• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
dash - je fakt, že mě to taky moc nevlivňuje. zkoušla jsem měřit ráno v posteli a pak třeba o půl hodinky později, už najedená, oblečená... a rozdíl žádný nebo jen desetinka. no, uvidíme, do testování ještě času dost. byla bych ted jen 8DPO
30. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
jess - neboj, na nas taky dojde :grinning: takze poradnou davku optimismu a uvidis, budeme nahore driv, nez se nadejeme :slight_smile: dobrou jdu na manzela :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
jasně...to tak nejdřív za 5 dní :slight_smile:, ale teda jsem napjatá!!!! Juj...já bych ti to tak přála!!! Budu se třepat zvědavostí..No nic Jessi...já jdu spát..jsme utahaná jak kotě...tak holky přeju krásné sny...a nebojte, nahoře v tabulce je pro vás už zahřívané místečko...snad to přijde už tenhle nebo nejpozději přítí cyklus...ať se můžeme radovat s váma
30. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
fakt si vážím vaší podpory, holky. taky dobou noc :slight_smile:
30. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010.......chlapeček...................Matyášek
didi21......... 24let.......13.10.2009..........23.6.2010.......chlapeček...................Filipek
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010.......překvapení.................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............sabina,simona/filip
charlott...... 24let.........19.11.2009.........31.7.2010.........nevíme............?????/Toníček
katulline...... 23let.........29.11.2009..........9.8.2010.........nevíme............Sofie, Sabina/???
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........překvápko ........Eliška?/nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
martinaj23....xxlet..................................26.8.2010.......nevíme...........???/???
makinecka....26let.........18.12.2009.........26.8.2010.......nevíme...........???/???
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme..........Eliška/Lukášek(svádím o ně zatím boj)
orchidie........28let.........21.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........???/???
anieanne......21let.........23.12.2009..........1.9.2010........nevíme...........Nela/Matyáš
jinjin.............26let........24.12.2009...........xxxxxxxx........nevíme..........Julie, Zuzka/???
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
avally........... 30let........31.12.2009..........10.9.2010......nevíme...........???/???
maciol.......... 29let........31.12.2009..........11.9.2010......nevíme...........???/???
monaberuska 23let...........6.1.2010
bibiska1.........31let.........21.1.2010
terezt...........31let.........29.1.2010

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 56DC
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 31DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 29DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /28DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 27DC (poslední cyklus 35 dní )
pajula............ 27 let................. 1 snažení / 26DC (po revizi, cyklus 32 dní)
mirucha84...... 25 let................. 5 snažení / 24DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 36 dní)
medakote........29 let.................4 snažení / 22DC (poslední cyklus 49 dní)
vecernice........ 30 let............... 5 snažení / 20DC (poslední cyklus 33 dní)
vitaminka.........28 let............... 3 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení / 15DC (1. porevizní cyklus 26 dní)
kackabo..........20 let..................3 snažení / 8DC (poslední cyklus 32 dní)
luciena............30 let..................4 snažení/ 6DC (poslední cyklus 27 dní)
rowennka........20 let................3 snažení / 3DC (poslední cyklus 38 dní)

KONTROLY:

ÚNOR:
2. - Daee - kontrola
2. - Maciol - kontrola
3. - Didi - kontrola
4. - Daschiki - kontrola
5. - Ashlee - kontrola v 8 hodin
8. - Zolik - Nt screening 7 hod
8. - Sven - velký ultrazvuk
9. - Avally - kontola + průkazka
9. - Anieanne - krev
10. - Maciol - odběr krve na NT screening
11. - Laurinka - kontrola
12. - Charlott -kontrola a odběry na TT
15. - Didi - velký ultrazvuk
15. - Zolik - kontrola
15. - Sven - kontrola
15. - Makinečka - NT screening
16. - Orchidie - NT screening
16. - Monaberuska - 1.poradna
17. - Daschiki - NT screening
17. - Anieanne - NT screening + průkazka
17. - Katulline - odběry na triple testy
18.- Bibiska1- první poradna
19. - Katulline - kontrola
25. - Jinjin - NT screening
25. - Orchidie - kontrola

BŘEZEN:
3. - Makinečka - kontrola
4. - Maciol - NT screening
5. - Maciol - kontrola
31. - Daee - ultrazvuk ve 30.tt

DUBEN:
2. - Maciol - kontrola

Dobré ránko,
krásnou neděli všem.
31. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Krásnou neděli kočky moje :slight_smile:

U nás už zase sněží, brr... Už by to někdo tam nahoře mohl vypnout. Nevíte, jak se objednává sluníčko ? :grinning:
31. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Krásné ráno holky (teda dopoledne :grinning: ), taky přeju pěknou neděli....

Anie: u nás nesněží, ale možná se to každou chvíli spustí...je úúúplně zataženo, sluníčko taky nikde :frowning2:

Nás dnes čeká seznamovací večeře našich a Michalových rodičů....tak snad to dopadne dobře...jsem zvědavá :slight_smile:
31. led 2010 v 10:01  • Odpověz
daee:
Ještě se nevíděli ? Tak to držím palce, ať vše proběhne ok :slight_smile: Naši znají jenom manžovu mamku, tátu ne, a ani se nejsem jistá, jestli se někdy seznámí..
31. led 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky holky,
jess, vecernice: koukala jsem na ty vaše grafy a připadá mi, že u obou byla o vu tak dost dobře nechápu, proč testujete zrovna ted? bych týden počkala a zkusila těhutest..................
ale toto byl přesně důvod, proč jsem ovu testy nechtěla doma vidět, protože by mě to akorát takto znervoznovalo a stresovalo, a kámoška má jedno dítě a jen tak ze srandy testovala jeho močí a vyskočily dvě čárky - stejné...............................takže zajímavé ne?

daee: jé, tak at vám to dobře dopadne, a je to u vás? co vaříš?
my to měli super, protože než jsme je chtěli takto seznamovat, tak jsme zjistili, že manžovi rodiče a moje babička s dědou se znají třicet let, takže tím pádem znají i naše, to bylo jednoduché..................

anie: a jakto, že nevíš, jestli se někdy seznámí, jeho táta s mámou nežije? a ty ho znáš?

u nás teda nesněží, ale je zataženo a už si přeju, aby byl aspon březen a venku teplíčko a sluníčko............
dneska máme focení, další, tak se těším, ale už mám rozdělané dvoje fotky na úpravu ated přibydou další - no ale aspon mám co dělat..................
31. led 2010 v 10:44  • Odpověz
lauri:
Žijou spolu, akorát mě nenapadá jediná příležitost, kdy by se potkali.. Vzájemně na kafe nejezdí, manži táta nám nebyl na svatbě, společné oslavy nepořádáme.. Takže tak.
31. led 2010 v 11:03  • Odpověz
anie: aha.....................a nebyl ani na svatbě jo? tak to je blbý.......
31. led 2010 v 11:05  • Odpověz
lauri:
Nene, nebyl.
31. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Naši rodiče se zatím neznají...jsme spolu s Michalem dva a půl roku. Chtěli jsme je seznamovat teď na podzim kvůli svatbě, ale nakonec se trošku změnil ten důvod seznamování :grinning:.
Snad nebude problém, obě strany jsou v pohodě, myslím, že by si i mohli rozumět...

Nevařím nic, jdeme do restaurace na večeři...chtěli jsme setkání někde na nautrální půdě (v domě, kde teď bydlíme, bydleli roky Michalovi rodiče, tal aby neměli "výhodu domácího prostředí")

Anie: k těm rodinným vztahům...naši jsou roky rozvedení (od mých tří let) a teď vlastně budu představovat jako rodiče mamku a jejího přítele, ale beru ho jako rodinu. S pravým tátou jsme se deset let vyloženě nebavili, po smrti babičky, jeho matky, jsem na pohřbu domluvila setkání...abychom si promluvili (babička si to pořád moc přála, tak proto) a proběhlo to v klidu (ale jedině proto, že já jsem se k tomu konfliktu před lety odmítla vracet) a vlastně si už po těch letech nemáme co říct, jsme jak cizí lidi....takže se k sobě teď chováme slušně, ale prakticky se nestýkáme.... :unamused:
31. led 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj holčiny - my taky seznamovali rodiče až před svatbou :wink: jinak není nějak důvod :grinning:
a daee - to jsme na tom s dýlkou vztahu nějak podobně :grinning: my budeme mít v květnu tříletou známost :grinning:

lauri - minule mi ovu testy potvrdily. ty moje teploty jsou tentokrat na nic, dnes zase klesla, tak i ff uz ovu vymazal :_D
ale dnesni ovu test ten citlivejsi zas dve carky a stejne silne (ac mozna trochu po limitu), sle jsem smontovat postel a uklizet, at delam i neco uzitecneho :grinning:
tak krasny den!!!
31. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Dobré ránko princezny,

tak my jsme naše seznamovali taky kvůli svatbě...lapli jsme naše a vyjeli k svokrovcom...na Slovensko :slight_smile:
Myslím, že naši jsou si neuvěřitelně podobní..mamka i tchýně obě takový dvě malinký blonďatý osůbky, moc hodný a střelený :grinning: Tchýně si například k padesátinám nepřála nic jinýho, než mít piercing v jazyku :grinning:...

No a protipóly jsou naši taťkové, oba seriózní, konzervativní pánové, ale já je mám jako hrozně ráda...ale je strašná sranda, když tchýně dělá neplechu...ona je takovej čertík..a teď ten tchán, kterej je abstinent a celkově takovej pán dost usedlej :grinning:, nikam moc nechodí..to tchýně hned poprvé, když jsem se s nima viděla, mě zatahla mezi kamarády a ti když viděli, že tam mají Moravačku, začali mi zpívat naše písničky ze Slovácka...kyjovské a tak...a lili do mě borovičku..tak jsme došly s tchýni domů, obě oči vyvalený :grinning:, měly jsme co dělat, abychoms e držely na nohách..a ona ve výtahu jen udělala PSSST...a začala našlapovat po špičkách přes byt do kuchyně, kde jsme se zavřeli a strašně se chechtaly...protože tchán to rád nevidií, ale naštěstí už spal :grinning:...no byla to strašná sranda...

Takže seznámení proběhlo víc než v klidu a teď kdykoliv sem přijedou Slováci, tak hned chcou vidět naše a tykají si a pusinkujou se a hrozně se vítají :slight_smile:...prostě pohoda..tohle jsem si vždycky přála.

Tak doufám, že se vám to taky tak hezky vydaří. My jsme s manžou spolu manželé už skoro 3 roky...v ůétě to budou tři roky a zároveň 6 let, co jsme spolu :slight_smile: Hrozně to letí.
31. led 2010 v 11:53  • Odpověz
jé, daschi: tak ted se fakt směju, piercing do jazyka v padesáti, ty jo, odvážná to žena.....................
ale dobrý teda.................
my máme od svatby teprve půl roku, ale jsme spolu už pátý rok, tak to celkem letí teda, jsem myslela že taky tři a ono nee....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahojky holky .-) :slight_smile:
sven...je no tak já se už te´d děsně těším na fotky :slight_smile:taky jsi těhu taky jsme na svatbě byla těhulka :grinning: :grinning: a rozbulele jasem se tam hihi :grinning: :grinning: nojo hormony :slight_smile: :grinning:

laurinka- teda no já brambůrky taky moc nejím, ale to ti věřím že ti nebylo po nich oukej :grinning: josu dost takovýno me nechutnaji... :grinning: a povidej co oslavicka a jakou jste to vubec meli oslavu?? :grinning:

vecernice to josu jako ovulacni testy????? :wink: ja nevim nejak sme se o tohle ne to nezajimala :frowning2: vecernice zkus udelat tehu test. :wink:

holky ty vaše teploty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vecernicka udelej si test treba jsi v tom :slight_smile: :wink: sup a hned dej vedet :wink:
31. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
vecernice - chtěla jsem mrknout na tvuj garfik, abych viděla jak se ti to vyvíjí, ale na tom odkazu máš jen předchozí cyklus.... no, pokud dnes teplota klesla a včera i dnes jsi měla imho pozitivní test tak šup smontovat a hupky a manželem do ní :wink: a na úklid se vykašli :wink:
31. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
jessika, hihi to je pěkně napsaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
aniane-- snezi??u nas uz to konecne pomalu zacina tát, ale to vis porad snehu jak blazen :grinning: :grinning:
za chvilku pujdeme s malou na prochajdu :slight_smile:

daschki hihi :grinning: :grinning: sem se pobavila piersing jo?? :grinning: :grinning: teda a má ho??naše rodiče s tchýni a s tchánem jsme je seznamili taky nejak pred svatbou a vicemene vse dobry ale jao ze by si nejak moc padli do oka to ani tak moc ne, josud esne rozdilny, nasi zijou v tehle dobe moderni, proste moje mamka si jde na kosmetiku jde do solarka jde na nakupy semnou a uvalime spolu nejakou tu korunu atchyne je zas proste vesnicky tip, ktera neutraci meli dobtyek prasata kraliky slepice proste vylozene na toto byla, nemaluje se je to zybtecne veci nekupuje no proste odlisna oproti me mamce ale dobry jako a tatinci??
můj tatík je též jak mamka moje prostě žije v týhle době rád si uděá rasot rád se rozšoupne když vidí že auto už prostě ztrácí hodnotu prodá ho a jde do lepšího :slight_smile:je super já tattu mam rada

a tchan?,je jak tchyne vesan, nechape naseho tatku proc by nechtel mit svuj dobytek aprasat a tak, nas tatka si to radsi koupi s tim ze kdyby mel na tom makat tak za prve stoji ho to hodne prace a levnejsi to v dnesni dobe neni, v dnesni dobe je to tak ze je to levnejsi kdyz si to jdes koupit,takze tak :grinning: :grinning: takze jako nenastevujou se. :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
ne ze by jako nasi byli liny ale proste mylsim si ze pochopili jak to v dnesni dobe chodi tchan ani nechape to ze maji auto takovy jaky maji proste stara skoda 100 je pro tchana nej auto na svete
31. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahoj jess - tady je aktualni :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

jinak ten citlivejsi test zase pozitivni dopoledne, tak jsem zvedava. treba u me teprve dorazi :wink:
31. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
mona: teda tchánovce nezávidím, musí být těžké s něma vyjít - co se týče rozdílnosti názorů. když víš, že nejsou zlí, ale prostě žijou jinak a moderní době nerozumí.................moji rodiče mají čtyřicet, pětačtyřicet, manžův otec má šedesát pět (jako moje babička s dědou), takže to je o generaci jinde. s našima si rozumíme skvěle, budou nám hlídat děti, můžem jim vše říct, s tchánem bydlíme (tchýně bohužel zemřela na rakovinu), a on má přítelkyni, tak je ted v poho, ona je dost moderní, ale on dřív taky - jen staré hadry, všechno se musí kupovat jen levné, všechno je zbytečné, ale snaží se nás ted chápat, včera jsme mu říkali, co tady chceme předělat v bydlení a tak a řekl že ok, že to záleží na nás, že se nám do toho míchat nebude.............

a měli jsme oslavu - manžův syn z prvního manželství měl narozeniny, tak jsme to slavili a zrovna jsme mu dali dárek, že bude mít nevlastního bráchu nebo ségru................bylo mu ted jedenáct, manžovi je 34 a mně 22, takže proto máme i takové skoky ve věku našich rodičů..................
ale máme se všichni rádi, tak je to fajn.................dokonce i s manžovou bývalkou vycházíme ted dobře, včera jsme si volali, tak nám gratulovala k miminku, že taky plánují, tak to bude mít malý veselé, jedno u nich, druhé u nás............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 15:39  • Odpověz
laurinka :slight_smile: no taky bydlíme s tchánem a tchýní, můžeme si tady taky předělat co chceme , ale ještě čekáme, no nejsou zlý, ale není to snima moc jednoduchý, prostě žijí v jiný době, s našima si rozumíme skvěle naši nám taky malou hlídají je na ně spoleh a prostě jim v tomhle 100% důvěřuji :wink: :slight_smile: kecáme snima také o všem o problémech oni nás vždy pochopí a řeknou na rovinu věci jak se mají :slight_smile: :wink: hlavně že se mát rádi :slight_smile:dneska už se nekouká na věk a řekla bych že je to vpohodě :slight_smile:ale když si to tak třeba vemeš vid??ted uz to je srovnané ale když tvému manžílkovi bylo 18 tobě bylo 6 hihi :grinning: :grinning: on už první lásky atd prví opití a tak jak to bývá :grinning: :grinning: a ty příprava do 1 třídy :grinning: :grinning: te´d už je to normální se to srovnalo ale jak když jste byli mladší to je dobrý vid?? :grinning: :grinning: moje sestra má manžela IRA a ten je o 16 let straší :slight_smile:a vůbec jim to nevadí:slight_smile:mojí sestře je 25 let a jejímu manželovi 41 let:slight_smile:mají dvě děti staví baráček a jsou taky moc spokojený :wink: mi jsme s manželem teda o2 ročky , mě je 22 teda te´d v únoru mi bude 23 a manžovi je te´d 24 a v dubnu mu bude 25 let :wink: :slight_smile:

lauri to je super kdyz vychazis aji s bejvalou manželkou?,oni byli jak dlouho svoji??hihi to bude dobrý třeba ještě spolu budete drndat naráz vid??a na kafe a drbat :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 16:21  • Odpověz
tak ono těch dvanáct let mezi náma, to máš jako deset, takže ok, těch šestnáct, osmnáct, dvacet a nedejbože víc, to už by na mě bylo moc, stejně tak rok dva, to je zase pro mě málo, neznám člověka ve svém okolí blízko mému věku, se kterým bych si rozuměla, jsou to pro mě moc děti...................
takže to má asi každý jinak.............potřebuju chlapa, který má rozum, už taky něco za sebou, chodíváme třeba i pařit, ještě vloni každý víkend, máme společné záliby, prostě jsme se pro sebe narodili, a to že já pozdějc, co se dá dělat......
a s bejvalkou - no dřív jsme se moc nemusely, dělala nám naschvály, naváděla malého proti nám atd., ale už je to ok, zvládli jsme to všichni a ted je to super, byli spolu cca sedm let, a na kafe chodíváme, ale spíš všichni spolu.........
a zrovna manža s ní byli stejně staří, a nedopadlo to - její vinou teda, podváděla ho, ale to je fuk, to není potřeba rozebírat................a mně hlavně ten rozdíl mezi náma vůbec nepřijde, moje mamka je teda od miláčka starší jen o devět let, ale nám to nepřijde, rozumíme si a je to super.........a hlavně manža vypadá hrozně mladě, takže jeho věk mu ani nikdo nehádá a když ho vidíš s tím prckem - jedenáctiletým - tak bys neřekla, že to je jeho syn............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kámoška třeba žije s manželem o dvaadvacet let starším, on má děti už velké, to bych třeba nemohla já, už to jde na nich poznat, že by to mohl být její otec a to už je člověk někde jinde - ale jim to vyhovuje, tak proč ne že? a takových je..................... a zase dvě moje spolužačky chodí s klukama dokonce mladšíma, cca o tři roky, a to mi přijde úplně šílené, to jsou fakt takoví chlapečci, prostě pro mě dětičky, rozhodně ne životní opora..............no ale taky - jim to vyhovuje.................takže každý podle sebe..................
31. led 2010 v 17:12  • Odpověz
laurinka- no já se svým manželem jsme moc šťastný, já nikdy nebyla na ty starší až moc :grinning: ale teda můj manžel je rozumuvě trochu jinde než chlapi v jeho věku :grinning: 25 let je pro mě ideál :slight_smile: :wink: naopak manža je prostě rozumově určitě navíc, vše začal on :slight_smile: on si přál strašně mimčo, já prvně váhala chvilku ale nakonec ano, protože on by proto udělal cokoliv:slight_smile:sám začal o svatbě, prostě on si přál rodinu jsme spolu šťastný dítě ten vztah ještě mnohem víc okoření, takže malá je super a te´d jsme se rozhodli pro druhé dítko :wink: :slight_smile: jinak od sestry manža vypada mnohem mladsi taky:slight_smile:a parada:slight_smile:ale ja proste bych snim treba nemohla nevim na me josu to uz starici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám ráda hlavně chlapi který o sebe pečují nesnáším takový ty zapocený smardíky hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: určitě vše má pro a proti, ale určitě sem šíleně šťastná, máme nádhernou rodinu, prostě super:slight_smile:já osobně bych tíž kousala kdyby už měl díte :frowning2: ale na toto mám povahu jinčí, každopádně tě obdivuji že ti to nějak nevadí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nekouří, nepije prostě paráda :slight_smile: neříkám že si spolu nedáme skleničku vína ale málo :slight_smile: :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: mi si radší zajedeme na nějaký pěkný výlet :slight_smile:

vztahy jsu různé , je hlavní aby oba byli spokojení :slight_smile:a měli se rádi :slight_smile:
31. led 2010 v 17:53  • Odpověz
no jak píšu, každý to má jinak, protože manža ve 34 rozhodně není stařík, spíš hodně moderní člověk, který se umí oblíknout a umí žít, prostě si pasujeme..................ale nerozumím teda větě:

já osobně bych tíž kousala kdyby už měl díte

nevím, co si tím myslela, jestli v tom je zase překlep nebo je to nějaké slovo - ale mně teda manželův syn nevadí, proboha, to by mě v životě nenapadlo, je to dítě, navíc za rozvod nemůže, takže to by pak on mohl nenávidět mě................ to je jako by ti třeba zemřel manžel, ty by sis chtěla najít novýho chlapa a nikdo by tě kvůli tvé malé nechtěl.......................co by sis o těch lidech myslela? já asi že jsou hodně nedospělí a nevyzrálí a sobečtí, můj názor teda.............

a k tomu věku - no nevím jestli znak dospělosti je rozhodnout se mít dítě.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spíš je teda podle mě důležité se o něj umět postarat, i s ním trávit čas, věnovat se mu oba, atd...... vyrobit ho je celkem jednoduché................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co se týče kouření, já taky kouřila, takže to nepovažuju za něco odsuzujícího.

takže radši to dál nerozebírejme, máme každá nejspíš přesně opačné názory, takže jak jsem psala, důležité je, že jsme obě spokojené s tím, co máme.................
31. led 2010 v 18:16  • Odpověz
lauri :grinning: :grinning: :grinning: hihi to jsi mě dost špatně pochopila, možná sem to spíš blběji napsala :sweat_smile: :sweat_smile: já jen že ty starší chlapi prostě nemusím ty nemusíš mladší řekla si o nich že to jsou děti a já jen říkám zas svůj názor že pro mě už to josu prostě stařící, je to jen názor :grinning: :grinning: ne nic proti tvému muži, ani já to tak nepochopila že jsi to mířila na mého manžela že je to dítě :grinning: :grinning: :grinning: to jsi dost špatně pochopila toto :grinning: :grinning: :grinning: a stím dítětem máš naprostou pravdu, já tím chtěla jen říct jednu věc že pro mě by to nebylo jednoduché, víš???ne že by mi vadilo jeho dítě ale určité změny by museli proběhnout :wink: :wink: :wink: :wink: a jinak znak dospělosti jsem to vůbec nemyslela, prostě sem jen napsala to jak to je :grinning: jinak já taky kouřila ale já kouřila minimálně, a ne každý den, nebyla to moje každodenní činnost ale kouřila sem, :angry: :angry: ale byla sem na sebe naštvaná když sem začala :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemáme opačné názory v něčem názor stejný máme, jen sis to vzala strašně na sebe, já to myslela jen ke mně a ke své osobě určitě jsem nepsala o tobě a a o tvém manželovi to neeeeeeee.to bych si ani nedovolila protože vás vůbec neznám...............já psala čistě svůj názor jako jsi ho napsala ty hmmmmmmm......tak se hned nečil, jsme lidi a nemáme všichni stejný názor jako ty víš??nejsem jediná kdo je s manželem stejně starý víš????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Krásný večer holky :slight_smile:
Tak jsem vás dočetla, teda některé vztahy jsou celkem zajímavé.. Já si naštěstí s tchánovci sedla, ačkoli je spousta věcí, které bych jim vytkla, ale myslím, že jsem v rámci možností dopadla velice dobře. Tchýně je občas na zabití, ale myslím, že velkou roli v tom hraje to, že už je spoustu let v invalidním důchodu, takže pořád doma, a prostě se nudí. S tchánem nikam nejdou, pořád sedí doma... Naši jsou přesný opak - ačkoli o pár let starší než tchánovci, pořád někde lítají, před pár lety si koupili motorku, takže od jara do podzimu jsou věčně někde v trapu, nebo jdou do kina, do divadla, nebo jen tak na návštěvu..
31. led 2010 v 18:39  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěkný nedělní večer. my smontovali předsíňovou stěnu, postel do pokoje pro hosty, ten pokoj i vyklidili, a koupelna už vypadá taky zhruba tak, jak má :grinning:
jen ty moje testy mi nejdou do hlavy, ale co, když aspoň nějakej ukázal dvě stejné, tak to nepromarníme :grinning:
31. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.