• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Přesně tak,

už se těším, jak prťatům budeme všechno ukazovat a všude je fotit...a všechno si zkusí...my jsme takový možnosti neměli..mluvím za naší rodinu..prostě s ehodně šetřilo, nebyly na cestování penízky...asi mi nebudete věřit, že jsem v životě nebyla s rodiči u moře...nikdy! A má mamina chuděrka moře ještě neviděla, i když by chtěla, ona je docela cestovatelka...tak snad ji pak někdy vezmeme...tatin na to moc není..to on tak zašít se na chlupě a mít klid...

Já jsem cestovala jen se školou....do jižní Francie, do Paříže, pak do Londýna...s bývalým přítelem poprvé letecky do Řecka...no a loni s manželem na svatební cestu do Irska...trochu jsme to spojili, jeli jsme za ségrou, která tam pracovala...a měla tam kamarády s autem, takže jsme s evydali na týdenní objevování Irska...a bylo to naprosto dokonalý...však holky, co mě mají na Facebooku, můžou mrknout na fotečky... Já cestování miluju...a teď jsem pro to nadchla i manžu, protože on hrozně rád fotí...a tak myslím, že budeme takoví cestovatelé..ale pořád myslím, že základem je aspoň zhruba znát vlastní zemi...a to se mi zatím myslím docela daří. Musím říct, že dost vděčím i právě školním výletům...:slight_smile:

No a i když jsme prcka zplodili doma, tak je to velké štěstíčko a doufám, že se nás teď už nepustí, když mu mamča naslibuje takový výlety :grinning: A tobě Luci taky moc moc přeju, ať se brzy zadaří...přeju to všem snažilkám a moc...upřímně ze srdíčka, vím, jaký je to psycho...:frowning2: to čekání...
29. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Hmm.. Holky, víte, co je těhu demence ? To je když umyjete nádobí, utřete ho, a uklidíte do ledničky :grinning:
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
anie - tak ted si me krasne rozesmala :grinning: no o co ja to tak strasne usiluju :grinning:

luci - teda vylet si popsala nadherne, hned bych taky nekam vyrazila.
jinak my s manzelem trajdame furt, milujeme Recko, vetsinou si pujcime skutr a procestujeme okoli (prvni dovolenou nam podjel (druhy den dovci), ja mela sedrenou celou nohu, manzel narazeny loket, no kdzy jsme se prevalovali v posteli, to byla komedie :grinning:), mame radi hory, pak jezdime pod stan a pak samozrejme na vodu :grinning: proste furt neco podnikame, a taky se tesim, az nas na to bude vic :wink: uz si planuju, jak si poridim ten vozik za kolo, a maly bude cestovat porad nekde se mnou :wink: jojo ja si materskou kreslim v oranzovych barvach (rika se v ruzovych, ale ja tu barvu nerada :grinning:)
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Anie a víš co je taky těhu demence? Hledat brýle, který mám na očích...a ještě pak únavou padnout na klávesnici a mít ji otlačenou na držce :grinning:
29. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Anie: nebo si uvařit kafe, zalít ho do půlky hrnku, zbytek si nechat na mlíko a...dopustit si ho studenou vodou z kohoutku :grinning:
29. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Večernice - no říkám, to jste jako my - hory a voda, to je naše...ale já teda taky miluju i to moře...to Chorvatsko je právě ideální spojení hor a moře :slight_smile:
No a s tím vozíkem za kolo mi mluvíš z duše, manžel se na něho úplně třese :grinning: Už ho chtěl pořídit loni kvůli našemu psovi, ale to jsem mu zatrhla :grinning: :grinning:
Akorát my máme ten problém, že všude jezdíme sami, nikdo s náma nechce jezdit, protože je to pro ně moc akční...nám to teda nějak nevadí, zase se můžeme kdykoliv sebrat a jet na jiné místo a s nikým se nedohadovat, ale zase s více lidma je víc srandy no...a proto se už taky těším na ty děti, to bude ještě lepší než s celou partou kamarádů :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
S tou demencí holky, to mi vykládala kamarádka, co byla těhotná - šla do školy doprovodit malého, zavedla ho do místnosti, odešla, zavřela dveře a v šatně byla zrovna spousta dalších maminek, kámoška se uklonila, řekla "dobrý den" a odkráčela...došlo jí to až pak :grinning: Když mi to vykládala, válela jsem se smíchy :grinning:
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
luci:
Myslíš, jo :grinning: A mamí, mě bolejí nožičkyyy ! A mamí, já mám žížůůů ! A mamí... ! No už se na to mooc těším :grinning:
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
luci - to mi povidej, my mame misto kamaradu partu pecivalu. dostat na vodu aspon tri lode je skoro nadlidsky vykon. navic ted vsichni z Danovy strany maji decka, takze maji starosti, ktere my nemuzeme prece chapat, a s deckem se nic neda :grinning: no vsak uvidime, ja si to planuju docela jinak :wink:
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Teda chtěla jsem napsat, že ho šla vyprovodit do školky :wink:

Ježiš já jsem ale ukecaná, probrebentila jsem celé dopoledne, tak teď už musím taky něco jít dělat...aspoň trochu uklidit a chtěla bych si ještě stihnout zařádit na stepperu, než přijde muž z práce, končí dnes dřív :confused:

Ale mám jednu báječnou zprávu - teda pro mě - vzhledem k tomu, že jsem v prosinci přišla o práci, tak teď lenoším doma, ale chtěla jsem ještě do práce, než otěhotním...ikdyž třeba to už nevyjde no...ale teď mi právě volali z jedné firmy, kam jsem fakt moc chtěla jít, že mám přijít na pohovor, takže 11. února jedu do Brna... Mám z toho ohromnou radost, na druhou stranu mám smíšené pocity - co když otěhotním...fakt zatím nevím, jak to budu řešit...ale musím myslet i na tu možnost, že se stále nezadaří a práci prostě budu potřebovat...a o tuhle bych fakt docela stála...

No nic, už jdu fakt něco dělat, a pak sem zase nakouknu...když s váma se tak dobře povídá, že člověk nevnímá čas :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
luci - nelam si s tim hlavu. proste pujdes na pohovor, a zbytek nechas na prirode :wink:

me uz teda kruci v brise :grinning: no a zas jsem uspesne prokonikovala dopoledne :grinning:
29. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
:grinning: večerničko...já taky :grinning: když nepočítám odpočinek na klávesnici :grinning:

Jinak mám pocit, že tam v tom bříšku nemám miminko, ale tasemnici, která mě ve 3 ráno budí neskutečným hladem...já nevím, co mám dělat...já budu za chvíli potřebovat takovej kotel brambor, jak Matylda po proměně z bublaniny v Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách...

Já mám pocit, že můj den a noc se skládá jen z jídla...ale kdo na to má vydělávat? :grinning: Navíc, když pořád jím a píšu na koníka :grinning:
29. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
daschi - tak proto ses odmlčela :grinning: ty jsi studovala klávesnici z blízka :grinning:
jinak s tím hladem - já jsem rozežraná, ač njesem těhule, no co přijde potom, nechci vědět :grinning: a navíc jsem včera dala poslední spinning, tak nevím, kde to budu spalovat :grinning:
29. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Hojky kecalenky.

Lauri: já chci taky kouknout na Tvé fotečky - mohla jsi klíďo napsat odkaz rovnou do diskuze, když nás to všechny zajímá :slight_smile: Prosím mi písni.

Jinak tedy cestování je super, však už mám pěknej absťák, jsem půl roku nikde nebyla! Ale my teda vždycky jezdíme k vodě a často mimo čr. Já si stejně nic nepamatuju, spíš nasávám atmosféru, bavíme se s místníma a tak. A moře miluju, dělá mě šťastnou. Už několikrát jsme měli plán se k němu přestěhovat, nikdy to nevyšlo. Teď v létě taky máme nabídku...tak uvidíme :wink:

Holky mě jeden ten náš kocourek kousnul, když ho veterinář uspával. Co si o tom myslíte? Jsem nějákej smolař či co :rolling_eyes: Ale toxoplazmoza se přenáší z hovínek, ne? Takže když to vydezinfikoval, byla to malá ranka, tak by to nemělo vedit ne?
29. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
dasch:
Nebuj, nejsi v tom jedení sama :slight_smile: Hlady se teda v noci nebudím, budím se z důvodu zcela jiného - čůrááát :grinning: Ale jinak taky jím pořád, i když dneska se musím pochválit, jsem vzhůru nějaké čtyři hodiny, a zatím jsem snědla jen celozrnný rohlík s vajíčkovou pomazánkou a asi tři piškoty.
29. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
laurinka: prosim taktez o zaslani tvych webowek do IP:slight_smile:

daschiki: ja jsem taky v zivote s nasima u more nebyla. Byli oba poprve az loni a byli uneseni, takze prej budou ted uz jezdit kazdy rok :grinning:
Jinak my jsme spis takovy vyletnici-chodci, radi se projdeme po lese, k nejakemu cili nebo po pamatkach a tak. Ja jsem mela od mala kazde leto s nasima cyklo-dovolene, tak jsem toho celkem namlsana a moc me to nelaka, ale s prcek bychom taky radi Croozer vozik za kolo, at se nemusime porad plahocit jen s kocarkem...
Letos se chystame v kvetnu na svatebni cestu do Svedska. Teplych kraju jsme uz docela namlsani a tak jsme chteli zkusit i neco jineho a pripadne pak jeste nekdy zajet do jine severske zeme nekdy v budoucnu.

luciena: na pohovor pekne naklusej a pripadne se tes do prace. Ja byt tebou, tak jsem rada za nabidku prace v dnesni dobe, navic, kdyz te to jeste laka:slight_smile: Pokud otehotnis, tak to prvni 3mesice nemusi nikdo vedet a pak budes mit pekne narok na materskou :slight_smile: Zni to sice dost vypocitave, ale v dnesni dobe se s tim ani zamestnavatele moc nemazou, tak nevim, proc by je clovek nemohl obcas trochu pozdimat...

S tou tehu-demenci, to jste me holky moc pobavily! :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
:grinning: tak to mě nejprv vzbudí ten hrozný hlad...je to fakt strašně něpříjemný...není to bolest břicha, ale prostě absolutní bolest žaludku, jak je prázdnej...já mám pocit, že to mimčo snad zbaští všechno a na mě nic nezbyde...já bych byla asi nejspokojenější, kdybych měla teď už i osobního číšníka, co by mi pořád nosil nějaké jídlo...já jsem nebyla nikdy zvyklá si nosit jídlo s sebou..a. dneska jsem šla na 9 hod na krev...já myslela, že umřu...samozřejmě mi bylo jasný, že když mám hlad a navíc jdu na krev, je to dost smrtelná kombinace...tak jsem se tam sestřičce opět začala skládat :grinning: No, asi opravdu budu muset nosit furt něco v tašce, jinak nejsem schopná přežít :grinning:...

Jin - já bohužel tyhle věci vůbec netuším, protože my kočky vůbec nemáme...a ani jsem s nima nepřišla a zřejmě nepřijdu do styku...ale co vím, tak se to přenáší výkalama...ale teda to ti fakt neporadím teď...ale myslím, že to bude v pořádku...neměj strach...

jinak těhu demence pokračuje...právě jsem místo myši chytla vaničku s tvarohem (prootže opět žeru :grinning:) a strašně jsem se divila, proč s emi nehýbe šipečka na monitoru :grinning: ach joooo
29. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
orchi:
No taky čekáme na nějaký tvůj vtipný příspěvek, neříkej, že ji na sobě ještě nepociťuješ :grinning:
29. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
jo a s hladem holky, ja zeru cim dal vic a vaha jde porad pomalicku dolu, ackoliv uz me asi presly nevolnosti.
Vcera jsem tudiz dr. nahlasila do prukazky chybnou vahu:( o 2kg vic:( myslite, ze to nejak vadi? Nekde jsem cetla, nebo i nekdo tady asi psal, ze vaha je dost dulezita kvuli tomu NT screeningu, tak to by snad mohlo stacit nahlasit aktualni vahu, az tam za 2tydny pujdeme, ne?

Jo a predstavte si, zacala jsem si nehorazne ujizdet na obyc rohlikach, temer ke vsemu, nejradeji ale k detske presnidavce :grinning:
29. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
anie: jé, moc děkuju za pochvalu...........tak jak chceš, morava je super, vinné sklípky, krásná příroda, hrady, zámky, to bych ti pak doporučila spoustu míst ke zhlédnutí.....................
a ano Maxík je náš kocour, už má sedm kilo, je to taková naše kulička šedivá................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jé, tak jsem vás dočetla ty vaše tipy, tak do Lešné chceme jet taky, jen co se oteplí, je tam ted dost volných výběhů, tak si chceme jeti zafotit zvířata....................je to tam fajn, jsme tam každý rok...................
a rožnovský skanzen je taky super, v brně na špilberku jsem byla kdysi se školou a celkem dobrý, my tady máme hrad buchlov a zámek buchlovice, tam to mám moc ráda....................a tady je toho ale všude strašně moc.....................

didi: odkázek ti pošlu - a neberu to ve zlém, mě to vždycky hrozně lákalo taková práce, ale nikdy jsem k tomu neměla podmínky, v bytě dva plus jedna prostě nebylo místo, ale ted na baráku máme velkou místnost navíc, kde máme udělaný takový ateliérek...............a je to fajn, že je to doma, při ruce, vše si tam člověk přinese, prostě pohoda................
takže holky, kterákoli z vás, klidně přijedte, s daschiki jsme se už domlouvali, mají tady kousek od nás chatu, tak uvidíme........................aspon se seznámíme že....................
29. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak to bysme najaře mohly udělat třeba takový hromadný nájezd do té ZOO, když tam chce tolik lidí, ne ? :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Teda Vy jste mě udělaly strašlivý chutě, jdu též do vajíček :grinning:
29. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
anie: no klidně, akorát nevím, jestli bysme se všechny shodly na termínu............................

poslala jsem ty stránky doufám všem...................

didi: a ještě jak jsi psala, že nejsi modelka - to je záležitost fotografa, umět nafotit každého krásně...... ( to byste se divily někdy, že třeba nádherné dítě je na fotkách naprosto o ničem, a s prominutím škaredé děti jsou na fotkách tak nádherné, fakt......) a to samé dospělí, přijdou třeba holky a začnou mě přesvědčovat, že se neumí fotit atd. a pak se jenom diví nad výsledkem....................takže fakt každý může mít krásné fotky, a didi mysím, že jsi pěkná kočka, že žádná šeredka nebudeš........................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty jo ale vás dočíst, to bylo něco...................
a k těm dovoleným - já taky s našima nebyla nikdy u moře, jeli tam až před pár lety - do chorvatska a poprvé spolu, a to už se mi nechtělo, já byla na střední v itálii poprvé u moře, vloni jsme byli smanžou v bulharsku a předtím jsem byla akorát v polsku, rakousku, a v litvě..................takže taky nic moc................no a letos jsem měla jet s manželem do mexika - on to vyhrál v práci a za třicet tisíc si může vzít někoho s sebou, on to má zdarma, což je super cena, pro dva v mexiku all inclusive - no ale samozřejmě jsem těhu, takže nikam nepojedu - to bych fakt neriskovala, kdyby se cokoli stalo a i tamní jídlo a pití atd.............i když budou v luxusním hotelu, no tak pojedemew příští rok......................
29. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
orchi:
K té váze - s tím nahlášením ti bohužel neporadím, kdyžtak jí příště řekni, že jsi se spletla, a nahlaš jí správnou váhu zpětně. Jinak mi taky jde váha dolů, nebo respektive se drží na tom, co jsem zhubla za ty dva měsíce, a to se v jídle fakt neomezuju. Sladký v deset večer u mě začíná být naprosto normální, přitom dřív bych to v rámci boje za štíhlou linii nikdy neudělala :grinning:
29. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
lauri:
No, tak přesně tenhle typ dovči dostal manža, měli jsme letět do Turecka. No a taky z toho sešlo, nehodlám nic riskovat, prostě budeme cestovat až s prckem.
29. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Lauri: díky za odkaz. NA tu dovču bych teda určitě jela. Mexiko je velmi civilizované a pokud to není někdy v pokročilém těhu, proč ne... samozřejmě můj názor.
29. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Hmmm...tak to jsem asi v menšině, no hlavně musí mít každá mamča čisté svědomí :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
anie: no manža to mívá každý rok v práci, vloni byl na bali, to měl jen pro sebe, a letos jsem měla jet taky, ale bojím se.................mexiko je sice civilizované a rozhodně mají luxusní hotel zaplacený, ale přesto - je tam obrovská vlhkost, kdybych třeba začala krvácet nebo tak, tak tam hledat lékaře a vysvětlovat něco je šílené, ani neumím anglicky, takže taky na prd.......................a prostě.............jela bych moc ráda, ale kašlu na to, akorát vám tady budu v dubnu skučet, jak je mi hrozně smutno a jak se o manžu bojím........................my jsme spolu pořád, tak je to pro mě takové těžké, hlavně večer, když jsem sama v posteli, to je děs, a taky přes den, program si udělám, nuda nebude, ale prostě mi hrozně chybí..................
29. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Orchi: já jsem na NT žádnou váhu nehlásila...a vůbec nevím, že to je nějaký důležitý faktor. Váhu u Dr. střílím tak nějak zhruba.... :astonished:.
myslím, že přibírám zhruba normálně...teď cca 4kg nahoře
29. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste ukecané :slight_smile:

Luciena -- ahoj a vítej mezi námi. Držím palce, ať jsi brzy v horní části tabulky :slight_smile:

Nevím, nevím, jestli se taky někdy nahoru vyškrábu :unamused: Jsem 12 DPO, ozvalo se břicho...takže to vypadá, že ani leden nebyl měsíc s velkým M.

Ale na cestování by mě taky užilo. Jen teď to moc dobře s holkama nejde, tak cestujeme v omezenějším měřítku. Ale když je pěkně, tak se snažíme vypadnout aspoň kousek za Prahu na výlet, aby holky znaly i něco jinýho než jen město :slight_smile:

Musela jsem se smát popisu vašich těhu demencí :grinning: A počkejte, až budou prcci na světě :slight_smile: Já pravidelně mávám na autobusy, i když jedu sama bez kočáru... v obchodě uspávám popojížděním vozík s nákupem... :slight_smile: Ale jedna kamarádka mi vyprávěla super historku -- nastoupila po mateřské do práce a šli s kolegy na společný oběd. Kámoška se bavila s kamarádkou a mezitím si nevědomky přisunula talíř od kolegy a nakrájela mu maso!!! :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.