ale berem to tak, ze buduci cyklus :sunglasses:

Luciena ja som vysadila po 10 rokoch no a ziadna slava tak bojujem uz druhy cyklus mam Duphaston na upravenie cyklu no ale nejak nezabera namiesto 28 cyklu som mala 35 dnovy cyklus a pred tym az 42 myslim az sa mi to zle pocita :grinning: mam aj Baby Calibrum ale nejak to flakam budem sa musiet polepsit :sweat_smile:
28. led 2010 v 11:47  • Odpověz
vitamino - myslim, ze cyklus 35 Dni neni az tak dlouhy (tedy z lekarskeho hlediska), z hlediska cekani na ovu a pak po ovu je to tedy sila :grinning: me se ted protah z 26 dni na 33 (nevim proc, dr mi proste upravil zobani mych pilulek :grinning:) tak me to cekani taky zmaha :frowning2:
ale snazilky, dame si predsevzeti, ze tento cyklus se proste zadari!!!!! manzela nepustim z loznice :grinning: a klidne budu zkouset i vetsi akrobacie nez jen svicku :grinning:
abychom si po minulym cylku vylepsili naladu, tak jsme si zamluvili letni dovolenou v Recku (prelom cervna a cervence), doufam, ze tam pofrcime uz tri :grinning: (ac treti pasazer nebude moc videt) :wink:
28. led 2010 v 11:50  • Odpověz
daee: no já právě obšas cítila to šimrání a v noci jsem nějak nemohla ležet na boku. Tak jsem si říkala, že se to prckovi nelíbí a tak jsem ležela na zádech a to se mu "líbilo". Teď už jsem 2 noci spala na boku a nevadí mi to, tak mám trochu strach, aby bylo s Filípkem vše v pořádku. Pořád ho přemlouvám, ať něco předvede, aspoň tu bouličku a on ne a ne :cry:
luciena: a doktora jsi se neptala, jestli tělo funguje tak jak má?
28. led 2010 v 11:57  • Odpověz
28. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky vy fakt jedete :grinning: Já jsem chvilku teď mluvila s mamkou a odbíhám ke kynutému těstu a tady to teda běží :slight_smile:
Vecernice - plodné dny si hlídám podle děložního hlenu a podle stavu děložního čípku, přijde mi to jednodušší, než to měření, já jsem na to asi líná či co :zipper_mouth: Ale jestli se zas nezadaří, tak asi vlítnu i na to měření...ovšem to abych si koupila teploměr, ten my doma totiž nevedeme...
O ovulačních testech jsem už taky uvažovala, ale ještě tento měsíc to nechám být, a pak do toho půjdu.
Vitaminka - no z toho jsem právě měla obavy, že po vysazení prášků budu mít hodně rozhozený cyklus, ale zatím je to tak 26 - 28 dní...ten minulý byl zrovna 27.
Do té tabulky se přidám, jen tomu ještě musím přijít na kloub :slight_smile: Zatím jsem to moc nestudovala, jen při občasném pročítání jsem se dívala, kolik holek se už může radovat...
Didi - zatím jsem se doktora neptala...na poslední prohlídce jsem jen řekla, že nechci už další recept, tak mi řekl, že se těší na brzkou shledanou, jakmile mi vynechá menzes :slight_smile: Ale já chodím na kontrolu každý půlrok, protože jsem byla kdysi na vypalování nějaké potvory na děložním čípku, takže další kontrola mě čeká v březnu, tak už to snad nějak pořešíme a poptám se co a jak...
28. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
luci - no mame tam vek, pocet snazeni a den cyklu, at o sobe mame prehled :wink: jo a delku posledniho cyklu :wink:

jinak ja sleduju i cipek i hlen, a podle nich to vypadalo tento mesic na ovulku okolo 11DC a ono prdlajs. teploty to nepotvrdily, takze pokud vubec bude, tak asi v sobotu :wink: takze idealni - o vikendu je spousta casu na zabavu pro chude :grinning: ale kdyby nahodou (jako ze tedy jo!) tak bych mela pekny darek k Valentynu :wink: (no ale uz jsem chtela darek pro Dana k svatku, k Vanocum ......) ale co, jednou to vyjit musi :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
didi: mi taky přijde, že Matýsek má nejraději, když ležím na zádech, ale na kurzu nám říkali, že od třetího trimestru na zádech máme leže co nejmíň....takže snad jedině na boku, což nemám moc ráda :frowning2:
A však on se malej zase pohne, nic se neboj....je tam a má se dobře. Ale chápu obavy, mě spadl takovej balvan ze srdce, když jsem viděla na UTZ jak se mele, že to možná bylo slyšet až u Vás :wink:
28. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.