• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
B.B. je nahodou pekny. treba jako Bridgite Bardotee nebo jak se ta hvezda pise :grinning:
kopiruju a pridavam sve:wink:
Aneta /
Barbora /
Dita /
Eliska
Ema
Kristyna /
Laura /
Lenka /
Lucie
Michaela /
Monika /
Nikola /
Soňa /
Šárka
Tereza (ale tu mi zakazuje jako jedinou manžel...nechce )
Zuzana / /

ale nevim proc treba sis nevybrala jmeno treba na R..a :grinning:
31. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
vecernice - tak koukám že to daschki zatím bude mít těžký ten výber hihi :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
no já sice s manžou dítě teprve čekám, ale díky malýmu právě už ted vím, že je táta úžasný, malej je pro něj všechno.................tak paráda....................

maki: fakt jo? tak já dám lauru určitě, miláčkovi se líbí taky (ale i ta ostatní teda) a moje mamka říká bříšku laurinka.............ale u druhého bych chtěla bud tu sofku nebo vanesku asi............a kluka těžko říct no - líbí se mi Matyáš, Tobiáš, Samuel, David, no ale nevím no..............žádné tak nějak nejvíc..............zatím..............

daschiki: já být tebou tu barču dám, je to pěkné jméno a to že v příjmení je taky B a R, podle mě ničemu nevadí.............
31. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
dashi děkuju
já hlasuju za Barču,to je hezký jak to zní a pak za Moniku a Anetu
mona nevolnosti už nemám a teď je mi dobře akorát začínám nějak moc žrát :grinning: a do albička se mi nic nechce dávat sem na to líná,i když fotečku Ňufíčka už mám,tak snad jak se vrátí manžel on za mě vždycky tyto věci dělá já jsem na to lenošná :grinning:
31. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
ahojky všem jak se tu máte? já jsem tu nebyla delší dobu, trošku se mi to zkomplikovalo, dneska jsem byla na pohotovosti na chirurgii a mám zánět šlach na ruce takže mi ji šoupli do sádry na 10-14 dní, takže mám radost :frowning2: . Snad nám půjde snaženíčko, zatím to pěkně bolí, ale mám prášky na zánět tak to snad zabere. Zítra jedu na pohovor kůvli práci, tak jsem zvědavá co mi řeknou až mě uvidí se sádrou. Tak mi holky držte palečky. :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
mě se líbí skoro všecky proto jsme dala tolik čárek, protože taky nevím na holčičku jaká jména :grinning: na kluka se mi děsně líbí

Michal a Jakub
31. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
lauri - Sofinku mám neteř,takže ta nehrozí a dnes sem zvyklala manžela na Viktorku,takže možná bude Viktorie K.
a jestli to bude kluk ta bude bezejména nám se žádný český nelíbí tak nevím
31. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
daschi: napiš mi taky prosím přijmení, udělám Ti čárky :wink:
jinak, já jsem s manželem taky o 6 let. Mě je 25 a manželovi 31. A mladšího bych taky nechtěla, ale myslím si, že je to hodně o zvyku a o tom, že si prostě každá s tím svým rozumíme. Já bych ho taky nevyměnila za nic na světě. Je to moje zlatíčko! Ale kdyby byl takový jaký je a měl třeba 25 let, tak proč ne?!? Věřím tomu, že i mladí kluci můžou být zodpovědní, mohou chtít rodinu atd. Proč ne? Když i já jsem "jiná" než ostatní....nemám žádné kamarádky, kteří chtějí "už" žít rodinný život a já si nepřeji nic jiného. Na žádné diskotéky, zábavy apod. nejsem. Každej je prostě jinej a asi je jen potřeba, aby si Ti dva navzájem rozuměli a měli společné zájmy. Pak je věkový rozdíl to poslední...
31. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
makinečko- no já pěkně ztloustla, ale způsobilo to i to že jsme se začali snažit a já si řekla a dám si ttoo a toto taky stejně přiberu ..no a ted jsme pekne pribrala :frowning2: :grinning: no ale az tak mi to nevadi pač to schodím....musím :grinning: :grinning: :grinning: chci teda jako ne ze musim ale chci :grinning: :grinning: :grinning: jojo tak už se teda těším až ti přijede manža, jestli si to pamatuju dobře měl ti přijed nějak za 2 týdny ne??nebo nějak tak ne??

kackabo- je to je mi lito :frowning2: držíme pěstičky .-) :wink: :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
:slight_smile: jéé holky, to jsou zajímavé tipy...takže pro Barunku i čárečka od Laurinky a od Maki...:slight_smile: děláte mi radost holky :grinning: Barunka je taková dlouhodobá skrytá favoritka :grinning:
31. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
jasne, Didi...máš to v IP :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
mona jj už za necelý dva týdny to bude přivítání po pěti týdnech,to se tady asi nějakou dobu neukážu :grinning:
31. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
mona já sem jak mi nebylo dobře pět kilo shubla takže mám nějakou rezervu,ale řekla sem si že víc jak 10kg nesmím přibrat,ale to nevím jestli dodržím když já tak ráda jím a vím jak se manža vrátí tak budeme vyvářet a pak se neunesu,ale po porodu budu cvičit mám doma stroj na cvičení ale teď se bojím tak se jen válím a užívám si
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
didi: no tak to jsme na tom taky podobně, moje kámošky pořád chodí někam jenom chlastat, nebo pořád dokola studují a nevážou se.................teda kámošky - no spolužačky.................takže jich mám víc, některé mají dvacet, některé pětadvacet, některé třicet.....................i mezi mladšíma jsou výjimky, ale s těma co je jim ke třicítce si rozumím víc - máme víc společného, a měla jsem to tak vždycky............
my na diskotéku teda občas chodívali, nebo do baru a tak, ale spíš posedět se známýma, ne jako ožrat se a strávit večer na parketu...................takže tak no....................
Aneta /
Barbora /
Dita /
Eliska
Ema
Kristyna
Laura /
Lenka /
Lucie /
Michaela //
Monika /
Nikola
Soňa
Šárka
Zuzana /

Přidala jsem svoje tipy, mě se naopak k tvému příjmení ta Barbora líbí. Stejně se bude představovat jako Bára, i jí tak všichni budou říkat, a Bára ... se mi moc líbí :slight_smile: A za dvacet let si stejně vezme nějakýho Pumprlíka, tak bych to až tak nehrotila :slight_smile: Dala jsem i Lucku a Míšu, ale ta Bára se mi líbí opravdu nejvíc.
daschki, tak šup co se rozmýšlíš:grinning: když barunka je jasná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Barunku chtěli moje ségra taky, nakonec manžel její si přál Verunku tak mají Verunku :grinning: :grinning: :grinning:

did. teda krásně jsi to napsala:slight_smile: jsme stejný taky v tomhle moc nemám kamarádek, oni spíš disco a tak já zas s manžou toužial po něčem úplně jiném :slight_smile: jak píšeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
didi ty víš stopro že to bude Filípek???máš bříško do hruštičky :grinning: :grinning: takový jsme měla u markétky :grinning: :grinning: :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Tak i já hlasuji. Připsala jsem i hlasy od laurinky a od Makinecky.
Líbí se mi i Barbora a Laura, ale to nemůžu vyslovit ani já, ne tak nějaká malá princezna ve školce
:sweat_smile: Tak to bych raději nedávala.

Aneta / / /
Barbora / / /
Dita /
Eliska
Ema
Kristyna /
Laura /
Lenka /
Lucie /
Michaela /
Monika / /
Nikola / /
Soňa /
Šárka
Zuzana / / /
31. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
makinečka--jojo dva týdny teda :slight_smile:no to ti věřím že s etady neukážeš :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink: se těšíš vi´d, když sem měla manžu taky na školení nemohla jsme se pak dočkat :grinning: se teda máš, já naopak nějak přibrala, ale nejím ted nejak moc nevim ani cokoladu a tu jsme mela rada :grinning: :grinning: :grinning: ale proste tloustnu no asi se mi zbláznili jormony no :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já byhc chtěla max taky těch 10kg když bude o něco mn nevadí :grinning: :grinning: já mám doma kolo jako rotopedík miluju ho, pustila sme vždycky nějaký filmík večer a celou dobu sem šlapala, to taky bylo paráda, kila šli super dolů, ale od léta pak co zkončilo no děs....

lauri, jojo nejak tak pokecat :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: a né prozkoumávat zem :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
A k té váze - byli jsme dneska u našich, tak jsem stoupla na váhu, a mám dalšího půl kila dole - nechápu... :fearful: Dlabu v jednom kuse ( večeři jsem si dvakrát přidala :sweat_smile: ), nezvracím, takže netuším, proč ta váha padá.. teda ne že by mi to vadilo :grinning:
31. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak to přepisuju aji smenou jo??
připisuju taky čárky teda :slight_smile:

Aneta / / //
Barbora / / /
Dita //
Eliska
Ema
Kristyna /
Laura //
Lenka //
Lucie /
Michaela //
Monika / //
Nikola / //
Soňa /
Šárka
Zuzana / / //
31. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
ani- jejda ty se máš, já úplně šílím právě .-( :angry: :sunglasses: :confused: nevím co se děje právě, asi fakts e mi zbláznili hormony nebo já nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já zas nejím moc jím tak normálně akorád :grinning: :grinning: a tloustnu no tak snad to ustane trochu apson :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
mona:
Posledních několik let jsem zkoušela různé diety, a nic. A sotva se na hubnutí vykašlu, tak to jde samo. Nechápu :grinning:
31. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
jj já dřív když něco snědla hned sem přibrala a teď zeru jedno přes druhý a pořád a vážím furt o těch pět kilo míň což je zajimavý,ale myslím že to potom naberem
31. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
holky, přesně jak píšete..bude to znít asi hrozně praštěně, ale já už se svým prvním klukem v 16 letech jsem si v duchu představvala, jaké by to by,lo si ho jednou vzít a mít děti a tak...dneska? Moje sestřenice mi řekne: Ale jo, je mis ním hezky, ale vím, že to nebude trvat věčně. Možná je to reálný, ale proboha, kam to spějem? :grinning:

Já vím, že v 16 si myslet, že s tím prvním zůstanete na věky, je naivní...ale přece takový první lásky mají být..a ne že se dozvíte, že je jí s ním fajn..ale že jako...uvidíte...:slight_smile::slight_smile:

Já jsem vždycky toužila mít rodinu brzy, i když studuju školu...u mně se to nikdy nevylučovalo..nechtěla jsem teda mít mimi nebo se vdávat na střední..to ne...ale chtěla jsem mít jednoho partnera na dlouho...a prostě nějak mu věřit a být šťastná..pro mě nebylo štěstím se někde jít ožrat a každej večer se olizovat s jinýma...já jsem prostě vždycky byla v tomhle jiná. A jak píše Laurinka, taky jsem si vždycky spíš rozuměla se staršíma kamarádkama... u našich jsem vždycky viděla pevný základy...hodnoty, lásku..věrnost...a nikdy jsem nepřemýšlela, proč by to mělo být jinak. Takže samozřejmě i když jsem si prošla obdobím diskoték, vždycky jsem chtěla, aby to bylo prostě s tím pravým klukem...bohužel jsem si prošla v tomhle ohledu dost velkým zklamáním...a pak ve 20 letech buch, našla jsem manžela...a jsem teď maximálně šťastná. Na mimi se těšíme den ode dne víc :slight_smile: a tohle je moje největší štěstí...myslím, že holky, co to nezažily, se o moc ochuzují...protože partner, na kterého je spolehnutí a milujete se...a k tomu toužit oba po miminku...to je velká krásná souhra...
31. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
mona: no 100% Filípek to bude až na porodním sále :slight_smile: , ale zatím mi paní Dr. řekla, že na 96% je to chlapeček. Dnes mi tchánovci říkali, že někomu v rodině taky řekli, že čekají chlapečka a nakonec to byla holčička. Prej na tom ltrazvuku mohl být paleček místo lulika :grinning: Ale ještě budu mít ultrazvuků dost, tak snad mi to ještě potvrdí :slight_smile:
holky, tak se mi zdá, že v těch čárkách máme nějaký zmatek, ne? Každá aktualizujeme jinou tabulku a teď už nevím, jaká jména teda vedou.
31. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
:grinning: taky se na to dívám :grinning:
31. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
daschi - to ja taky mela s prvni laskou :slight_smile: a tak to ma byt. pak zpetne to clovek zhodnoti jinak, ale proste vztah ma byt, ze chceme ne zabijime dlouhou chvili nebo se bojime samoty :wink:
ja zas asi byla parmen :wink: i na vysce, tu jsem "vystudovala" v baru, ale vse ma svuj cas. jen kdyz by clovek pak chtel, tak najednou se musi naucit trpeliovosti :astonished: a to neni ma silna stranka :grinning: vzdyt ja se ani ke kadernikovi neumim objednavat dva tydny dopredu, nerada neco planuju, mam rada, at se veci vyviji jak chteji. jaj to mi to keca, to je tim druhym pivem na probrani folika :grinning:
31. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
daschki, nějak tak :grinning: :grinning: :grinning: já měla teda první lásku na základce :grinning: :grinning: ale ta je vždycky první láska hihi :grinning: :grinning:
já manžu poznala dřív jak ve 20 , jsme štastna taky max.ale každý si projde sovu pubertou někdo v menší míře a někdo trošku víc...hihi no co :grinning: :grinning: já si vždy přála taky mít dlouhodobí vztah, nikdy mě nelákalo jako třeba sex na jednu noc jak holky prostě blbly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je jedno :grinning: :grinning: já mám celkově míň známých, ale můžu se na ně spolehnout, už sme to tu jendou psala nejsem ten tip kterej potřebuje mít okolo sebe hafec lidí, mám přátelé s kterýma si rozumíme oba a mám aji své který manža zná jen od vidění, ale josu tu, a když potřebuju vím že se můžu na ně obrátit :wink: :wink: :wink: :wink: mám to asi daný, ani na základce sem se až tak nebavila s každým :frowning2:nevím, od lidí si držím jisté odstupy, každému nevěřím...a v tomhle si držím že dělám dobře protože teď se každému věřit nedá :grinning: :grinning: no vlastně je to k pláči :pensive: :pensive: :pensive: je to vina dnešní doby :pensive: :pensive:
31. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
daschiki: přesně jak píšeš.... taky nechápu, když mi nějaká kamoška řekne: je mi s ním dobře, ale nikdy si ho nevezmu. To nějak nechápu...proč spolu teda jsou? Asi fakt neví, co je to opravdová láska. Já jsem manžela potkala ve svých 15 letech a život bez něho si neumím ani představit. Věděla jsem to i v těch 15 letech, že je to ten pravý a ostatní se tomu jen smáli. Mysleli si, jak jsem naivní....a teď...svatbu máme za sebou, máme vlastní bydlení, čekáme rodinu a jsme spolu strašně šťastni.
anie a maki: také mám pořád problémy s váhou a v těhu...úplný opak, můžu sníst co chci a ještě jsem nepřibrala. Četla jsem, že tělo vydává daleko více energie, tak proto můžeme "hubnout". Asi budu těhotná pořád :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
:grinning::grinning: tak se řídíš mou radou? :grinning: aby byl folikulík pěkně povolnej, tak ho opíjíš? A to by bylo, aby nepraskl :grinning:
Holky, já až bude chvilka, tak se tím proberu a udělám novou tabulku, dke ty čárečky doplním tak, jak to má být...:slight_smile: jelikož jsem zvědavec zvědavá :grinning:
31. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.