• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri:
Právěže se říká, že v prvním trimestru rostou prckové přibližně stejně, a pak se to liší, takže možná se i budu řídit tím z UZ. Podle MS se mi pamatuje lehce, nový týden začínám vždy v pondělí :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
jo, tak to máme stejně, taky to mám podle ms vždy od pondělka - nový týden. takže to je lehké a podle UTZ akorát odečtu jeden den.................

vidím, že nikde nikdo, snad už všechny nespí,........i když možná půjdu taky, zítra máme focení, tak musím brzo vstávat...................ale těším se, fotíme dvouletého caparta, to mě baví.................. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
lauri:
Tak to je super, užij si to =)
tak mě napadlo - nefotíš taky těhule ? Že bych ti za pár měsíců udělala kšeft :grinning:
28. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Anie: jj, fotím, těhule, maminy, dětičky, mimča....................akorát Beroun - to je někde v Čechách že? to je na prd, já jsem z jižní moravy..................ale do IP ti dám odkaz na naše webovky, at můžeš aspon nakouknout, pár foteček tam máme, a budou postupně přibývat, tak si to hod třeba do záložek..............

tak dobrou nocku...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Jé, Lauri, mohla bys hodit ten odkaz i mně? Já už to mám přece jen blíž :wink: A hlavně se ráda dívám na krásné fotky :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky, od včerejška jsem v práci, takže nestíhám - jen jsem v rychlosti proběhla a zjistila, že kontroly byly úspěšné - to je dobře, jen tak dál.
Já měla včera schůzku s paní fotografkou na svatbu a musím říct, že super, pěkně jsme si popovídaly a myslím, že fotky budou krásné :slight_smile:

Lauri, hodíš mi prosím taky odkaz na ty Vaše webovky? Dík.
29. led 2010 v 07:13  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
martinaj23....xxlet..................................26.8.2010.......nevíme...........???/???
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek(svádím o ně zatím boj)
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 54DC
rowennka........20 let................2 snažení / 39DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 29DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 27DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /26DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 24DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 22DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 20DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 13DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 6DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 4DC (poslední cyklus 27 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na TT
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
19. - Katulline - kontrola
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
3. - Makinečka - kontrola
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
29. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Pěkné ráno holky.

Lauri můžu taky poprosit o ty webovky, ráda bych se podívala.
29. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Krásné ráno holky,

Lauri: můžu také poprosit o ten odkaz na webovky? Děkuji moc. Já jsem sice až ze západních čech, ale někdy duben - květen se chystáme na moravu, tak možná by jsme se pak nějak mohly domluvit :slight_smile: .

Lauri: u mého Dr. to chodí tak, že jdu oblečená až ke koze a tam se svléknu a pak hned zase obléknu, můj Dr. tam nemá žádné kabinky.
29. led 2010 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky,

Lauri, já to dělám tak jak holky (avally a myslím anie). Jdu v kalhotkách až k lehátku s UTZ nebo koze a těsně předtím se svléknu a pak zas obléknu..Navíc se snažím si brát delší tričko...
29. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem tu nova, ale snazime se uz od rijna. Obcas namatkou procitam tyto stranky a drzim vsem pesti. No, dneska jsem nasla na testu DVE carky! Jsem z toho uplne paf!!! Nejdriv se nic neobjevovalo, tak si rikam... no jo, tak zase dalsi mesic a uz jsem zacala spradat napady, co dal zlepsovat... No a pak slaba druha carka (opravdu slaba). Nechci nic zakriknout, ale snad je to spravne?!?
29. led 2010 v 08:04  • Odpověz
No jasně, že je to správně, na to čekají všechny holky koníkovky :wink:
29. led 2010 v 08:15  • Odpověz
No, tak to je fakt super!!!!!!! Ja asi potrebuju delsi cas, nez mi to opravdu dojde... :sweat_smile:
29. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Krásné ránko holky.....já jsem včera po cvičení totálně odpadla :grinning: :grinning: , takže Vás dočítám až ráno...
Postupně přicházím kurzu na chuť.....včera super cvičení na velkých míčích a s overballem...jen jsme s Matýskem funěli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak přednáška o administrativních věcech před porodem a nástupu do porodnice...hooodně přínostná, nevěděla jsem z toho nic - holt nevzdělanec :slight_smile:

Orchi, Maki - vééééliká opožděná gratulace. Orchi máme stejnou průkajdu (nečekaně :grinning:...já jsem ji jen u nikoho jiného zatím neviděla)

Jin: já to říkala, dej pupíkovi čas a on vyjukne ven!! A máš ho tam :wink:, nejlíp to pak poznáš vleže na zádech...taková tvrdší boulička tam, kde to dřív bylo měkký....

A Lauri: u našeho Dr. se při vstupu do ordinace přezuju do pantoflí....pak je ordinace se stolem, kde sedím a povídám oblečená a pak vyšetřovna, kam jdu já první, v kabince se svlíknu a v ponožkách pantoflích (s nahatým zadkem) jdu na kozu za Dr.. Snažím se nosit delší trička, ale když to nevyjde, přeběhnu to v krátkým....šupšup.
29. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Jo a vítám všechny nové příchozí a těhulky....na to jsem zapomněla.
A dnes gratuluju terezt - záleží , kdy se ta druhá čárka objevila teda, ale já myslím, že jak tam je, tak se něco děje a je důvod se radovat. Zatím potichoučku polehoučku, ale uvidíš, že za pár dní vyběhnou // výstaví a hned. :wink:
29. led 2010 v 08:21  • Odpověz
To já to dělám asi po staru - v kabince se převlíknu a hodím na sebe sukýnku, pod kterou nic nemám.... V patnácti mi to poradila mamka a mě nikdy nenapadlo dělt to jinak :slight_smile:
29. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Daee, ta druha carka se objevila chvili po te prvni, ale hned ne... No 3 minuty to snad ani nemohly bejt... No, ale opravdu tam je....! Tak ja si zabehnu koupit dalsi testy a zitra zkousim znova! A raduju se teda zatim jen polehoucku...
29. led 2010 v 08:25  • Odpověz
No, pokud se objevila do tří minut, tak se myslím můžeš radovat hned a naplno :wink:
29. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Jess: já myslím, že je to nakonec doktorům jedno, jak to děláš, jestli přijdeš v dlouhým tričku, v sukýnce, jestli sundáš kalhotky až u kozy....hlavně, že ve finále všechny skončíme na koze, tak jak máme, aby nás mohli prohlídnout.... :wink:
Co mi přijde zvláštní a u kamarádek jsem na to nenarazila, že náš Dr. je tam se mnou při vyšetření úplně sám (sestra je na recepci o místnost vedle), což prý není zrovna běžné, všude je prý sestřička u vyšetřování (koneckonců na pohotovosti na Obilňáku taky byla....stála u mě jako taková podpora bych řekla)
Ahoj všem a velká (zatím tichoučká) gratulace Terezt :wink: Krása.

Valim s koucourama na kastrai, tak snad budou kluci v poho :confounded: PAPA
Terezt - tak tři minuty jsou supeeeer!!! :grinning: a napoprvé většinou bývá ta druhá slabší...takže já myslím, že jsi jasná těhulka a jak píše Jess, raduj se klidně hlasitěji !!! :wink:
29. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Holky, diky!!! Ja jsem tak stastna!!! :slight_smile:
29. led 2010 v 08:31  • Odpověz
terezt: také gratuluji a vítám tě :slight_smile: . Tři minutky jsou super, mě se ze začátku čárka objevila až po limitu a hodně slabá :slight_smile: .

daee: můj Dr. je tam taky sám. Sestřička sedí také na recepci a u Dr. jsem jí zatím nikdy neviděla...
29. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Terezt taky potichoučku gratuluji. Pokud chceš přidám Tě k nám do tabulky. Koukni o kousek víš, co tam píšeme a pisni mi to sem nebo do IP.
29. led 2010 v 08:42  • Odpověz
terez - ahojky :slight_smile: tedááááááá gratuluji to je jasný jsi jasná těhulínka :slight_smile:

všem přeji krásný ranko :slight_smile:koukám že jste se bavili o gyndařoi, Laurinko já chodím celá bez mám dlouhatánskej svetr a nebo sukni si beru :slight_smile:takže parada :slight_smile: :wink:

jinak mela jsme desnou noc :frowning2:vecer sme tu enbyla malá pořád blila :frowning2: mnažel má angínu a vypdá to že malá to taky chytla:frowning2:takže sme tu jen na skok ajdu uklízet :wink:
29. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno holky....to je krásná zpráva po ránu, Terezt...doufám, že se taky budu moct brzy tak radovat :wink:

Co se návštěvy u gynekologa týče, tak taky nemá žádnou kabinku, jen takovou plentu, za kterou hupsnu, vysleču se, přejdu od plenty asi metr a šup na kozu...a většinou si beru buď sukni nebo když mám kalhoty, tak dlouhou tuniku...ale někdy mám jen tričko a je mi to směšné tam tak lítat s holým zadkem :grinning: A jinak jsem v ordinaci při vyšetření taky jen s doktorem, bez sestřičky...ale nějak mi to nevadí, naopak by mi asi bylo nepříjemné, kdyby u toho přicmrndával ještě někdo další. Už tak mi dalo hodně zabrat, než jsem si zvykla, že chodím k chlapovi, ale musela jsem od své původní doktroky utéct...vydržela jsem u ní spoustu let, od své první prohlídky, ale ke konci už to bylo neúnosné :confounded:

To čekání, než skončí MS a přijde "ten správný čas", to je snad nekonečné...
29. led 2010 v 08:45  • Odpověz
luci- ahojky určitě se brzy taky budeš radovat :wink: :slight_smile: jojo to je dlohé čekání hlavně pak na další MS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahojky holky,
děkuju všem za zkušenosti, já si jednou tu sukni zapomněla, takže jsem měla krátké tričko, a musela jsem jít taky v těch kalhotkách, ale já blbec jsem zrovna měla takové pidi mini krajkové tanga, tak jsem tam šla teda taky v tom a sundala si to až před kozou, ale cítila jsem se tak divně......
jess: mně to taky poradila mamka s tou sukní a je to podle mě fajn, protože se cítím jako bych byla normálně oblečená a když pak s doktorem mluvím, cítím se dobře............
daee: u mého dr. taky není sestřička u vyšetření, je vedle ve své místnosti a doktor je tam se mnou sám, tak uvidíme, jak to bude u té nové, ale řekla bych že stejné..............

jinak těm, které chtěly mrknout na ty naše stránky, je posílám do IP, cena tam není psaná, ale jen at víte, fotíme za pět stovek - komplet, čas - dle potřeby - hodku, dvě, tři, fotek je ve výsledku cca 20-60 na CD, včetně černobílých a sépiových, všechny jsou upravené a vyretušované ve Photoshopu. Tak jsem na stránky napsala, že cena je symbolická, co myslíte.......v ceně je i zapůjčení oblečení, pokud je zájem, nalíčení, učesání, spousta rekvizit a hraček pro děti, prostě děláme to pro zábavu........

luci: taky chodím k chlapovi a vybrala jsem si to dobrovolně, ale ted přecházím k ženské do Zlína, tak jsem zvědavá..........
29. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Lauri: pošli mi prosím do IP taky odkaz na webovky....chtěla bych se mrknout...díky :slight_smile:

Aha, tak já myslela, že jsem s tím doktorem samotným v ordinaci výjimka a ono asi právě naopak....tak vida :slight_smile:
29. led 2010 v 08:57  • Odpověz
tak už jsem to poslala snad všem, tak snad jsem se nikde nepřeklepla............
holky, ale nemám tam zatím těhu fotky, jsou tam ted hlavně lidé, a děti, a rodinky........ale těhulí zatím moc nebylo..........ale až mi naroste břicho, tak to bude záplava těhu fotek.........
29. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.