• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Večerničko: tak to Ti moc přeju k narozeninkám nejkrásnější dáreček na světě. Měla jsem to taky tak, na Vánoce ducha na testu a na narozky 28. krásné čárky. Tak moc moc přeju ať Ti to taky výjde - na Valentýna ducha a na narozky hezké čárky :wink:

Didi: fotečku nemám, nechtěla jsem. Bohatě mi stačilo, že na mě koukla, poradila co a jak a docela se vyptávala - strávila jsem u ní za tu jednu návštěvu víc času než u své minulé Dr. za ty tři návštěvy. Takže spokojenost maximální, teď vím, že víc pro mimiska udělat nemůžu a musí se už snažit sám, péči má luxusní :slight_smile:
28. led 2010 v 15:14  • Odpověz
jin - dekuju. ja se rozhodla, ze to vyjde. tak asi tak :grinning:
jinak este kdyby treba na narozky vyslo srdicko :wink: ale ne pokud se vubec zadari, budu stastna jako blecha :grinning: pak uz se od konika asi neodlepim :grinning: tedy dalsich 9 mesicu :grinning:
mam dnes nejakou lepsi naladu, a jsem fakt plna optimismu.
za chvili zkusim ovu test, a chci tam videt // konecne :grinning:
28. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Tak to je moc dobře, ta dobrá nálada je půlka úspěchu :wink: Určitě to výjde! Brzy!
28. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Večerničko - taky moc přeju aby jsi našla 2// na ovu testu a na narozeninky už měla ty 2// na těhu testu :dizzy_face: :dizzy_face: a třeba i to srdíčko :slight_smile: i když na to by bylo moc brzo.

Tfuj tfuj posíláme těhubacily v mega dávkách :slight_smile:
28. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Holčenky, co jste kolem toho 9tt-11tt - už nosíte těhu gatě nebo se vejdete do klasiky. Mě ten pupik tak nějak, jak říkala Dae, trošku "ztuhnul" - prostě to sádýlko už nezaleze ani když se hóóódně vyfouknu, tak začíná uvažovat o těhotenských gatích... jak jste na tom Vy?
28. led 2010 v 15:24  • Odpověz
zolik - tak asi nemá proč si mě zvát,on zve normálně jednou za měsíc a v 15 týdnu mi budou brát krev,tak asi proto mě objednal až za pět týdnů a taky mám brát už moč sebou
28. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Maki: já myslím, že když je mezitím ten NT, tak je jasný, že kdyby bylo cokoli potřeba, tak to pořeší i Dr. u toho NT, takže to bude dobré a určitě to i uteče. Za 2,5 týdny NT, pak za další 2,5 kontrolka...
28. led 2010 v 15:27  • Odpověz
a jdu na screening tak ňufika uvidim dřív,pak se pokusím sem dát fotku
jin - mě jsou kalhoty pořád dobrý,ale to bude asi tím že sem skoro pět kilo shubla,ale břicho se už pomaloučku taky vystrkuje,tak sem si řekla že po screeningu si koupím kalhoty,do té doby nee,stejně mám neschopenku a nikam moc nechodím.
28. led 2010 v 15:28  • Odpověz
zolicku - dekuju!!!
teda ty ovu testy a to nepiti pred nima me znici. uz si prijdu jako velbloud na pousti :grinning:
28. led 2010 v 15:29  • Odpověz
maki - tak to jo, střihnem to pěkne stereo :grinning: Škoda, že nejsi z Brna...třeba bychom mohly pokračovat v koníkově podpoře i v porodce :grinning::grinning::grinning:

jin - já už těhotenský nosím :grinning: koupila jsem si na aukru jedny takový rychlovka ošuntělý za 100 :grinning:, ale bylo to fakt už nezbytný, protože měn ten pupek leze čím dál víc...no a teď čekám, až mi dojdou jedny hezký těhotenský gatě...snad mi budou. Já se do svých normálních kalhot už nevlezu :frowning2:
28. led 2010 v 15:38  • Odpověz
makinecka: gratuluji!!! Jinak mě si taky Dr. zve cca 4-5 týdnů za sebou. Myslím si, že je to běžné. Před porodem se to zkrátí na cca 2 týdny.
vecernice: taky přeji, ať Ti to konečně vyjde. Za tu vytrvalost si to už fakt zasloužíš :wink: Dej vědět, jak dopadl ovu test.
28. led 2010 v 15:41  • Odpověz
daschičko - a co ten smutek? no je super, ze Bertik pekne roste :grinning: tak at se kalhoty libi :slight_smile:
28. led 2010 v 15:52  • Odpověz
jaký Bertík? Daschi - ty budeš mít Bertíka - jako Alberta nebo Roberta??
28. led 2010 v 16:07  • Odpověz
ja daschi jen skadlim, Roberta chce jeji Adam :wink:
28. led 2010 v 16:14  • Odpověz
:grinning::grinning: od tebe to zní hezky rozverně...ale když si řeknu Robert...a naše příjmení, tak to je prostě hrůůůůza....Ale já ho překecám...teď ho napadlo dát holčičku Jůliku...tak se zdá, že bude asi možnost ho různě zpracovat..:slight_smile:
28. led 2010 v 16:26  • Odpověz
tak holčiny hlásím, že ovu test ukázkově negativní :grinning: ten duch je slabší než včera :grinning: no já se z toho už picnu. tak pozitivní holt bude zítra, já prostě tento měsíc jeden pozitivní chci :grinning:
28. led 2010 v 16:38  • Odpověz
vecernice: aha, tak to mi asi uniklo.......................mně se to dřív taky líbilo, ale než aby mu někdo říkal Robertek................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a my teda Rko v příjmení nemáme, ale taky se to k našemu nehodí...........
ještě že my jména zatím neřešíme, holku víme a kluka zatím netuším a ani se mi nějak nechce nad tím přemýšlet, i když se prej musí v porodnici uvést obě jména..................tak uvidíme........
vecernice. jejda, to to tak utíká, teprve jsme řešily, jestli náhodou nejsi těhule a už máš zase mít ovu, ty jo, fakt to utíká, akorát čas do mojí druhé kontroly ne a ne si pohnout....... :grinning: :grinning: :grinning: ale držím palce, at co nejdřív pozitivní je....
28. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holcinky, tak jsme zpatky, a vsechno je v naprostem poradku :grinning: Cvrcek ma 2,35cm a videla jsem blikat srdicko a dostali jsme prukazku:slight_smile: Nevim, jestli me nesalil zrak, ale ja jsem videla, jak se tam uvnitr mrvi a hybe... mozna to bylo tim, jak dr. hybal utz, ale ja jsem presvedcena, ze jsem zahlidla i nejaky pohyb, kdyz zameroval to srdicko a utz byl v klidu. Mam takovou klidnou radost a uspokojeni, ze se mu u me dari dobre :grinning:

A tehu kalhoty teda zatim nenosim, ale asi je to tim, ze jsem v predchozim mesici dost splaskla diky nechutenstvi a nevolnostem, ale ted mam posledni 2dny pocit, ze mi spicek na brise nejak podivne visi pres kalhoty, i kdyz zatahnu.... :dizzy_face:
28. led 2010 v 16:52  • Odpověz
vecernice: to je škoda...moc jsem Ti to přála. Ale přesně jak píšeš...když ne dnes, tak třeba zítra (aspoň ten folikul krásně vyroste!) A co ty předchozí cykly? Používala jsi už ovu testy? A byl někdy pěkně pozitivní?
28. led 2010 v 16:54  • Odpověz
jin: dekuji za vydatne drzeni palecku.

Maki: gratulace ke kontrole a k srdicku.

Malem bych zapomnela, mame stanoveny TP na 1.9., tak az budete nekdo doplnovat do tabulky, tak mi to tam zmente. Na dalsi kontrolu jdu az za mesic, ale mezi tim nas ceka ten NT screening :dizzy_face: :slight_smile:
28. led 2010 v 16:54  • Odpověz
didi - minuly mesic byl pozitivni 3 dni po sobe :grinning: od 17DC (coz jsem i dnes) do 19 :grinning:
takze zitra mu proste verim :wink: tento mesic mam zatim uz 10 dni duchy :grinning: no to je sbirka :wink:

lauri - utika - no jak komu, me tedy ne :grinning: a po ovu to bude jeste horsi :grinning: :grinning:
orchi - super! same krasne zpravicky posledni dobou, to je prima :wink:
28. led 2010 v 16:56  • Odpověz
orchidie: supééér, velká gratulace. Klidně se mohl prcek hýbat. Proč ne? Když nespinká, tak se hýbe vždy.
28. led 2010 v 16:56  • Odpověz
a didi - prave, aspon i sliznice povyroste, folik taky, a pak uz jen konskou davku stesti :grinning:
28. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Orchi: super zprávičky, to je skvělé, gratulka :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:00  • Odpověz
dekuji, dekuji za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: pak prihodim do albicka i fotecku...
28. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Orchi - velká gratulace!!! Holky, to je bezva...doufám, že taky budu mít tak dobré zprávičky
28. led 2010 v 17:10  • Odpověz
diky, dashi.
Pridala jsem fotecku prcka do albicka :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Orchidie moc gratuluji ke kontrole a Makinečce taky.
Orchi, kdy máš přesně tu kontrolu? Ať můžu aktualizovat tu tabulku.
28. led 2010 v 17:15  • Odpověz
maciol: kontrolu mam 25.2. a mezi tim jeste 16.2. NT screening, ale ten tam myslim uz je. Taky mi tam muzes doplnit TP: 1.9. :slight_smile: diky.
28. led 2010 v 17:18  • Odpověz
vecernice: jj, no po ovu to vím, zažila jsem to jen jednou, naštěstí úspěšně, ale i tak to bylo nekonečné...................
orchid: moc gratuluju, a určitě jsi pohyb vidět mohla, já už v sedmém týdnu na tom prvním UTZ viděla, jak se hýbe, a i jak bliká srdíčko, je to tím, jaký UTZ má doktor.............................a je to nádherný pocit vid?
28. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.