• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
didi- tak to jo :grinning: :grinning: jojo vdy to je 100% až na porodním sále vi´d :grinning: :grinning: :grinning: já jen že máš úplně stejný tvar bříška, hruštičku, taky sem měla hruštičku, a moje sestra měla uprvího kulatý a u druhýho hruštičku, a byla to holčička :grinning: :grinning: tak jen sem se zeptala :grinning: :grinning: :grinning:
jsi jemný tip človíčka .-)úplně bych tě tipovala na holčičku :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ani- ja na jendu dietu dorazila, drzela sem jehlickovou dietu bylo to spis jen abych si to enhjak udrzela tu vahu ale ja silene zhubla tak rikam to nejde to enchci a zacala sme jist normalne prave a jojo efekt ale mastnej 11kg navic nez sme mela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: šok a nejhorší zdravotní problémy se tomu nevyhnuli, takže žádne diety a ted se tlucu do hlavy proc sme ty jehlicky drzela, :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry: sem ted tlusta si pripada, desne :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
didi - kdo nepozna nepochopi :wink:
31. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
mona: nemohla by jsi vypsat jména pro které hlasuješ? Já bych je připsala k té tabulce,kde hlasovaly holky, ať je v tom trochu pořádek. Ty naše 2 tabulky se nějak míjely.
31. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
no holky tak to vám závidím já tloustnu já nehubnu mě se hormony zbláznili asi trochu jinak sakrááááá
31. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
holky, a ja se tesim, az budu pribirat :grinning:
ale fakt, ze ja hubnu na zimu a pribiram do plavek, asi se k mori potrebuju trochu obalit tukem, abych tam nezmrzla :grinning:
31. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
diid jojo je to aneta, barbora , michaela, lenka , zuzka, dita, Laura,monika, nikola
31. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
daschičko - já se prostě tento měsíc rozhodla, že už to musí vyjít :grinning: tak jsem o víkend folika krmila bilym vinem a to asi nezabralo, tak to zkusime jinak :grinning:
31. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Má to být takto? :slight_smile:

Aneta ///
Barbora ////
Dita /
Eliska
Ema
Kristyna /
Laura /
Lenka /
Lucie /
Michaela //
Monika //
Nikola //
Soňa /
Šárka
Zuzana ///
vecernicka- jeeee no ja to mam naopak nastesti pribiram v zime a pa mam ale co schazovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mona:
Jak máš v albu ty tvoje výtvory, copak to je ? Ubrousková metoda ? Je to krásný :slight_smile: Líbí se mi hlavně ty obrázky Afrika.
31. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
počítala jsem do toho ještě to, co psala Maki...a Laurinka
31. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
ani- ano decoupage a nebo ubrousková technika, tu afriku mám v obýváku :slight_smile: mám africký obývák :grinning: :grinning: :grinning: děkuji moc, to mě těší :slight_smile: je to můj koníček :slight_smile:když mám špatnou náladu nebo tak, tak jdu do své dílničky a jdu patlat barvičky a pak toto vzniká :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
daschi: řekla bych, že takhle ta tabulka asi fungovat nebude. Je to celé nějaké divné. Třeba vecernice měla Zuzanu už 2x a anie, která hlasovala až po ní ji měla už jen 1x. Asi by se měl místo čárek k jménům psát náš nick, ne? Tak začnem znovu holky?

Aneta - didi21,
Barbora -
Dita -
Eliska -
Ema -
Kristyna -
Laura -
Lenka
Lucie - didi21,
Michaela -
Monika -
Nikola - didi21,
Soňa -
Šárka -
Zuzana - didi21,
31. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
:grinning: jojo, to nám trošku selhal systém :grinning:...tak nick je dobrej nápad, to bude lepší :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Aneta - didi21,
Barbora - anieanne,
Dita -
Eliska -
Ema -
Kristyna -
Laura -
Lenka
Lucie - didi21, anieanne,
Michaela - anieanne,
Monika -
Nikola - didi21,
Soňa -
Šárka -
Zuzana - didi21,
31. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
mona:
Jj, je to krásný :slight_smile: Viděla jsem tímhle způsobem dělaný krásný obrázky do dětského pokojíku, tak jsem se nažila zjistit, jak se to dělá, ale nějak jsem to z toho nepochopila..
31. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Aneta - didi21,monaberuska1
Barbora -monaberuska1
Dita -
Eliska -monaberuska1
Ema -
Kristyna -
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1
Lucie - didi21,
Michaela -monaberuska1
Monika -monaberuska1
Nikola - didi21,monaberuska1
Soňa -
Šárka -
Zuzana - didi21,monaberuska1
31. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
doufám, že se nám ty tabulky nebudou moc míjet přes sebe :wink: Když tak si to dá daschiki už nějak dohromady.
No já pro dnešek končím, tak zatím dobrou noc všem a moc nekecejte, ať to ráno stihnu dočíst :grinning:
31. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
aniane, moje malá má taky ztohodle pokojíček :slight_smile: stoleček s židličkama sem jí dělal, obrázky, hodiny, věšáček, metr na zed, krabice na hračky, pletené krabičky na maličkosti, šperkovničku na sponečky a tak..no prostě co se dá a vše má beruškové,, má beruškový pokojíček :slight_smile:děkám si tto do celého baráčku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
mona:
No však já to nějak vykoumám, abych tím prckovi mohla vyzdobit pokojík :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
didi jeeee ty uz jdes??? :slight_smile: :wink: tak dobrou noc :_) taky za chvilku popádím, prvně sem chtěla koukat na dvd s manžou ale kouká sám, já jen po očku, nějak sem se tu zapíchla :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
ani- jestli chceš pošli mi adresku pošlu ti 3 knížečky, poputují dál, já je taky dostaal od jedné moc hodné paní vyptávala sem se na to a tak a ona mi je poslala :slight_smile: :wink: a já je už nepotřebuji, tak mi písni do IP adresu a já ti je pošlu :wink: :slight_smile: když se do toho chceč pustit budou se ti hodit :slight_smile: :wink:
31. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
teda my se utabulkujeme :wink:
31. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Barbora -monaberuska1, vecernice
Dita -
Eliska -monaberuska1
Ema -
Kristyna - vecernice,
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1
Lucie - didi21, vecernice
Michaela -monaberuska1
Monika -monaberuska1
Nikola - didi21,monaberuska1, vecernice
Soňa - vecernice
Šárka -
Zuzana - didi21,monaberuska1, vecernice
31. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
vecernice :grinning: :grinning: :grinning: jojo samá tabulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
ted by me zajimalo, zda jsem tipovala pro stejny jako na predchozi strance :wink:
31. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ještě jsem přidala annie a laurinku

Barbora -monaberuska1, vecernice, anieanne, laurinka
Dita -
Eliska -monaberuska1
Ema -
Kristyna - vecernice,
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1
Lucie - didi21, vecernice, anieanne,
Michaela -monaberuska1, anieanne,
Monika -monaberuska1
Nikola - didi21,monaberuska1, vecernice
Soňa - vecernice
Šárka -
Zuzana - didi21,monaberuska1, vecerniceanieanne
31. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
daschki no vidis :_) :grinning: :grinning: už se to rýsuje, mě osobně asi nejvíc s elíbí michalka, kdyby to enbyla moje sestra tak na holčičku byhc jí dala, ale nechci jméno který máme v rodině :slight_smile:a jak druhý to jméno s emi líbí ta bára je to krásný jméno ale me proste k tvýmu prijmeni nepauje hihi :grinning: :grinning: ale jak uz tu nekdo psal na prijmeni nezalezi proto pro ni tipuju tipuju proto ze s emi libi :slight_smile: a treti nej..je zuzanka, aty dalsi co sme dala, sou taky krasny :grinning:ale mas jich tam moc hihi bych taky mela dilema :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Holky, já asi nakonec stejně zvolím tu Barunku...mně se líbí, kolik to má krásných podob...a když už se nemůžu vyřádit u Hugitka, tak aspoň u té Barušky :grinning:...ale asi ještě budu váhat i mezi Michalkou (i když to je sestřenka, ale to už je dál..to tak neva) a ještě u Nikolky a Anetky...Ostatní asi tak nějak zavrhnu :slight_smile: No..uvidíme....zajímavý je, že tohle je už opravdu o vkusu....ta Baruška...že někomus e to zdá moc zvučný s příjmením, někomu naopak krásný..mně se to právě hrozně moc líbí...zní to tak...mediálně :grinning: Prostě jak jméno pro novinářku nebo spisovatelku :grinning:....úplně vidím takový ty závěrečný šoty ve zprávách...pro TV bla bla Barbora B. :grinning:
31. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
nahodou, Barunka k tvemu prijmeni jde ukazkove :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.