• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
martinaj23....xxlet..................................26.8.2010.......nevíme...........???/???
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek(svádím o ně zatím boj)
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 54DC
rowennka........20 let................2 snažení / 39DC (poslední cyklus 55 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 29DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 27DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /26DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 24DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 22DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 20DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 17DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 13DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 6DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 4DC (poslední cyklus 27 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na TT
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18.- Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
3. - Makinečka - kontrola
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola
29. led 2010 v 09:19  • Odpověz
lauri - ja chci takyyyyy :grinning:
29. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky přeji všem pěkný den.
Já jsem si nejprve napsala termín kontroly do tabulky (kdybych ji zapomněla ať se mám kam kouknout) a teď bych Vás všechny moc ráda pozdravila. nestíhám dočítat. Máme v práci hodně práce. Kromě stěhování se do jiných kanceláří probíhá audit, závěrka...atd. však to některé znáte.
U mě je vše super. Kromě pobolívajících prsou (na což jsem zvyklá) mírného nechutenství večer (ale nic hrozného) a docela slušné únavy se cítím opravdu skvěle. Ba normálně jsem si musela udělat před 2 dny ještě jednou test, abych se přesvědčila, že opravdu těhu jsem. :grinning: .
Ještě k navozenému tématu..kontrola na gynekologii...chodila jsem v dlouhém tričku, teď rok chodím v sukýnce a přijde mi to nejpohodlnější. Moje doktorka má krásné kabinky, takže celá kontrola probíhá v naprosté pohodičce.
29. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

daee:
I já chodím k chlapovi, měla jsem předtím dvě ženské, ale jak ráda jsem prchla právě k chlapovi, a ten je skvělej.

lauri:
Děkuju za odkaz :slight_smile: Koukala jsem na některé fotky - Max je vaše číča ? Je nádhernej :dizzy_face: Jinak bych to viděla asi jakože no a co, že jste z jižní Moravy ? Pojmu to jako výlet :slight_smile: Nikdy jsem na Moravě nebyla, se Zdendou tam plánujeme jet, až bude teplo, tak to spojíme :wink: A rovnou nám můžeš dát nějaké tipy, co u vás stojí za shlédnutí. Zatím vím jen v Brně o Špilberku ( jestli se to tak píše )..
29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj holčiny, přeji pěkné ráno, konečně je pátek!!!!

jess - můj graf je asi kopie tvého, takový nějaký bordel :grinning: sice to ovu vyznačilo, ale nějak se mi to nezdá. hlavně nízké teploty po ovu jsou znakem nedostatku progesteronu ..... to jen co jsem pochytila od mého doktora :wink: jo a dej vědět, co testík :grinning: já budu terstovat vytrvale dál :wink:
tak ještě pro zajímavost:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

jinak k névmu Dr. chodím v čemkoliv, má závěs v ordinaci, kde se svléknu do kalhotek, ty pak odoložím, než vylzeu na kozu. nějak s tím nemám problém :grinning:
předtím jsem k původnímu chodívala většinou v sukni, ale nejsem nějak tak moc sukňový typ :grinning: (ač i to se s věkem mění) :wink:
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Anie - a zrovna Špilberk já z Brna nepovažuju za až tak atraktivní :grinning:

Podle mě určitě je hezký výlet do Moravského krasu - na Macochu, projet se lodičkou po Punkvě přímo jeskyní... Nebo z Brna třeba zajít na Brněnskou přehradu a projet se parníkem a vzít to do ZOO (ale teď je přehrada vypuštěná, čistí to od sinic, tak nevím, kdy to dají zase do kupy). Je tady krásně....Já to tu mám ráda :slight_smile:
29. led 2010 v 09:39  • Odpověz
dasch:
Já jsem nikdy nebyla dál než v Havlíčkově Brodě :slight_smile: Takže ten Špilberk jsem brala jako možnost - hrady a zámky mám ráda. A vidíš, Macocha mě vůbec nenapadla :slight_smile: Jen ta lodička s mou mořskou nemocí asi moc nevyjde :grinning:

Jinak jsem se právě dozvěděla, že někdy v rozmezí od večera do rána porodila moje spolužačka ze střední dceru Natálku :dizzy_face:
29. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Anie - nebo i ZOO Lešná ve Zlíně je taky moc krásná :wink: Pak taky skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, dřevěná rozhledna na Královci....na Moravě je prostě spousta krásných míst...
29. led 2010 v 09:44  • Odpověz
a hlavně je tam dobré vínečko :grinning:
ne Morava je super, znám spíš okolí Znojma, a většinou to mám projeté na kole, ale líbí se mi tam :wink:
29. led 2010 v 09:46  • Odpověz
luci:
Skanzen !! No tak to je jistota, skanzeny já miluju :slight_smile:
29. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Anie - no, na Špilberku nejsou ale totiž prohlídky..jen se chodí dolů do kasemat, do podezmních chodeb...ale přiznám se, že i když 26 let žiju v Brně, byla jsem tam loni poprvý :grinning: a moc mě to nenadchlo...

Do Lešné bychoms e chtěli taky podívat, to je prej krásná ZOO...

No a jinak samozřejmě jak píše Luci, tak Beskydy (= skanzen v Rožnově, Pustevny, Radegast...atd.) - to je taky velká krása :grinning:

Nemluvě o jižní Moravě :grinning:..kde je spousta vinných sklípků a vinic...a taky spoustu krásných míst...my máme například chatu v Chřibech a to je jak z pohádky...

Akorát ty sklepy teď už nevyužiješ :grinning:
29. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Ta Lešná je opravdu krásná, hodně to tam opravili a zrekonstruovali, jsou tam nádherné výběhy, stojí to za to...já se tam snažím dostat aspoň jednou za rok, ale zrovna loni jsem tam vůbec nebyla, chystali jsme svatbu a vůbec jsme měli spoustu jiných starostí, takže letos si to musím vynahradit...
Annie - ten rožnovský skanzen za shlédnutí určitě stojí, a to okolí taky, přesně jak psala Daschiki - Pustevny atd...
A teď mě ještě napadá botanická zahrada v Lednici, to je taky nádhera...no prostě pořád mě napadají další krásné místa na Moravě... :grinning:
29. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Anie: lodička na Punkvě v Mor.Krasu se ani nepohne, takže mořská nemoc by Ti snad nehrozila....je to taková stabilní placatá loďka, jede pomaličku...a myslím, že ten zážitek stojí za to...akorát je potřeba se na prohlídku předem objednat myslím....je tam nával

Jestli máš ráda hrady a zámky tak v okolí Brna jich je milion krásných...Špilberk je opravdu spíš muzeum, sice proběhkla spousta oprav a tak, ale pořád to není takový ten "typický hrad" (koneckonců bylo to dlouho vězení, že), alespoň pro mě ne.
To bych radši doporučila Pernštejn...ten jejako z pohádky a ze zámku Rájec-Jestřebí, Boskovice, Lysice, Slavkov...ty jsou celkem kolem Brna a kus dál Bouzov - to je klasika nebo Vranov nad Dyjí a Lednice.
A určitě jsem ještě na soustu dalších zapomněla :slight_smile:

Zlínská ZOO je super, musím přiznat, kam se brněnská hrabe. Já mám ZOO hrozně ráda, sice si moc neužívám zvířata v klecích, ale poslední dobou už v ZOO ty klasické masivní klece s betonem nejsou, všechno se rekonstruuje a třeba pražská ZOO nebo Dvůr Králové jsou super!
Mám takový sen, udělat si výlet do Vídeňské ZOO, která je v Evropě nejstarší a mají tam pandu a panďátko :slight_smile:
29. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Naprosto souhlasím s holkama - Lednice!!!!! To musí být i násherný msíto na svatby...tak jak v Čechách je klenotem Hluboká, moravským klenotem je určitě Lednice....nebo i ten Vranov nad Dyjí je moc krásný...na Bouzově jsme byli nedávno a moc se nám tam líbilo, akorát nás nepustili na tu věž, z které odlítala Jasněnka se ševcem :grinning:

Morava má své kouzlo...v Čechách je zase nádherná Šumava, jižní Čechy mám ráda...Český ráj...no a Praha je taky krásná..prostě máme krásnou republiku :grinning: a snažím se ji opravdu hodně poznat...myslím, že jsem byla už na dost místech...letos bych ještě možná jako těhulka na jaře chtěla miláčkovi ukázat Českosaské Švýcarsko...a já sama jsem nikdy nebyla u Máchova jezera...tak to bych chtěla napravit...:slight_smile:
29. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Lednice, i Lednicko - valticky areal urcite stoji za to. stejne jako Bitov, Vranov, zricenina Cornstejn .... proste je tam toho spousta k videni, a krasna zvlanena krajina ozdobena vinem :slight_smile: no pohadka
29. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Daee - Pernštejn je opravdu moc krásný, i Rájec-Jestřebí.
A souhlas s Daschiki - Česká republika má opravdu nádherná místa...co se Čech týče, tak s manželem milujeme Šumavu...za celých 7 let, co jsme spolu, jsme na zahraniční dovolené byli jen jednou - předloni...jinak jsme jezdili po Čechách, Moravě a Slovensku...na Šumavě jsme byli dvakrát, protože ta nás fakt dostala...a hodláme se tam vrátit....já jsem teda prohlásila, že na Šumavě chci počít své první dítě :grinning: , teď ale doufám, že se mé přání nesplní a počnu ho co nejdřív doma :grinning:
29. led 2010 v 10:22  • Odpověz
luci - a kam na Sumavu? ja uz ji mam taky docela prochozenou, je tam krasne!!!!
a neboj, na Sumavu uz pojedes treba s malym v brisku :wink:
29. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy tu za chvíli procestujete celou ČR :slight_smile: Ale výlety máme s manželem taky moc rádi. Už aby bylo jaro, že? A s prckama se pak bude jezdit po výletech ještě lépe.
lauri: pošli mi prosím taky ten odkaz :slight_smile: Taky bych si chtěla nechat nafotit nějaké pěkné fotky s bříškem na památku, ale já moc modelka nejsem, tak nevím, jaký by byl konečný výsledek :wink: Jinak takovou práci Ti upřímně zááávidím (nic ve zlém). Strašně moc by mě bavilo fotit v ateliéru, ale ještě to tak umět, že?
29. led 2010 v 10:28  • Odpověz
no my kus republiky uz projeli na kole se stanem :slight_smile: sice nam ani jednou nevyslo pocasi, kdyz takhle clovek je v tom malym stanu od vecera, a pak dalsi den do peti, nebot vytrvale cedi, tak je to o nervy .-D nastesti manza je v tomto pohodar. ale ma to strasny kouzlo takhle si cestovat na vlastni pest :wink:
taky uz se nam podarilo spat v zamecke zahrade na Cervene Lhote, pak jsem tam na zamku susila uplne promoceny boty :grinning: ale mame na co vzpominat. proste jsem nasla chlapa, s kterym jde vsechno :wink:
29. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Didi a Laurinka to fakt umí, počkej až Ti pošle ten odkaz.
29. led 2010 v 10:33  • Odpověz
večerničko - jééé tak to jsou hezké zážitky...my jsme byli loni na Šumavě...a líbilo se nám tam moc...bydleli jsme v Horní Plané...ale vyjeli jsme i na sever k Čertovu a Černému jezeru..příště bych chtěla uktovit rovnou někde víc v té severnější části...

Ještě jsem nikdy nebyla ve Slavonicích, tam to je prý taký krásné...tak uvidím no...

Já jsem zase jela počít do Českého ráje...a sice se povedlo, ale pak...holky ví, jak to dopadlo..takže souhlas Luci...klidně doma, nemusí být nic extra, hlavně ať to je, že? :slight_smile:
29. led 2010 v 10:37  • Odpověz
ja bych pocala snad i ve vytahu, kdyby byla jistota, ze to vyjde :grinning: neee, to bylo jen pro odlehceni :wink:

Certovo i Cerny znam, tam je nadherne!!! ja jsem jezdivala do penizonu kousek od Zelezny Rudy, takovy domaci, a odtud jsme vyrazili i na MOdravu.... ja jen nemam pamet na jmena tech mist :grinning: tak proc vubec cestuju :grinning:
29. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Páni, holky, moc děkuju za tipy :slight_smile:

Napsala jsem si je na papír, tak doufám, že ho někam založím a nenajdu :grinning: Vidím to určitě na tu ZOO Lešná a skanzen, pak mě hodně zaujala Macocha, Pernštejn a Lednice. Ale myslím, že objezdit to všechno by chtělo čtrnáctidenní dovolonou :grinning:
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky, preju hezke ranko, ja jsem si dneska poradne pospala a udelalo mi to moc dobre.

K tem vyletum tady na Morave, ja myslim, ze v okoli Brna jsou krasne pamatky, ale urcite bych vypichla Lednici, Moravsky kras a nejake zamky tady. Jinak urcite stoji za videni treba hrad Buchlov a zamecky park v Buchlovicich :slight_smile:
Na jaro se chystame zase zacit vyrazet po vyletech a tak mame v planu omrknout ten Bouzov a Bitov.

Sumava je nadherna, prenadherna, to je pro me idealni misto na dovolenou s detma a proste rodinnou pohodu nebo i v zime. Jinak jeste me okouzlil Cesky raj a Krkonose, to je zas uplne neco jineho, nez tady na Morave.
Dlouhe roky jsme s rodicema jako mali jezdili na dovolene do Beskyd a tam je taky krasne:slight_smile:
29. led 2010 v 10:48  • Odpověz
anie - to abyste vyrazili tak na dva tri tydny, abyste to vsechno stihli projet :wink:
29. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Jojo, mě se taky cestování po Čechách a Moravě líbí....často si pronajímáme s partou známých chatu/chalupu někde a podnikáme výlety kolmo, pěšky autama....poznáváme okolí. Vždycky na týden nebo i prodloužený víkend.
Naposledy jsme byli v Hlásné Třebáni u Karlštejna a bylo to super!!

Ale jinak já se teda přiznám, že mám ráda i moře....strašně miluju šnorchlování....jen tak se plácat ve vodě a koukat dolů...na rybičky a tak. Moc mám ráda Chorvatsko, ale spíš zapadlejší části, kde nejsou lidi a ve vodě je něco k vidění, ne ta profláklá centra s přecpanými plážemi u silnice...
Na šnorchlování byl nejnádhernější Egypt.....ty barvy a tolik druhů všeho...nááádhera. Jen škoda, že i ten svět nad vodou nebyl tak krásnej tam, jen hotely, takové zlaté klece a okolo bída... :frowning2:

Jo a pak taky cestovat po evropských městech...na vlastní pěst tam dojet, ubytovat se a prošmejdit si ho....to je taky paráda. Třeba Paříž už jsem takhle zkoumala 2x a chci se tam zase brzo vrátit... :slight_smile:
29. led 2010 v 10:54  • Odpověz
daee:
Jéé, tak to jste byli kousek od nás :slight_smile: Hlásná Třebáň je od nás cca 15 kiláků :slight_smile:
29. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Večernice - no my jsme s mužem něco jako vy - naše první dovolená proběhla ve stylu - tak co, kam pojedeme? - tak někam zapíchnem prst - a to bylo asi dva dny před dovolenou...zapíchli jsme ho na Lipno a tak jsme sbalili bágly, stan a hlavně půllitra slivovice (Valaši se prostě nezapřou) a jelo se :grinning: Vysedli jsme, tuším, tak v Horní Plané, pak jsme byli v Černé v Pošumaví, my jsme takoví, že nevydržíme dlouho na jednom místě...pak jsme cestovali směrem na Budějovice a na Hlubokou, nocovali jsme u rybníka Bezdrev, tam to bylo taky skvělé, půjčili jsme si šlapadlo a jeli se projet a obrovští kapři nám přes to šlapadlo tak líně přeskakovali, spíš se tam teda placatili...no jen se pro nějakého natáhnout :grinning:
Když jsme byli na Šumavě podruhé, tak jsme jeli už autem, s naloženýma kolama...přece jen na tom kole toho člověk stihne vidět mnohem víc...taky jsme si půjčili katamarán a jali se plachtit po Lipně - ráno jsme parádně vypluli, byli jsme nadšení, leč odpoledne zavládlo naprosté bezvětří a pádlovali jsme až do vyčerpání :grinning:
No nestačilo nám to, tak jsme se vydali k Soumarskému mostu, půjčili loďky a sjeli to až do Nové Pece - holky ta nádherná krajina kolem dokola, to bylo něco...místy se nesmělo ani zakotvit, protože je tam přísně chráněná krajinná oblast, to bylo pokocháníčko :slight_smile:
No ale stejně jsem ze Šumavy pořád viděla jen kousek, takže se tam prostě musím vrátit....a lidi jsou tam hrozně příjemní, zvlášť když jsme řekli, že jsme z moravsko-slovenského pomezí a vytáhli jsme pulčana - to vám byli všichni táák ochotní :grinning:

Daschiki, přesně tak, hlavně ať to je, na Šumavu pak zajedeme i se svištěm :wink:
29. led 2010 v 11:06  • Odpověz
holky, strasne se tesim, ze prave zacneme jeste vic a vic krasnych mist tady u nas doma objevovat na vyletech s prckem. Meli jsme takovy plan, ze napred pocestujem po svete, kam budeme chtit, ale spis to teda bylo tak jen po Evrope a ty ceske luhy a haje si nechame na vylety s rodinkou, az se usadime :slight_smile:
29. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Orchidie - no to už jsem si taky říkala, že jsme si měli první pocestovat venku, ale nás to tady moc táhlo a hlavně manžel není moc na poznávání měst, to je spíš něco pro mě...on vlastně nikdy snad v zahraničí nebyl, když nepočítám nějaké Rakousko, Polsko...tak jsem ho musela k tomu moři vytáhnout a jeli jsme s kámošema do Itálie...teď jsem ho ale nalákala na Chorvatsko, popisovala jsem mu ten skvělý kontrast moře a nad mořem táhnoucí se Biokovo...to ho docela nadchlo :grinning: Tak je možné že letos se vydáme na svatební cestu do Chorvatska...loni jsme to už nějak nestihli, to jsme byli akorát na 3 dny na Dyji a na víc nebyl čas ani peníze, ta svatba nám trošku udělala čáru přes rozpočet...
Ale taky se těším na ty výlety s dětma, to zas bude úplně o něčem jiném...
29. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.