• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
hela:
Řekla bych, že kamarádka vede :grinning: Docela by mě zajímalo, co na to ten kolega :grinning:
29. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ty jo, tak to je gol teda s tím masem, to jsem se fakt zasmála, to jsem ještě neslyšela něco takového......................
fakt se tady řehtám........................

no jdu se nachystat a jedeme do města, na finančák, na poštu, a nakoupit..............a pak jdu dělat ty fotky z dneška, už se těším............
29. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
:grinning::grinning::grinning: tak to je super :grinning::grinning::grinning: Tak to jsme teda ještě břídilové :grinning: Mně to připadá úplně super :grinning: Myslím, že kolega musel valit oči :grinning:
29. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
teda holky, ja se tu s vama dneska jenom chechtam :grinning:
29. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
to je fakt gól :grinning: Ještěže to nebyl ředitel :grinning:...

Jinak manža mi dneska udělal velkou radost...má známého truhláře a volal mu, jestli by nám pro mimí udělal nějakou krásnou postýlku...tak máme prej vybrat nějakou fotečku...a bude se kutat :grinning: juchůůů...pan truhlář se s manžou dobře zná, protože spolu někdy spolupracujou...když manžel projektuje třeba bednění nebo tak...no a tak prej říkal: já pro paní...bla bla bla....udělám takovou postýlku, že ji bude přecházet zrak :grinning: :slight_smile:

no a pak mi ještě poslal nějaký odkaz na nějakou sadu, pomocí které si můžete ulít otisky nožičky nebo ručičky miminka :slight_smile:...a mít hezkou památku...až vás budou v pubertě štvát :grinning:

Zdá se mi, že manžel už si taky víc začíná to těhotenství uvědomovat..ráno odcházel do práce...tak pusinkoval bříško :slight_smile: a pak i mamku...která teda vypadala zas úchvatně po probdělé noci hladem :grinning:
29. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
:grinning::grinning: vidíte co píšu za kraviny? :grinning: samozřejmě vylít otisky :grinning: ale ulít možná taky...:grinning:
29. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
daschi - však my ti rozumíme :wink: a super, že má Adam takový zájem a tak krásně se stará!!!
29. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
teda holky, já se tu chlámu....ještě že tu nikdo není :grinning: To maso, to je fakt bomba, strašně by mě zajímalo, co na to pak říkal :grinning: A uspávat nákupní košík....no to je taky dobrý :grinning:
daschi: to je ale hodný manžílek. My si chceme nechat udělat na zakázku přebalovák i se zabudovanou vaničkou (nemáme moc místa ani v koupelně, ani v ložnici), tak to chci mít v jednom. Jsem zvědavá, jestli ten můj výmysl někdo zvládne a kolik to bude stát :slight_smile: Jestli jo, tak Vám sem určitě hodím fotečky.
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
jee, to u nas uz jsme taky zahrnuli plany pro mimise do vybavy bytu. Predevcirem jsme koupili ve sleve v IKEA krasnou komodu, abych mela kde skladovat prckovi vybavu. Tajne jsem i ni snila i pred tehu, takze se mi splnil pri jednom jeste sen o hezkem kousku nabytku... soupla jsem ji do albicka
29. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
orchi - komoda super!!!! parada, to uz se vam to doma zacina rysovat, vid?
29. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
orchi: komoda je krásná, ale není taková menší? Možná jen tak vypadá na obrázku. Aby se tam prckovi ty věci vešly. To já bych musela mít asi 2 :sweat_smile: Ale je super, že už to máš kam dávat.
vecernice: kdy budeš dělat ovu test? Teď jedu do města, tak budu zvědavá (až do večera). Budu na Tebe moc myslet, tak třeba to vyjde. A když ne, tak zítra myslím taky..... Tak hodně štěstí!!!
29. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Orchi: komoda krásná, ale já bych potřebovala tak nejspíš dvě, aby se mi to tam vešlo... :grinning:
29. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
holciny, uz susim pusu, takze nic nepiju a pripravuju se na testovani :grinning: pak vam dam urco vedet :wink: snad uz by mohla vykouknout, i kdyz tomu zas vubecn neodpovida krcek ani hlen :grinning: a didi - diky :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
večerničko, tak pak dej hned vědět...jsem napnutá jak trenky v létě :slight_smile:

Snad konečně ten folikulík praskne, ať můžete začít pracovat na mimísovi...nebo abys nakonec nebyla překvapená, až najednou nebude přicházet menstruace a ty zjistíš, že ovulka dávno byla a místo toho už to není na ovu test, ale na těhotenskej :slight_smile: jůůů to by byla krááása
29. led 2010 v 15:19  • Odpověz
daschi - neboooooj, nebudu vas napinat, a uz ani moc sebe, za chvilku jdu na to :grinning:
29. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Kolega s masem jen němě zíral :grinning:
To jsem zvědavá, co budu vyvádět já, až se jednou vrátím do práce.. :slight_smile:

Musím vám říct, že jsem na vás prvomamky moc myslela. Byli jsme kupovat Kačence autosedačku a já v obchodě okukovala všechny kočárky, vaničky, přebalováky...sice máme samozřejmě všechno doma, ale úplně mě to nadchlo a představovala jsem si, jaké to je poprvé všechno nakupovat a plánovat :slight_smile:

vecernice -- držím palce, ať se ovu konečně objeví a víš na čem jsi. To čekání je nuda -- nejdřív na ovu a pak jak to dopadlo.
29. led 2010 v 15:54  • Odpověz
tak holciny - ovu test dopadl zase krasne duchove :grinning: ja uz si s tema duchama muzu otevrit strasidelny dum :grinning:
ale mozna je krapet silnejsi nez vcera, tak vytrvam :wink:
29. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Holky, teda to maso me dostalo :slight_smile:)
Ja jsem slysela zase historku jak jedna po navratu do prace zastavila kolegu pred prechodem a rekla mu "Počkej, broučku, podivej se, jestli nejede auticko!"
A tou debatou o Morave a Sumave juuu. My jsme resili dovolene tak, ze jsme sebrali stan a nekde ho na tynen zapichli a prolezli prilehlou oblast :slight_smile:) Predloni ito byla Palava ,Mikulov, Breclavsko, loni Roznov a Beskydy a letos mame v planu Sumavu :slight_smile:
Lauri, prosim prosim :grinning:
Orchid: Svedsko je krasne. Byla jsem jednou na takovem okruhu Svedsko-Norsko, s Kudrnou, a baaaajecne. mene bajecne bylo ze se mi na teto dovce rozpadl po ctyrech letech predchozi vztah. Ale vsechno zle je pro neco dobre- O to vic si ted vazim toho, jakeho mam skveleho manzela :slight_smile:) Ale jinak jsem byla nadsena, urcite jedte, opravdu to stoji za to- i kdyz jsem dost teplomilna a cervnove teploty minus sedm- brrrrrrrrrrrrr (ale to bylo jen na horach). Akorat mam takove poocit, ze se nemuzu rozhodnout, jestli jet znovu na mista, kde se mi libilo, nebo zkusit neco noveho.
Tak jsem se tu rozkecla- a aspon jsem chvili nemyslela na tu oteklou pusu- dneska mi trhali moudrak, chutovka, a druhy pry bude muset taky ven, delaji potize :confounded:
29. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Ještě k té těhu demenci - já včera povídám manžovi př večeři "Až dopapáš řízeček, máš tam ještě jeden." Když mi to došlo, tak mě to celkem pobavilo :grinning:
29. led 2010 v 16:19  • Odpověz
medakote: jestli to prosim prosim znamenalo, že chceš taky poslat ty stránky, tak je máš v IP jo?

holky, vy mě dneska fakt dostáváte, já se bavím................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale s tím uspáváním vozíku, to se mi stalo pokaždé, když jsem někomu hlídala mimčo a pak jsme jeli nakoupit. akorát ty tescové vozíky moc houpat nešly................no ale manža na mě hleděl jako na blbce, co jako dělám....................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:11  • Odpověz
holky, komoda je celkem velka a suplata hluboke a navic mame jeste jednu, ale ta bude z poloviny i nase a ja planuju i nejake veci pak treba prckovi zazimovat a mit je v krabicich. Mame dva sklepy a v jednom z nich mame takove stanoviste na zazimovani veci. Jelikoz mame 2+1 nechci moc veci skladovat v byte, aby se tady dalo aspon trochu slusne existovat a mohli sem za nama jezdit navstevy:wink:

Hela: krajeni masa me dostalo do kolen :grinning: :grinning: :grinning: sem se tady rehtala nahlas.

Dneska me chytl prvni zachvat place, kdyz jsem se na kabelovce divala na nejaky dokument o nactiletych matkach, byl tam porod a ja jsem to na konci nevydrzela a bulela jsem dojetim... a na jednu stranu mi asi taky prislo lito, jak jsou takove mlade maminky nevyspele, teda aspon nektere... a byla jsem zaroven stastna, ze cekame vytouzene a chtene miminko.

medakote: zatim je to ve stadiu zarizovani. Je tam ted sestrin pritel pracovne, tak toho chceme vyuzit, vzdycky mam pocit, ze je o neco lepsi uplne neznamou zemi objevovat s pruvodcem, co tam uz aspon chvili zije, zatim nam to vzdycky usetrilo stres a cas.

A vite co ted? Dostala jsem desnou chut na topinky, mnaaam! jsem dneska slamena vdova, tak si dam do nosa... A to mi pripomnelo, ze jsme meli vcera k veceri moje nejoblibenejsi jarni jidlo - hovezi steak se salatem a takovou letni zalivkou, no uplne na me dychlo jaro a zahralo me to na dusi, uz me ta zima prestava bavit. Navic jsem tu veceri vcera varila ja, poprve po mesici jsem byla schopna vecer neco ukuchtit u plotny, aby se mi z toho nezvedal zaludek, tak to byla i takova mala oslava! :grinning:
29. led 2010 v 17:32  • Odpověz
hela, jezisi ja s etady muzu potrhat smíchy teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky by mě zajímalo co na to kolega hihi :grinning: :grinning: ted to ctu manzelovi a ten se chyta taky za bricho :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt super, a jinak s tím nákupním vozíkem, jedu s ním a když stojím pořád ho sunu jednou rukou tam a zpet :grinning: :grinning: jako kdyz se zastavite s kocarkem :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka vid??atyk se tady trhám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vecernice :slight_smile:hihi tak az enkay kramek budes mit otevren sup sem s adresou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: držím pěstičky .-) :wink:

aniane, hihi tzaky dobry :grinning: :grinning: ty drobeliny taky porad pouzivam protoze clovek na malou mluvi jako s deckem a pak kdyz nikam jdu neumim normalne mluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

daschki, tyjo tak to je parada, to je teda manžel opravdu hodnej tyjo, to by me potesilo taky moc :slight_smile: :wink:
29. led 2010 v 17:34  • Odpověz
ahoj holky, zkusím vás někdy dočíst, nějak není čas, dnes jsem byla pro šaty, koláčky, prstýnky budou v pondělí :slight_smile:
to jsem objevila tady na bazárku
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3746965&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D481765
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=481303
29. led 2010 v 17:46  • Odpověz
sven, no jo uz se to blizi vid??teda :slight_smile:se tesim na svatebni fotecky :slight_smile: tu spiralu na postylku mame, je to super, kazda hracka jemnounce hrka a na jedny je zrcatko, mala to mela moc rada, ale je to drahy, tchyne me proklyna upne za to co kupuji, me to stalo 500kc :slight_smile:ale jako musim rict bezva :wink:
29. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojky holky, chci jít něco uvařit a vůbec nevím co, ach jo..............potřebuju něco vymyslet, už mám hlad a manža taky...........
29. led 2010 v 17:58  • Odpověz
laurinka: navrhuju topinky! :D a na to nejakou dobrou zeleninkovou smes :D :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:03  • Odpověz
a poradne pocesnekovat! :grinning: :dizzy_face:
29. led 2010 v 18:03  • Odpověz
laurinka já bych uvařila nějaou večeři co????? :grinning: :grinning: :grinning:

mi měli špenát s bramborem a masem, malá ho miluje a mi taky .-)já ho ted dojedla zrovna :wink:
29. led 2010 v 18:04  • Odpověz
orchid: česnek taky můžem, ale chtěla jsem teplou véču, tak už vím, naložila jsem vepřové na kostky do koření a do česneku, a udělám to s kolínkama a omáčkou, takovou červenou, s paprikou, pikantní, mám na to chut...............ale manža chce jídlo až za hodku, tak ted tlačím banán s pomerančem a jdu zkuknout ulici a pak to uvařit................mnamky................
ale topinky teda taky můžu, ale směs spíš masovou než zeleninovou - já na tu zeleninu prostě nejsem, to je děs, jsem masožravka..................
moni: ten špenát mi ani nepřipomínej, to miluje manža, já to teda sním, ale je mi po něm vždycky docela těžko, takže to si vaří on a jen občas................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ještě jsem dělala bebestřechu, zítra máme oslavu, tak už tuhne v ledničce.........už se na to těším, mnamky............
29. led 2010 v 18:36  • Odpověz
laurinka beb strechu znam :slight_smile:a jeste beb roladku ja ji delam moc ad je to lehky rychly a moc dobry :slight_smile: ja miluju spenat acelkove zeleninu jsme taky masožravka ale kdyz delam proste maso musi tam byt zelenina, vsude, miluju zeleninu vsude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.