• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
no daschki :slight_smile:tak hugoušek a nebo baruška :slight_smile: tak počkej za chvilku tady bude tabulka na ti pohlavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
:slight_smile: tak asi Hugino a Baruška..to jsou favoriti :slight_smile: doufám, že to zas nezměním :slight_smile: Dneska se cítím hrozně fajn...a vzpomněla jsem si, že jsem vám slíbila fotku břicha...teď by bylo ukázkový :grinning: Jenže chlap mi spí :frowning2:... tak doufám, že mě vyfotí zítra...
31. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
holky já mažu na kutě :sweat_smile: :sweat_smile: jsme nejvíc ospalá, mám opar přes celou pusu a šíleně bolí :rolling_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: děs, s emi musel totiž udělat pře víkend a u nás prostě lékárny nejedou přes víkend, tak proto s emi udělal :grinning: :grinning: hajzlík bolavej.... :angry: :angry: :angry: :angry: tk jo a doufám že nebudete tady už nějak moc rozvíjed diskuzi, ráno až si dám kakao tak doufám že to dočtu v pohodě a ne zas skoro celý den dočítání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou mamky, snažilyk, těhulky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
31. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
daschiki: tak pod to, co jsi napsala, bych se klidně podepsala, já taky v těch šestnácti toho kluka brala tak, že se vezmem a budem mít děti, a bylo to nádherný..................a s každým dalším jsem to brala tak, že spolu budeme, ne že je to jen na chvilku....................
a manžu jsem poznala v osmnácti, shodou okolností na diskotéce, pracovala jsem tam na brigádě, když jsem byla na výšce................
ale diskotéky za to nemůžou, jak ti lidi žijou, prostě to poflakování, a nic víc - tak žije většina mých spolužaček, jedna bude ted rodit, ale plánované to teda nebylo, tak chci vidět, jak ji to změní................... a mám i pár výjimek v mém věku, tak je to super.....................
didi: mně zase jedna kámoška řekla - no chodíme spolu, ale bydlet spolu, to by mi hráblo - a já na ni - a jak chceš teda někdy s někým žít a mít třeba rodinu - ale jo, to pak nějak zvládnu, ale nejdřív si chci užívat - ony prostě nechápou, že život si jde užívat nejkrásnějc s tou největší láskou po boku.................ale asi je to tím, že to zatím nepoznaly......
a ještě je třetí skupina "exotek" - mám pár kámošek, co mě poučují, že já s manžou jsme na tom jako "hůř" než ony, protože už spolu chodí třeba šest, sedm, osm let - a my mín.........ale nežijí spolu - a nechápou, že je to prostě obrovský rozdíl spolu prožívat jenom tu zábavu a to pěkné, než spolu bydlet, muset vařit, uklízet, platit složenky, dělat kompromisy, mít společné povinnosti, prostě to neznají...................takže tomu se taky směju.................

a ted mi ty "nezávislé" holky řeknou, že mi vlastně závidí, že spolu žijeme, máme kocoura, měli jsme svatbu, plánujeme rodinu (ještě všechny neví, že čekáme).......................takže tak..................
31. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
jééééééé holky vy jste se to nedělní odpoledne rozjely.... :astonished: :grinning:

u nás rodiče seznámení, všechno v pohodě....už se domluvili na grilování na jaře...tak snad rodinné vztahy budou fungovat... :slight_smile:

k tomu, co jste probíraly...mě je 28 a Michalovi 34...takže my taky trošku větší věkový rozdíl, ale měla jsem to vždycky tak i víc let....vždycky jsem tíhla k o něco starším chlapům, vrstevníci jako spolužáci, to mě nějak neoslovovalo :sweat_smile:

A teď jsu ještě prozkoumat ty jména pro mimi Dashiki...a připsat svoje favority
31. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Aneta - didi21,monaberuska1
Barbora -monaberuska1, vecernice, anieanne, laurinka, daee
Dita -
Eliska -monaberuska1
Ema -
Kristyna - vecernice,
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1
Lucie - didi21, vecernice, anieanne,
Michaela -monaberuska1, anieanne,
Monika -monaberuska1
Nikola - didi21,monaberuska1, vecernice, daee
Soňa - vecernice
Šárka -
Zuzana - didi21,monaberuska1, vecerniceanieanne, daee

Dashiki: když se Ti Barunka tak mooooc líbí, vykašli se na všechny poučky a doporučení (jak se raději vyhýbat moc "r" ve jméně a příjmení atp.) a klidně si za ním stůj....kombinace je to nezvyklá, ale zase ne že není hezká....takže já jsem za :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Mj. holky, jak jsem to prolítla, co jste napovídaly, tak o jménech se tady řešily spíš holčičí jména (Dashi a Lauri myslím)....u kluka buď nevíte nebo máte jasno hned....to je zvláštní, já to taky tak měla. Matyášek byl jasnej hned, holčička moc ne... :wink:
čím to, že by u holčiček byl o tolik větší výběr? Nebo že bychom si tady všechny přály ze startu holčičku a proto se na ty holčičí jména víc soustředily???
31. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Lauri - mluvíš mi z duše...naprosto stejně! Připadá mi někdy vtipný, že ty holky si myslí, že vedou lepší a bohatší život než já tím, že jsem se vdala nebo budu čekat miminko :slight_smile: Bohužel většinou takový holky najednou zjistí, že je jim 35 let, nemají partnera, takže ani šanci se v blízké době vdát a založit rodinu...a najednou začnou zjišťovat, že jim ujel vlak...a věřím tomu, že pak to musí být tvrdý náraz o zem...já netvrdím, že každý se najde v rodině nebo v dětech..jsou ženský (což upřímně nechápu), který děti nesnášejí, přijde jim to protivný a žádný nechcou...a tak prostě se věnují kariéře, dělají si věci jinak po svým...to je každýho věc...ale nemám ráda, když mi takový holky začnou podsnouvat, že jsem si málo užila...Já si s klidným srdcem sáhnu na srdce a řeknu, že nejšťastnější a nejplnější roky života prožívám se svým manželem...a nemusím u toho mlátit hlavou na diskotéce nebo se sežrat jak dobytek a táhnout opkaždý s jiným chlapem domů v 6 ráno...já jsem šťastná, protože máme partu přátel, s kterýma jezdíme na chaty a na dovču do Tater...a chystáme se časem i k moři...teď jedna kamarádka zrovna taky má malý miminko, takže dost se shodujeme i po téhle stránce...prostě tohle je pro mě maximální štěstí...a umíme blbnout taky a pořádně...ale nemusím u toho být vzhůru do 6 do rána a pak vykládat, jak jsem dobrá, že jsem prochlastala noc...upřímně čím dál víc zjisšťuju, že naše akce jsou stále klidnější :grinning:, už jsme asi fakt starší..ale vždycky se strašně nasmějema a je fakt skvělá zábava...a děláme takový kraviny, že by ty "pařmenky" koukaly...
31. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
daee: taky to taky mám s těma chlapama...................... :grinning: :grinning:
daschiki: jak ti píše daee, neřeš to, to je jak kdybych si řekla - dítě nemůže být laura, protože co když bude ráčkovat........................no tak bude prostě jako prcek říkat jmenuju se laula, a pak se to naučí........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dej takové jméno, které se ti stoprocentně líbí.....................at už na holku, nebo na kluka.................

daee: a já to chlapečkovské - dala bych matyáše taky, ale mají to tři naši dobří známí, tak proto nevím jiné.............jinak bysme taky měli jasno.............
jo a ještě se mi vlastně líbí šimonek.............

tak dobrou holky, jdu taky spát, ráno vstávám...............paaa

daee: jo a super, že si rodiče rozuměli, hned se člověk cítí líp vid............
31. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Aneta - didi21,monaberuska1, jessika
Barbora -monaberuska1, vecernice, anieanne, laurinka, daee, jessika
Dita - jessika
Eliska -monaberuska1, jessika
Ema -
Kristyna - vecernice, jessika
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1
Monika -monaberuska1
Soňa - vecernice
Šárka - jessika

Tak, odhlasováno :slight_smile:

Teda holky, celý den nic, pořád sem nakukuju a jen pár příspěvků. A večer přijde návštěva a vy během dvou hodin popíšete 3 stránky. No já si to snad budu brát osobně :grinning: Nemáte nějaký radar? :grinning:

Jinak můj manžel je o necelý rok starší než já, právě dneska je mu 28. Poynala jsme ho, když mu bylo 25 a i on sám říká, že kdybysme se potkali o rok dřív, tak bych ho nechtěla. Prý za ten rok udělal velký skok směrem k dospělosti. Vděčím za to jeho dvěma kamarádkám, které ho pro mě "vychovali". :grinning: Ne, vážně, lepšího chlapa jsem nemohla potkat a jsem snim dokonale šťastná :slight_smile: Každý, kdo nás zná, říká, že jsme takový zlatíčka. Dash - to jsou slova naší společné kamarádky :wink:
31. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Daee - to je fajn, že už chystají i grilovačku :slight_smile:...to je fajn!!!

Lauri - Laula :grinning: to je dobrý....moje bude Balbola...:grinning:

Jdu do Barunky...mně se to prostě líbí...:slight_smile: a já jsem tu máma, takže jsem nejdůležitější :grinning: a mnavíc tety koníkovky taky odhlasovaly největším počtem bodů :grinning:
Takže zítra u mě můžete napsat Hugo/Barbora :slight_smile::slight_smile:

Lauri - Šimon je moc hezký jméno...to se mi taky líbí...
No nic kočky, já jsem dopřekládala a jdu chrnět...konečně...ta část, kdy ulehnu do postele a teď se tam rochním na zádech, to je nejkrásnější část dne...:grinning:
31. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Jess - L nebo T? :grinning::grinning: Asi L...ta se tak vyjadřuje..a sama je neuvěřitelný zlatíčko :grinning:

Jinak děkuji za hlas...a tvůj šestý bodík pro Barunku už jen potvrzuje :grinning: holky, děkuji moc za vaše hlasy..jste zlatíčka!!! :slight_smile:

Jo a Jessi---pak musíme domluvit ten Femigard, ať to nezakecáme...ať můžeš hnedka začít bumbat, pokud ovšem nepřekazí femigardový plán nějaký malý host v bříšku :slight_smile:...jelikož tvůj grafík se mi zatím moc líbí :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Jess, ntak se zase potkávám,e když ostatní šly spát :grinning: :grinning: :grinning:

Dash: jj, Bára je krásný jméno. A Zuzanku mi nech :grinning:

Dae: já o tom v poslední době trochu přemýšlela a nakonec jsem skoro přesvědčená, že bych raději dva kluky než dvě holky... ale ve jménu pro kluka taky tápu.. Oni ty, keteré se mi líbí jsou hodně časté a to bych moc nechtěla - jako David, Lukáš, Jakub... tak ještě třeba Vašek.
31. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Dobry vecer, holciny, ja dnes dloouho chrupala a ted se mi nechce spat, za chvili ale budu muset, jinak rano nevstanu :wink:
Lauri- libi se mi, co jsi psala, ze je rozdil spolu sest let chodit nebo tri zit- stoprocentne souhlasim- tepr kdyz je clovek s tim druhym od rana do vecera, dlouhou dobu a zkusi si jak rikas i to nadobi, slozenky, spatne chvile....
Znam par, ktery spolu chodil osm let, pak spolu zacali bydlet a do tri mesicu byli od sebe. My s manzou spolu nejsme moc dlouho, ted to na jare budou tri roky. Svoji jsme od cervna a predtim jsme spolu rok bydleli. Myslim, ze to proveri cloveka nejvic. Nikdy bych nerekla, ze me bude tak rozcilovat nuz od masla na kuchynskem stole :grinning: letos mi bude tricet, manzovi triatricet, proste nam dlouo trvalo, nez jsme se nasli :slight_smile: (uz se nam nekolikrat stalo, ze nas lidi povazovali za sourozence, pry jsme si podobni).
Daee- pridam se do tipovani jmena :slight_smile: Prijmeni neznam, vyrozumela jsem , ze je tam taky B a R, ale libi se mi to, taky jsem o nem premyslela. A Vadit by to nemuselo
Aneta - didi21,monaberuska1
Barbora -monaberuska1, vecernice, anieanne, laurinka, daee, medakote
Dita -
Eliska -monaberuska1,
Ema -
Kristyna - vecernice,
Laura -monaberuska1
Lenka- monaberuska1,medakote
Monika -monaberuska1
Soňa - vecernice,medakote
Šárka -
dash - uhodla jsi přesně, říká to L :slight_smile: Už se na ní moc těším, vídali jsme se takřka denně a teď je od léta pryč. Tak snad v tom dubnu... Na Femigrad myslím, domluvíme se. MS očekávám někdy kolem 14. února. Těhu ještě nejse, ale u nás je Barbora taky favorit, hned vedle Terezky. Jinak dobrou noc, pevné nervy u překladu :slight_smile:
medakote - skopírovalas špatnou tabulku, moje hlasy zmizely :frowning2:

jin - no jo, budeme si povídat spolu :grinning:
31. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Jess....no tak 14.2. najít // na Valentýna...to by bylo luxusní :slight_smile: Budu držet moc pěsti...

Medy - děkuju za tipy...další pro Barunku..tak v tom případě si Jin tu Zuzanku nech :grinning:...my budeme mít Barunku :grinning::grinning::grinning:

A s tím bydlením naprosto souhlasím...my se k sobě s manželem nastěhovali po 9 měsících chození...a všichni, co spolu chodili třeba 6 let dělali chytrý, ale přitom o sobě nevěděli ani z půlky to, co my o sobě s manželem po roce a půl...a noži na lince se vůbec nedivím...mě vytáčejí drobky od rohlíku na baru..který můj miláček nikdy neuklidí...:grinning:
31. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
Jess asi ne, já než jsem to celý dočetla, tak jsem z toho celá unavetá :sweat_smile: Toho zase je...

A pardon za ty překlepy.

A Dae: to je super, že se Vaši hned takhle domluvili...tak snad si budou rozmět i nadále. Je to fajn.
My máme rodiče strašně rozdílný, sice jsou všichni fajn, ale jak oheň (naši) a voda(drahoušovi) - takže se viděli, byli v poho, ale že by toužili spolu trávit čas, to ne.
31. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Holky, tak to já jsem jen ráda, že manžela nerozčiluju já. Jsem nepořádnice. Ale asi jsme se taky hledali, tak nám to vyhovuje. Já ho nehoním když jsou někde drobky a mu neva, že žehlím až nemáme co nosit :dizzy_face:

Dash: díky. Ale kdyby sis to rozmyslela... Zuzanka je taky krásný jméno... :grinning:
31. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
jo...tak ohledně žehlení..uf...no..tak musím si taky nasypat popel na hlavu...a obdivuju to, jak holky píšou, že žehlily celé odpoledne a podobně..mě by mohlo :grinning::grinning::grinning:...no..v tomhle nejsem moc dobrá hospodyňka...:slight_smile:
31. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Teda, ted jsem to teda zmotala s tema jmenama, promin, Daschiki :slight_smile:
Zacala jsme merit BT, sice teda od pulky cyklu, coz asi nebude k nicemu (zatim mi to ukazuje rovnou caru).Mam takovy pocit, ze Ovu tento mesic uz byla. Takze tenhle mesic nic. Tak ted bude jen cekani na ms, doufam, ze si nepockam tak dlouho jako posledne... Budu se muste necim zamestanat, aby to nebylo tak dlouhe.
Ale uprimne receno, prohlidla jsme par tech grafu a klobouk dolu, kdo z toho neco vycte, ja to asi nebudu :grinning:
A co se tyce sledovani cipku a hlenu, no to je veda, z toho teda nepoznam nic- pripadne mi to porad stejny-a ani nevim, jak bych to popsala. I kdyz jsem to teda jen parkrat zkusila.
Tak se pujdu zapelesit a zkusim usnout. Dobrou tem, ktere jeste taky nespi...
31. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Medy - neboj, stejně jsem se cítila i já...a pak stačilo měřit půl roku a už s ev tom vyznám a dost mám načteno...a to samý platí o čípku..když jsme se začali snažit, tak jsem už ani nepotřebovala potvrzovat ovu testama, protože jsem prostě měla ten čípek ukázkově měkkej a nahoře...to časem pochytíš...fakt na tom nic není...:slight_smile:

Dobrou noc, já už taky půjdu...:slight_smile:
31. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
taky se loučím, dobrou noc a vy co jdete zítra do práce (podobně jako já), tak vám přeju klidný týden :slight_smile:
31. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Daschiki - též hlasuju pro Barborku (ze zištných důvodů - jmenuju se tak :grinning: ) Jméno i příjmení mám dlouhé jak poledne (teda teď po sňatku se významně zkrátí :slight_smile:. A "r" mám ve jméně a příjmení dohromady 3, ale neráčkuju, takže v pohodě :slight_smile:. Jinak mě se moc líbí jména, se kterými jde něco dělat - a to s Barčou jde právě krásně - Bára, Barča, Barbora, Bárinka, Barborka, Baruška, Barunka, Bajča, Báří, Barka, když jsem zlobila, tak jsem byla Barbucha nebo Baruna :slight_smile: - prostě si každý vybere co se mu líbí a tak pak oslovuje :slight_smile:.
1. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
Sven :slight_smile:

Děkuju, jsem moc ráda...:slight_smile: Teď ještě aby to byla ta holčička...a pak klidně ať je druhej Hugino :grinning:, ať má manža radost...jen doufám, že to bude veselej kluk, aby pak s tím jménem spíš netrpěl..ale my s manžou jsme oba hodně komunikativní a společenští, takže myslím, že snad budeme mít i takové děti. Chceme je od malička zvykat na společnost a brát s kamarády a jezdit na chaty a tak...:slight_smile: Takže Barunka...no právě, je to úžasné jméno na všechny tyhle podoby...ale některé teď čtu poprvý..to si musím zapamatovat, to je taky pěkný...Třeba Barbucha bude určitě slavit úspěch :grinning:...to je hezký...:slight_smile:
1. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
daschiki Barbucha byla z večerníčku - teď nedávno šel - tuším že Kubula a Kuba Kubikula (to s tím medvědářem)
1. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
ajoooo vlastně!!!! :grinning: Tak to už vííím !!! :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky, přeji krásné dobré ráno, zkusím dnes o něco víc pracovat :wink:

jinak jsem si upravila garfík, vyházela skoro všechny OPK, a už ukazuje něco sympatického :grinning: sice to tak nebude, ale lepsí, než to vlnobití :grinning: možná ovulka fakt ani nebyla. no co už. ale podle ostatních příznaků byla na začátku ... :astonished:
ale zas ty citlivější testy prostě dvě čárky neukážou, tak se mi nějak těm druhým věřit nechce. navíc k tomu neodpovídají ostatní znaky. a ten nárůst 17DC byl asi hodně díky utrogestanu :wink: už mi z toho testování asi hráblo, včera jsem říkala Danovi, že mi může říkat testovací maniak :grinning:

jinak já tu patřím mezi ty starší (a moudřejší :grinning:), ale někdy jde prostě o to, že tu svou druhou půlku skládačky člověk najde až později :wink: aniž by zamýšlel vymetat diskotéky (což enbyl můj případ, já byla spíš hospodksý povaleč). ale prostě musela nazrát doba, kdy se potkáme. dřív bychom se navzájem asi nechtěli, nemá rád kuřáky, a moje plíce tedy něco vydržely :grinning: ale kouřit jsem přestala půl roku předtím, než jsem ho poznala. prostě osud. no a skleničku si dám ráda pořád. sice vydržím míň a míň, ale jak se říká, aspoň už to mám levnější :grinning:

jess - co tvůj graf? jo zkusila jsem si tě přidat na ff mezi přátele, abych mohla okukovat tvoje teploty, ale asi ti to nepotvrdilo :wink: nebo si mě nepoznala :grinning:
tak papa zas k vám nakouknu :slight_smile: holky moje zlatý. jsem ráda, že vás tu mám!
1. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
hezké ranko holky :slight_smile:

lauri, daschki, jojo přesně tak moc s emi líbí jak to píšeš lauri a aji daschki, hele ale hold nějaké ty slípky tady musí pobíhat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se nedá nic dělat, já si vyslechnu vždy názor ale mylsím si své, ale řeknu také na rovinu co si myslím, ale nějak toto neřešíme, nevím, kámoška má sice chlapa 9 let ještě spolu nežijí ale jako že já bych jí říkala že dělá chybu a nebo jako ona mě že je sním dýl ajá mín to sem snad nikdy nezažila :grinning: probíráme jiný věci, na tyto hlouposti ani nemáme čas:slight_smile:
ale je jasný že máme každá ve svém okolí prostě nikoho kdo si myslí něco jinýho než to co děláme, mylsím tím jako že si myslí že např.já s manžou jsme tupci...že jsme se vzali máme dítě, čekáme další, vzali jsme si na sebe barák, což někdo tomu říká přítěž...atak, mylsím že každý jde za tím kam ho to táhne.. :slight_smile: :wink: a znám a mám kamarádku, která děti mít nikdy nebude :pensive: :pensive: ale ta má smutný příběh, a já jí naprosto chápu, takže chodí za náma zamnou a Markétkou na kafčo, a hraje si smalou :grinning: :grinning: :slight_smile: je fajn ženská ale bohužel .... :frowning2: :frowning2: ona si nic takového třeba nezasloužila..a t vám na děti řekne že je v životě mít nebude ale ne že by je nemilovala, ale to neřekne, ...já jí ám ráda, a ví to oní jen ten kdo jí zná..dpst se straní, ale já sem za tuto kámošku moc ráda :wink: :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno,
daschiki: ještě ktomu tvému včerejšímu příspěvku - přesně jak píšeš - ty holky nade mnou kroutí hlavou a tváří se, jako bych žila jako jejich rodiče - v papučích u televize, manžel s pivem v ruce spící na gauči a jako bysme nic jiného nedělali, protože jsme manželé..................a že místo zábavy,výletů a akcí asi jenom vařím, peru a žehlím - ale naopak mně teda spíš přijde hrozný, když holky, kterým je dvacet, pětadvacet, bydlí u rodičů, nechají si od nich ještě třeba platit večírky, žehlit, prát, uklízet, vařit a bydlí u nich zadarmo......to je u mě teda spíš nezodpovědnost - bych si připadala asi divně, kdybych naše takto ždímala a využívala - a ony ještě třeba tvrdí - no chci studovat co nejdýl, hlavně nejít do práce,................ale co to je za přemýšlení, ty které už skončily školu, tak zjistily, že narozdíl ode mě žádnou práci sehnat nemůžou a nebo se ani nesnaží, jdou na pracák, případně jednou někam do zahraničí - ale to je vše krátkodobé řešení. Takže nakonec kdo se má líp - já..................ale já jim to neříkám a nevnucuju, stejně by to nepochopily..................nakonec zjistí, že v době, kdy ony budou chtít teprve začít s někým žít, já už budu mít postavený dům, krásné děti, auto, super práci, hodného manžela, se kterým rádi trávíme čas (a tak to je, kromě těch dětí a postaveného domu máme vše)..................a ony najednou zjistí, že jsou už tak přechození s těmi svými kluky, že už je to ani nebaví, tak se podvádí nebo se rozchází...................to je ale štěstí, asi bych jim měla hrozně závidět - neříkám teda, že jsou takový všechny holky, co s nikým nežijí a studují, ale některé moje spolužačky teda jo a je mi jich spíš líto..........

ale taky mám samozřejmě i takové, které už mají děti, nebo nemají, ale plánují, nebo prostě se svými kluky žijí a chovají se trochu dospěle a soběstačně..............

medakote. díky, co jsi napsala, vidím, že máš stejnou zkušenost - já to tak aspon beru, prostě s manžou jsme si sedli a já po půl roce věděla, že bych si ho vzala, ale už se mě snažilo pár lidí přesvědčovat, jak si můžu být tak jistá, že jsme spolu jen poloviční dobu než oni a oni si nejsou jistí.................ale my jsme už asi dospělí, k čemu mi je, že budu s někým jen chodit do kina, na večeře, na večírky atd.............a jak píšeš, znám taky takové, co spolu chodily dlloooooouhou dobu a začali spolu bydlet a okamžitě byli od sebe, nějak zjistili, že se prostě po všech stránkách neznají - ale dřív to prostě zaboha nechtěli přiznat..................
někdo spolu nemůže třeba hned bydlet, zase nechci soudit všechny, jenom takové ty, co mají moc blbých řečí..............a nic o tom neví................a nebo ještě moje kámošky nedokáží pochopit, že když spolu jsme už manželé a čtvrtý rok spolu žijeme, jak se můžeme na sebe pořád těšit, jak spolu můžeme trávit většinu času a jak nás může prostě ještě bavit přítomnost toho druhého - no co jim na to říct - asi že jsou fakt nedospělí, nebo já nevím......................
1. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.