• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jop, už jsem to dočetla, že to daee bude mít až po porodu..
30. led 2010 v 17:16  • Odpověz
anie: ono to dřív udělat nejde....tu první část úprav na domě zvenčí budeme mít z velké části hrazenou z dotací Zelená úsporám a musíme počkat až nám úředníci ty peníze pošlou...pak teprve můžeme zaplatit zbytek rekonstrukce vnitřku. Všechno promyšleno dobře, jen ten Matýsek se nám do toho vložil....ale co už, trefil se pěkně mezi obě fáze s tím termínem narození...šikulka :slight_smile:

Tak snad to do září stihnete...budu pak zvědavá na průběžné zprávy. :slight_smile:

Já si teď vůbec nedovedu představit, jak budu snášet to, že nemůžu pomoct, něco udělat atd. Ale prostě se nedá očekávat, že budu v šestinedělí jakkoliv pomáhat se stěhováním věcí atp....to bohužel. Musí pomoct rodina, naštěstí to nebude problém.
30. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahojky holky,

jsem tu jen na skok, dočítat budu později....

Zítra odjíždíme na týden na hory a nebudu na netu, takže trochu v předstihu :slight_smile:: Daee, Maciol, Didi, Daschiki, Ashlee moc Vám všem budu držet palce ať Vám kontroly dopadnou na 1:wink:. A ať si pak přečtu jen samé dobré zprávičky. :wink:

Sven: pokud si dobře pamatuji v pátek máš svatbičku. Přeji Ti ať vše dopadne podle Tvých představ a svatbičku si krásně užijete :slight_smile: . A těším se na fotečky :dizzy_face:.

Snad jsem na nikoho nezapomněla, ještě jdu dobalit pár věcí.....
30. led 2010 v 17:41  • Odpověz
avally - díky za přání ke kontrole a ke svatbě - máš dobrého pamatováka :slight_smile:. Fotky určo hodím na beremko, o pupkatou žirafu nepřijdete :slight_smile:.
Tobě přeju, ať si užiješ pěkně hory a nenastydneš. A hlavně dobře dojeďte, ty silnice asi nic moc.
30. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Avalko, moc děkuji :slight_smile:

Holky, já nic nestíhám...tenhle týden vás asi budu jen tak pročítat, ale bude to strašně náročný...jestli jsem si někdy stěžovala na práci, tak teď jí mám tolik, že nevím, kam dřív skočit...:frowning2: Snad mrňous nebude ze mě nervózní...jdu si udělat aspoň puding...:slight_smile: ať si osladím život :grinning:
30. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahojky holky moje.................
dneska jsme měli oslavu, tak paráda, řekli jsme dalším lidem , že čekáme mimi, tak velké gratulace a paráda.......................
akorát jsem pořád jedla brambůrky, přitom to ani normálně vůbec nejím, tak je mi z nich pěkně blbě.................

sven: jé, ty už máš svatbičku v pátek - tak sem hod pak odkaz na fotky z beremka a přeju at si to krásně užijete a at jste v manželství moc a moc štastní.,......

avallly: užijte si hory...... :wink:
30. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holciny, tak jsem na vas prisla mrknout. ja uz se z toho testovani tento mesic zcvoknu :grinning: vcera v lekarne nemeli me oblibene rapiclear, tak jsem koupila jine :wink: s vyssi citlivosti. no a na tom novym rano druha stejne silna, ale dosti po limitu. no a na rapiclearu ted vecer zas jen duch. navic krcek, hlen ani teploty nenapovidaji ze by dnes ovu probihala :grinning: asi tento mesic strilime suverene naslepo :grinning: no docela jsem zvedava, jak se to bude vyvijet dal :wink:
30. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Koukám, že s různýma oslavama se tu roztrhl pytel. My taky byli dneska u tchánovců, můj manžel a oba švgarové slavili narozeniny. Konečně jsme doma, oni jsou taková hlučná bodrá rodinka, jsem ráda, že je tu teď ticho. Já si vlezla na koníka, manžel si dal sluchátka a hraje nějakou hru.... Poodička.
večernice - myslím, že na tom budeme tento měsíc stejně, hned po MS se chysták k doktorce, tak snad konečně té přírodě pomůžem :wink:
30. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
teda jess - clovek se chce snazit, ale ono neni ani proc :grinning: ale zatim to beru sportovne :grinning: jen uz asi nelze verit hlenum, teplotam ani testum :grinning: no to jsem zvedava, podle ceho se budu ridit pristi mesic :wink:

holky - pouzivaly jste nektera ovu test LH28?
30. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Večerničko,

to mi připadá divný...to je fakt postavený na hlavu...myslím, že falešně pozitivní testy tak, aby byly obě čárky stejně tlustý, snad ani nejde...takže zřejmě opravdu brzy dojde k ovulaci...ale to je vážně drsný...nevyfotila bys ty duchy, ať mrkneme, jak moc duchovatí jsou? To mi fakt vrtá hlavou, protože jsem prolízala internet a žádnou poruchu typu - zvýšený lutropin (neboli luteinizační hormon) jsem nikde nenašla...tak co ti tam ty duchy dělá?!?! To je fakt šílený...jedině to může zvedat těhotenství :grinning:...zkus sem hodit grafíka, ať mrkneme...teda tohle je fakt zapeklitej případ :wink: Každopádně snažte se pořád jak o život...a za pár dní pak zkusíš testíka a třeba budou ty pravé tlustice na těhu testu :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
dash - já to mám úplně stejně jako vecernice, šest testů v řadě s dvěma čárkama, ta testovcí vždy o něco málo slabší než kontrolní. ale rozhodně ne duch,plnohodnotná čárka. ale i kdyby byly testíky pozitivní, tak je divné, že tolik dní v řadě, ne?
30. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
jess - ja uz mam duchy asi dvanact dnu :grinning:
30. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
já měla jen šest testů v jednom balení, říkám si, že to musí stačit. pokud ovulace byla, tak už stopro proběhla. na konci měsíce uvidíme. jen pro zajímavost, tady je můj grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/jessika
30. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
no, já jsem někde četla, že dlouho přetrvávající pozitivní ovu testy můžou značit těhotenství...ale nechci tím dávat naděje..jen prostě zřejmě hladina LH pak zůstává dál vyšší...a proto může těhotenství zaznamenat právě i ovu test... tak třeba holky :slight_smile: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc bych vám to přála!!!
30. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jess a tvůj grafík vypadá moc zajímavě :wink: :wink: že by se zadařilo? :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
tak muj grafik :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65
a svoji prehlidku duchu jdu soupnout do alba
30. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
dash - skoda jen, že jsem nezačala měřit dřív. ovulaco jsem tak brzo nečekala, spíš opožděnou a nechtělo se mi plýtvat testíky. a taky škoda, že nesleduju hlen. já totiž vůbec nepoznám jaký je. mám ho hodně málo nebo žádný, nevím....
ale i přes tvé nadšení (mooc díky za podporu :wink: ) to vidím spíš skepticky. nic na sobě nepozoruju a spíš si myslím, že žádná ovu nebyla. ale nevadí, už se těším k doktorce, něco určitě vymyslíme. :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
ale jess - teplota povyskocila, tak ovu asi byla
30. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
musíš myslet pozitivně Jessi...žádný skepticky...prostě...vzestup tam je, tak si prostě řekni, že ovu byla...teď jdou tpelotky hezky nahoru, tak proč by nemohl být i mimís? Navíc, co já tak vím, anovuláky vypadají jinak...schálně mrkni na FF...tam určitě bude nějaká galerie anovuláků...takže žádný negativní myšlenky a pěkně zvesela...no a kdyby nic,tak ode mě dostaneš pro štěstí Femigard, vezme si tě do parády doktorka..a to by nebylo, aby nebylo!!!! :grinning:
30. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Tak jo, budu myslet pozitivne. :grinning: Díky holky. :slight_smile:
A teď vecernice ukaz ty testíky,ať můžem porovnat a povzbuzovat tebe.
30. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
jess - jukni ke me do alba na moji sbirku duchu :grinning: ten vetsi je s nizsi citlivosti z dnesniho dopoledne ...
30. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Tak jestli můžu porovnat, tak všechny moje byly silné asi tak jako ten tvůj poslední, ten v té "krabičce". Ostatní jsou nejspíš podle mě negativní.... Tak nevím.... Ale ten poslední, to by mohlo být ono. :wink:
30. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ale pokud je ten poslední pozitivní, to bych měla já celých šest dní v řadě pozitivní test... To je divný. Navíc po tom poklesu teplot v grafu. :unamused:
30. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
no ono nazivo, na tom poslednim jsou obe stejne silne. ale je to test s nizsi citlivosti, takze mozna proto ....
30. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Jess...anovulák vypadá takhle:

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/58359.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/58144.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/58106.html/

To rozhodně není tvůj případ :slight_smile: Tam ovulka jasně byla...a teplotky se pěkně drží nahoře...to by ti musely klesnout...takže pak jedině, že bys mohla být třeba opravdu těhotná...:slight_smile: :wink:
30. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Tak mě napadá večernice - nechceš si udělat těhu test? Měla jsi jen dva dny MS a teď jen duchové na ovu testech, jak říkala dash, to může znamenat těhotenství. Teplota tomu sice neodpovídá, ale co kdyby??? Slabá MS na začátku těhotenství může být. To by byla bomba, ne? :wink:
30. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
dash - no, je fakt, že tyhle grafy vypadají fakt hodne jinak. tak třeba ano :slight_smile: ale já ty dva dny, co jsemměla vysoké teploty, popíjela a navíc nespala ve své posteli, to mohlo mít vliv.
30. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
jess - 14DĆ jsem byla u doktora na folikulometrii, taze vim, ze tam byl jen maly folik :wink:
ale uvidime. kdyz ne ted, tak pekne v unoru posupajdime nahoru. ja si ale tento mesic sance nedelam :frowning2: ale co, priste to vyjde :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
Jess...já si upřímně myslím, že to nemá zas až takový vliv...jako určitě to může ovlivnit třeba trošinku, ale já jsem před těhotenstvím popíjela s manžou vínko pořád..a pořád byly nějaký akce...a nikdy to nemělo až takovej vliv..to by ses musela fakt sprat do němoty :grinning: a ještě jít spát třeba až brzy ráno...to by pak mohlo mít vliv, ale pokud měřilas ve stejnou dobu...a nebyla ti v noci zima nebo tak, tak zas takový vliv to podle mě nemá...samozřejmě to záleží asi člověk od člověka...ale na mě to nikdy nepůsobilo...třeba jak Janka psala, že změnila pyžamo a měli o dva stupně chladněji...tohle mi nikdy teplotu neovlivnilo...
30. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
no jasně, pokud nám to nevyjde ted, vyjde to příští měsíc :slight_smile: Tu folikulometrii jsem nezaregistrovala :pensive:
30. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.