• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
a jinak o malou se staráme dobře, dáváme jí vše co můžem, tady nazáleží na věku..........tady to je o lásce k dítěti, uvidíš sama, ted sis přála miminko a jsi těhotná, ale věř že to njedůležitější přijde až po porodu, až si ho prožiješ..., tak jen tě prosím nenapsala jsi mi to moc hezky, mi se o něj staráme dobře ....ale to pochopíš sama, myslím že toto nebylo na miístě, vyrobit je ho lehké ano je :frowning2:ale soudíš koho n eznáš, nevíš jak se o malou staráme kolik času sní strávíme atak, víš??tak se nezlob ale toto jsi opravdu moc pekne nenapsala. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: mi malou milujeme nadevše,...
31. led 2010 v 18:42  • Odpověz
v pohodě moni, já to nemyslela špatně, jen že asi nemá cenu to řešit, protože každá žijeme v něčem jiném.................
já jen že mě prostě třeba překvapila ta otázka jestli mi malý nevadí - já se nejdřív s manželem seznámila, ani by mě nenapadlo, kolik mu je, natož že má dítě, než mi to řekl víš..................a bylo by to jiné, kdyby žil s náma, to bych asi nechtěla, protože to omezující je a hodně, ale takto je to dobrý, vídáme se dvakrát za měsíc o víkendu, a je to fajn, už je taky hodně větší, takže nevím, jak to popsat no, neberu ho jako svoje nevlastní dítě, spíš jako takového malého kamaráda no.............ale miluju manžu, takže miluju i jeho dítě............a už jsem dokonce začala tak nějak samozřejmě říkat NÁŠ malý, i když můj teda není no.................
a fakt jsem to taky nemyslela hnusně, tak se taky nezlob ju? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 18:42  • Odpověz
vecernice- hezky vecer aji tobe :slight_smile:nepromarníte určitě ne, držím pěstičky .-)teda tak koukám že jste dnesa jen a jen makali :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
ahoj holky,

to me je 25 a manželovi je 27 let.Ja bych nemohla žit se starším.Znam jednoho ,ktery mu je 25let a žije se 41letou ženou a maji spolu dítě.
31. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Holky...

tak my jsme se dnes s manžou bavili..on si strašně vždycky přál pro chlapečka jméno Hugo...prostě říkat mu Hugino, Hugito...a podobně :slight_smile:...já jsem těžce bojovala, ale čím víc bříšku říkal Hugo, tím víc se mi to začalo líbit...a zajímavý, že už jsem si na to zvykla..takže jste měly vidět tu radost dneska v jeho očích, když jsem mu řekla, že teda klumk bude Hugo...byl šťastnej a řekl mi, ať holčičce vyberu jméno já...jakýkoiv :grinning: Takže rázem je po problému...:slight_smile:

Tak kdyžtak do tabulky napiště ke mně Hugo a holčičku ještě dodatečně vymyslím...

Jéjda...do čeho se to já pouštííím???? :grinning:
31. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Laurinka vpohode :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzdyt jo jak pisu jsme jen lidi, musime mit obcas jiny nazor to by dopadlo kdyby jsme se vsichni na vsem schdli hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bych nechtela videt :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 18:46  • Odpověz
daschki- :grinning: :grinning: :grinning: jé tak už te´d sem zvědavá jestli to bude hugo a nebo holčička :grinning: :grinning: :grinning: já to udělala tak že manžel si strašně přál holčičku tak sem nechala na něm at vybere jmeno vybral Markétku tak markétku máme, taky když to ta markétka byla to bylo slziček štěstí :grinning: :grinning: krásný, ated jeste vubec nepremýšlíme o jméně :slight_smile: :wink: tak nevím .-)

ashle- ahojky dlouho jsi tu enbyla:slight_smile:co je nového??co bříško roste,? :wink: :slight_smile:
31. led 2010 v 18:50  • Odpověz
moni - to mame ted posledni dobou furt :frowning2: uz bych chtela jen prolenosít treba vikend .... no vsak ono to zas bude :slight_smile:
jinak me je 30 (jeste :grinning:) a Danovi 32, a pohodicka :wink: ale my jsme se proste hledali :slight_smile:

daschi - Hugous bude v pohode !!!!!
31. led 2010 v 18:55  • Odpověz
vecrnice, no to ti věřím , že už toho máš plný kecky, mi se v listopadu stěhovali a jako hrůza to bylo pořád nekonečmý :confounded: :confounded: ale naštěstí už je pohoda :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy předělávate??nebo jste stavěli??nebo jste se taky stěhovali??a děláte to nové??no nějak tak bych to řekla, taky jsme se prostě hledali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 18:59  • Odpověz
mončo, klídek proboha, já to přece nemyslela tak, že se o malou nestaráte, já jen jak jsi psala, že manža chtěl malou atd. tak jsem psala že to je fajn, ale důležité je se o dítě starat ne ho jen vyrobit, ale tím jsem nemyslela jeho, ale všeobecně................tak jako ty to ostatní..............
proto jsem ti radši napsala at to dál nerozebíráme, protože se každá bavíme o něčem jiném......................

daschiki. tak hugo jo? no a proč ne, je to takové netradiční, ale je to normálně v kalendáři, to je jak my chceme tu lauru, taky to není moc obvyklé jméno, ale je v kalendáři a každý ho zná..................akorát se tak nejmenuje každý třetí, takže gratulace k výběru.................my zase klučičí vůbec ještě nevíme...............a ani to ted neřešíme.............. radši, chci počkat, až budem znát pohlaví........... :slight_smile:

ashlee. chlap 25 a ženská 41? tak to bych taky asi nemohla, ale jak je vidno, každému vyhovuje něco jiného............
31. led 2010 v 19:05  • Odpověz
jinak my jsme od sebe tak, ze mne bude ted 26 a manzovi 32...jsme od sebe o 6 let a ja jsem naprosto stastna prestastna...fakt jsem si nikdy s zadnym chlapem nerozumela tak, jak s Adou...proste...on uz je vyspelej a vi co chce...

Mony, to je obdivuhodny, ze tvuj manza je v 25 letech tak vyspleje, protoze ja znam v tomhle veku kluky vetsinou opravdu jen takovy ucha, jak psala Laurinka...svatba a dite je to posledni, co by chteli..to az tak za 10-15 let...

jojo...Hugino :slight_smile: 600 lidi v CR to ma...no tak...

Laura je prave nadherny...ja mam ted dilema obrovsky, protoze rpedtim mi vsechny divci manzel zkritizoval...ale tim, ze jsem rekla, ze kluk bude Hugito, tak on zase chce,m at ja vyberu pro holcicku...a ja jsem najednou v koncich...prede mnou 15 jmen, co se mi libi a nevim, ktery vybrat :astonished: :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :confounded: :confounded: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
31. led 2010 v 19:11  • Odpověz
my sli do baracku - radovky, v pulce prosince jsme ji prebirali. takze ted kupa prace s vyklizenim puvodniho bytu a zarizenim tady toho :slight_smile:
prace je to radostna, ale uz jsem unavena ....
31. led 2010 v 19:16  • Odpověz
dasch:
Máte ještě spoustu času, do porodu určitě vyberete to nejlepší jméno pro vaši slečnu :slight_smile:
31. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
monaberuska-břicho mam větší,musela jsem si koupit větší kalhoty.V patek jdu na kontrolu ke gyn. dr. a budou mi brat krev na ty tripl test.
31. led 2010 v 19:28  • Odpověz
ashle- tak moc držím pěstičky :slight_smile: :wink: ale to vše bude dobré :slight_smile: :wink: to je jasná :slight_smile: :wink: no už jsem koukala na fotečky, pěkně rostete teda :slight_smile:

laurinka--jojo jasny :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz to psala pred tim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

daschki- jojo , ale já jsme na toto trochu zvyklá každý si mylsí že sem si zkazila život tím že mám tak brzy dítě, mi jsme chtěli, můj manža teda nějak nikdy nebyl na nějaký život kdy se jdu ožrat atd..., je to zlatíčko milujeme ho s markétkou a on miluje nás:slight_smile: a jinak o malou jsme se snažili půl roku, ted o druhé 3 měsíce :grinning:
31. led 2010 v 19:44  • Odpověz
holky tak já letím :slight_smile: :grinning: :grinning:

malá je vykoupená, ted sem se najedla, jdem s manžou mrknout na nějaký pěkný film :wink: :slight_smile: :slight_smile: tak pá ráno koukám, že gyndy josu až od úterka, :slight_smile: :slight_smile: tak doboru noc
31. led 2010 v 19:56  • Odpověz
daschiki: jste o šest, my o dvanáct, je to sice jednou tolik, ale mám to jako ty..............a já jsem taky trochu někde jinde než holky v mém věku no, tak asi proto si tak skvěle rozumíme...............

a s tím jménem - mně se líbí Laura, Vanesa, Viktorie, Sofie, Natálie, Nela, ale Laura vede teda.............
a tobě se líbí jaký?
a jak píše anie, času je fakt hodně...............a když ti do toho ted nebude kecat......... :grinning: :grinning: :grinning:

mona: asi tak jak napsala daschi, já to že jsou v tomto věku spíš děti nemyslela na tvého muže, ten bude asi výjimka, stejně jako já a třeba i ty mezi stejně starýma holkama..............ale ti ostatní - co já znám v mém okolí, to jsou fakt trdla............
31. led 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky,tak mě je 26 a bude v létě 27 a manželovi je 25 a bude v létě 26,takže je o rok mladší a miminko se narodí pěkně mezi nás
můj manžel je zodpovědnej na svůj věk dost,pěkně se o mě stará se vším mi pomáhá a hledali jsme se až sme se našli a vím že bude skvělej táta
jé lauri,tobě se líbí stejný jména pro holčičku jako mě,tak jsem zvědavá jak si nakonec vybereme,u kluka absolutně nevím
31. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
lauri, já jsem nějak tak jak píšeš, trochu jinde než ostatní holky v mím věku :grinning: :grinning: hele lauri mě stačí se mrknout jen na svojí švagrovku ta je o měsíc starší jak já, a to je trdlo to je děsný :confounded: :grinning: no ale ted nejde až tak oní ale spíš o děti, je mi jich líto :cry: :pensive: prvního má kdoví ským, to ani nevěděla jméno a ted čeká druhý, vrazí dítě klidně na týden pryč pak si pro něj laskavě po týdnu přijede a ona??hihi s břichem jde kalit... :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: kouří, pije no proste mazec, a porod??2 hodiny se vším všudy, no a kdo se snaží, nepije nekouří třeba se snaží prostě aby vše byo dobré kolik holek se snaží řadu let, tak jako jen nad ní klopím :astonished: :cry: :frowning2: co dokáže teda....ale je to její volba že???a to je trdlo ale děsný,....nejlepší je ta věc pořád ze sebe dělá jak je nejlepší kuchařka, ona má vše prej nej...a jenou tu je a ptá se mně jak má krájet řízky :grinning: :grinning: :grinning: sem ymslela že s eposeru a nejlepší byla ta věc když tady byla jednou na noc kvůli tomu že její jakoby kluk si nechal klíče kdoví jak to bylo tak sem rekla ze udelam teda deckam krupičnou kaši a to by jste netušili...řekla mi to je paráda apson mě jí naučíš tu neumím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale to sme se ted rozkecala teda, no jenom sem s epodelila, a otrochu srandy ale z druhe strany skrz deti trochu je mi to lito .-(malýho a toho co se jeste nenarodil :frowning2: čekají opět kluka
31. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
makinečka, tak to máme chlapi stejně starý skoro, taky musím říct že je zodpovědnej a vše jak píšeš, a že je dobrej táta to už vím :grinning: :slight_smile: už od narození markétky :slight_smile: :grinning: a na druhý se moc těšíme :slight_smile: :wink:
31. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
holky ajaký že s evám líbí jmena??na holcicku a na kluka???já vím když to bude kluk chci aby to mil Michálek :grinning: :wink:
31. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
holky, tak já vám sem hodím můj výběr...a kdyžtak můžete hlasovat :grinning: a přidávat čárečky :grinning::grinning: ono je nejlepší to porovnávat s příjmením, ale to tady nechci psát, tak ho ví jen holky, co mě mají i na Facebooku..ale kdybyste byly moc zvedavy, tak vam ho klidne muzu napsat do IP :grinning::grinning: Takže jedem:grinning::
Aneta
Barbora
Dita
Eliska
Ema (ale te je vsude kolem hodne, takze to asi ne)
Kristyna
Laura
Lenka
Lucie
Michaela
Monika
Nikola
Soňa
Šárka
Tereza (ale tu mi zakazuje jako jedinou manžel...nechce :frowning2: )
Zuzana

A teď babo raď...neboli holky koníkovky raďte :grinning:
31. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
mony...tak my jsme původně taky chtěli Michala :slight_smile:, ale tak bude to ten Hugino :grinning:
31. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
daschki, tak barbora ne...to kvůli přijmení to by znělo podle mě hrozně :grinning: :grinning:

Mě se líbí dělám čárku

Aneta /
Barbora
Dita /
Eliska
Ema
Kristyna
Laura /
Lenka /
Lucie
Michaela /
Monika /
Nikola
Soňa
Šárka
Tereza (ale tu mi zakazuje jako jedinou manžel...nechce )
Zuzana /
31. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
a já si zrovna na tu Barunku nejvic brousim zuby :grinning:
31. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
mona - makétka je moc hezký jméno taky se tak jmenuju :grinning:
31. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
daschki no mě se líbí barunka bára dá se zklonovat to já ráda .-)ale k tvému přijmení :grinning: :grinning: :grinning: samé BBBBBB
31. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
já chic vědět příjmení já nevím
31. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Maki, mas to v IP :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
makinečka - jo markétka se mi taky moc líbila :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :wink: jo taky jsi markétka??no já když píšu nějaký přání třeba k vánocům podepisuju se M+M+M ( monika, Michal, markétka) :grinning: :grinning: ale není to schválně prostě se nějak sešli M :grinning: :grinning: :grinning: Marký a proč nemáš nějakou otečku v albíčku??:slight_smile: a co vůbec nevolnosti???
31. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.